Results 1 to 14 of 14

Thread: Spremte se, spremte...

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default Spremte se, spremte...

    Vjerovatno jedino dežurni Zombiji ne mogu i neće da shvate, da je uzalud njihovo uspaljeno misionarstvo na ovome forumu, jer nema toga ko će i za jotu promijeniti svoje političke stavove. To nije uspjelo ni Golom Otoku a kamo li ovoj novostvorenoj elektronskoj ustanovi.

    Međutim, dovoljno je izdignuti se iznad popovskog fanatizma V. Majstora i njegovih podguznih muva, pa da čoek shvati kako se cijela rabota svodi na duhovno unijaćenje utemeljeno na svetosavskom pravoslavlju koje se za vrijeme turskog jarma održalo pod pojmom – Srpstvo – da bi kasnije bilo zloupotrijebljeno kao nacionalna odrednica.
    Ko u ovom propagandnom Srpstvu V. Majstora i ostalih, prepoznaje Srpstvo Petrovića, ima i imaće velikih problema i u pogledu svoje pripadnosti i u pogledu svog identiteta.

    Niko to bolje ne može znati od ovih ojađelih izbjeglica iz Krajine, koji niti nakon petnaest godina ne mogu dobiti pasoš republike Srbije, dok jednom Hrvatu ma gdje bio i od kuda došao, ne treba ništa više od – krštenice. Ali to im ni najmanje ne smeta, da bez prestanka negiraju da postoje Crnogorci, makar se i na popisu deklarisali sa 10% a ne 40%. Osim toga, čak i ako im neđe promakne da bi ih (Crnogoraca) moglo biti, onda postoje jedino oni – pravoslavni.

    Međutim, prema jedinstvenom crnogorskom kodeksu, pravim Crnogorcima se mogu smatrati baš podanici islamske vjeroispovijesti jer svojom pripadnošću – Crnogorstvo – dižu iznad vjeroispovjesti, odnosno svoju domovinu podižu do visine, koju je pjesnik definisao stihom:

    „Crna Gora je ime jedne vjere...“

    Zbog toga su naivne sve rasprave o referendumu, jer su vanjski politički faktori već unaprijed sve isplanirali i odlučili. Kakva kurčeva demokratija i ostale tantare, kad ova Zajebnica živi od donacija i milostinje koju preko prsta broje moćnici sa Zapada. No, kako do toga da dođu ovi umovi od valjanog sukna, kad ne shvataju ni prostu činjenicu da je Toma Nikolić legalno izabrani srpski predsednik dok je Boris Tadić legano izabrani predsednik Srbije. Dovoljno je iz biračkog tijela apstrahirati (oduzeti) nacionalne manjine.

    Sviđalo se to kome ili ne, jasno je da oni koji odlučuju o sudbini ovih prostora dobro znaju s kim imaju posla i što im je činiti, te svakome mora biti jasno da će kraj ovim podjelama učinjeti time što će Crnoj Gori i bez ikakvog referenduma nametnuti (virtuelnu) nezavisnost, kako bi svi bili – Crnogorci – istovremeno ostajući ono što jesu ili smatraju da jesu: Srbi, Bošnjaci, Albanci...

    - M -

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast...svaka ti je zlatna.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Đe si ''Crnogorac" ? :wink:

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Đe si ''Crnogorac" ? :wink:
    Koga pitas, metuzalema ili Dobruskog?
    Obojica su "Crnogorci".

  5. #5
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by veliki majstor
    Koga pitas, metuzalema ili Dobruskog?
    Obojica su "Crnogorci".
    Hitri ovi (Vele)"Srbi", svaka im cast... Eh, sto ti je alotropska modifikacija Crnogoraca, nakon vjekovne imperijalne turske obrade!

    Nedoder.

    - M -

    P. S. Da imate zeru postenja, postovali bi i bili ponosni na visevjekovnu, slavnu i zajednicku - imperijalnu - istoriju, u kojoj ste zdusno, janicarski ucestvovali. Sramota je stidjeti se tako slavne istorije, kojoj i Crna Gora ima da zahvali sto je postojala, postoji i postojace...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...malo mi ove druge gamadi sa kojom moram da se prepucavam no me teraju da lajem i protiv svojih. :roll:

    ajmo mi lepo da se dogovorimo. skinite vi ovu Mafiju sa vlasti pa će i dobar deo Srba biti za nezavisnu Crnu Goru. dok god je ''nezavisna Crna Gora'' u službi očuvanja Milove vlasti nećete se usrećiti s njom.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by veliki majstor
    Quote Originally Posted by Karma
    Đe si ''Crnogorac" ? :wink:
    Koga pitas, metuzalema ili Dobruskog?
    Obojica su "Crnogorci".
    Pobrkao si nesto V.Majstore,kao i uvek, ja sam hasli Bosnjo poreklom iz Crne Gore.
    8)

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by metuzalem
    Hitri ovi (Vele)"Srbi", svaka im cast... Eh, sto ti je alotropska modifikacija Crnogoraca, nakon vjekovne imperijalne turske obrade!
    Eno na!!! Pa sto to pricas, jadan, karace te Napalm-boy? (ima li 'dje te sablje, zaisto se cudom nacudit ne mogu sto ga nema ovuda da vileni otkako je forum postao sto evo jeste)

    Kako, jadan, da izustis takvo nesto, pa je l' to ispada da su ti oni u SrbijU nekakav, coce, rod i pomoziBog?

    E bogomi ce ti se sad navadit kefalo, dobro ja znam. On ti je ovdje zaduzen za progonjenje vrijedjanja Crnogoraca (kao generalne kategorije, covjek je zastitnik i patriJota, Sveti Georgije kome izgleda fali azdaha, niko nije savrsen...), a ovo i ovakvo ako ga ne uvrijedi, ja tacno ne znam sto ce...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobrusky je siptar sa kosova

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njegus
    dobrusky je siptar sa kosova
    Eto,Njegus mi odredi i etnicku pripadnost.

    Siptar sa Kosova,Bosnjak,Crnogorac...Hrvat...sve je bolje biti nego ********-katil sopstvene drzave i odrod od rodjene crkve.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Eto,Njegus mi odredi i etnicku pripadnost.

    Siptar sa Kosova,Bosnjak,Crnogorac...Hrvat...sve je bolje biti nego ********-katil sopstvene drzave i odrod od rodjene crkve.
    Eno na... odrod od rodjene crkve i kastizi

    Pa kako ti to pade na pamet, molim te? :twisted:

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by Njegus
    dobrusky je siptar sa kosova
    Eto,Njegus mi odredi i etnicku pripadnost.

    Siptar sa Kosova,Bosnjak,Crnogorac...Hrvat...sve je bolje biti nego ********-katil sopstvene drzave i odrod od rodjene crkve.

    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: AAAAUUUUUU Sto ti nacinje ovi cojek ,misim stvarno aaaaooooooooooo :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Xaxa.... Otrijeznice se... Xaxa...

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Momce!

    Dje bi ti, dok je apoteka bila otvorena a ambulanta primala hitne slucajeve?

    - M -

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •