Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 115

Thread: Predlog novog DUP-a

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konachno asfaltiraju onu ulicu od Poshte do Kruzhnog...



    Mademoiselle.

  2. #77
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    ne znam samo chemu to,kad ce tuda josh pola godine da proalze one kamionchine pune zemlje i opet ce ga nagrdit..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ao, pocheli su da dizhu i onu od Poshte ka semaforima...



    Mademoiselle.

  4. #79
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brzo će to završiti nadam se jer su ono od Opštine do Autobuske vrlo brzo asfaltirali... Vikend trebao...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes Budva je naruzniji grad, najprljaviji grad, najodvratniji grad.. Treba je srusit i prizvat kakav cunami. A posle toga vama dat u ruke da je gradite.. ajde opustite se malo.

    Kad nema turista.. ah sto nema turista.
    Kad je brdo turista.. ah sto je ona guzva.


    Sto fali onome na Zavalu? Kakav plan i program tamo fali?

    Ne kazem ja.. jesu mozda neke stvari pogresne. Jesu Velji Vinogradi i ono oko Gvozdenog odvratno i nacickano zgradama.

    Al' pogledajte ovu Zavalu.. ovakav projekat ne bi postidjeo ni Njujork ni London ni Moskvu.

    Mada masa je gotivnije poperit 50 kakvih bunkera ka one zgrade preko puta kraljevskog.. pa im se divit kako su ijepe a na 3 sprata.

    Sreca pa niko nikog ne pita.. inace bi od Budve sad bio samo Stari Grad, i ona mocvara.

    Kad god sto procitam odje.. samo se nesto pljuje a ovo a ono.. Samo se zali i kuka.
    Postalo ljudima mrsko i prolazit kroz bd.. a onih par mjeseci non stop po 100 000 ljudi i vise, i fino im je. Jes nema vode.. malo li sam puta iz grada, donosio vodu kuci.
    Pomislice ljudi u Budvu kad se udje.. tamo nekakvi vukodlaci i azdaju kolju ljude, da obezbijede kvadratni metar da se izgradi nesto
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    ok razumijem ja da oni pune dzepove i da budva puni budzet, cak mogu reci da mi to uopste ne smeta.
    Ahahaha
    Ajde kao slag na tortu.. nam reci da ti smeta sto se puni budzet, pa onda da i tome nadjemo manu sto neko doprinosi budzetu. Vise nista ne ostade da se kritikuje..

    Za koju godinu ce ljudima smetat.. sto je neko dobio dijete il' tako nesto, to ce tek da bude vrhunac.. tj to ce da bude ona visnja/tresnja na slag.
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker View Post
    Ahahaha
    Ajde kao slag na tortu.. nam reci da ti smeta sto se puni budzet, pa onda da i tome nadjemo manu sto neko doprinosi budzetu. Vise nista ne ostade da se kritikuje..

    Za koju godinu ce ljudima smetat.. sto je neko dobio dijete il' tako nesto, to ce tek da bude vrhunac.. tj to ce da bude ona visnja/tresnja na slag.
    ao, sad ti precerujes, ja sam samo dala kritiku ne na to ZASTO SE GRADI neko KAKO se gradi...
    meni ne smeta, ako i bog da da sve cvjeta.. i vise i bolje.. ali tesko da moze s takvim silovanjem...
    treba cuvati ono staro, treba poznavati sebe, svoje kvalitete, i dodavati ali sa smislom, a ne kako se kome sprdne..
    a iskreno od budzeta drzave crne gore bio prazan ili pun isto mi se vata ne zivim od njega... a kad dodjem na to eee onda cu razmisljat..
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  8. #83
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Winamp Quote:A jednostavno rješenje za ove probleme bi bilo, iselit se. Iselit se neđe u Švedsku, i izdavat sve živo i moguće turistima, ne znam ni što im je tolko zanimljivo ođe, jeba im ja pas mater.
    __________________
    Hhahahahahah eo ja se izselio sa plaze u Swecku ,ali mi ga strancerosi nece krocit u stan bez ka gosti ,na dan dva i kraj A zanimljivo im je ........................ im je.............................................. hmmmmm , im je................... ako znam znali me jadi hahahahahahahhaha !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  9. #84
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    hehe vidji vraga
    sto me vuces za jezik,pardon, tastaturu kad ne treba)
    ok razumijem ja da oni pune dzepove i da budva puni budzet, cak mogu reci da mi to uopste ne smeta. ono sto meni smeta je sto se sve radi bez plana, reda, smisla, ne zna se sta je prava vrijednost, sta treba i sta se mora sacuvati i sta realno fali gradu. evo sam si naveo hm bioskopi,galerije,pozoriste, organizacije malo i reda... ako nesto mrzim to je narusavanje prirode,kulture, istorijskih vrijednosti... ako ne znas da sacuvas, obnovis, podvuces, nadji nekoga ko ce znat i najvece mane da pretvori u vrline, a ne i dobrote da narusi.
    a uz sve to se ne treba zaboraviti, da se pored svog tog tur. ludila u budvi zivi...da ljudi i koji zive tamo i dolaze tamo imaju osnovne ljudske potrebe.. dakle ako idemo na tkzv."luksuz" a grad nema vode...o cemu pricamo??? ako ocemo da ugostimo u bd milion ljudi okle nama kanalizacija za toliko G*v*na???
    dje ce se parkirati ljudi??? pristup plazama, osnovna higijena, potrebstine???
    mislim nema smisla praviti svima nama i turistima na kraju krajeva magarecu uslugu...
    za sve treba plan, program i nacin.. a to mi nemamo, mi rusimo jedno da bi dobili drugo.. i vodimo se politikom tako je u svijetu, e i nije zamislite vi sad da neko srusi koloseum da bi napravio splendid..alo bre???!
    neka se pune dzepovi ali neka se i napravi nesh korisno.. i sto je monako bolji ahhahah jer je monako , a sto moramo ka tamo i mi bit... sto nas kakve jesmo ne postavimo ispred svijeta, bolji,drugaciji, sa vise duha...
    i onda gradi...
    a ne da mi ulica kroz ulaz prolazi ...
    a kroz prozor mi komsho piski u sobu...
    Pa u suštini, ne znam što si mi novo rekla.
    Ja samo ne kapiram kako će jedan zemljotres svemu tome pomoć, zbog čega te i pomenuh prije. Objasni ako umiješ.

    Rekoh da ne znam što se to baš tako radi .... možda jer je u budvu "šljeglo" grdilo naroda sa strane, još od 70-tih ... koji predstavljaju većinu u odnosu na starosjedioce, pa vjerovatno neće puno brinut o tradiciji ovog grada, eto kolko da se nakrkaju ribe na "dan širuna".
    Kako god bilo, što veli shocker, svi pljuju po gradu .. a on punan svake godine sve više i više, i to ne samo stranaca, e mogren od podgoričana opstat ne može.

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Pa u suštini, ne znam što si mi novo rekla.
    Ja samo ne kapiram kako će jedan zemljotres svemu tome pomoć, zbog čega te i pomenuh prije. Objasni ako umiješ.

    Rekoh da ne znam što se to baš tako radi .... možda jer je u budvu "šljeglo" grdilo naroda sa strane, još od 70-tih ... koji predstavljaju većinu u odnosu na starosjedioce, pa vjerovatno neće puno brinut o tradiciji ovog grada, eto kolko da se nakrkaju ribe na "dan širuna".
    Kako god bilo, što veli shocker, svi pljuju po gradu .. a on punan svake godine sve više i više, i to ne samo stranaca, e mogren od podgoričana opstat ne može.
    zemljotres moze pomoc da znamo da nemamo nista staro nista novo, da def. nema vode struje, rusa ,da nema buke samo jedan oblak prasine i fenix
    :mrgreen:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  11. #86
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budva je definitivno postala grad u kome ce samo moci da zive top 10 najbogatijih sa liste, Rusije, Moldavije, Ceske, Ukrajine i ostalih sjevernih zemalja, jer ce narod prodati i ono malo sto je ostalo i naravno ici put Beograda, jer je vecina luda za njim. Monako ? Da postace ,samo rusko , ali Crnogorsko ne sigurno !
    Last edited by peshjo; 19-02-08 at 02:49.

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juche sam oprala auto, a danas vec izgleda kao da je mjesec dana stajao na nekakvom gradilishtu. :cry:



    Mademoiselle.

  13. #88
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Juche sam oprala auto, a danas vec izgleda kao da je mjesec dana stajao na nekakvom gradilishtu. :cry:
    nista da ako jedna ki$urina opere malo BD od pra$inchine koja sad vlada dolje

  14. #89
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default A viđeste li ulicu 13.jula....

    sva raspuklla, krenula, evo je danas betoniraju i izgleda da će da je zatvore za saobraćaj, a otvoriće ono usko crijevo kod zgrade lordova, tek toliko da Boro Lazović može da izvlači onu silnu zemlju gdje gradi hotel, :burp:

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Shto se radi... Nocas sam bila na nekoj vecheri i naslushala se takvih (pouzdanih) pricha... Trenutno se radi urbanistichki plan za Bechice, nakon chega na red dolazi dio Budve gdje su Sl. Plazha i Podkoshljun... Neki Rus je ponudio milijardu i poL jurica da se srushi cijela Sl. Plazha, od bulevara napravi auto-put sa 6 traka, plazha proshiri skroz do bulevara a sa ove druge strane (gdje su kuce i zgrade) podigne red zgrada od kojih ce svaka da ima oblik kormila... :monkey:Shto ce od toga biti, vidjecemo...



    Mademoiselle.

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Visarionovic View Post
    sva raspuklla, krenula, evo je danas betoniraju i izgleda da će da je zatvore za saobraćaj, a otvoriće ono usko crijevo kod zgrade lordova, tek toliko da Boro Lazović može da izvlači onu silnu zemlju gdje gradi hotel, :burp:
    Tu ne samo shto je ulica pochela da propada (ali PROPADA u pravom smislu te rijechi, pochela je da "tone"), vec su i zidovi na Avalinoj zgradi (zgrada pored pijace) pocheli da pucaju... To nam je juche prichala zhena koja zhivi tu...



    Mademoiselle.

  17. #92
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Shto se radi... Nocas sam bila na nekoj vecheri i naslushala se takvih (pouzdanih) pricha... Trenutno se radi urbanistichki plan za Bechice, nakon chega na red dolazi dio Budve gdje su Sl. Plazha i Podkoshljun... Neki Rus je ponudio milijardu i poL jurica da se srushi cijela Sl. Plazha, od bulevara napravi auto-put sa 6 traka, plazha proshiri skroz do bulevara a sa ove druge strane (gdje su kuce i zgrade) podigne red zgrada od kojih ce svaka da ima oblik kormila... :monkey:Shto ce od toga biti, vidjecemo...
    Sjajna ideja. Sto bismo mi bez rusa jbt ... Budvi je potreban jedan takav kapitalni projekat. HTL Slovenska plaza je blago receno ruglo. Da naprave sobe kao u Splendid opet ce ruglo bit. Socijalisticka betonska trvdjava bez duse.

    p.s. Bice i taj zemljotres, pa cemo vidjet ko ce pretec .
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

  18. #93
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    p.s. Bice i taj zemljotres, pa cemo vidjet ko ce pretec .
    Jezik pregriza, no me baš interesuje gdje ćeš onda na "hlađenje" ljeti da ideš...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    Sjajna ideja. Sto bismo mi bez rusa jbt ... Budvi je potreban jedan takav kapitalni projekat. HTL Slovenska plaza je blago receno ruglo. Da naprave sobe kao u Splendid opet ce ruglo bit. Socijalisticka betonska trvdjava bez duse.

    p.s. Bice i taj zemljotres, pa cemo vidjet ko ce pretec .
    velim ja nema spasa bez potresa.
    a da idemo mi na neki referendum ko HN za i protiv zemljotresa?
    da za budvu koju (ne)volimo
    :kamikaza:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za 5-10 godina Budva ce trazit' drzavu...

  21. #96
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Shto se radi... Nocas sam bila na nekoj vecheri i naslushala se takvih (pouzdanih) pricha... Trenutno se radi urbanistichki plan za Bechice, nakon chega na red dolazi dio Budve gdje su Sl. Plazha i Podkoshljun... Neki Rus je ponudio milijardu i poL jurica da se srushi cijela Sl. Plazha, od bulevara napravi auto-put sa 6 traka, plazha proshiri skroz do bulevara a sa ove druge strane (gdje su kuce i zgrade) podigne red zgrada od kojih ce svaka da ima oblik kormila... :monkey:Shto ce od toga biti, vidjecemo...
    we will see...


    Quote Originally Posted by NETMAN View Post
    za 5-10 godina Budva ce trazit' drzavu...
    nece Budvani trazit nista,osim svojih manjinskih prava,al oce Ruska vecina autonomiju sigurno

  22. #97
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Budva
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oni sto se ponose sto ce nam grad postati "moderan" i obala natrpana kulama nisu ni svjesni sta su nama ostavile generacije prije nas.
    Kad pogledas panoramu Budve, primjecujes odmah Stari Grad. Samim tim Budva odise nekom tradicijom. Kamene kuce, bedemi...
    Panorama nove Budve - ko ce jos da gleda Stari Grad pored tih solitera, tih mjesavina raznih stilova, toga kica...
    Nemojte da se pozivate na Dubai, jer to je grad koji je nikao iz pijeska. Oni nisu imali nista da cuvaju, nista na sta bi bili ponosni.
    Ali, mozemo mi svi da kuckamo sta hocemo. Velike su pare koje treba da se operu. Tome se nisu oduprle ni jace drzaveod nas.
    Samo, zalosno je sto se ljudi primaju na takve gluposti.

  23. #98
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad sam na netu gledao slike nekih projekata koji se grade ili ce se graditi u budvi. ima bas mnogo dobrih stvari, al nijesam siguran kako ce to na kraju sve da se uklopi u postojeci ambijent

  24. #99
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nosuno, na kojem sajtu da i ja pogledam?

  25. #100
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    www.skyscrapercity.com
    a evo ti i link koji te vodi direktno do dijela koji se tice budve
    http://www.skyscrapercity.com/forumd...s=&forumid=739

    i onda klikni na budva-pracenje gradilista

    usput da napomenem jednu cudnu stvar. iako je ovo najveci forum na svijet vezan za arhitekturu, u dijelu za budvu slike postavljaju rusi, podgoricani, beogradjani, a nijesam primjetio nijednog budvanina

    vidjeces da ima i thread za podgoricu

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sta ocekujete od novog .ME domena?
    By Ego_and_his_own in forum Internet
    Replies: 138
    Last Post: 12-02-08, 19:40
  2. Uvoz novog automobila iz USA...
    By Unusual Suspect in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 14
    Last Post: 29-12-06, 15:08
  3. Replies: 1
    Last Post: 02-11-05, 07:23
  4. Eminem co-producent novog 2Pac-ovog albuma...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 37
    Last Post: 15-11-04, 09:50
  5. Rafalima usmrćene tri osobe iz Herceg Novog
    By Radiation in forum Primorski
    Replies: 23
    Last Post: 20-10-04, 22:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •