Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 217

Thread: Mreza mladih PZP

  1. #76
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ti oces ovijem gazdama ljeb da otmes , da ne mogu đecu prehranit! :lolblue::lolblue::lolblue:
    - Ladan ko taština duša -

  2. #77
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Objasnite mi koja je razlika u funkcionisanju Mreze mladih PZP-a i Mreze mladih DPS-a. Hvalja

  3. #78
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    DPS ranije ide u krevet, odmah poslije crtanog. PZP odgleda i reklame.
    - Ladan ko taština duša -

  4. #79
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    DPS ranije ide u krevet, odmah poslije crtanog. PZP odgleda i reklame.
    hehehe, e hvala ti simm divan si

  5. #80
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cupawa View Post
    Naravno da ne... A, imala sam prilike da pricam sa njim...

    VELIKA OBMANA ZA DANASNJU OMLADINU.

    Ali ajde, svak sam sebi kreira put... Sam pravi izbore...

    Evo recimo, odakle g. medojevicu stan u maximu od 140 kvadrata???

    P.S. Vi cete me pitati koliko imaju ljudi iz DPS-a???

    Ljudi iz DPS-a rade decenijama. Na najvaznijim f-jama, zasluzuju, zaradili, svaka cast-postali su neko!!!

    A ovaj je za mene niko, covjek koji je u poslitici 1-2god., koji preica demagogiju koja moze da prodje kod biraca SNP-a, NS-a, DSS... Pa zar nisu zajedno pred referendum (famozna 4-rka) boravila u Americi??? A zbog cega??? On je za mene izdajnik, niko...
    Sada voli CG, kada mu treba fotelja tu... A prije toga "njegova partija neopredijeljenja". Pokusavao Titovu igru sa pokretom nesvrstanih! Eto toliko...
    A ne prdi da te zamolim! DPS je sve na posten nacin kupio ka i Milo od 700 eura plate a8 sedmi stepen zastite osmi je zadnji, mala ne prdinjaj rezimche jedno malo

  6. #81
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Koleginiceeeee Aj reci posteno da imas 19 godina, da si sad prva godina faxa, bi li podrzala ovaj prijedlog
    Ocekujem iskren odgovor

    P.S. Sjeti se zurki fakulteta na prvoj godini prvi semestar
    Evo se sjetih, pa se sjetih i da sam u pola 1h isla kuci. Pa mi dodje svejedno. I sad kad nemam ograniceno, dodjem oko 1h. Izadjem oko 10.30-11 i dosta mi je dva sata u grad sasvim. Al to je stvar ukusa ko sto voli, naravno.

  7. #82
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko izlazi u grad da se provede pa mu nije dosta cijelu noc a neko izlazi da bude vidjen da je izasa u grad pa mu je dosta i 2 sata.

  8. #83
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Evo se sjetih, pa se sjetih i da sam u pola 1h isla kuci. Pa mi dodje svejedno. I sad kad nemam ograniceno, dodjem oko 1h. Izadjem oko 10.30-11 i dosta mi je dva sata u grad sasvim. Al to je stvar ukusa ko sto voli, naravno.
    Ali se ostajalo i duze dosta cesto. Bile su fine one zurke i to jos u Marfi
    Sto bi se reklo da ti ovaj prijedlog nikako ne bi odgovarao ni tebi ni meni
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #84
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    bolje bi mu bilo da se dovati nekih zakona koji su hitniji za sprovodjenje
    Ovo se zove povrsno gledanje na stvar. Mislis li da je prije dva ljeta Mugi sa takvim prijedlogom i sad Medojevic to predlozio sto mu je krivo sto nekom kafana radi dobro? Ako nijesi u toku, za mjesec dana je izginulo skoro 20 mladih ljudi i to svi od reda pod dejstvom alkohola i poslije 1h poponoca. To je i razlog sprovodjenja rigoroznijih mjera. I nema nista prece od takvih zakona, sem mozda onima kojima je samo licna zarada interes.

    I pravo da recem, ne potresam se mnogo kad neko pjani nagari u 2-3h 200 na sat da izigrava frajera i na kraju je ujutro nasmijan u Pobjedu izadje, ali su takvi opasnost za ostale ljude koji oce s mirom zivi i zdravi doma da dodju posle grada, da ne strecaju oce li ih zakacit kakav pjani ili nadrogirani.

    I jos jedna stvar, treba da se zna sta je lokal kafic, sta kafeterija, sta nocni klub. A ne ujutro prave omlete i priganice, u podne je mjesto za ispijanje kafe, u 22h je kafic, a posle 1h bi da je nocni klub. E kako ne, ne znam dje to ima da je za svaku djelatnost.

  10. #85
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ali se ostajalo i duze dosta cesto. Bile su fine one zurke i to jos u Marfi
    Sto bi se reklo da ti ovaj prijedlog nikako ne bi odgovarao ni tebi ni meni
    Posebno to u Marfi je bilo ludnica Meni bi odgovaralo, ja ionako idem posle 12h u Kulto i sl. ako ostajem duze a oni su nocni klubovi

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..............................!

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    I jos jedna stvar, treba da se zna sta je lokal kafic, sta kafeterija, sta nocni klub. A ne ujutro prave omlete i priganice, u podne je mjesto za ispijanje kafe, u 22h je kafic, a posle 1h bi da je nocni klub. E kako ne, ne znam dje to ima da je za svaku djelatnost.


    To ti je ka Medo - drzao Slobovu sliku, bio clan SDP-a, Savjeta za privatizaciju, pa podrzao Liberale, pa trazio nazad glas, pa osnovao stranku, pa rekao kako je od pocetka podrzavao nezavisnost ali se nije jasno odredio pred referendum, pa je glasao za Ustav, a bi da nije tako, inace elektroinzenjer, koji se najbolje razumije u ekonomiju, mada mu pravo nije strano, a bavio se i novinarstvom.....

    Prosto ne mogah izdrzat!
    A banja si mi
    Caesar`s wife must be above suspicion

  12. #87
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Posebno to u Marfi je bilo ludnica Meni bi odgovaralo, ja ionako idem posle 12h u Kulto i sl. ako ostajem duze a oni su nocni klubovi
    Neka bila si redovna na te zurke nemoj da te otkrivam sad

    E ako je Kulto nocni klub ja sam Mihael Sumaher

    A sto se tice djelatnosti, to je rijeseno prilikom registracije u Privredni sud, pa uz dobrog advokata možeš da se registruješ za sve i svašta

    E sad, nebitno ko je uputio ovakav zahtjev, da je dosao os SNS, SL, DPS, LP i ne znam ni ja koga, u suštini je glup i neosnovan. Pogotovo što ne može parlament odlučivat do kad ću ja bit u grad i oću li ja pijan vozit ili ne.
    To je stvar nas samih
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #88
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pogotovo što ne može parlament odlučivat do kad ću ja bit u grad i oću li ja pijan vozit ili ne.
    To je stvar nas samih
    Itekako nije stvar nas samih, jer pjani cojek za volanom ugrozava sve druge ljude u saobracaju, na ulici. Ako oce da se ubije nek se bachi s mosta, prosvira mozak sam sebi, al ne mora druge ugrozavat

    Thomas_O_Malley jako lose ineterpretiras stvari.
    "po profesiji elektroinženjer sa titulom doktora, danas se smatra jednim od najboljih poznavalaca ekonomije zemalja u tranziciji. Autor je nekoliko knjiga iz ove oblasti (od kojih je „Korupcija i privatizacija u Crnoj Gori“ bestseler), i više od stotinu naučnih radova, zbog čega je često bio angažovan kao konsultant za mnoge organizacije i institucije u EU, ali i u Beogradu i Srbiji."- ovako pisu inostrane novine o njemu, a to sto ljude boli sto je enko sposoban, pa ti svudje priznaju znanje sem u svoju drzavu, to je stvar takvog mentaliteta. Sve ce ti CG narod oprostit, sem uspjeh

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .................!

    Koksi, salio sam se.... Nije mi bila namjera da te povrijedim.

    A ako vec treba ozbiljno da pricamo, sjecam se dana kad je strana stampa za Milosevica govorila da je garant bezbjednosti u regionu, sjecam se kad je sva evropska stampa govorila o Crnoj Gori kao "uspjesnoj evropskoj prici", da bi nakon toga dobili Milosevica u Hagu, a CG u losem svijetlu izvjestaja EK.

    Tako da je pisanje "strane stampe" cesto nedovoljan izvor da bi se na pravi nacin razumio licni ili drzavni background. Bar smo to do sad imali prilike da naucimo. Bezbroj pogresnih procjena, promasenih investicija i nepravilnosti imaju svoje uzroke i u precestoj nesposobnosti/nemogucnosti "stranih faktora" da u pravom smislu dozive nase probleme.

    Jos jednom, u pitanju je bila sala.

    A nisam rekao nista netacno i uvredljivo, cini mi se.

    Pozdrav.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Ovo se zove povrsno gledanje na stvar. Mislis li da je prije dva ljeta Mugi sa takvim prijedlogom i sad Medojevic to predlozio
    Znaci li to da je Medo od Mugija prepisao? Kad je doktorira neka je sa srecom no nam reci da li je tema doktorata bila Robna kuća u Pragu

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Ovo se zove povrsno gledanje na stvar. Mislis li da je prije dva ljeta Mugi sa takvim prijedlogom i sad Medojevic to predlozio sto mu je krivo sto nekom kafana radi dobro? Ako nijesi u toku, za mjesec dana je izginulo skoro 20 mladih ljudi i to svi od reda pod dejstvom alkohola i poslije 1h poponoca. To je i razlog sprovodjenja rigoroznijih mjera. I nema nista prece od takvih zakona, sem mozda onima kojima je samo licna zarada interes.

    I pravo da recem, ne potresam se mnogo kad neko pjani nagari u 2-3h 200 na sat da izigrava frajera i na kraju je ujutro nasmijan u Pobjedu izadje, ali su takvi opasnost za ostale ljude koji oce s mirom zivi i zdravi doma da dodju posle grada, da ne strecaju oce li ih zakacit kakav pjani ili nadrogirani.

    I jos jedna stvar, treba da se zna sta je lokal kafic, sta kafeterija, sta nocni klub. A ne ujutro prave omlete i priganice, u podne je mjesto za ispijanje kafe, u 22h je kafic, a posle 1h bi da je nocni klub. E kako ne, ne znam dje to ima da je za svaku djelatnost.
    aha sad su kafane krive, sto se narod pjani?? wow, a da napravimo od svih lokala pikadilije??? to je bolje :mrgreen:
    nisu kafane krive sto policija ne radi svoj posao (evo sad kad su raidli 27 privedenih pjanih), sta treba konobar da kaze nekom gostu, e vidji znam te ti vozis ludacki evo ti sok, nemoj pivo! kaeko je

    svudje po svijetu imas takvih lokala, koji su preko dana kafeterije/barovi, a uvece nocni klubovi, samo nisi informisana to je tvoj problem
    i opet ponavljam, mogao bi se pzp pozabavit oko sudstva prije, nego oko kafana, mislim da je vaznije da nam sudstvo bude bez korupcije i da se sudi kako treba, no do kad ce kafane da rade, pa kad se zavrsi sa nekim vaznijim zakonima onda udrite po kafanam ;|) a posebno da mladji ispod 18 ne mogu dobiti alkohol u lokalu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #92
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Itekako nije stvar nas samih, jer pjani cojek za volanom ugrozava sve druge ljude u saobracaju, na ulici. Ako oce da se ubije nek se bachi s mosta, prosvira mozak sam sebi, al ne mora druge ugrozavat
    Eh moja ti. Cemu onda sluze patrole po gradu. Evo 15 patrola za vikend 27 momaka uhapsi zbog vožnje u alkoholisanom stanju. I sad ovdje dolazi ono što DIDI pominje. Da se ne hvataju vezice tatinim sinovima da ih pušte odmah na slobodu i da ih ne kazne, nego da ih oderu pa im zabrane upravljenje motornim vozilima pola godine i slično...

    Kad je vožnja u pitanju, ima jedna izreka koju mi je instruktor stalno ponavljao. Ti znas budalu koja vozi u tom pravcu. To si ti. Ali ne znas koja budala dolazi iz suprotnog pravca. Kad vozis auto, jednom nogom si u grob a drugom na zemlju.

    I ako bi se ograničilo do 12 izlasci, misliš da ne bi bilo saobraćajnih udesa preko dana. Ili onih što izlaze iz ‚‚noćnih klubova‚‚...
    Budimo realni, to blage veze sa vezom nema.

    A ako se usvoji taj prijedlog, onda će prilikom saobraćajne nesreće sa smrtnim posljedicama, sav teret da preuzmu poslanici, jer su oni osigurali taj bezbjedni saobraćaj izlascima do 12 zar ne? I poslanik će na optuženičku klubu?
    Oće oće, neki drugi put.
    Opet kukali pojedinac ispašta, zbog sopstvenog ponašanja i ničega više.

    Interesantno bi bilo, da si ti vlasnica nekog lokala kao recimo Pub 111. Tvoja reakcija na ovaj prijedlog bi bila drugačija potpuno
    Last edited by hercules; 29-01-08 at 10:45.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #93
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tomas nisam ni rekla da lazes bas sve, nego da lose interpretiras.

    Hari, to je citat iz novina, obrati se novinaru A iskreno, najvise me zasmijete vi iz SDP-a, da mi vas je vidjet na sta bi licili da DPS-a nema

  19. #94
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    "po profesiji elektroinženjer sa titulom doktora, danas se smatra jednim od najboljih poznavalaca ekonomije zemalja u tranziciji. Autor je nekoliko knjiga iz ove oblasti (od kojih je „Korupcija i privatizacija u Crnoj Gori“ bestseler), i više od stotinu naučnih radova, zbog čega je često bio angažovan kao konsultant za mnoge organizacije i institucije u EU, ali i u Beogradu i Srbiji."- ovako pisu inostrane novine o njemu
    A ko mu dade doktorat, iz koje discipline, i kad? I dje je objavio te radove, i kad?

    I Majk Tajson je doktor, dobio je doktorat od Univerziteta Central Ohio ... :blah:
    - Ladan ko taština duša -

  20. #95
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    i opet ponavljam, mogao bi se pzp pozabavit oko sudstva prije, nego oko kafana, mislim da je vaznije da nam sudstvo bude bez korupcije i da se sudi kako treba, no do kad ce kafane da rade, pa kad se zavrsi sa nekim vaznijim zakonima onda udrite po kafanam ;|) a posebno da mladji ispod 18 ne mogu dobiti alkohol u lokalu
    DIDI, na zalost mi smo opozicija, PzP djeluje koliko je u njegovoj moci. Svaki amandman im odbijaju jer ga izglasa vecina, a to je vladajuca koalicija. Nadam se da znas da opozicija ima ograniceno dejstvo, da ne moze da utice na sudstvo i slicne stvari nikako drugacije sem kao sto do sad utice a to je golom pricom i uvijek odbijenim amandmanima sve i da su najbolji. Svi nesto ocekujete od PZP-a, ili od ostatka opozicije kao da imaju moc. Na zalost, nemaju. Za te stvari su krivi ljudi koji glasaju tu vlast ili koji su apstinenti cak.

  21. #96
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post


    Interesantno bi bilo, da si ti vlasnica nekog lokala kao recimo Pub 111. Tvoja reakcija na ovaj prijedlog bi bila drugačija potpuno
    Imam li vec suvlasnistvo u nekom lokalu nikad saznat neces To je najljepsi lokal po mom misljenju, ali nemoguce da ima dozvolu za svaku ugostiteljsku djelatnost bilo kojim danom u nedelji. Cak i to ima da se regulise, da je radnim danima kafeterija a vikendom da je klub, ali da dnevno promijeni od kafeterije, preko kafica do nocnog kluba mnogo je. A nocni klub ima one uslove izolacija bla bla, kao nekad cuba libre sto uradi zbog dozvole.

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    A ko mu dade doktorat, iz koje discipline, i kad? I dje je objavio te radove, i kad?

    I Majk Tajson je doktor, dobio je doktorat od Univerziteta Central Ohio ... :blah:
    Najpoznatiji radovi objavljeni u listu zemunskog klana, a najpoznatiji honorar od DPS-a Majk je bio siledzija a Medo bio najbolji igrac klikera u Crnoj Gori

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    DIDI, na zalost mi smo opozicija, PzP djeluje koliko je u njegovoj moci. Svaki amandman im odbijaju jer ga izglasa vecina, a to je vladajuca koalicija. Nadam se da znas da opozicija ima ograniceno dejstvo, da ne moze da utice na sudstvo i slicne stvari nikako drugacije sem kao sto do sad utice a to je golom pricom i uvijek odbijenim amandmanima sve i da su najbolji. Svi nesto ocekujete od PZP-a, ili od ostatka opozicije kao da imaju moc. Na zalost, nemaju. Za te stvari su krivi ljudi koji glasaju tu vlast ili koji su apstinenti cak.
    ja nista ne ocekujem od pzp-a, jer su mi pregadni, sa jednog tas-a na drugo skacu stalno
    dobra nam je opozicija koja se ne bori protiv najgorih stvari, korupcija i mita, nego su joj kafane problem :burp::burp:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #99
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    A ko mu dade doktorat, iz koje discipline, i kad? I dje je objavio te radove, i kad?

    I Majk Tajson je doktor, dobio je doktorat od Univerziteta Central Ohio ... :blah:
    citat iz novina, a ti progooglaj malo. Sto se tice doktorata nisi morao ic do Tajsona kad tih "doktora" ka Tajson imas i kod nas, sto doktorirase preko noci kod Lukica i slicnih

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ............................!

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Tomas nisam ni rekla da lazes bas sve, nego da lose interpretiras.
    (Losa) Interpretacija je stvar slobodne volje pojedinca, zar ne.

    Mene brine ovo "bas sve", jer znaci da ima dio mog teksta koji ne odgovara istini. May I have some more arguments on the issue?

    p.s. Psst, ne lazem. Mozda ti se ucinjelo da neki od mojih stavova ne odgovaraju tvom dozivljaju istine, ali je laz ipak malo bzvz rijec.
    Caesar`s wife must be above suspicion

Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Suncane Skale - Noc mladih zvijezda
    By Antares in forum Muzika
    Replies: 7
    Last Post: 22-07-05, 15:04
  2. Mreza, Vonage, PPPoE problem
    By Ravell in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 19-01-05, 11:17
  3. Zavetovanje mladih Srba da ubiu sultana
    By Carski in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 19-10-04, 13:16
  4. BIH želi da napusti 77 odsto mladih
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-08-04, 15:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •