Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 42 of 42

Thread: Dermatolog

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Republic of Zabjelo
    Posts
    1,268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edo View Post
    ja znam da sam bio kod njega u kbc zbog akni i dao mi kao neku terapiju i rekao mi evo ti vizit kartica moje privatne klinike, i necete vjerovati terapija mi nista nije pomogla
    ti si prva osoba koja se zali na dr Kaludjerovica
    ....love is in the air....

  2. #27
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    da ne bih otvarao novu temu, ko je po vama najbolji kardiovaskularni doktor, to pitam za babu?
    Vidjeh nedje na INtv u emisiji 90min. reklamirala se neka bolnica specijalizirana za kardiovaskularni sistem, bas mi se svidjela jer posjeduje neke moderne masine za otkrivanje problema. E sada ne znam koliko je to pogodno tvojoj babi da se mota do Beograda.

    Ta bolnica se zove ' Ostrog ' .

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Republic of Zabjelo
    Posts
    1,268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    da ne bih otvarao novu temu, ko je po vama najbolji kardiovaskularni doktor, to pitam za babu?
    Bolnica Ostrog - http://www.h-ostrog.co.yu/

    Specijalna bolnica za srce i krvne sudove
    Bilećka 2, Beograd
    tel. (+381 11) 309 36 00
    fax. (+381 11) 309 36 16
    [email protected]
    ....love is in the air....

  4. #29
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    tamo je uzasno skupo, ima li sto jeftinije?

  5. #30
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    tamo je uzasno skupo, ima li sto jeftinije?
    Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje. Poluprivatno. Dobro opremljeno.

  6. #31
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Saba javices nam kad se opet ospe, samo neka prestane sa losionima i tretmanima. To je bacanje para, narocito ko ima stvarno lose lice sa aknama ili ne daj boze kraterima.

    Svaki dermatolog ce ti rec da su kozmeticari da ti ociste lice s vremena na vrijeme, a ne da ti lijece bolesti i upaljenja koze.

    Ona je stala poodavno, al je zato isla godinu dana redovno i mogu ti rec da joj je lice mnogo bolje. U pravu si u jednom, prestankom terapija nije odrzala cistu i finu kozu konstantno, vrlo rijetko joj izadje po neka bubuljica, sto opet stoji da su tretmani imali efekta.

  7. #32
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kad me izprozivaste... detalje nemam namjere da vam pisem ovdje jer su licni ali evo reci cu vam ipak dovoljno

    pocnu da izlaze neke otvorene rane po tijelu u vidu oderotine, kako je rana bilo svaki dan sve vise (bile su dogacke cak 30cm) a nasi doktori nijesu znali sto je nadjemo vezu kod ``cuvenog` ` doktora Karadaglica u Beograd, i tako aj lijepo na avion kod doktora sa mojima, doktor me gleda gleda i kaze da izadjem iz ordinacije a da roditelji udju. Tako i bi, a on njima kaze `` znate kako vas sin ima nekih problema on se sam ``ceprka`` i pravi ove odedrotine, nemojte da brinete proci ce ga``... e sad da to nije izl;azilo za vrijeme rucka mozda bi oni i pomislili. NA kraju da skratim pricu, doktor Karadaglic nije prepoznao herpes ZOSTER.... Sve ostalo je suvisno sad na javno da iznosim i posledice ``ceprkanja``

    Nadam se da ste sad zadovoljni, a sa doktorom Karadaglicem nadam se da cu se stresti van bolnica i privatnih ordinacija
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  8. #33
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    kad me izprozivaste... detalje nemam namjere da vam pisem ovdje jer su licni ali evo reci cu vam ipak dovoljno

    pocnu da izlaze neke otvorene rane po tijelu u vidu oderotine, kako je rana bilo svaki dan sve vise (bile su dogacke cak 30cm) a nasi doktori nijesu znali sto je nadjemo vezu kod ``cuvenog` ` doktora Karadaglica u Beograd, i tako aj lijepo na avion kod doktora sa mojima, doktor me gleda gleda i kaze da izadjem iz ordinacije a da roditelji udju. Tako i bi, a on njima kaze `` znate kako vas sin ima nekih problema on se sam ``ceprka`` i pravi ove odedrotine, nemojte da brinete proci ce ga``... e sad da to nije izl;azilo za vrijeme rucka mozda bi oni i pomislili. NA kraju da skratim pricu, doktor Karadaglic nije prepoznao herpes ZOSTER.... Sve ostalo je suvisno sad na javno da iznosim i posledice ``ceprkanja``

    Nadam se da ste sad zadovoljni, a sa doktorom Karadaglicem nadam se da cu se stresti van bolnica i privatnih ordinacija
    :roll:svashta! Mogu da shvatim da odmah ne prepozna, ili da zeli da bude siguran pa da se naprave neke analize, ali da tako proizvoljno nakon samo jednog pregleda kaze takvu stvar?!?!?! Stvarno svashta!
    Pa neka si rekao, treba da se zna i ruzno iskustvo a ne samo hvalospjevi! Bilo bi lijepo da se javi neko ako ima pozitivno iskustvo sa Karadaglicem?

  9. #34
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    najbolji kojipostoji trenutno u evropi iliti kadiovaskularni hirurg , ne znam racunal se to, jeste iz beograda onaj neki doktor , koji dolazi redovno u pg u polikliniku vita , ul slobode, i tamo vodi babu, rade vrhunski , nego elem dermatolog , ul slobode iznad kingsa
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #35
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    najbolji kojipostoji trenutno u evropi iliti kadiovaskularni hirurg , ne znam racunal se to, jeste iz beograda onaj neki doktor , koji dolazi redovno u pg u polikliniku vita , ul slobode, i tamo vodi babu, rade vrhunski , nego elem dermatolog , ul slobode iznad kingsa :wink:
    hvala ti mnogo!

  11. #36
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ostojic doktor tako nekako, onda lila perovic i sve stara garda naj doktora tamo radi
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #37
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    da ne bih otvarao drugu temu, moze li mi neko reci gdje radi zubar ganjola? mislim privatno! hvala na odgovoru!

  13. #38
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Prošla godine ja batalila cigare i sva se ospem. Kaluđerović mi rekao da je to manjak sexa (onako otvoreno) iako me prvi put u životu vidi.
    I ja se naljutila i posle par dana mi prošlo samo od sebe.

    Čula za Karadaglića da je dobar. Jednom mjesečno dolazi.

    Moj tata pije neke ljekove za srce. I često mu od njih izađe nešto kao lišaj po predjelima tijela gdje su žlijezde. Ide kod neke ljekarke (dermatolog) na Radanovićima. Ona mu napravi kremu i to mu prođe za par dana.
    I moja sestra za akne kod nje išla prije 10 dana i dala joj je da nešto u apoteci kupi vidjećemo kako reagira pa javljam. Šaljić nekome pomogne nekome odmogne. Ipak je on samo za opekotine po meni.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  14. #39
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos ne odoh a jos imam ovaj problem..

    Pa ako bi neko ukratko mogao da mi da broj telefona i(li) adresu bila bih zahvalna.

    Nebih da cekam mjesec(ima) ili da placam stotine i stotine eura za pregled pa ..

    Takodje me interesuje ako zna neko koliko se krecu cijene roakutana u nasim apotekama?

  15. #40
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Подгорица
    Posts
    766
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  16. #41
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Prošla godine ja batalila cigare i sva se ospem. Kaluđerović mi rekao da je to manjak sexa (onako otvoreno) iako me prvi put u životu vidi.
    I ja se naljutila i posle par dana mi prošlo samo od sebe.

    Čula za Karadaglića da je dobar. Jednom mjesečno dolazi.

    Šaljić nekome pomogne nekome odmogne. Ipak je on samo za opekotine po meni.

    odichan je karadaglic...ja ne konzumiram njegove usuge, ali moja se sestra daaaaa...i mogu vam reci da joj je bash doveo lice u re... shto se shaljica tiche, sve je individualno...sestra je kod njega ishla...i urnisao je...i ja sma tad posla sa njom...i ona je mene mjesto nje dovatila...a ja bozhe me oprosti da se ne ureknem...imam vrh kozhu chistu! e pa mozhete mislit...njega stvarno cijenim kd su melemi za opekotine, ozhiljke i slichne mazarije u pitanju...ali ostao...ne znam bash...

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HN/PG
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gloralera View Post
    Jos ne odoh a jos imam ovaj problem..

    Pa ako bi neko ukratko mogao da mi da broj telefona i(li) adresu bila bih zahvalna.

    Nebih da cekam mjesec(ima) ili da placam stotine i stotine eura za pregled pa ..

    Takodje me interesuje ako zna neko koliko se krecu cijene roakutana u nasim apotekama?
    Jel ti BAS oces roakutan? Pio (pila) si ga vec?
    Kuca pored mora i barka na Toploj. Koga to zapravo volim u Herceg Novom?

    Smile and the world will smile with you. Frown and frown alone.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •