Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 101 to 125 of 217

Thread: Mreza mladih PZP

  1. #101
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Imam li vec suvlasnistvo u nekom lokalu nikad saznat neces To je najljepsi lokal po mom misljenju, ali nemoguce da ima dozvolu za svaku ugostiteljsku djelatnost bilo kojim danom u nedelji. Cak i to ima da se regulise, da je radnim danima kafeterija a vikendom da je klub, ali da dnevno promijeni od kafeterije, preko kafica do nocnog kluba mnogo je. A nocni klub ima one uslove izolacija bla bla, kao nekad cuba libre sto uradi zbog dozvole.
    Ahhh zar se opozicija nije godinama borila da sve bude ‚‚javno i transparentno‚‚ kako oni kažu. Ono slobodan pristup informacijama zar ne
    A nećeš valjda da daješ loš primjer mladima PZP-a pa da krijes od www.crps.cg.yu da li imas neki lokal ili ne
    Sad će te odmah kritikovati zbog ovoga prepravi dok si na vrijeme
    Iskreno mene ne zanima ko se čime bavi, što ima u vlasništvu, koliko ima akcija i slično. To neka svako sa sobom vidi, ja za sebe znam da mogu mirno zaspat.
    I PZP od NVO dođe do političke partije. Tako da od kafeterije do noćnog kulba ispada mali zalogaj u odnosu na ovo zar ne? Ipak je politička partija mnogo ozbiljnija organizacija od noćnog kluba. A svi znamo koliko je teško registrovat NVO.

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    citat iz novina, a ti progooglaj malo. Sto se tice doktorata nisi morao ic do Tajsona kad tih "doktora" ka Tajson imas i kod nas, sto doktorirase preko noci kod Lukica i slicnih
    Ja jedino nadjoh gdje je u intervjuu za Politiku rekao da je gotovi doktorat dao kolegi.
    A na sajt pise http://www.promjene.org/bio.php?keyword=nebojsa
    Nije valjda da ne znaš sama ko ti je predsjednik partije nego sve saznaješ iz novinskih članaka i preko google-a?
    Kod Lukšića nije mogao niko da doktorira to valjda i sama znaš jer je od skora on sam postao doktor.
    Mogla si bolji primjer da uzmeš, Aco Đukanović je dr prava a bio je dobar student vele.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #102
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Herkules, citaj pazljivije niko nije rekao LUKSIC, nego LUKIC. Al ti odma trzas jer si pomisio da ti neko Vukotica dira

    I opet pazljivo citaj, TI nikad neces saznati, odnosilo se na tebe

    Sto se tice ostalih stvari sto si napisao, sve jako dobro znam, al odje nisam u svojstvu PR vec ako vas zanima ko je sto zavrsio sami ceprkajte, gotovani A clanak iz novina se odnosio na Tomasom komentar, dje je pisao sa ironijom i sto je tacno i sto nije (za slobovu sliku ) pa sam samo to kopirala cisto da vidi kako je izgleda slicana prica, al u drugacijoj interpretaciji.

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako tako maldi aktivista i ne zna sta je sef doktorira. Daj bar link tih novina mozda tamo procitamo

  4. #104
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Herkules, citaj pazljivije niko nije rekao LUKSIC, nego LUKIC. Al ti odma trzas jer si pomisio da ti neko Vukotica dira

    I opet pazljivo citaj, TI nikad neces saznati, odnosilo se na tebe

    Sto se tice ostalih stvari sto si napisao, sve jako dobro znam, al odje nisam u svojstvu PR vec ako vas zanima ko je sto zavrsio sami ceprkajte, gotovani A clanak iz novina se odnosio na Tomasom komentar, dje je pisao sa ironijom i sto je tacno i sto nije (za slobovu sliku ) pa sam samo to kopirala cisto da vidi kako je izgleda slicana prica, al u drugacijoj interpretaciji.
    Vidjeh kasnije da je Lukić nego nijesam htio da prepravljam jer sam vidio da pišeš reply.
    Ne trzam, i niko ne pomenu Vukotića, nego ja Lukšića greškom. To priznajem moja greška Vukotić nije moj, niti mi što dođe ako nijesi znala odmah da ti kažem.
    Ali ako me pamćenje ne vara, mislim da se Medo jedno vrijeme sa njim družio dobro (vidji detalj iz biografije Od 1991. do 1999. godine radio je u Agenciji za restrukturiranje privrede i strana ulaganja, kao menadžer za privatizacije.
    Opet ti kažem, JA kao i svako ko ima pristup internetu ako me/ih zanima na www.crps.cg.yu uvijek može da se provjeri ima li na koga što registrovano.
    A CG je mala pa se sve lako može saznat. Nego ne valja da opozicija daje tako lošu sliku mladima
    A opet mene to ne sjekira, i ne znam zašto baš ja ne bih mogao saznat? Ljuta si nešto na mene vidim fino, a nadam se da nije zbog ovoga topika jer je glupo zbog politike se svadjat

    Nijesu u svojstvu PR-a ali kažeš ‚‚mi smo opozicija, PZP djeluje...‚‚ pa ispada da pišeš ispred PZP-a. Ali ipak imaš neke veze sa njima u svakom slučaju.
    A ja sam baš zbog Tomasa to i napisao i pitao. Nego ti nećeš da pomogneš nego nas sve uputi na google.
    A izgleda je članak koji si kopirala neistinit jer nigdje ne piše da je doktorira. Ili Vam sajt nije ažuriran od poodavno.
    A Milovan nam može sve reć ako nas zanima takođe.
    Ovo što je Tomas pisao više je bilo namijenjeno konstataciji da nema ‚‚čistog‚‚ političara u CG. (Medojevićevo pisanje za časopis zemunskog klana, Milove duvanske afere i slično...)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #105
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Nijesu u svojstvu PR-a ali kažeš ‚‚mi smo opozicija, PZP djeluje...‚‚ pa ispada da pišeš ispred PZP-a. Ali ipak imaš neke veze sa njima u svakom slučaju.
    Clan sam, jedan od osnivaca, al nisam ni advokat ni PR Nebojsin za sad. Cuces ako kad budem kakav PR ciji ili portparol stranke

    Novi sajt je u izradi, imaces susto da citas uskoro jer ce bit predobar sajt

  6. #106
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    citat iz novina
    Neki da u novine bjese da su nasli vanzemaljca na Kakaricku Goru.

    Toliko o doktoru.
    - Ladan ko taština duša -

  7. #107
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Clan sam, jedan od osnivaca, al nisam ni advokat ni PR Nebojsin za sad. Cuces ako kad budem kakav PR ciji ili portparol stranke

    Novi sajt je u izradi, imaces susto da citas uskoro jer ce bit predobar sajt
    Iskreno, jedva čekam. A nadam se da će bit bolji od sajtova ostalih političkih partija (a to nije teško) jer su sadašnji sajtovi blago rečeno katastrofa. Možda sajt SDP malo prednjači ali to je loše. Vidim SNP ima i online odgovaranje na pitanja.
    Jedva čekam.

    Neka si ovo ostalo preskočila da odgovoriš

    I mani se politike

    P.S. Iskubi Cecu za uši danas ako je vidiš u moje ime
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #108
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    I mani se politike

    P.S. Iskubi Cecu za uši danas ako je vidiš u moje ime
    Ne mani, na moju srecu postizem sva tri posla vrlo uspjesno da radim, a politika kao treci posao mi vise dodje kao hobi Makar cu da se bukam, ako ne mogu sto drugo, pa do nekog vakta dok se nesto ne promijeni :kamikaza:

    Hocu, hvala i u njeno ime

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ja nista ne ocekujem od pzp-a, jer su mi pregadni, sa jednog tas-a na drugo skacu stalno
    dobra nam je opozicija koja se ne bori protiv najgorih stvari, korupcija i mita, nego su joj kafane problem :burp::burp:
    Ne skacu oni sa jednog na drugi tas no sve sto je od zivotne vaznosti gradjanima uvrstavaju u svoju politicku akciju. ... Kafane jesu problem u vezi sa korupcijom i mitom, jer vecina njih radi pod vrlo sumnjivim okonostima, a dozvole im izdaje vlast. Dobijanje lokala za kojekakve lokale je dio korupcionaske tehnologije vlasti. Umjesto da podstice otvaranje privatnih vrtica, privatnih skola, privatnih sportskih objekata, vlast truje gradjane neogranicenim otvaranjem kafica i kladionica. Udar na radno vrijeme kafana je udar na korupciju.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ne skacu oni sa jednog na drugi tas no sve sto je od zivotne vaznosti gradjanima uvrstavaju u svoju politicku akciju. ... Kafane jesu problem u vezi sa korupcijom i mitom, jer vecina njih radi pod vrlo sumnjivim okonostima, a dozvole im izdaje vlast. Dobijanje lokala za kojekakve lokale je dio korupcionaske tehnologije vlasti. Umjesto da podstice otvaranje privatnih vrtica, privatnih skola, privatnih sportskih objekata, vlast truje gradjane neogranicenim otvaranjem kafica i kladionica. Udar na radno vrijeme kafana je udar na korupciju.
    ahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahaha
    a sto je ovo danas qq meni
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #111
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post

    A Milovan nam može sve reć ako nas zanima takođe.

    Mene redovno podnose izvjeshtaje, ja sve ZNAM o svemu shto se zbiva u PzP.


    E moj HERKULES, ja se informishem preko foruma i shtampe, kao i ostali obichni smrtnici, niti sam chlan niti savjetnik PzP, borim se za PROMJENE, jer vjerujem, da su PROMJENE ZDRAVE ZA SVAKU DRZAVU, jer se razbiju MONOPOLI I ORGANIZOVANI KRIMINAL, koji CVJETA U CRNU GORU, i zbog KOJEG NAS VUKU ZA UVA IZ BRISELA.


    Mozda sam ja NAIVAN,

    ali jedini koji se VERBALNO BORE PROTIV LOPOVA I KRIMINALACA, su predstavnici PzPa, pa bih volio , da ih PROVJERIMO; DA VIDIMO; DA LI GOVORE ISTINU; ILI SU ISTI KAO OVI IZ REZIMA.


    SAD BOLJE ZNASH; KOLIKO JA ZNAM.


    Ipak mi nije JASNO,
    da se VI, poslije 120 zrtava iz proshle godine i desetak iz ove,
    okomiste na MEDA, kao da je SRUSHIO OSTROG I ZAPALIO "CIFOT" SVETOGA VASILIJE, 27 pritvorenih "TATINIH I MAJKINIH SINOVA" za jedan vikend,
    NAJBOLJE ILUSTRUJE STANJE U DRZAVI CRNOJ GORI,
    mrtvi pijani po nashim BULEVARIMA REVOLUCIJA,
    bez EVOLUCIJA MOZGA.

    PIH GADLUKA PRIMITIVNOGA,
    I JOSH GOREG; ZAMAGLJIVANJA PRIMITIVNE SKOROJEVICKE BAGRE; KOJA UBIJA PO ULICA; JER JE HOVNO; DOBILO 200 KONJSKIH SNAGA; A ZADRZALO ; MAGARECI RAZUM, E SAD JE MEDO KRIV, ZA 140 MRTVIH I HILJADE INVALIDA,
    KOJE TREBA IZDRZAVAT; DO KRAJA ZIVOTA; SVE ZBOG DOMACEG PRIMITIVIZMA I "TATINIH I MAJKINIH GADOVA".
    Last edited by milovan; 29-01-08 at 13:54.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  12. #112
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milovane, ko je napao to Meda kad ga tako branis?
    Kako Vaša bolest ?

  13. #113
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Milovane, ko je napao to Meda kad ga tako branis?

    Zabolje me , ona STVAR, za bilo koji LIK & DJELO,
    ali me boli DUSHA od NISKOSTI, sa kojima se ide na IGRACHA,
    a promashuje LOPTA.

    140 ZRTAVA i HILJADE INVALIDA,
    i VI trazite DLAKU U JAJCE,
    zar je VAZNO KO NAPADA UBICE PO BULEVARIMA REVOLUCIJE BEZ EVOLUCIJE.

    NE BRZE OD ZIVOTA.
    Last edited by milovan; 29-01-08 at 19:51.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #114
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Mene redovno podnose izvjeshtaje, ja sve ZNAM o svemu shto se zbiva u PzP.


    E moj HERKULES, ja se informishem preko foruma i shtampe, kao i ostali obichni smrtnici, niti sam chlan niti savjetnik PzP, borim se za PROMJENE, jer vjerujem, da su PROMJENE ZDRAVE ZA SVAKU DRZAVU, jer se razbiju MONOPOLI I ORGANIZOVANI KRIMINAL, koji CVJETA U CRNU GORU, i zbog KOJEG NAS VUKU ZA UVA IZ BRISELA.


    Mozda sam ja NAIVAN,

    ali jedini koji se VERBALNO BORE PROTIV LOPOVA I KRIMINALACA, su predstavnici PzPa, pa bih volio , da ih PROVJERIMO; DA VIDIMO; DA LI GOVORE ISTINU; ILI SU ISTI KAO OVI IZ REZIMA.


    SAD BOLJE ZNASH; KOLIKO JA ZNAM.


    Ipak mi nije JASNO,
    da se VI, poslije 120 zrtava iz proshle godine i desetak iz ove,
    okomiste na MEDA, kao da je SRUSHIO OSTROG I ZAPALIO "CIFOT" SVETOGA VASILIJE, 27 pritvorenih "TATINIH I MAJKINIH SINOVA" za jedan vikend,
    NAJBOLJE ILUSTRUJE STANJE U DRZAVI CRNOJ GORI,
    mrtvi pijani po nashim BULEVARIMA REVOLUCIJA,
    bez EVOLUCIJA MOZGA.

    PIH GADLUKA PRIMITIVNOGA,
    I JOSH GOREG; ZAMAGLJIVANJA PRIMITIVNE SKOROJEVICKE BAGRE; KOJA UBIJA PO ULICA; JER JE HOVNO; DOBILO 200 KONJSKIH SNAGA; A ZADRZALO ; MAGARECI RAZUM, E SAD JE MEDO KRIV, ZA 140 MRTVIH I HILJADE INVALIDA,
    KOJE TREBA IZDRZAVAT; DO KRAJA ZIVOTA; SVE ZBOG DOMACEG PRIMITIVIZMA I "TATINIH I MAJKINIH GADOVA".
    Prije svega pozdrav
    Ja se ne okomih na Meda niti ga smatram odgovornim za zrtve saobracajnih udesa. Naprotiv rasprava je isla u drugom pravcu a ja sam siguran da ste vi to naknadno zapazili
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #115
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Ne mani, na moju srecu postizem sva tri posla vrlo uspjesno da radim, a politika kao treci posao mi vise dodje kao hobi Makar cu da se bukam, ako ne mogu sto drugo, pa do nekog vakta dok se nesto ne promijeni :kamikaza:

    Hocu, hvala i u njeno ime
    Dobro je dok mozes sve da postizes
    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ne skacu oni sa jednog na drugi tas no sve sto je od zivotne vaznosti gradjanima uvrstavaju u svoju politicku akciju. ... Kafane jesu problem u vezi sa korupcijom i mitom, jer vecina njih radi pod vrlo sumnjivim okonostima, a dozvole im izdaje vlast. Dobijanje lokala za kojekakve lokale je dio korupcionaske tehnologije vlasti. Umjesto da podstice otvaranje privatnih vrtica, privatnih skola, privatnih sportskih objekata, vlast truje gradjane neogranicenim otvaranjem kafica i kladionica. Udar na radno vrijeme kafana je udar na korupciju.
    Ja se stvarno izvinjavam ali

    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha
    :lolblue::lolblue::lolblue:

    Ovo je post mjeseca Januara 2008 definitivno.
    O qq sto sve necu procitat sto je ovo :lolblue::lolblue:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Prije svega pozdrav
    Ja se ne okomih na Meda niti ga smatram odgovornim za zrtve saobracajnih udesa. Naprotiv rasprava je isla u drugom pravcu a ja sam siguran da ste vi to naknadno zapazili
    Zna Milovan da ga zato nije niko napao, ali on onako preventivno ka pelcovanje

  17. #117
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Udar na radno vrijeme kafana je udar na korupciju.

    U principu, ovo je tacno. Kad se gazde ugnaju u brazdu da rade dok im dozvola daje pravo da rade, a da im za prekoracenje ne gledaju kroz prste ni policija, ni trzisna inspekcija, ni sud za prekrsaje (a oni to ne rade za lijepe oci) barem jedan segment lova u mutnom ce da se eliminise, koliko god ne bio od primarnog znacaja.
    - Ladan ko taština duša -

  18. #118
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Simm razmisljanje na mjestu, logicno.

    Herkul, na srecu zivota imam, mladost je jos tu
    I jedan za ovo smijanje-neznanje

    Srdacan pozdrav.

  19. #119
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Tako mi toga neznanja :-)
    Neka mala, ne prozivaj no primiri :-)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #120
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne prozivam ja nikog, svako se sam prozove, makar nesvjesno

    I radi, pripravnicki se ne odradjuje na forumu

  21. #121
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Clan sam, jedan od osnivaca, al nisam ni advokat ni PR Nebojsin za sad. Cuces ako kad budem kakav PR ciji ili portparol stranke

    Novi sajt je u izradi, imaces susto da citas uskoro jer ce bit predobar sajt
    Ja cu glasat samo za tebe spec zbog nicka ,ko zna mozda se i ja uclanim dako posmrkam koju liniju hahahahhahaah ! E blagossssss !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  22. #122
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Ne prozivam ja nikog, svako se sam prozove, makar nesvjesno

    I radi, pripravnicki se ne odradjuje na forumu
    Hah ko mi kaže :P
    Radim radim ne dižem glave
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #123
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    U principu, ovo je tacno. Kad se gazde ugnaju u brazdu da rade dok im dozvola daje pravo da rade, a da im za prekoracenje ne gledaju kroz prste ni policija, ni trzisna inspekcija, ni sud za prekrsaje (a oni to ne rade za lijepe oci) barem jedan segment lova u mutnom ce da se eliminise, koliko god ne bio od primarnog znacaja.
    Ma, dzaba ti sva ta prica, tebra. Najjaci su ovi nasi "opozicionari" sto tvrde da ne vrijedi glasati ni za koga iz postojece opozicije, no cekaju da se neka garnitura andjela spusti sa neba i profilisu kao politicka partija, a svi sa oreolima i krilima, da cuda nevidjena cine po narodu, lijece, hrane, dizu iz mrtvih, sprecavaju nesrece i katastrofe... i OPET bi oni drzali prst na celo i pitali se: "Zaboga, vrijedi li dati njima glas... mozda DPS nije savrsen, ali su se bar nakrali... nece vise..." :roll:

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .................................!

    Welcome to our newest member, Mreza mladih PzP!

    Ja samo da pozdravim demokratski iskorak podmatka jedne politicke partije koji je smogao snage da se registruje na nasem forumu i preuzme teret odbrane i promocije stavova svoje politicke grupacije.

    Uz pjesmu "zajedno smo jaci" i "u svetu postoji jedno carstvo", zelim uspjesan boravak na CG forumu i puno dobrih postova koje ce karakterisati konzistentnost u stavovima, realan pristup problemima, strucnost, ozbiljnost i nadasve originalnost.

    p.s. Posebno pozdravljam moju dragu Kokainu! Stigla konjica! :monkey:
    A ne kao u western filmovima tek na kraju....

    p.p.s. Milovane, da vidimo kako ove sablje sjeku!
    Mada, s obzirom na moju (a i tvoju, cini mi se) odbojnost prema oruzju, bolje da kazem "da vidimo sto ce nic' iz ovih pupoljaka"....

    EDIT: Izvinjavam se na ponovnoj upadici, nas najnoviji clan je ipak neko drugi, pa samo i nju da pozdravim:

    Welcome to our newest member, Nesigurna!
    Last edited by Thomas_O_Malley; 12-02-08 at 14:00.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  25. #125
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E MOJ DOBRI I UGLEDNI THOMASE,

    Te sablje treba naoshtrit,
    no se mene "beljendzija" izlizala,
    no dok ima THOMASA,
    da "ZELEN GORU" zatalasa,
    svaka VILA vitkog stasa,
    moze biti nasha SNASHA,
    da ih imash ka u HAREM,
    Ercegovskih Ali PASHA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Suncane Skale - Noc mladih zvijezda
    By Antares in forum Muzika
    Replies: 7
    Last Post: 22-07-05, 15:04
  2. Mreza, Vonage, PPPoE problem
    By Ravell in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 19-01-05, 11:17
  3. Zavetovanje mladih Srba da ubiu sultana
    By Carski in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 19-10-04, 13:16
  4. BIH želi da napusti 77 odsto mladih
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-08-04, 15:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •