Results 1 to 6 of 6

Thread: niksic strip trazi se ilustrator

  1. #1
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    daleko
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default niksic strip trazi se ilustrator

    Trenutno sam u finalnoj fazi pisanja scenaria za strip-triler koji se dogadja u Niksicu. Nasla sam raspolozenog izdavaca u Velikoj Britaniji ali mi treba ilustrator. Idealno zelim da taj posao radi neko iz Crne Gore.

    Ima li neko na ovom forumu ili znate li nekog ko bi bio zainteresovan da to radi? Nema veze ako nije prije objavljivan/a umjetnik/ca, bito je da neko ima dobre ideje. Javite se sto prije. Hvala.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Halfway between the gutter and the stars ...
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam koliko ce ti koristiti informacija ali poznavao sam ranije momka koji je drzao skolu stripa i koji je bio mnogo dobar ilustrator. E sad problem je u tome sto ne mogu da se sjetim njegovog imena samo se sjecam da je bio zavrsna godina fakulteta za likovne umjetnosti na cetinju jos 5-6godina ranije. Momak se prezivao Radicevic ako me sjecanje dobro sluzi i sa sestrom je drzao skolu stripa u zgradi na cjosku raskrsnice bulevara i ulice koja vodi ka Balkanskoj carici ne znam kako se zove ta ulica... E ponavljam ti ako ti znaci informacija sta, super, a ako ne jbg pokusao sam da ti pruzim nesto korisno onako kao ljubitelj stripa...
    Aliquando et insanire iucundum est ~ ~ It is sometimes pleasant even to act like a madman. Seneca

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    416
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    trazi veska pejaka on je radio jednoj mojoj prijateljici bajku
    mogu ti naci njegov broj ako oces?

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    daleko
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da hvala super, to bi dobro doslo.

    posalji na private message.

  5. #5
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    daleko
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fast_and_Furious View Post
    Ne znam koliko ce ti koristiti informacija ali poznavao sam ranije momka koji je drzao skolu stripa i koji je bio mnogo dobar ilustrator. E sad problem je u tome sto ne mogu da se sjetim njegovog imena samo se sjecam da je bio zavrsna godina fakulteta za likovne umjetnosti na cetinju jos 5-6godina ranije. Momak se prezivao Radicevic ako me sjecanje dobro sluzi i sa sestrom je drzao skolu stripa u zgradi na cjosku raskrsnice bulevara i ulice koja vodi ka Balkanskoj carici ne znam kako se zove ta ulica... E ponavljam ti ako ti znaci informacija sta, super, a ako ne jbg pokusao sam da ti pruzim nesto korisno onako kao ljubitelj stripa...

    hvala fast and furious raspitacu se kod ljudi koje znam u nk i na akademiji na cetinju da li oni poznaju te ljude. ako se sjetis bilo koga drugog molim te javi se bila bih jako zahvalna.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Nikšić
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mogao bih ti mozda pomoci preko jednog mog drugara, javi mi se na [email protected]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Niksic - grad klasicne gitare
    By mamadvadjecaka in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 10-02-07, 13:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •