Results 1 to 20 of 20

Thread: odnos

  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default odnos

    E sad posto smo izvrceli sve rase, i sve bolesti i jade, ajd sad malo o bliskom odnosu sa vasim dragim ljubimce pa ma sta god on ili ona to bili ,

    ja obozavam kad dodjem kuci pa me cuko sa pocetka ulice osjeti pa posne da cvili i zavija ludacki, i onda kad dodjem on sav gleda u mene , i radi nekakvo premilo njufkanje kroz nos, kao da glasno na silu izbaca nesto iz nosa , ne znam to opisati, i onda kad pustim a on zviiiiiiiz podvijenog repa sve trci na sve strane i cvili, i onda dodje do mene pa me ugrize pa pobjegne i sve tako, i onda mu ja otvorim kucu on uleti i ceka mazenje pa posle mazenja, ako cist i kupan, to je samo ljeti, pravac obojica u krevet , ja gledam filmove a on se opruzi pored mene cijeldom duzinom ledjima uz mene i spava i mazi se, ako stanem odma dize glavu i stavlja mi je pod ruku, hehehe obozavam ga eto toliko, a vi ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  2. #2
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    uh
    moga bi do sjutra pisat, no nemam kaT sad. kad dodjem doma ondaK cu
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  3. #3
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    slicna stvar kao i sa sprakovim psom, ludacko skakanje na vrata ,lajanje i grebanje kad osjeti da dolazim kuci a onda kad udjem skakanje , lizanje , grizenje, vrcenje oko noga i sl. , ujutro me redovno budi navikla je da se budim oko 6.30 da idem na posao i svako jutro u to vrijeme skoci na krevet i pocne da me grize i lize ( jedini je problem sto me i nedjeljom kad ne radim budi ), umiljavanje kad se nesto naljutim na nju , naslozi onaj tuzni pogled i sve oko tebe nema ko nebi popustio isto takav pogled naslozi kad jedem i dodje i cheka da joj dam(najveca greska sto sam je navikao josh od kad je bila mala da joj dajem hranu dok jedem) , ih kad vidi povodac da sam uzeo i vinem ocemo li u napolje e onda tek nastaje skakanje od srece ..... imalo bi josh toga dosta .......
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  4. #4
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    evo nadjok za shodno, pa...

    kao prvo moj pas je KRETEN
    to sam morao da napisem, oprastajte

    evo uzecu za primjer jedan sasvim obichan dan, bez kishe. kazem bez kishe, jer kad je kisha ne deshava se nishta interesantno sem shto pravi dzumbus po kuci :P

    kako moj pas spava u kucu, tachnije u moju sobu, obichno to radi u mom krevetu i to bez pardona. van kreveta spava jedino kad se nesto posvadjamo.
    moram da priznam da mrzim kad u sred noci, u neko gluvo doba, chuje machku dje se krivi recimo u pipere ili u fundinu, pa odma skache, laje rezi, lupa prednjim shapama po shkuri, oce sve da polomi. onda naravno moram da psujem i njega i machke i da zatvaram i staklena balkonska vrata kako bi se malo primirio. takodje ne volim kad me u sred noci otkrije svoga pa se pometem ka pi*ka, jer on voli da se guzva po jorganu. ah, taj kreten!
    obichno se budi par minuta prije mene i nravano pada lizanje po rukama, nogama, po glavi, zavisi dje shto viri ispod postelje. nema sto, vrijeme za ustajanje pushtim ga jedno 10 minuta napolje da pozavrshava to shto ima i odma nazad. prije no krenem na posa' njega ZAKLJUCHAM u sobu jer je odavno nauchio kako se otvaraju sva vrata po kuci, da ne bi kojim sluchajem ulazio po soba i budio narod po kuci, a sto svakako radi ukoliko zaboravim da ga zakljucham medj'tim, oko 7 i 10, 7 i 20, kad sam ja vec uveliko na rabotu, pochinje cirkus po kuci. nekoliko puta mi je razbijao sobu, svu komplet, jedino nije dira' vitrinu dje je TV (pametan pas, zna da bi ga to zivota kostalo;p ). jednom mi je chak otvorio i plakar, povadio robu iz njega, skinuo mi odijelo sa vjeshalice, razbuca onaj zashtitni najlon i razbacha ga po sobi! srecom nije ga nidje razbuchio
    ono sto ocu da kazem je, da se ostali ukucani, silom prilika, bude najkasnije u 8 sati, jer je, pretpostavljate, buka koju pas stvara, nepodnoshljiva. kako ukucani izlaze s njim na kraj dok ne dodjem s posla, to samo oni znaju. znam samo da me otac par puta zvao dok sam radio i rekao SINE UBICU GA. naravno, to se nije desilo, ali mogu da zamislim shto je chinio po kuci tako je sve bilo dok nisu pocheli da ga izvode u shetnju, umjesto petominutnog pushtanja napolje chisto rad fizioloshkih potreba

    kad dolazim s posla pas me obichno cheka na krevet, u lezecem polozaju sa shpama ispod glave i ne mrda dok ja ne vidim shto je chinio po sobi. u sluchaju da je neko zlo nachinio odma pochinje svadja, a u suprotnom samo mu kazem budaloooo i odma nastaje lom. to je toliko veselje da je to chudo, chak je i vece od narodnog veselja koje je bilo prilikom proglashenja nezavisnosti CG :joint:
    poshto ugrabim da se preskinem i izijem nesto, odma pichimo napolje. obichno idemo kod komshije djura, dje ga pushtim u avliju da se igra sa njegovom bordoshkom dogom. to shto oni chine se ne moze opisat. snimicu nedje pa cu postavit odje. posle jedno uru posla idemo doma, na njapalicu i na malo spavanja. obichno se spava kako je to sparco reka, samo shto ovaj ne voli da se precerano mazi.
    kasnije, oko 8-9 sati idemo u josh jednu turu shetnje u obliznji park, dje ga pushtim s poveza ne bi li se izjurca i umorio, ne bi li preko noci ljepshe i tvrdje spava. medjutim, ovaj pas je totalni, rekao sam vec, KRETEN. evo ce skoro pola godine kako je kod mene i ja josh nisam uspio da nadjem nachina da ga umorim toliko da mu vidim jezik napolje. jednostavno je prejak, da ne kazem PRECHVRST
    ako neko ima kakav predlog kako da ga izmorim do besvijesti, ali da se ja, jelte, ne zamaram bash puno, neka kaze. ja vishe ideja nemam djao popio, a tako bih volio da nocu fino spavam, shto je nemoguce do daljnjeg

    eto, to bi bio jedan sasvim obichan dan
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  5. #5
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    probaj sa dugim igranjem bacanja loptice ili drveta i onda jedna dugacka dugacka setnja, ja naprimer moga cesto povedem kod rodjaka (djeca od 5-6 godina) i onda oni svi trce a ona ne zna za kim ce prije , pa onda igranje lopticom pa shetnja i onda kad dodje kuci odma zaspe

    ps.
    kad dolazim s posla pas me obichno cheka na krevet, u lezecem polozaju sa shpama ispod glave i ne mrda dok ja ne vidim shto je chinio po sobi. u sluchaju da je neko zlo nachinio odma pochinje svadja
    kao da gledam svoga psa potpuno ista situacija je kad ja dodjem sa posla
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  6. #6
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    jesi imao kad dobermana? ako jesi onda sigurno znash da su oni nenormalno snazni i izdrzljivi psi. ovaj moj tek ima 8 mjeseci, a treba muka coek da se namuchi ne bi li ga zadiha, a za jezik tek da ne pricham. sto li me tek cheka za pola godine
    nista, vezacu ga za kola pa polako drugom na vr' gasa i ne stajem dok mu jezik ne vidim
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  7. #7
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Endzi i ja vise od svega volimo odlaske na more na kupanje. Eeee, to je uzivanje. Pola sata se guzi da udje u vodu, ali kad jednom udje, ne mogu je istjerat napolje. Frustrira je, doduse, kad ja zaronim. tada laje, a na kraju i ona zagnjuri glavu trazeci me... Ludnica ziva.

    Zajednicka spavanja su, naravno, neizostavna. Najcesce se ona rasiri po cijelom krevetu a ja se skupim u jedan cosak i trpim. Jbg, kad sam je razmazila do bola...

    I naravno, bacanje loptice... E, toga mozemo da se igramo danima...
    Lako je biti drugaciji medju istima.
    Tesko je razlikovati se od sebe samog.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hehehehehe, hm loptica i danima, da nije terijer neki ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    887
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    ljudi haskija ne mogu nista nauciti!!! tvrdoglavijeg psa ne vidjeh
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    heheheheheheh tako ti je sa njima, i malamuti nista vbolji nisu )))
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehehehehe, hm loptica i danima, da nije terijer neki ?
    Nije terijer, vec labradorka. Debela , guzata, nadasve razdragana labradorka
    Lako je biti drugaciji medju istima.
    Tesko je razlikovati se od sebe samog.

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahahahahaha jel na tebe ? ako jeste ja onda moram da te upoznam sa jos jednom debelom guzatom razdraganom osobom? )))
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahaha. Neka, guze su mi slaba tacka
    p.s. imas predivnog psa...
    Lako je biti drugaciji medju istima.
    Tesko je razlikovati se od sebe samog.

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hehehehehee i meni, hvala
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa fino uzmes psa i na trcanje sa njim...
    Endzi i ja smo odlucile da nam bas odgovara da budemo trutovi, tako da smo mi prestale da se zavaravamo da cemo ici na ta famozna trcanja...
    Lako je biti drugaciji medju istima.
    Tesko je razlikovati se od sebe samog.

  16. #16
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a ne to asker moj voli, mene briga , ja leskarim i pruzam mu moralnu podrsku
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #17
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ne ne najjaca je fora sto sam vidjeo na jednom filmu , lik sjedi a ovamo na traci za trcanje zavezao psa, ovaj gleda tv a pas lipsaje na traku
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  18. #18
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne ne najjaca je fora sto sam vidjeo na jednom filmu , lik sjedi a ovamo na traci za trcanje zavezao psa, ovaj gleda tv a pas lipsaje na traku
    Hahaha. Zasto mi to lici na sparca? :P
    Lako je biti drugaciji medju istima.
    Tesko je razlikovati se od sebe samog.

  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    fic fic fic ..................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Endzi je na dijeti. Vise nece biti guzata. Ou jea!!!
    Danas smo se igrale rvanja. Jbt, izvjestila se, ojacala je
    Lako je biti drugaciji medju istima.
    Tesko je razlikovati se od sebe samog.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. HOROSKOP
    By Sick-Boy in forum Sve i svašta
    Replies: 65
    Last Post: 29-03-15, 11:52
  2. Kakav odnos Crkva Država
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 5
    Last Post: 19-10-07, 09:28
  3. Moderatori i odnos na forumima
    By Goran69 in forum Operatori
    Replies: 0
    Last Post: 27-09-05, 10:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •