View Poll Results: Predsjednicki web izbori

Voters
154. You may not vote on this poll
  • Andrija Mandic

    11 7.14%
  • Nebojsa Medojevic

    74 48.05%
  • Filip Vujanovic

    32 20.78%
  • Srdjan Milic

    10 6.49%
  • Rafet Husovic

    5 3.25%
  • Blagota Mitric

    22 14.29%
Page 14 of 22 FirstFirst ... 4101112131415161718 ... LastLast
Results 326 to 350 of 534

Thread: Predsjednicki kandidati?

  1. #326
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srdjan Milic bi bio najbolji kandidat, samo da iza njega ne stoji onaj funjavi SNP,
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  2. #327
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesu li vam nudili da prodate lichnu?
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  3. #328
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post

    Njihove agende ce vjekovima da traju, dok je aivana i milovana da se dure ....



    I to im je elita? Da znash da jeste.... I zato ih je Bog kaznio da ne vide i ne cuju.

    Nista nije bez razloga.

    .

    Poshtoveni Ego,

    Ja sam vjerovao da si ti iznad nivoa, ovog gore prilozenog, nijesam ljut, nego razocharan.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #329
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Genocide View Post
    Srdjan Milic bi bio najbolji kandidat, samo da iza njega ne stoji onaj funjavi SNP,
    Svi bi oni biili odlicni kandidati da nijesu to sto su i da nemaju background ka sto ga imaju.
    - Ladan ko taština duša -

  5. #330
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    jedno pitanje. Vjerujete li da Filip Vujanovic moze osvojiti onaj broj glasova, koji je osvoio na zadnjim izborima presednickim?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  6. #331
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    :lolblue: Hahaha... To lutko!
    Jedino sto mi nije jasno zasto je getaway blues zaokruzio Baća, a podrzava Meda...
    A pravo da ti rechem, kad vidjeh Baca medju svim ovim imenima... Vidim gore za Meda vec glasalo preko 50% forumasha, proradi lokal-patriotizam, zamislih Baca u onoj razdrljenoj koshulji i naocharama u fazonu americkih masovnih ubica iz 80ih kako sjedi tik uz Fidela Kastra na generalnoj sjednici UN...

    Tako da, manje-vise cu se rukovoditi anketama - ako bude tijesno izmedju Meda i Andrije za drugi krug, iznevjerih ja i komsiluk, i djetinjstvo, i glasah onako kako bi glasao u drugom krugu, za promjene

    U svakom slucaju, rasipanja glasova, i neizlaska u prvom krugu, ne smije biti - to je glas poklonjen Vujanovicu.
    Just to slip the skin...

  7. #332
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    jedno pitanje. Vjerujete li da Filip Vujanovic moze osvojiti onaj broj glasova, koji je osvoio na zadnjim izborima presednickim?
    Koliko je to, oko 135 000, cini mi se? U prvom krugu tesko, u eventualnom drugom lagano oko 160-170...
    Just to slip the skin...

  8. #333
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav svim ucesnicima.

    Nemoguce je u jednu poruku staviti skoro dvije decenije moga rada i razmisljanja o Ekoloskoj Drzavi i organizaciji ljudskog drustva uopste. Uz to, u periodu od 1990-2006, iza scene, daleko od ociju javnosti, odrzavao sam brojne kontakte sa zacajnim licnostima u svijetu, lobirajuci za sveti cilj obnove crnogorske drzave. Sve te licnosti su zahtijevale tajnost i diskreciju sto sam postovao i postujem. Uz sve to uspio sam i da se prilicno uspjesno bavim naucnim radom. Ne zamjeram onima koji me olako sude na osnovu vrlo slabog poznavanja cinjenica. Nijesam radio ni za popularnost, ni za pravednu ocjenu moga rada, ni za pare, ni za slavu. Radio sam za ideale i ubjedjenja.

    Crna Gora je članica Ujedinjenih Nacija, čime je ostvaren prvi dio moga sna.Drugi dio moga sna je da Crna Gora bude država srećnih i uspješnih ljudi i porodica. Želim da Crna Gora čitavom svijetu bude Primjer mudro i humano organizovanog društva. Želim Crnu Goru, kojom pred svijetom možemo da se ponosimo, umjesto ove sadašnje koje (uz časne izuzetke) mozemo jedino da se stidimo.

    Moj Program je realno ostvarljiv, kada bi iza njega stao odlucan i jak Predsjednik, koji ne mora da se pokorava partijsko-tajkunskoj disciplini, a sposoban je da obezbijedi razvojnu pomoc od najumnijih i najhumanijih snaga u svijetu, dakle iz izvora koji ne prijete politickom i ekonomskom okupacijom Crne Gore. Nazalost, svjestan sam da vecina gradjana ne shvata velicinu preporoda koji mozemo da ostvarimo. Ipak se kandidujem jer od borbe se ne odustaje samo zato sto ste u manjini.

    Ja inace po prirodi nijesam politicar i ne privlaci me vlast, ali kao covjek, intelektualac i Crnogorac ne mogu pasivno gledati propadanje Crne Gore.[/SIZE]

    Dragan Hajdukovic

    Moj email [email protected]
    Last edited by EcoState; 14-02-08 at 09:52.

  9. #334
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EcoState View Post
    Pozdrav svim ucesnicima.



    Crna Gora je članica Ujedinjenih Nacija, čime je ostvaren prvi dio moga sna.Drugi dio moga sna je da Crna Gora bude država srećnih i uspješnih ljudi i porodica. Želim da Crna Gora čitavom svijetu bude Primjer mudro i humano organizovanog društva. Želim Crnu Goru, kojom pred svijetom možemo da se ponosimo, umjesto ove sadašnje koje (uz časne izuzetke) mozemo jedino da se stidimo.

    .[/SIZE]

    Dragan Hajdukovic

    Moj email [email protected]
    Poshtovani Hajdukovicu.

    Mi obichni smrtnici neuspjeshni u nauci i politici,
    sanjamo iste SNOVE kao VI uspjeshni i svijetski priznati i poznati,
    i chekamo MESEJU iz naroda, SPOSOBNOGA, CHASNOGA I POSHTENOGA, da nas povede u SVIJETLU BUDUCNOST, spremni da ulozimo vrijeme , novac i to malo znanja shto imamo, da bi VI koji vishe znate od nas, tu VASHU TEORIJU, realizovali u pretochili u PRAKSU.

    Da VAM zahvalim na LOBIRANJU kod VAZNIH SVIJTSKIH IGRACHA za ostvareni san, samostalnu i suverenu CRNU GORU, bez ljudi koji imaju ugled u svijetu bi teshko stigli do cilja, sa DPSDP KARTELOM, sa zeljom da uskoro ostvarite i drugi SAN, da CRNA GORA bude pozitivni primjer cijelombijelom svijetu.

    E sad da ponovim moju dobronamjernu kritiku,
    da ja ne vjerujem, da VI mozete istovremono biti uspjeshan politichar i vrhunski nauchnik, zato bi za nas i CGu, bilo dobro da ZNAMO, shto STE odluchili da radite za CGu, da se bavite NAUKOM ILI POLITIKOM, jer ovo moderno doba, preferira usku specijalnost.

    Srdachan pozdrav,
    i forum VAM bio "upomoj" za ostvarivanje VASHEG I NASHEG SNA.

    Milovan Vukov Jankovic
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #335
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EcoState View Post
    Pozdrav svim ucesnicima.

    Nemoguce je u jednu poruku staviti skoro dvije decenije moga rada i razmisljanja o Ekoloskoj Drzavi i organizaciji ljudskog drustva uopste. Uz to, u periodu od 1990-2006, iza scene, daleko od ociju javnosti, odrzavao sam brojne kontakte sa zacajnim licnostima u svijetu, lobirajuci za sveti cilj obnove crnogorske drzave. Sve te licnosti su zahtijevale tajnost i diskreciju sto sam postovao i postujem. Uz sve to uspio sam i da se prilicno uspjesno bavim naucnim radom. Ne zamjeram onima koji me olako sude na osnovu vrlo slabog poznavanja cinjenica. Nijesam radio ni za popularnost, ni za pravednu ocjenu moga rada, ni za pare, ni za slavu. Radio sam za ideale i ubjedjenja.

    Crna Gora je članica Ujedinjenih Nacija, čime je ostvaren prvi dio moga sna.Drugi dio moga sna je da Crna Gora bude država srećnih i uspješnih ljudi i porodica. Želim da Crna Gora čitavom svijetu bude Primjer mudro i humano organizovanog društva. Želim Crnu Goru, kojom pred svijetom možemo da se ponosimo, umjesto ove sadašnje koje (uz časne izuzetke) mozemo jedino da se stidimo.

    Moj Program je realno ostvarljiv, kada bi iza njega stao odlucan i jak Predsjednik, koji ne mora da se pokorava partijsko-tajkunskoj disciplini, a sposoban je da obezbijedi razvojnu pomoc od najumnijih i najhumanijih snaga u svijetu, dakle iz izvora koji ne prijete politickom i ekonomskom okupacijom Crne Gore. Nazalost, svjestan sam da vecina gradjana ne shvata velicinu preporoda koji mozemo da ostvarimo. Ipak se kandidujem jer od borbe se ne odustaje samo zato sto ste u manjini.

    Ja inace po prirodi nijesam politicar i ne privlaci me vlast, ali kao covjek, intelektualac i Crnogorac ne mogu pasivno gledati propadanje Crne Gore.[/SIZE]

    Dragan Hajdukovic

    Moj email [email protected]
    I sto ste, kao savjetnik Filipa Vujanovic za ekologiju, sto ste uradili za ekologijiu Crne Gore?
    I koliko ste godine bili savjetnik Filipa Vujanovica za ekologiju?

  11. #336
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da razjasnim moje kratko savjetovanje Predsjednika Vujanovica.

    Znao sam unaprijed da je sansa da nesto uradim veoma mala, ali sam prihvatio prijedlog da budem Savjetnik jer u principu treba prihvatiti svaku pruzenu ruku saradnje i pokusati iskoristii svaku sansu za Crnu Goru. U kancelariju savjetnika sam usao najvise 10 puta i otisao cim je postalo 100% jasno da mogu ostvariti jedino licnu korist (mogao sam recimo dobiti ogroman stan u Podgorici koji naravno nijesam uzeo) a da ne mogu bas nista uraditi za Crnu Goru. Nijesam uzeo ni jednu jedinu platu.

    Sto se tice moga izbora politicar ili naucnik, kada bih nekim cudom postao Predsjednik CRNA GORA I NJENO DOBRO BI BILI APSOLUTNO NA PRVOM MJESTU. Kada bih mogao da biram izmedju deset Nobelovih nagrada i drzave Crne Gore uzdignute do visine planetarnog primjera, izabrao bih Crnu Goru, jer je dobra drzava najvise sto mogu ostaviti mojoj i svoj djeci Crne Gore.Sem toga ja moju aktivnost ne dozivljavam kao plitiku, nego kao ucesce u samoodbrani drzave i naroda.

    Neka mi ucesnici foruma oproste ako ne budem u mogucnosti da bas redovno komuniciram i odgovaram.

    Pozdrav i svako dobro
    Dragan Hajdukovic

  12. #337
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Poshtovani Gospodin Hajdukovic
    kako mozes biti siguran da je on? na ovom forumu smo se nagledali sijaset slucajeva gdje se ljudi predstavljaju kao neke poznate licnosti,al dobro..... ako si siguran da je on,onda da i ja kazem nesto za dnevnik.......

    prvo,hajdukovicu,ne zamjeri mi sto ti necu persirati,jer ovdje to nikad nije bila praksa,bilo da je sa druge strane VIP-sagovornik ili pak neki obicni seljanin...... a najvecim dijelom iz razloga sto uvijek postoji ta mogucnost da se doticni lik lazno predstavlja imenom neke poznate licnosti.......
    Crna Gora je članica Ujedinjenih Nacija, čime je ostvaren prvi dio moga sna.Drugi dio moga sna je da Crna Gora bude država srećnih i uspješnih ljudi i porodica.
    moram da kazem da mi je ovo u tvojoj uvodnoj rijeci odmah upalo u oko,jer smatram da su ovdje prioriteti malo naglavacke postavljeni. zar ne mislis da bi NA PRVOM MJESTU trebao biti upravo prosperitet i perspektiva crnogorskog gradjanina? dobro,uvijek ostaje odgovor da je to znatno duzi,ozbiljniji i svakako tezi proces od ulaska u UN,pa se moze reci da si vjerovatno prioritete postavio ne po samom njihovom znacaju,vec po stepenu njihove izvodljivosti...... dobro......

    ono sto me najvise zanima,a o cemu ja ovdje najvise polemisem sa tvojim pristalicama,koji btw dosta iskljucivo zagovaraju pricu o kandidatu Draganu Hajdukovicu,kao jedinom i pravom...... je tvoje misljenje o drugom krugu izbora. prvo,i ja i ti,kao i maltene svaki razuman covjek u CG,znamo da je gotovo nemoguce da neki opozicioni kandidat (dozvolices mi da i tebe ovom prilikom svrstam u njih,iako ne pripadas nijednoj partiji)pobijedi na ovim izborima,a posebna bajka je prica o porazu Filipa Vujanovica u prvom krugu. znaci,ako opozicioni kandidati uopste budu imali dovoljnu podrsku gradjana da se izbori drugi krug,koja je tvoja poruka tvojim glasacima? da li,kao i sve tvoje pristalice na ovom forumu,smatras da je Filip,kakav god da je,bolji od svih ostalih kandidata i da mu apstiniranjem treba olaksati posao da bude na celu ove drzave jos 4 godine? ili ces,poput Srdjana Milica,poruciti svojim glasacima da jednostavno glasaju po svojoj volji,pa sto god odluce? ili ces,u maniru Nebojse Medojevica,pozvati sve ljude koji su zeljni promjena u ovoj nasoj CG,bez obzira na njihovu stranacku pripadnost,da podrze BILO KOJEG opozicionog kandidata koji je uspio da "prezivi" prvi krug,samo da bi se nakon skoro 20 godina dala sansa i nekome ko nije iz vladajuce svite?
    drugi dio pitanja bi bio u sustini isti,ali se odnosi direktno na tebe. znaci,kako ces TI postupiti u tom trenutku? posto se ne moraju uvijek poklapati price kojima se javnost pokusava animirati i licni doprinos jednog kandidata........

    p.s. ne sumnjam ja da si ti posten,cestit i uman covjek,ali se plasim da bi ti se kicma mnogo savila od takve jedne funkcije. ne zbog tereta same odgovornosti koju ona nosi,vec zbog pritiska lokalnih mocnika,koji su navikli na malo drugacije metode......
    u svakom slucaju,pozdravljam tvoju kandidaturu i volio bih da je malo cesci slucaj da je izbor gradjanina CG na nekom izjasnjavanju obogacen imenima eminentnih strucnjaka.......

  13. #338
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EcoState View Post
    Da razjasnim moje kratko savjetovanje Predsjednika Vujanovica.

    Znao sam unaprijed da je sansa da nesto uradim veoma mala, ali sam prihvatio prijedlog da budem Savjetnik jer u principu treba prihvatiti svaku pruzenu ruku saradnje i pokusati iskoristii svaku sansu za Crnu Goru. U kancelariju savjetnika sam usao najvise 10 puta i otisao cim je postalo 100% jasno da mogu ostvariti jedino licnu korist (mogao sam recimo dobiti ogroman stan u Podgorici koji naravno nijesam uzeo) a da ne mogu bas nista uraditi za Crnu Goru. Nijesam uzeo ni jednu jedinu platu.

    Sto se tice moga izbora politicar ili naucnik, kada bih nekim cudom postao Predsjednik CRNA GORA I NJENO DOBRO BI BILI APSOLUTNO NA PRVOM MJESTU. Kada bih mogao da biram izmedju deset Nobelovih nagrada i drzave Crne Gore uzdignute do visine planetarnog primjera, izabrao bih Crnu Goru, jer je dobra drzava najvise sto mogu ostaviti mojoj i svoj djeci Crne Gore.Sem toga ja moju aktivnost ne dozivljavam kao plitiku, nego kao ucesce u samoodbrani drzave i naroda.

    Neka mi ucesnici foruma oproste ako ne budem u mogucnosti da bas redovno komuniciram i odgovaram.

    Pozdrav i svako dobro
    Dragan Hajdukovic

    Ako VAM neshto znachi, ja VAMA vjerujem,
    i svaka VAM chast, shto nijeste uzeli ni stan ni plate od REZIMA DPSDP,
    takvi se RIJETKO RADJAJU U TA NASHA BRDA TVRDA,
    kojima je LICHNI INTERES DRUGI PRIORITET.

    Shteta shto nijeste RODJENI u neki drugi NAROD,
    koji bi znao da razlikuje JAJCE OD MUCKA.

    svako dobro
    m.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #339
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocigledno je da se pozicija savjetnika u CG tumachi ne kao savjetodavna nego kao izvrshna funkcija, inace, da to nije u mashti tako, nikad ne bi ni napisali optuzbu za "chinjenje".
    Savjetnik moze dati najbolje ideje, ali da nikad ne budu prihvacene, i logichno za neprihvacene se ne moze snositi odgovornost.

    Drago mi je sto ste svojim prisustvom josh jednom pokazali vasu ljudsku vrijednost koju mi koji smo studirali van CG, i zivimo na zapadu, znamo da cijenimo.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  15. #340
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Savjetnici su svudje u svijetu pa i kod nas izuzetno mocni ljudi, ljudi koji posjeduju veliku kolicinom moci.
    To su ljudi, koje, oni koji su ih postavili, SLUŠAJU i RADE, onako kako im kažu ti njihovi savjetnici.
    Savjetnici su ljkudi čiji se savjeti USVAJAJU.

    Niko ziv u Crnoj Gori ne zna da je gosn Hajdukovic bio tako pošten pa je sve benefite koje donosi mjesto savjetnika odbio. To smo sad po prvi put saznali.

  16. #341
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Drago mi je sto ste svojim prisustvom josh jednom pokazali vasu ljudsku vrijednost koju mi koji smo studirali van CG, i zivimo na zapadu, znamo da cijenimo.
    ah,ah.... dok ljudi koji nisu studirali vani i koji zive u Crnoj Gori NE ZNAJU da cijene ljudske vrijednosti??? o,Boze,koliko otrova samo.... mislim da si svjestan toga da je takav pristup krajnje diskreditujuci po samog Hajdukovica,kada svi vi koji ga podrzavate pricate tu istu pricu? nemojte ga tako branit,zivota vi...... mislim,ili mi bar djeluje tako,da ni on sam tako nesto ne bi rekao,niti da MISLI tako. to su retrogradne teorije,a sa njima se nijedan razuman covjek ne bi ponosio,bilo da je iz razvijenog zapada ili iz S.Koreje.....

  17. #342
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidis, mi na zapadu drugacije tumacimo funkciju savjetnika. Savjetnik moze da pripremi i razradi ideju, kompletira plan, ali odluchuje onaj lik kojeg savjetuje. Zato mi takva optuzba ne bi nikad pala na pamet za bilo koga, pa mi ova informacija djeluje familijarno. Nijesam uopste iznenadjen.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  18. #343
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SOCOM View Post
    ah,ah.... dok ljudi koji nisu studirali vani i koji zive u Crnoj Gori NE ZNAJU da cijene ljudske vrijednosti??? o,Boze,koliko otrova samo.... mislim da si svjestan toga da je takav pristup krajnje diskreditujuci po samog Hajdukovica,kada svi vi koji ga podrzavate pricate tu istu pricu? nemojte ga tako branit,zivota vi...... mislim,ili mi bar djeluje tako,da ni on sam tako nesto ne bi rekao,niti da MISLI tako. to su retrogradne teorije,a sa njima se nijedan razuman covjek ne bi ponosio,bilo da je iz razvijenog zapada ili iz S.Koreje.....
    Kad se ja budem kandidovao, tad cesh moci da mi ukazesh primjedbom na moj odnos prema nekome.
    Dragan Hajdukovic je licnost za sebe, NEZAVISTAN kandidat, i time sto ga postujem kao Covjeka, nauchnika i nadam se ubuduce politicara, nema veze sa mojim stavom prema provokatorima na netu.
    Moj stav je poznat, a chuh sinoc da jako smeta ovdje.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  19. #344
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene interesuje kako ide sa prikupljanjem potpisa podrshke za kandidaturu i gdje se mora otici da bi se to obavilo?
    SaMo JeDnA DnEvNo

  20. #345
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EcoState View Post
    Pozdrav svim ucesnicima.

    Nemoguce je u jednu poruku staviti skoro dvije decenije moga rada i razmisljanja o Ekoloskoj Drzavi i organizaciji ljudskog drustva uopste. Uz to, u periodu od 1990-2006, iza scene, daleko od ociju javnosti, odrzavao sam brojne kontakte sa zacajnim licnostima u svijetu, lobirajuci za sveti cilj obnove crnogorske drzave. Sve te licnosti su zahtijevale tajnost i diskreciju sto sam postovao i postujem. Uz sve to uspio sam i da se prilicno uspjesno bavim naucnim radom. Ne zamjeram onima koji me olako sude na osnovu vrlo slabog poznavanja cinjenica. Nijesam radio ni za popularnost, ni za pravednu ocjenu moga rada, ni za pare, ni za slavu. Radio sam za ideale i ubjedjenja.

    Crna Gora je članica Ujedinjenih Nacija, čime je ostvaren prvi dio moga sna.Drugi dio moga sna je da Crna Gora bude država srećnih i uspješnih ljudi i porodica. Želim da Crna Gora čitavom svijetu bude Primjer mudro i humano organizovanog društva. Želim Crnu Goru, kojom pred svijetom možemo da se ponosimo, umjesto ove sadašnje koje (uz časne izuzetke) mozemo jedino da se stidimo.

    Moj Program je realno ostvarljiv, kada bi iza njega stao odlucan i jak Predsjednik, koji ne mora da se pokorava partijsko-tajkunskoj disciplini, a sposoban je da obezbijedi razvojnu pomoc od najumnijih i najhumanijih snaga u svijetu, dakle iz izvora koji ne prijete politickom i ekonomskom okupacijom Crne Gore. Nazalost, svjestan sam da vecina gradjana ne shvata velicinu preporoda koji mozemo da ostvarimo. Ipak se kandidujem jer od borbe se ne odustaje samo zato sto ste u manjini.

    Ja inace po prirodi nijesam politicar i ne privlaci me vlast, ali kao covjek, intelektualac i Crnogorac ne mogu pasivno gledati propadanje Crne Gore.[/SIZE]

    Dragan Hajdukovic

    Moj email [email protected]
    Pozdrav za vas i nadam se da cete uspjeti u svojim nastojanjima i imate moju apsolutnu podrsku, a nadam se da ce onih koji razmisljaju kao ja biti mnogo vise nego ranijih godina

  21. #346
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Moj stav je poznat, a chuh sinoc da jako smeta ovdje.
    pa,ne znam kojem bi normalnom covjeku moglo imponovati da mu za njegovu drzavu i narod uporno govoris kako je primitivan,slihtacki,glup,iskvaren..... u svakom svom postu koristis priliku da te svoje bljuvotine prospes u lice ljudima koji zive ovdje,a koji ne misle kao ti. nece bit da je to bas posteno,humano,a ponajmanje odlika civilizovanog i savremenog covjeka,za kojeg se ti predstavljas,a koje su vrline koje ovdje silom na sramotu pokusavas da istaknes kao one koje su tebi,coce,NAJBITNIJE. takva generalizovanja,kao i overdoze licemjerstva,cinizma,arogancije..... te uveliko udaljava od samog puta koji kandidat za kojeg se zalazes pokusava prokrciti u ovoj drzavi.....

  22. #347
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Savremen covjek prezire nesoje, sitne duse, nakaradne provokatore i slichne, a cijeni ljudskost, dostojanstvo, profesionalni kvalitet, istinu, estetiku, stil.
    Moguce da se tu dobro razilazimo u kriterijumima vrijednosti pa svako malo upadash sa prichom o Vujanovicevim hemoroidima, drugi o jajcima i slichno.
    Savremen covjek se ne libi da kaze sta je sta bez ikakvog podvaljivanja, istoji sam za sebe kao lichnost, a ne iza kerecih grupa i bez lichne odgovornosti.
    Lichno svaku glistu koja mi se poprechi na putu zgazim, narochito ako sama ide pod moju nogu.
    Tu su te razlike koje ti ipak ne razumijesh i trudish se da se podvuchesh pod djon.
    Pa ti poklanjam za uspomenu i dugo sjecanje.

    Zasto trazis karizmu u sebi punjena ptico
    mogucnost prosvijecenosti
    razdvaja te u beskraj od zudnje za misijom
    miris zemlje
    koncentricni krugovi gluposti i neznanja
    kao prstenje
    ono dalje ne razumijem
    izgleda mi da je mrtva straza

    rekoh sebi
    moj boze koliko demagogije sustavno poredjane u artiljerijske salve
    koliko pokradenih misli iza koji ne stoji nista osim
    mrznje
    sujete
    vlasti
    i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge
    i kako je do neprepoznavanja dovedena sustina prevare


    cmok
    SaMo JeDnA DnEvNo

  23. #348
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Vidis, mi na zapadu drugacije tumacimo funkciju savjetnika. Savjetnik moze da pripremi i razradi ideju, kompletira plan, ali odluchuje onaj lik kojeg savjetuje.
    Tako je.
    Odlucuje.
    A na cije sugestije odlucuje, ko utice na njegove odluke?
    Savjetnici ne uticu na odluke mocnika?

  24. #349
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "............. a oni koji vrijednuju ljudske vrline oni za sustinsku REVOLUCIJU kulturnog identiteta i renesansu ljudskih vrijednosti u CG, izabrace najboljeg i jedinog koji vrijedi za Predsjednichku funkciju -Dragana Hajdukovica.

    Ono na sta ljudi trebaju da se ogledaju, u vrlinama, a ne u mafijashkim kalkulantima i da objashnjavaju djeci da treba biti pripadnik klana, bande, sekte, da bi sjutra mogli biti Predsjednici CG.

    HAJDUKOVIC nema alternativu.

    Crna Gora treba kulturnu revoluciju koja ce pokazati sa izborom predsjednika sta je vrhunac ljudskih a ne mafijashkih i klanskih 'kvaliteta'."

    Potpisujem.

    "
    Originally Posted by EcoState
    Pozdrav svim ucesnicima.

    Nemoguce je u jednu poruku staviti skoro dvije decenije moga rada i razmisljanja o Ekoloskoj Drzavi i organizaciji ljudskog drustva uopste. Uz to, u periodu od 1990-2006, iza scene, daleko od ociju javnosti, odrzavao sam brojne kontakte sa zacajnim licnostima u svijetu, lobirajuci za sveti cilj obnove crnogorske drzave. Sve te licnosti su zahtijevale tajnost i diskreciju sto sam postovao i postujem. Uz sve to uspio sam i da se prilicno uspjesno bavim naucnim radom. Ne zamjeram onima koji me olako sude na osnovu vrlo slabog poznavanja cinjenica. Nijesam radio ni za popularnost, ni za pravednu ocjenu moga rada, ni za pare, ni za slavu. Radio sam za ideale i ubjedjenja.

    Crna Gora je članica Ujedinjenih Nacija, čime je ostvaren prvi dio moga sna.Drugi dio moga sna je da Crna Gora bude država srećnih i uspješnih ljudi i porodica. Želim da Crna Gora čitavom svijetu bude Primjer mudro i humano organizovanog društva. Želim Crnu Goru, kojom pred svijetom možemo da se ponosimo, umjesto ove sadašnje koje (uz časne izuzetke) mozemo jedino da se stidimo.

    Moj Program je realno ostvarljiv, kada bi iza njega stao odlucan i jak Predsjednik, koji ne mora da se pokorava partijsko-tajkunskoj disciplini, a sposoban je da obezbijedi razvojnu pomoc od najumnijih i najhumanijih snaga u svijetu, dakle iz izvora koji ne prijete politickom i ekonomskom okupacijom Crne Gore. Nazalost, svjestan sam da vecina gradjana ne shvata velicinu preporoda koji mozemo da ostvarimo. Ipak se kandidujem jer od borbe se ne odustaje samo zato sto ste u manjini.

    Ja inace po prirodi nijesam politicar i ne privlaci me vlast, ali kao covjek, intelektualac i Crnogorac ne mogu pasivno gledati propadanje Crne Gore.[/SIZE]

    Dragan Hajdukovic

    Moj email [email protected]"

    Ovo su mnogi davno prepoznali i drago mi je sto ste i sa vasim obracanjem dali kredibilitet nasim stavovima o vama.
    Nadam se da cete sigurnije krenuti u ovu kampanju znajuci da vas ljudi podrzavaju zbog ona sto ste sami svojim djelima zavrijedili za postovanje i da ste dostojan predstavnik CG kakvog mi vasi podrzavaoci zelimo na chelu Crne Gore.
    Ja sam protivnik separacija gradjana Crne Gore, zavisnih od predstavnika manjina koje su nasjele na prichu koja je odavno u opticaju po ex YU.
    Nama ne treba predsjednik drzave koji ce uslisivati zelje predsjednika druge i to na nashoj teritoriji.
    Ne treba nam ovisnichar i okaljan covjek sopstvenim mrljama iz proshlosti i ucjenama njegovih starih saradnika.
    Zelimo slobodnog covjeka na poziciji Predsjednika Crne Gore koji moze bez ucjena proslosti obavljati svoju duznost, ispostovan po karakteristikama od svih gradjana Crne Gore, ma koje stranacke i vjerske podijeljenosti
    Neko ko ima ljudske kvalitete koje svi mogu cijeniti.
    Ja, kao i mnogi koji su se ukljucili u ovu anketu gdje ste nefer u startu ponisteni kao kandidat, smatramo da ste vi takav covjek i zelim vam pobjedu a ne samo ucestvovanje na ovim izborima.
    Moje postovanje, i apsolutna podrska
    Gosp. Hajdukovicu za vashu poziciju Predsjednika Crne Gore.


    Last edited by irfan; 14-02-08 at 14:31.

  25. #350
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Niko ziv u Crnoj Gori ne zna da je gosn Hajdukovic bio tako pošten pa je sve benefite koje donosi mjesto savjetnika odbio. To smo sad po prvi put saznali.
    Nista nije slucajno, pa ni to da to niko ne zna jer kod nas "ne piju vodu" pozitivne vijesti. Da je g. Hajduković dobio i casu vode pisalo bi se nasiroko . Kad se nekome nema sta "prisiti" onda nastupa logika " neće on izdrzati, slomiće ga ovi i oni i on će biti isti..." Ne kaze nas narod dzabe da je najteze biti pop u svom selu i jadno je da jadnije ne moze biti da je g. Hajduković poznatiji i cijenjiniji van svoje drzave nego u njoj. E sad se sam zapitaj imamo li pravo kukati sto nam je elita takva kakva je i ona sto malo malo kreci svoju biografiju ili kaze "a drugi su jos gori".

Page 14 of 22 FirstFirst ... 4101112131415161718 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednicki izbori u Srbiji 2008.
    By Hrko in forum Politika generalno
    Replies: 221
    Last Post: 24-01-08, 07:28
  2. Predsjednicki izbori
    By shalom7 in forum Politika generalno
    Replies: 74
    Last Post: 27-08-07, 10:29
  3. Kandidati za Predsjednika CG?
    By gingis kan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 69
    Last Post: 10-06-07, 19:32
  4. Zeljko Sturanovic mandatar!
    By Ćipur in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 210
    Last Post: 16-11-06, 04:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •