Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 34

Thread: T-Moblie Web`n`walk

  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default T-Moblie Web`n`walk

    T-Mobile Crna Gora od danas uvodi uslugu Web’n’Walk, koja omogućava jednostavnije korišćenje interneta preko mobilnog telefona, po pristupačnim cijenama. Time se Crna Gora pridružuje porodici T-Mobile zemalja u kojima postoji Web’n’Walk servis, po kome je, inače, ova kompanija prepoznatljiva u svijetu.

    Za postpejd korisnike (fizička i pravna lica), Web’n’Walk donosi novi tarifni paket - Web’n’Walk Midi. Uz taj paket se prenos podataka naplaćuje dvostruko jeftinije u odnosu na prethodne GPRS pakete. Uz mjesečnu pretplatu od 5 eura, korisnici Midi paketa na raspolaganju imaju 50 MB protoka mjesečno, što im omogućava, primjera radi, da pregledaju više od 500 web ili 50 000 wap stranica.

    Za korisnike Web’n’Walk Midi paketa omogućena je i kupovina naprednih uređaja MDA Vario 3 i Nokia 6120 po promotivnim cijenama, uz potpisivanje ugovora na 18 mjeseci. Uz ove telefone, korisnici samo jednim klikom pristupaju Web’n’Walk portalu i započinju pretraživanje.

    U okviru Web’n’Walk ponude, od danas će korisnicima biti na raspolaganju i Web’n’Walk portal www.t-mobile-cg.com/wnw/ , posebno adaptiran za pretraživanje preko mobilnog telefona.
    Portal sadrži Google pretraživač i mnoge korisne linkove, uz mogućnost jednostavnog pretraživanja sadržaja, korišćenja e-maila, čitanja vijesti, sportskih rezultata, izvještaja sa berze, vremenske prognoze i slično.

    Web’n’Walk se može koristiti na čitavoj teritoriji Crne Gore, uz standardnu brzinu koju omogućava GPRS/EDGE tehnologija, a u zonama 3G pokrivenosti (teritorija Podgorice, centar Nikšića i Budva – Stari Grad i Pljevlja), korisnici surfuju brzinom i do 1.8 Mbps.

    Pristup Web’n’Walk portalu imaju svi T-Mobile korisnici. Pored onih koji se odluče za neki od Web and Walk uređaja iz promotivne ponude, i ostali korisnici mogu podesiti home page besplatnim pozivom na 9899. Uslov je jedino da imaju telefon koji podržava Internet pretraživanje. Paket se aktivira pozivom T-Mobile Call Centru (9899) ili podnošenjem zahtjeva za aktivaciju u T-Centrima i kod T-Mobile partnera.

    Mobilni Internet za biznis korisnike

    Za postpejd biznis korisnike, koji za svoje poslovne potrebe često koriste internet i van kancelarije, T-Mobile od danas nudi i uslugu Mobilni internet. Postpejd biznis korisnicima će biti ponuđeni modemi koji se mogu koristiti i za laptop i za desktop računare, kao i PCMCI kartice, koje se koriste samo za laptop. Ti modemi podržavaju GPRS/ EDGE i HSDPA tako da biznis korisnici imaju pristup internetu u svim djelovima Crne Gore.
    U zonama 3G pokrivenosti omogućena je brzina surfovanja i do 1.8 Mbps, a u ostalim zonama brzina je standardna za EDGE/GPRS tehnologija. Uz Mobilni Internet biznis korisnici imaju protok od 3GB, po cijeni od 40 eura mjesečno.
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  2. #2
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odlicno, opet kasnimo za Hrvatima :P.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by Fenix View Post
    Uz Mobilni Internet biznis korisnici imaju protok od 3GB, po cijeni od 40 eura mjesečno.

    nije li ovo malo mnogo?!
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  4. #4
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je Nokia povoljna.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazi li ovo za prepaid ?

  6. #6
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca View Post

    nije li ovo malo mnogo?!
    a 50MB za 5€ je jeftino?? :monkey:

    BTW, kao i obicno kad su T-com/mob nove ponude u pitanju, neko jako "pismen" i "pazljiv" je sastavljao web stranicu, pa je sve puno svakojakih gluposti (vidi attach), ispade da je 6120 najskuplja za smart 25, a ubjedljivo najjeftinija za smart 15 (???)! Kad se samo sjetim da je na 068 ovaj tel bio samo 1€ za postpaid, toliko o "akciji"
    http://www.t-mobile-cg.com/clanak.as...akID=120&tip=1
    telefoni su tako dobri narocito jer
    imaju integrisanu home page stranicu www.t-mobile-cg.com/wnw/
    WOOOOW!
    pa standardne floskule
    Sasvim novo iskustvo u korišćenju Interneta preko mobilnog telefona: Web’n’walk portal
    (vec vidjeno X puta, al ajde)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne bih da vrijedjam ali ko ovo odluchi da uzme....................

    sto ce sve ljudi izmislit samo da se domognu para..
    Broj 66 je isto sto i 99, samo kad se obrne...

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    samo neka su zdravo..

  9. #9
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    dabogda iz svojija kancelarija gledali babunove zicegu, eto to mislim o ovim ponudama, narode prvo ovaj vario III je ustvari htc tytn, i nije losa masina ali potpisujes ugovor od 25 evra na 18 mjeseci to je 450 heroja, i dodajes za telefon 259 to je ako me calculator ne vara ukupno 709 heroja....za telefon koji je zakljucan, a sta ako kao biznis korisnici imate potrebu da koristite i nekog drugog operatera...cvrc
    kako rece stefke samo neka su zdravo

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ovaj... Tytn II je u prodaji 700EUR bez PDV-a tako da je sve tako kao sto si napisao opet je povoljan.
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako ovo cudo da povezem sa lap-topom ?Bolje receno povezem save po uputsvu ostvarim konekciju, otvorim prvi stranicu,nekad nece ni to, i poslije nema protoka ????

  12. #12
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Može li meko da postavi podešavanja za MMS, imam tytn a ne mogu da namjestim nikako mms.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    nazoves 9899 za godinu-dvije, valjda do tad nabave OTA MMS i GPRS podesavanja za novije telefone. Kad za p990 nemaju, pffff (a prodaju ga!)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brienz
    Posts
    291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponovo nista za prepaid,ali su se ovoga puta potrudili da degradiraju i postpaid ponudu ono sto su spustili u cijeni pretplata dobijaju poslije narednih 55 MB. Dakle ,ko trosi vise od 105MB, svaki naredni placa skuplje 2,5puta.Gdje tu web and walk ? Weba sigurno nema, a za setnju nam T-Mobile ne treba

  15. #15
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by frkun View Post
    Ponovo nista za prepaid,ali su se ovoga puta potrudili da degradiraju i postpaid ponudu ono sto su spustili u cijeni pretplata dobijaju poslije narednih 55 MB. Dakle ,ko trosi vise od 105MB, svaki naredni placa skuplje 2,5puta.Gdje tu web and walk ? Weba sigurno nema, a za setnju nam T-Mobile ne treba
    Frkune, kakav si danas? Ima li rabote tamo?

  16. #16
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    Kad se samo sjetim da je na 068 ovaj tel bio samo 1€ za postpaid, toliko o "akciji"
    Mtel relax 20 i 6120 za 1e, ovamo Snart 25 + w`n`w midi i 6120 za 1e.
    Tel dobijaju o68 i 067 korisnik, e sad malo o parama.
    068 korisnik za 20 Eura dobije 220min i 220 sms, 067 korisnik za 25+5 eura 300min i 50MB, pa da vidimo koliko bi 068 korisnika kostalo 50MB i 80min razgovora razlike.80minx0,085=6,80 + 50MBx0,40=26,80.Znaci, isti saobracaj 068 korisnik placa 16,80Eura skuplje, +500 min vikendom koje Smart25 ima dzabe u okviru mreze koje teoretski 068 korisnika kostaju dodatnik 42,5Eura.Od 30 do 89,30 je veliko
    Nemoj se vise "sjecat"
    Last edited by Poseydon; 18-01-08 at 13:35.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Mtel relax 20 i 6120 za 1e, ovamo Snart 25 + w`n`w midi i 6120 za 1e.
    Tel dobijaju o68 i 067 korisnik, e sad malo o parama.
    068 korisnik za 20 Eura dobije 220min i 220 sms, 067 korisnik za 25+5 eura 300min i 50MB, pa da vidimo koliko bi 068 korisnika kostalo 50MB i 80min razgovora razlike.80minx0,085=6,80 + 50MBx0,40=26,80.Znaci, isti saobracaj 068 korisnik placa 16,80Eura skuplje, +500 min vikendom koje Smart25 ima dzabe u okviru mreze koje teoretski 068 korisnika kostaju dodatnik 42,5Eura.Od 30 do 89,30 je veliko
    Nemoj se vise "sjecat"
    veazi :roll: Nisam ja kriv sto neko totalno nepismen radi njihove stranice (znamo ko, no aj), pa cu te potsjetit samo na ono sto je prvobitno bilo objavljeno:
    https://forum.cdm.me/attachment.php?...3&d=1200503310
    dakle, nije pisalo 1e, nego "samo" 129e!! :idea: BTW, u racunicu si potpuno zaboravio da dodas onih 220 poruka, a i o68 trenutno nudi free GPRS u iznosu pretplate (AFAIK), da ne pominjem kolika je 068 pokrivenost 3G signalom, a kolika je 067 (inace ono web'n'walk zapravo znaci: otvori neku stranicu i onda prosetaj malo dok ju prespori 067 GPRS ne ucita :roll: ).

    Toliko o "sjecanju"
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  18. #18
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahaha
    to verbalni, neka si mu rekao pogotovo to za tu setnju!!!!
    ako cemo da ce ceramo onda barem da se ide do kraja pa kako kome...
    dovoljno je samo pogledati sta pise u temi "sta kaze CEZAP" i sve ce svima biti jasno
    ko je good guy a ko bad
    Last edited by weatherman; 18-01-08 at 16:28.
    Remember, remember
    The 5th of November
    The gunpowder treason and plot
    I know of no reason
    Why the...

  19. #19
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislio sam da uzmem 6120 preko T-Mobilea, ako je 5 eura pretplata, a sad vidim gore neko reče da ide i smart 25 uz njega?

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Mislio sam da uzmem 6120 preko T-Mobilea, ako je 5 eura pretplata, a sad vidim gore neko reče da ide i smart 25 uz njega?
    hehehe n95 400e na smart 25, posteno :F
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #21
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Mislio sam da uzmem 6120 preko T-Mobilea, ako je 5 eura pretplata, a sad vidim gore neko reče da ide i smart 25 uz njega?
    na smart5 je 119e (ako i to nisu pogrijesili)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    u 3 lijepe... opet klanica sa telefonima... i opet je vise price svuda o telefonima nego o ''usluzi''... i onda usluga kakva god postaje sporedna. nikako da skontam sto ljudi cine sa ovolikim telefonima.

    divota.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  23. #23
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    BTW, u racunicu si potpuno zaboravio da dodas onih 220 poruka, a i o68 trenutno nudi free GPRS u iznosu pretplate (AFAIK), da ne pominjem kolika je 068 pokrivenost 3G signalom, a kolika je 067 (inace ono web'n'walk zapravo znaci: otvori neku stranicu i onda prosetaj malo dok ju prespori 067 GPRS ne ucita :roll: ).

    Toliko o "sjecanju"
    A to sam zaboravio i taj previd cemo odbiti 26,5Eura ope t ostade onih 42,5Eura besplatnih razgovora vikendom na T-mobile.
    3G je u NK i PG dobar oko 1Mbps, van toga EDGE radi odlicno uvijek preko 150kbps, slicno se ponasa i promonte internet,a mtel sam probao par puta i 3G im je taman kao EDGE na T-Mobile i Promonte

    BTW ja u blok6 nemam mtel 3G toliko o famoznoj 3G pokrivenosti

  24. #24
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne no burek
    evo svi po forumima nasiroko i nadaleko hvale t-mobile 3g pokrivenost
    toliko se daleko otislo da su se razvili i novi oblici clanova, clanstva i
    aktivnosti na forumu da je za to frkun najbolji primer
    ahahaha
    :lolblue::lolblue::lolblue:
    Last edited by weatherman; 18-01-08 at 21:54.
    Remember, remember
    The 5th of November
    The gunpowder treason and plot
    I know of no reason
    Why the...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    A to sam zaboravio i taj previd cemo odbiti 26,5Eura ope t ostade onih 42,5Eura besplatnih razgovora vikendom na T-mobile.
    3G je u NK i PG dobar oko 1Mbps, van toga EDGE radi odlicno uvijek preko 150kbps, slicno se ponasa i promonte internet,a mtel sam probao par puta i 3G im je taman kao EDGE na T-Mobile i Promonte

    BTW ja u blok6 nemam mtel 3G toliko o famoznoj 3G pokrivenosti
    ni ja nemam 067 3G u PG dje ja zivim (bar ga nije bilo zadnji put kad sam gledao, 3G na kojem cu biti uglavnom nedostupan kad me ljudi zovu mi ne treba!!).
    A sad poredis pakete ko babe i zabe! Evo ti onda mtel paket 3:
    http://www.mtel-cg.com/cn.php?act=c&c=15
    ja radje svaki dan po sat vremena da imam da pricam za dz, nego 2 dana u sedmici 500 min, a i kad se sabere, to je 1800 vs. 500 minuta

    Ajde, Zuco Racundzijo, saberi koliko bi na 067 kostalo 500 min, 500 poruka, 1800 dodatnih minuta u mrezi i 400MB interneta! Mora da bi sve stalo u 40€, a? Takva poredjena su losha...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •