Results 1 to 16 of 16

Thread: Ratni zlocinac Hadzic-pobijegao uz pomoc Vlade Srbije ! ! !

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ratni zlocinac Hadzic-pobijegao uz pomoc Vlade Srbije ! ! !

    :!:

    Bivsi visoki funkcioner tzv. RSK a danas ratni zlocinac i haski optuzenik pobijegao iz kuce u N.Sadu kad je trebao biti uhapsen i isporucen Hagu !

    :!:

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajd neka je sa srećom :!: :wink:

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ratni zlocinac , ce onda biti kad mu se krivica dokaze.
    mozes ga nazvati osumnjicenim Haskog tribunala koji je poznat po pravednosti i selekciji optuzenih.

    Interesantno je kako se lako vatamo tih presuda, fino su pojedine zapadni mediji dresirali :wink:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monteboy
    ratni zlocinac , ce onda biti kad mu se krivica dokaze.
    mozes ga nazvati osumnjicenim Haskog tribunala koji je poznat po pravednosti i selekciji optuzenih.

    Interesantno je kako se lako vatamo tih presuda, fino su pojedine zapadni mediji dresirali :wink:
    Kako se , samo ,ove apologete zlocina kloniraju.Pa, zasto bezi ako je nevin?

    Kako li vas ti popovi dresiraju... :roll:

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa i ti bi bjezao da znas sigurno da ces bit osudjen - aj rechi jednoga koji je pushten da se odbranio ? ima li ga... e bas je haski sud nezavistan u pm ! zato je bolje bjezat !
    p.s evo dobro sam ja reka -NA VLAST U SRBIJU TAMAN MILO DA DODJE VAMA NEBI VALJALA ! ajde vise smarate ostavite srbiju na mir stoko jedna mizerna !

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    pa i ti bi bjezao da znas sigurno da ces bit osudjen -


    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: mA STO NI NAPRICA DANAS HAHAHA ,PA DECKO MOJ NORMALNO DA CE BIT OSUDJEN KAD JE "ZLO" CINIO :lolblue:



    ' aj rechi jednoga koji je pushten da se odbranio ? ima li ga... e bas je haski sud nezavistan u pm !

    KAKO PUSTIT MONSTRUME KAO MILOSEVIC ,TADIC I DRUGE . NJIH TREBA NA KOLAC NABIT


    zato je bolje bjezat !


    ZAR JE MOGUCE DA NAJJHRABBRI NAROD NASVIJET (BJEZI) PODVIJENA REPA HAHAHAHA,BJEZMO BRATE ,JA I TI SMO SAMI NJIH JE DVOJICA !!! HAHAHA
    p.s evo dobro sam ja reka -NA VLAST U SRBIJU TAMAN MILO DA DODJE VAMA NEBI VALJALA ! ajde vise smarate ostavite srbiju na mir stoko jedna mizerna !

    NEKA MRCO STO SI ZAPJENIO TOLKO A ?????? NEKA TI PSOVANJE ,JER CE TE SE ONDA ZALIT KAD VI SE VRNE ISTOM MJEROM PA JOS MALACKO VISE :wink:

  7. #7
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro zvacu ih osumljiceni,ali ne bi svijet dizao optuzbe protiv svih njih da nema cvrste dokaze!

    Problem je sto u Srbiji ne postoji siroki koncenzus (tj svega desetak odsto Srba vjeruje u medjunarodni sud u Hagu) oko toga da se nacisti isporuce Hagu poslije svega sto su radili-tacnije Srbija to svom narodu predstavlja kao da treba da im dijele pare za zlikovce i ubice!!!

    I onda naravno zapad to shvata kao da se Srbi zaista kaju za zlocine nakon isporuke a zatim im se pojavi neko iz Vlade pa pita-"Gdje su pare zar nijesmo ispunili sve"! A svijet ne moze da se nacudi!I Srbi se zatim cude kad im uvedu vize i za Rumuniju,pa ne smijete biti dvolicni...zna i svijet sto je ta vrsta nemorala.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    S & Montenegro-Russia
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ствар је у томе да ће свака србијанска влада гледати да избјегне прљање руку таквим стварима као што су испоручења расистичко-инквизиторском суду у Хагу.

    Кад Србија није добила готово ништа за Милошевића који је био топ играч и то је још испоручен на Видовдан чему се може народ надати за Ратка или Радована који су ипак далеко мање котирани на УС листи ''приоритета''...

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prije svega hag je sud za ljude , a kad budu oformili neki sud za zivotinje budite uvjereni da ce pohvatati sve one raznorazne boshnjacke monstrume i koljace sa bliskog istoka.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by -=H2SO4=-
    prije svega hag je sud za ljude , a kad budu oformili neki sud za zivotinje budite uvjereni da ce pohvatati sve one raznorazne boshnjacke monstrume i koljace sa bliskog istoka.
    Jedini sud u svijetu (poslije Nunberga) za Zivotinje i monstrume ) je HAAG, a tu su ti zemljaci dobro dosli ka iko na svijt !! Hahahahahaaaa Znam da cesa da pjenis ,znam da boliii ali istina je to i tacka !!!!!!!!!!!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ti da mi reches da ja pjenim po forumimma svasta ...

    na ovom sajtu naces neoborivi dokaz da su muslimani zivotinje
    http://www.rs-icty.org/glavna_galerija_foto.htm

    Ratni zlocinac Hadzic-pobijegao uz pomoc Vlade Srbije a ljetuje u Crnoj Gori

  12. #12
    Goran69 Guest

    Default

    Sve bih vas pitao kada pogledate slike sa sajta koji nam je ostavljen koliko ima ljudskog u onome shto se desilo tamo. I da li je sve to vrijedilo danasnje situacije. I dali je stvarno vazhno ko ide u Hag. Pitam Vas sve dali je moguce da nam se to OPET desi i dali je moguce da se tako neshto desi ovdje u Crnoj Gori. Zar za to zhivimo da bi smo sjutra radili ove stvari koje su objektivno u bosni radili SVI ludaci koji su imali nozh u ruci.
    Zamislite sebe kako kidate nekom glavu i pitajte se HOCU LI JA TO DA RADIM ???

  13. #13
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    HEH pa ne radi se o tome za koga je taj sud da li je za ljude ili zivotinje indikativno je da Srbi nakon neoborovih dokaza o umijesanosti i krivici Srbije u genocid i stradanja sa smijeskom na licu primaju vijest da je nacista Goran Hadzic pobijegao.A u tome mu je sto je jos gore pomogao MUP Srbije (koji bi naciste zajedno s gradjanima trebao da proganja kao zivotinje).A tek o najkrupniji ratnim zlocincima-Milosevicu (koji je tamo) ili Karadzicu i Mladicu po Srbiji se prica sa simpatijama u vezi sa "hrabrom" odbranom Milosevica (prosijecan Srbin kaze Al im je pokazao) i "herojskim" bjezanjem ratnih zlocinaca Karadzica i Mladica!

  14. #14
    Goran69 Guest

    Default

    U pravu si shto se tiche smijeshka na licima ljudi koji primaju vijest o bjezanju takvih no da licimjerstvo nije pojedinacna nego univerzalna stvar pokazuje to shto se na licima Bosanaca i Hrvata vidjeli ti isti osmjesi kada su Haski osudjenici iz njihovih redova pobjegli. I na kraju Mi smo svi tu na BALKANU isti i svi su sve radili ko god shto mislio, pitanje je samo mozhemo li MI koji smo ostali da zhivimo normalno........

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo jedne interesantne galerije sa hrvatskim dragovoljcima . Sve balkanac do balkanca.
    http://www.cfiva.org/cfiva/photos/index.cfm

    ali na kraju svi su oni ovako zavrsavali :


  16. #16
    Goran69 Guest

    Default

    Shto samo dokazuje da ludaka ima i mimo Balkana. E zamisli kretena koji je otamo doshao da ubija naroda ovamo. Mada su oni poznati i po tome shto su naveliko ishli u Angolu da ratuju.....to tim budalama dodje kao neki safari...tuzhno.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •