Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 115

Thread: Predlog novog DUP-a

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    GIGA koji je to grad?



    Mademoiselle.

  2. #52
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo odje
    http://www.realestate.budva.com/eng/...ilable-now/408
    imate nekih svjezih slika kako ce da ispadne to mini naselje na zavali
    Samo kvarni opstaju...
    www.minmedia.me

  3. #53
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    GIGA koji je to grad?
    LEVANTE...

  4. #54
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ova zavala zbilja lijepo izgleda,ali mi je milija ona shuma..

    Ne vidjeh,je li se prodaju apartmani ili samo za izdavanje?
    i koliko je kvadrat ?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  5. #55
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Ne vidjeh,je li se prodaju apartmani ili samo za izdavanje? i koliko je kvadrat ?
    apartmani su za prodaju
    cijena prava sitnica 6000e/m2

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Local View Post
    evo odje
    http://www.realestate.budva.com/eng/...ilable-now/408
    imate nekih svjezih slika kako ce da ispadne to mini naselje na zavali
    Chekajte ljudi, pa gdje dodje ova luka, onamo ispod bandzija? Ne mogu da vjerujem da ce da naprave luku na sred plazhe (i to jedinog lijepog dijela Slovenske plazhe!), shto je nisu smjestili ovamo negdje kod brda...



    Mademoiselle.

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    udaljenost od mora od 10-150metara...sto bi sa onim da ne smije 100metara blizu obale...
    f6

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Iskreno, meni ovo i ne izgleda toliko loshe... Jedino me ova luka malo nervira, mogli su da je smjeste negdje uz brdo... A mogli su i jahtashi da se usidre na Pizanu i vozicem prebache do Zavale, shto im je to euro-dva...



    Mademoiselle.

  9. #59
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ja teshkog srca prizanjem da bi volio da imam jedan apartman tuNAkeN


    @Jelena : danas sam se uvjerio u dovitljivost mladih BudvaDJana (sa onim manevarom oko shkolijere) :x
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    @Jelena : danas sam se uvjerio u dovitljivost mladih BudvaDJana (sa onim manevarom oko shkolijere) :x

    :lolblue:

    Ono je stvarno profesionalno, mislim da je chak i milicija digla ruke...



    Mademoiselle.

  11. #61
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    manevrom*

    :mrgreen:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Visarionovic View Post
    A oćel mi neko reć šta se ono gradi na Zavali, izgledaju mi kao neke vile-čije li su Bože, a baš me zanima imaju li dozvolu, ha ha ha
    Sve slike kako ce ovo izgledat se nalaze ovdje:

    http://www.skyscrapercity.com/showth...=578359&page=2

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Ovo na Zavali ce da bude ludilo...

    A pogledajte Avalu... Nekad smo se tamo vozili liftom i krili u onim velikim sudoperama u baru na vrhu hotela!



    Mademoiselle.

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e dje nece neki zemljotres ljuljnut u bd lishe naroda kako bi smo pocinuli .. nema rugla, i sve gradjevinsko zemljiste pa jovo na novo, niko kriv, nikom kriv sto ces desilo se))
    zemljotres i ludilo.. svi srecni svi zadovoljni i svima se isplati!
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  15. #65
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Ovo na Zavali ce da bude ludilo...

    A pogledajte Avalu... Nekad smo se tamo vozili liftom i krili u onim velikim sudoperama u baru na vrhu hotela!
    Obustavljena je rekonstrukcija one terase,jer je arhitekta iste tuzhio vlasnike.. (5 meleona im trazhi)


    Quote Originally Posted by igy View Post
    Sve slike kako ce ovo izgledat se nalaze ovdje:

    http://www.skyscrapercity.com/showth...=578359&page=2

    eo mene uslikashe na zavalu prekjuche
    Last edited by mc_esseny; 15-02-08 at 10:11.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Obustavljena je rekonstrukcija one terase,jer je arhitekta iste tuzhio vlasnike.. (5 meleona im trazhi)

    :lolblue:

    5 miliona, pa neka shibaju dalje? Poshteno, nema shto...



    Mademoiselle.

  17. #67
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Ovo na Zavali ce da bude ludilo...

    A pogledajte Avalu... Nekad smo se tamo vozili liftom i krili u onim velikim sudoperama u baru na vrhu hotela!
    Hahahaha a dje nismo, al najjache je ono pish mjesto odma desno dje je ono veliko staklo kod neke kancelarije u podzemlju. A kolko se puta tweet popishala tun kad se igralo zhmurke ))
    Sto se tiche noviteta i struchnjaka za djavolju izgradnju mislim da ne postoji vishe ta "dozvola" sto bi ih kao ogranichila. Samo mi Stari Grad ne dirajte, a ostalo mozhe da pati u sramu i neukusu kolko oce.
    Hehe betonska ograda kod Muvija.... kakvih je tu akcija i reakcija bilo nekad :devil:
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eeeeeeeeee, a tek Info Fest i zastavice... :lolblue:

    p.s. Bogami je neko (mislim da su Rajkovici, nisam sigurna) digao i u Starom Gradu ooogromnu sivu kucerinu uz bedeme, vidi se sa Richardove...



    Mademoiselle.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes bitno je da se vidi i da je siva i vislja nego svi pffff ****** ... tako mi tih "starogradjana"
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Uff, dokle vishe...

    Postoji li igdje u svijetu prevarantska drzhava kao shto je nasha?! Prodaje se tudja zemlja, uzimaju se milioni, parnice traju po 10-15 god. i na kraju zastare...
    Cijela ova povrshina na kojoj se nalazi Slovenska plazha je nechija. A znate li kad cemo moci da povratimo tu imovinu ili da dobijemo jedan jedini euro za nju? NIKAD. A vecina nas ima svu mogucu papirologiju i vec godinama se sa istom vuche po sudovima...
    Chovjek iz Budve je prodao tudju zemlju. Nashao osobu u katastru da mu to sredi, nashao josh jednu u sudu da to ovjeri, dao par izjava, prodao i stavio pare u svoj dzep... Sad se ljudi vuku po sudu jer je zemlja prodata bez njihovog znanja, a parnica ce vjerovatno da traje iha-ha... I tako lanchano.
    Opshtina je prodala MILIONE zemlje u Rezhevicima, koja je NECHIJA, i stavila pare u svoj dzep.
    Novine vec mjesecima pishu o onoj parceli ispred pijace na kojoj ce da nikne nekakav ultra-moderni trzhni centar, koja je od 4 sestre. Dzabe...
    Parcele na kojima ce da bude sagradjen taj novi fudbalski stadion su takodje NECHIJE. Taj neko se vec danima svadja sa svima redom u Opshtini, ali josh uvijek ne nailazi ni na jedan jedini iole normalan odgovor.

    Svi ovi sluchajevi koje sam navela su provjereni, a ne neke priche rekla-kazala (naravno da imena nisam htjela da navodim). Ima ih josh, ne mogu da pishem toliko... Pa je li moguce da nam se sve to deshava ispred nosa i da niko nishta ne mozhe da uradi... I onda se pitamo odakle pare za Madonnu, odakle pare za trke glisera, odakle ovo i odakle ono... Bogami bi trebala Madonna svake subote da nam pjeva ispred Mogrena.



    Mademoiselle.

  21. #71
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    ee bih juce dolje do vas ima sam se udavit od one prasine u becice nema onoga trotoara no valjda prosiruju put onamo,nastavak bulevara ,a u BD aooo,ono dje je bio onaj montazni parking prije 2 god sad se gradi onaj trzni centar ili sta vec,a onamo iz autobuske neka ogromna zgradurina,veli mi kolega imace 500 stanova onamo ,a zavala je prica za sebe ne mogah je poznat,kako ono nice ka drvo iz vode a od prasine se nece moc zivjet kad jos malo otopli,tako da ako ko zna dje se mogu kupit gas maske neka da Obavjestenje

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hammer View Post
    ee bih juce dolje do vas ima sam se udavit od one prasine u becice nema onoga trotoara no valjda prosiruju put onamo,nastavak bulevara ,a u BD aooo,ono dje je bio onaj montazni parking prije 2 god sad se gradi onaj trzni centar ili sta vec,a onamo iz autobuske neka ogromna zgradurina,veli mi kolega imace 500 stanova onamo ,a zavala je prica za sebe ne mogah je poznat,kako ono nice ka drvo iz vode a od prasine se nece moc zivjet kad jos malo otopli,tako da ako ko zna dje se mogu kupit gas maske neka da Obavjestenje
    u NK veoma povoljno prodaju gas maske))))))
    imaju iskustva sa smradom siri se biznis i na bd!
    o zemljo indijo otvori se e pa zemlje ka nashe i budve haha nema na daleko ...
    brao nam ga .. nije za nas ni more ni vazduh o biljkama da ne govorim gas komora.. sve je trulo u drzavi danskoj odavno vec samo da se jos podavimo i banja
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  23. #73
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Jes, sve je to istina, i pregrdno je što nastade od ovog grada, sramota me od njega. A s druge strane, svako od nas kritičara da dođe na određenu poziciju, isto bi gleda da napuni džepove i ugosti investitore kako valja i trebuje, ako će bit što od toga, (a ne no neće).
    Neam pojma đe je ovo sve počelo i kad, al odjednom po gradu nemam bioskopa (al eto imamo madonu), pozorišta (nikad nisam ni imao), sportske klubove sa igračima iz bd (nema što, batalite fudbal, vaterpolo, odbojku.. odma, nećete nikad uspjet, ae). Pa u kuras, nije ni čudo što je omladina retardirana.
    Dobro, ovo ostalo ... voda (standardno), zgrada do zgrade bez parkinga (za one džipove koji se pune od po 5eura na benzisku), itd.. to je sve kul.

    I pored svega lošeg čega ima ođe, da se ostvari ova zanimljiva priča o kojoj mlati tijana, ona ne bi imala ljeba jes', jer izgleda pojma nema kolko para budva donese državi.
    A jednostavno rješenje za ove probleme bi bilo, iselit se. Iselit se neđe u Švedsku, i izdavat sve živo i moguće turistima, ne znam ni što im je tolko zanimljivo ođe, jeba im ja pas mater.

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Jes, sve je to istina, i pregrdno je što nastade od ovog grada, sramota me od njega. A s druge strane, svako od nas kritičara da dođe na određenu poziciju, isto bi gleda da napuni džepove i ugosti investitore kako valja i trebuje, ako će bit što od toga, (a ne no neće).
    Neam pojma đe je ovo sve počelo i kad, al odjednom po gradu nemam bioskopa (al eto imamo madonu), pozorišta (nikad nisam ni imao), sportske klubove sa igračima iz bd (nema što, batalite fudbal, vaterpolo, odbojku.. odma, nećete nikad uspjet, ae). Pa u kuras, nije ni čudo što je omladina retardirana.
    Dobro, ovo ostalo ... voda (standardno), zgrada do zgrade bez parkinga (za one džipove koji se pune od po 5eura na benzisku), itd.. to je sve kul.

    I pored svega lošeg čega ima ođe, da se ostvari ova zanimljiva priča o kojoj mlati tijana, ona ne bi imala ljeba jes', jer izgleda pojma nema kolko para budva donese državi.
    A jednostavno rješenje za ove probleme bi bilo, iselit se. Iselit se neđe u Švedsku, i izdavat sve živo i moguće turistima, ne znam ni što im je tolko zanimljivo ođe, jeba im ja pas mater.
    hehe vidji vraga
    sto me vuces za jezik,pardon, tastaturu kad ne treba)
    ok razumijem ja da oni pune dzepove i da budva puni budzet, cak mogu reci da mi to uopste ne smeta. ono sto meni smeta je sto se sve radi bez plana, reda, smisla, ne zna se sta je prava vrijednost, sta treba i sta se mora sacuvati i sta realno fali gradu. evo sam si naveo hm bioskopi,galerije,pozoriste, organizacije malo i reda... ako nesto mrzim to je narusavanje prirode,kulture, istorijskih vrijednosti... ako ne znas da sacuvas, obnovis, podvuces, nadji nekoga ko ce znat i najvece mane da pretvori u vrline, a ne i dobrote da narusi.
    a uz sve to se ne treba zaboraviti, da se pored svog tog tur. ludila u budvi zivi...da ljudi i koji zive tamo i dolaze tamo imaju osnovne ljudske potrebe.. dakle ako idemo na tkzv."luksuz" a grad nema vode...o cemu pricamo??? ako ocemo da ugostimo u bd milion ljudi okle nama kanalizacija za toliko G*v*na???
    dje ce se parkirati ljudi??? pristup plazama, osnovna higijena, potrebstine???
    mislim nema smisla praviti svima nama i turistima na kraju krajeva magarecu uslugu...
    za sve treba plan, program i nacin.. a to mi nemamo, mi rusimo jedno da bi dobili drugo.. i vodimo se politikom tako je u svijetu, e i nije zamislite vi sad da neko srusi koloseum da bi napravio splendid..alo bre???!
    neka se pune dzepovi ali neka se i napravi nesh korisno.. i sto je monako bolji ahhahah jer je monako , a sto moramo ka tamo i mi bit... sto nas kakve jesmo ne postavimo ispred svijeta, bolji,drugaciji, sa vise duha...
    i onda gradi...
    a ne da mi ulica kroz ulaz prolazi ...
    a kroz prozor mi komsho piski u sobu...
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  25. #75
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Ljudi, nemojte se ljutit ali ranije mi je najveca radost bila da se prosetam Budvom, čak i zimi, kad je mir, tišina, jedva da čeljade sretneš ulicom a o mjestu đe bih kafu popila da ne pričam, ali svejedno, prijao mi je miris mora i mir...
    evo nekoliko godina samo u prolazu i poslom svrnem a par puta sam ljetos morala proć kroz Budvu da bih stigla do HN ili Kotora i pravo da vam kažem, mislila sam se kako vi ljudi možete da izdržite ona 3-4 ljetnja mjeseca kad vas spopane onoliki narod sa svih strana, što bi rekli stari, s koca i konopca, kad se ne može minut džadom po 3 debela sata, ne može se proć do plaže da se čovjek bućne u more, doć na red ni za parking, ni za poštu ni za doktora...
    Zato rekoh nemojte mi se ljutit, ali od Budve najljepše nastade najgrđi grad...znam da vas niko ništa ne pita ali došlo mi da kažem...a kako koji put prođem šokiram se sve više i više i pitam se okle im mjesta za onolike zgrade?!
    Taman pomislim nema kud više da stane a ono sljedeći put se, čini mi se, udupla!?

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sta ocekujete od novog .ME domena?
    By Ego_and_his_own in forum Internet
    Replies: 138
    Last Post: 12-02-08, 19:40
  2. Uvoz novog automobila iz USA...
    By Unusual Suspect in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 14
    Last Post: 29-12-06, 15:08
  3. Replies: 1
    Last Post: 02-11-05, 07:23
  4. Eminem co-producent novog 2Pac-ovog albuma...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 37
    Last Post: 15-11-04, 09:50
  5. Rafalima usmrćene tri osobe iz Herceg Novog
    By Radiation in forum Primorski
    Replies: 23
    Last Post: 20-10-04, 22:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •