Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 245

Thread: SCG na Olimpijadi

  1. #101
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    ma kakvi, čuš rebrača je kao što sam i rekao svoje odsvirao, njemu svaka čast kako je prije igrao, donio na titulu 1998, ali svemu dođe kraj pa i njemu! Krivo mi je što je Milojevića makao sa spiska!
    Mislim da je najveci grijeh sto Milojevic nije posao jer zasluzuje da bude makar ispred nekih, da ih sad ne pominjem, koji su ostali u konkurenciji.
    Ocekujem i od vaterpolista zlato da konacno Madjare i na Olimpijadama maknemo sa trona
    Još jedna pobeda i titula...

  2. #102
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Quote Originally Posted by Barbarian
    ma kakvi, čuš rebrača je kao što sam i rekao svoje odsvirao, njemu svaka čast kako je prije igrao, donio na titulu 1998, ali svemu dođe kraj pa i njemu! Krivo mi je što je Milojevića makao sa spiska!
    Mislim da je najveci grijeh sto Milojevic nije posao jer zasluzuje da bude makar ispred nekih, da ih sad ne pominjem, koji su ostali u konkurenciji.
    Ocekujem i od vaterpolista zlato da konacno Madjare i na Olimpijadama maknemo sa trona
    milojevic je izbacen iz repke zbog discipline i potpuno opravdano da je najaci igrac na svetu ako nije disciplinovan nebi ga ni meni igrao.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  3. #103
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_B_R_S__B_O_Y
    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Quote Originally Posted by Barbarian
    ma kakvi, čuš rebrača je kao što sam i rekao svoje odsvirao, njemu svaka čast kako je prije igrao, donio na titulu 1998, ali svemu dođe kraj pa i njemu! Krivo mi je što je Milojevića makao sa spiska!
    Mislim da je najveci grijeh sto Milojevic nije posao jer zasluzuje da bude makar ispred nekih, da ih sad ne pominjem, koji su ostali u konkurenciji.
    Ocekujem i od vaterpolista zlato da konacno Madjare i na Olimpijadama maknemo sa trona
    milojevic je izbacen iz repke zbog discipline i potpuno opravdano da je najaci igrac na svetu ako nije disciplinovan nebi ga ni meni igrao.
    Nisam znao za taj podatak da je izbacen zbog ne discipline, samo sam procitao da se on i Varda otpali.
    Evo su nas Spanci opet dobili, ovaj put skoro 20 razlike
    :roll:
    Još jedna pobeda i titula...

  4. #104
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto setice milojevica obradovic je reko da je izbacen zbog nediscipline,a za vergu stvarno ne znam nemogu za njega nista da ti kazem.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma kakvi, rekao sam ja, nema nama ništa od košarke ove godine, jer fale nam neka iskusna imena...
    WU TANG Nigga thats for something...

  6. #106
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Scepo se vratio u reprezentaciju poslije povrede i onih nesporazuma ranije sa Pesicem.Oni koji prate kosarku znaju da je njega izbacio u prvi plan upravo Obradovic na Svjetskom u Atini 98. godine, kada smo sa onom prosjecnom reprezentacijom osvojili zlato.Ako pogledamo malo statistiku Atina je Obradovicu uvijek bila srecna, zlato na Evropskom 95. godine, zlato na Svjetskom 98. i naravno uspjesi sa Panatinaikosom, pa ako je sudeci po tome nadam se najboljem
    Još jedna pobeda i titula...

  7. #107
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    volio bi da bude ponovo srećna atina po nas, ali čisto sumnjam, evo i Zvezdi u fudbalu se poklapaju neke stvari, pa evo gube 2:0... 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  8. #108
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    volio bi da bude ponovo srećna atina po nas, ali čisto sumnjam, evo i Zvezdi u fudbalu se poklapaju neke stvari, pa evo gube 2:0... 8)
    2-2 zavrsi, jedan je Nikola Zigic
    Još jedna pobeda i titula...

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imate poseban topic za Zigica, ne tjerajte me da vam brisem postove...

    Po mom misljenju, najbolji rezultat ce napraviti vaterpolisti i od njih jedino ocekujem zlato... Momci igraju sjajno, skor su u kompletnom sastavu (fali Zlokovic) i vjerujem da mogu do zlata...
    Odbojkasi isto vjerujem da ce uzeti medalju, ali nisam siguran da mogu do finala, nekako su mi kao izduvani balon i jedva cekam da se V. Grbic, Mester sklone iz tima, pa kakvi god da budemo, a mislim da necemo biti slabiji...
    Od kosarkasa ne znam sta da ocekujem, mjesto nam je u finalu, nadam se da nece neku glupost napravit pa da moramo opet da izbacamo Amere prije finala... 8)
    Od fudbalera nista ne ocekujem i samo se nadam da se nece izblamirati... Oni su svoje odradili tamo dje je trebalo i sad neka igraju za svoju dusu...

    Mislim da bi mogla da kapne jos nedje medalja od nekih veslaca ili strijelaca, cisto da "revolverasi" nastave tradiciju...
    Jedva cekam da gledam one idiote od boksera (mislim da samo jedan ide), rvaca, skakaca u vodu i atleticara koji nas redovno obrukaju dje god se nadju...

  10. #110
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    imate poseban topic za Zigica, ne tjerajte me da vam brisem postove...

    Po mom misljenju, najbolji rezultat ce napraviti vaterpolisti i od njih jedino ocekujem zlato... Momci igraju sjajno, skor su u kompletnom sastavu (fali Zlokovic) i vjerujem da mogu do zlata...
    Odbojkasi isto vjerujem da ce uzeti medalju, ali nisam siguran da mogu do finala, nekako su mi kao izduvani balon i jedva cekam da se V. Grbic, Mester sklone iz tima, pa kakvi god da budemo, a mislim da necemo biti slabiji...
    Od kosarkasa ne znam sta da ocekujem, mjesto nam je u finalu, nadam se da nece neku glupost napravit pa da moramo opet da izbacamo Amere prije finala... 8)
    Od fudbalera nista ne ocekujem i samo se nadam da se nece izblamirati... Oni su svoje odradili tamo dje je trebalo i sad neka igraju za svoju dusu...

    Mislim da bi mogla da kapne jos nedje medalja od nekih veslaca ili strijelaca, cisto da "revolverasi" nastave tradiciju...
    Jedva cekam da gledam one idiote od boksera (mislim da samo jedan ide), rvaca, skakaca u vodu i atleticara koji nas redovno obrukaju dje god se nadju...
    Vaterpolisti po mom misljenu jesu glavni favoriti da od nasih reprezentacija tamo uzmu zlato, ali mislim da smo tanki na centrima jer Jelenic je vec stariji igrac, a Nikic jos nije u pravom smislu sazrio kao igrac.Zlokovic je svoju klasu dokazao, kako kroz reprezentaciju tako i kroz igre u Jadranu i bio je jedan od vodja tima do finala Evro lige.
    Kosarkasi su stalno favoriti u bilo kom sastavu da dodju na neko veliko takmicenje.Ovaj put nema Stojakovica, vaznija mu vojska koju je mogao da sluzi neke druge godine a ne Olimpijske pogotovo jer ekipa treba da ispravi propust iz Sidneja kada je osvojeno samo sesto mjesto.
    O odbojkasima sam vec ranije govorio, najvece nepovjerenje mi uliva trener Travica i mislim da smo imali boljeg strucnjaka za to mjesto.
    Fudbaleri su svoje odradili na EURu mladih, ali je sramota da u ovako okrnjenom sastavu idu na Olimpijadu.Ipak su se oni borili na Euru za plasman na OI, a na kraju su interesi klubova prevagnuli i moracemo da idemo tamo sa potpuno novom reprezentacijom.
    Od pojedinacnih ocekujem solidne rezultate, mozda neku medalju od Olivere Jeftic, u maratonu prije svega, od Milorada Cavica plivacke nade i mozda od veslaca.Od strijelaca ne ocekujem previse.
    Još jedna pobeda i titula...

  11. #111
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MISLIM DA BOKESRA NEMAMO NA OI A JEDAN JE RVAC I MISLIM DA AKO BUDE IMA MALO SRECE MOZE UZET NEKU OD MEDALJA NIJE LOS
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u pravu si, nemamo nijednog boksera, imamo jednog rvaca i jednog dzudistu... vise ne znam ni ko sve ide u p.m... Ide cavic, ide vlada markovic, ne znam da li je Tepavcevic, i ide neka klinka (mislim da bjese Najdanovski) od plivaca...

  13. #113
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DOBRO JE STO IH NEMAMO DA NE GLEDAMO KAKO IH MLATE KA MALU DJECU JER STVARNO SU KATASTROFA BOKSERI KAD NISU USPJELI NA 4 TURNIRA DA DODJU DO POLUFINALA A NA SVAKI SLEDECI SU BILI SVE GORI I GORI PROTIVNICI
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najjaca je fora, ne znam da li je neko pratio, sta se desilo Zurnalu prije 5-6 dana... Boksovao je neki nas lik u Rumuniji i ispao u prvom kolu, a ovi iz saveza javili Zurnalu da je osvojio bronzu... I onda sjutra kad je Zurnal provalio o cemu se radi (naravno, text sa hvalospjevom je otisao u novine), nastao je haos... kakvi su to prevaranti... taj boks treba zabraniti kod nas, da nas ne brukaju... par likova sam upoznao od tih boksera i prosto mi je neprijatno kakvi su to tucmaci... ne samo bokseri, vec prije njih ljudi iz saveza...

  15. #115
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najjaci lik je Sjekloca koji ide na prvenstvo Evrope, nase novine vrve od price kako ce cudo tamo da napravi, a njega onaj Hrvat izmlati kao malo dijete i onda prica u povredi, cudima.Neka podje Strugar, mada je i on skoro dobio batina od ovoga za kojega vele da je dopingovan
    Još jedna pobeda i titula...

  16. #116
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najjaci lik je Sjekloca koji ide na prvenstvo Evrope, nase novine vrve od price kako ce cudo tamo da napravi, a njega onaj Hrvat izmlati kao malo dijete i onda prica u povredi, cudima.Neka podje Strugar, mada je i on skoro dobio batina od ovoga za kojega vele da je dopingovan
    Još jedna pobeda i titula...

  17. #117
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Najjaci lik je Sjekloca koji ide na prvenstvo Evrope, nase novine vrve od price kako ce cudo tamo da napravi, a njega onaj Hrvat izmlati kao malo dijete i onda prica u povredi, cudima.Neka podje Strugar, mada je i on skoro dobio batina od ovoga za kojega vele da je dopingovan
    Prvo ako nisi gledo njegov mec sa onim siptarem onda nemozes da znas o cemu se radi.Ja sam trenirao kod strugara u ariston i ubedjen sam bio da on osvaja ovo jer je bio spreman ko nikad do sad,a ko je gledao prenos mogao je da vidi da je onaj siptar izmedju svake runde imao onu bocicu ko oni ljudi sto imaju asmu samo se nebi reklo da ju je nosio zbog asme,a i lik je disao putpuno normalno u 1 i zadnju rundu uopste se nije zamarao sto je malo nemoguce u bilo kojem sportu da se covek ne oznoi a da se bori toliko vremena.Toliko o strugaru a sto se tice sekloce nemam pojma on mi nikad nije bio neki fkstra borac makar ja imam takvo misljenje.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  18. #118
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_B_R_S__B_O_Y
    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Najjaci lik je Sjekloca koji ide na prvenstvo Evrope, nase novine vrve od price kako ce cudo tamo da napravi, a njega onaj Hrvat izmlati kao malo dijete i onda prica u povredi, cudima.Neka podje Strugar, mada je i on skoro dobio batina od ovoga za kojega vele da je dopingovan
    Prvo ako nisi gledo njegov mec sa onim siptarem onda nemozes da znas o cemu se radi.Ja sam trenirao kod strugara u ariston i ubedjen sam bio da on osvaja ovo jer je bio spreman ko nikad do sad,a ko je gledao prenos mogao je da vidi da je onaj siptar izmedju svake runde imao onu bocicu ko oni ljudi sto imaju asmu samo se nebi reklo da ju je nosio zbog asme,a i lik je disao putpuno normalno u 1 i zadnju rundu uopste se nije zamarao sto je malo nemoguce u bilo kojem sportu da se covek ne oznoi a da se bori toliko vremena.Toliko o strugaru a sto se tice sekloce nemam pojma on mi nikad nije bio neki fkstra borac makar ja imam takvo misljenje.
    Vjerujem da je istina to za Strugara jer je on uvijek super primljen za borbe i turnire i nikad ne trazi neki alibi.
    Ako mozemo da se vratimo na temu, ipak se govori o Olimpijadi, ako se slazete
    Još jedna pobeda i titula...

  19. #119
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bi pitao moderatore, ako znaju naravno, što će se činjet za vrijeme OI, oće li se postavit novi forum Olimpijada ili što?
    WU TANG Nigga thats for something...

  20. #120
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadamo se,...Da bude sve fino kao za Euro 2004... :wink:

  21. #121
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo mi odbojkaši uliše nadu, jer su bez Grbića (obojice) i Gerića, savladali Francuze 3:2!
    WU TANG Nigga thats for something...

  22. #122
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ulili su odbojkasi nadu, prije svega ovi mladji, oni stariji prekjuce su dobili veliku lekciju iz odbojke od Amera, ono ne smije da im se ponovi na Olimpijadi
    Još jedna pobeda i titula...

  23. #123
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Ulili su odbojkasi nadu, prije svega ovi mladji, oni stariji prekjuce su dobili veliku lekciju iz odbojke od Amera, ono ne smije da im se ponovi na Olimpijadi
    Ljudi ovo su sve prijateljski mecevi ovde se ne trazi pobeda tliko kao sto se trazi igra.Na OL. ce pokazati koliko vrede.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  24. #124
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_B_R_S__B_O_Y
    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Ulili su odbojkasi nadu, prije svega ovi mladji, oni stariji prekjuce su dobili veliku lekciju iz odbojke od Amera, ono ne smije da im se ponovi na Olimpijadi
    Ljudi ovo su sve prijateljski mecevi ovde se ne trazi pobeda tliko kao sto se trazi igra.Na OL. ce pokazati koliko vrede.
    Pa znamo i mi toliko da su ovo pripremne utakmice, ali ako bi se uslo u seriju poraza, a jos je turnir kod nas, to ne bi dalo samopouzdanje ekipi na OI
    Još jedna pobeda i titula...

  25. #125
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Quote Originally Posted by B_B_R_S__B_O_Y
    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Ulili su odbojkasi nadu, prije svega ovi mladji, oni stariji prekjuce su dobili veliku lekciju iz odbojke od Amera, ono ne smije da im se ponovi na Olimpijadi
    Ljudi ovo su sve prijateljski mecevi ovde se ne trazi pobeda tliko kao sto se trazi igra.Na OL. ce pokazati koliko vrede.
    Pa znamo i mi toliko da su ovo pripremne utakmice, ali ako bi se uslo u seriju poraza, a jos je turnir kod nas, to ne bi dalo samopouzdanje ekipi na OI
    Pa i na sveckoj ligi smo usli u formu pa ga na kraju ispusismo.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •