Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 52

Thread: Politichar Ili .....

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default Politichar Ili .....

    AMFILOHIJE

    prvo ratuje, pa oce da kuje za most, pa sad kao sveshteno lice proklinje.
    zar to postoji u BIBLIJI ?????

    mislim da su sve rijechi suvishne.
    molim raspalite...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    molim raspalite...
    Pa da budem isti kao on? Hvala, ne...

  3. #3
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    AMFILOHIJE

    molim raspalite...

    Cime si ti poceo da se bavish!

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajd da izdvojim jednu od njegovih budalastina.
    Situacija je sahrana majke jednog od dva najtraženija haška begunca, Radovana Karadžića, mitropolit Amfilohije Radović rekao je: «Majka Jovanka upisuje se danas među majke besmrtnice. Ona spada među majku sedam brata Makavija, koji su svoj život žrtvovali za svetinju Jerusalima. Među majku Jugovića, koja je devet sinova žrtvovala za veru, Hrista i otadžbinu. Majku Jevrosimu, kraljevića Marka... Tamo gde su one i majka vladike Rada Tomova, Gospod će upokojiti i majku Jovanku. Ona je svoj porod naučila da nema ničeg svetijeg od vere i služenja čistog obraza Bogu i svom narodu. Blago tom narodu koji ima ovakve majke.»
    Tada su se velikim masama otvorile oci kakav je ovaj monstrum.Otvoreno je bio napanut i od strane politickih partija da "nije svešteno lice, već političar koji samo koristi mantiju da bi manipulisao nacionalnim i verskim osećanjima" i da je naneo štetu Crnoj Gori.
    U javnosti se prethodnih godina pojavljuju informacije da ga Hag optužuje da skriva Radovana Karadžića ili da pregovara sa Ratkom Mladićem o njegovoj predaji.
    Mitrpolit crnogorsko-primorski ima u svojoj biografiji to da je zdušno podržavao proteste studenata i opozicije (čak i sa pištaljkom) tokom devedesetih, ali i da je pred izručenje u Hag posetio Slobodana Miloševića u Centralnom zatvoru u Beogradu i poklonio mu jevanđelje. Badnjak na Cetinju jedne godine čuvao je Željko Ražnatović Arkan. Itralalala tralalala u sustini taj covjek(ups bolje da ne koristim ovaj izraz jer niti ga je dostojan niti je u redu da vrijedjam covjecanstvo),znaci taj nikogovic svoju titulu koristi odlicno za postizanje sopstvenih ciljeva koji su maloj grupi ljudi poznati,medjutim u poslednje vrijeme mnogo stvari izlazi na vidjelo i narod je poceo dobro da otvara oci i ako imaju imalo u glavu normalno da ce obrnuti dupe totalitarizmu i manipulacijama i "rijecima gospodnjim" izrecenim kroz njegova usta,da ce goreti u paklu ako ne ispostuju crkvu i njega...a pitam se dje ce on goreti nakon svega sto je ucinio i pomogao da ucine?
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kod nas se politichari bave KANONIMA I VJEROM,
    a POPOVI I LOPOVI, politikom,
    tako je kad se ljudima ZIVCI POMIJESHAJU,
    kad VAS po "njemu" poglade, VAMA se dize kosa na glavi.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ja otvorih ovu temu zato shto ne volim politiku, nisam bash neki vjernik da reche chojek, ali poshtujem .
    jel stvarno chovjekovom mozgu toliko mnogo treba da provale shto taj chojek klapinja, pricha i aveta.
    jel problem u meni jer to ne prihvatam kao shto on misli da treba ili su svi normalni a jedino on nenormalan?

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  8. #8
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    e da se oce ambisat dje! slavio bi mjesec dana, trijAznio se nebiK. strvi mu se ne vidjelo!!!
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko kune i proklinje (sto je bas hriscanski) reka bi da je vracara kakva !

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mihael View Post
    ha. dobra slika. u miru i blagostanju

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    Ajd da izdvojim jednu od njegovih budalastina.
    Situacija je sahrana majke jednog od dva najtraženija haška begunca, Radovana Karadžića, mitropolit Amfilohije Radović rekao je: «Majka Jovanka upisuje se danas među majke besmrtnice. Ona spada među majku sedam brata Makavija, koji su svoj život žrtvovali za svetinju Jerusalima. Među majku Jugovića, koja je devet sinova žrtvovala za veru, Hrista i otadžbinu. Majku Jevrosimu, kraljevića Marka... Tamo gde su one i majka vladike Rada Tomova, Gospod će upokojiti i majku Jovanku. Ona je svoj porod naučila da nema ničeg svetijeg od vere i služenja čistog obraza Bogu i svom narodu. Blago tom narodu koji ima ovakve majke.»
    Tada su se velikim masama otvorile oci kakav je ovaj monstrum.Otvoreno je bio napanut i od strane politickih partija da "nije svešteno lice, već političar koji samo koristi mantiju da bi manipulisao nacionalnim i verskim osećanjima" i da je naneo štetu Crnoj Gori.
    U javnosti se prethodnih godina pojavljuju informacije da ga Hag optužuje da skriva Radovana Karadžića ili da pregovara sa Ratkom Mladićem o njegovoj predaji.
    Mitrpolit crnogorsko-primorski ima u svojoj biografiji to da je zdušno podržavao proteste studenata i opozicije (čak i sa pištaljkom) tokom devedesetih, ali i da je pred izručenje u Hag posetio Slobodana Miloševića u Centralnom zatvoru u Beogradu i poklonio mu jevanđelje. Badnjak na Cetinju jedne godine čuvao je Željko Ražnatović Arkan. Itralalala tralalala u sustini taj covjek(ups bolje da ne koristim ovaj izraz jer niti ga je dostojan niti je u redu da vrijedjam covjecanstvo),znaci taj nikogovic svoju titulu koristi odlicno za postizanje sopstvenih ciljeva koji su maloj grupi ljudi poznati,medjutim u poslednje vrijeme mnogo stvari izlazi na vidjelo i narod je poceo dobro da otvara oci i ako imaju imalo u glavu normalno da ce obrnuti dupe totalitarizmu i manipulacijama i "rijecima gospodnjim" izrecenim kroz njegova usta,da ce goreti u paklu ako ne ispostuju crkvu i njega...a pitam se dje ce on goreti nakon svega sto je ucinio i pomogao da ucine?
    Ma neeeee ,nevjerujem ja to da je ristalj the sotona tako nesto izjavio hahahahahhahahahhhahah ! On je jedan jako kulturan i vaspitan ..............a neznam bogomi hahahahahah !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Neka mu bog podari sve ono sto je pozelio drugima u zadnje godinu dana.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #13
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Neka mu bog podari sve ono sto je pozelio drugima u zadnje godinu dana.
    U IME OCA I SINA SVETOG DUHA
    AMIN




    (nadam se da ovim nijesma pocinio neki grijeh)
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  14. #14
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Amfilohije je sramota za pravoslavnu vjeru.
    Ko ne pije i ne pusi-zdrav umire :)

  15. #15
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cupawa View Post
    Amfilohije je sramota za pravoslavnu vjeru.
    ZIVA ISTINA

  16. #16
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dje se zanosite sa tim stvarima pa se svadjate medjusobom umjesto svi zajedno da se svadjamo sa vlaschu da nam poveca minimalnu cijenu rada, da lopovi idu u zatvor i ovi sto pucaju po ulica isto tako, da panu glavni dileri droge a ne ovi sitni sto dobijaju po dvije godine za dva jointa. Ja sam mislio da ce ove generacije novije bit pametnije nego ove sto su ratovale pa posle "a sto smo ratovali ja se ne sjecam". Mrznja samo mrznju stvara nasilje samo nasilje stvara.

    Briga mene koga je amfilohije poziva ili miras sto ce radit ako mi trebaju jedan ili drugi to je da podjem u crkvu da se krstim ili tako nesto a ne da mi prica koga cu voljet ili mrzjet ili bilo sto drugo.

    Dokle god bude vas a mislim na jednu i na drugu stranu nama normalnim i koji razmisljaju svojom glavom i koji imaju prioritete nikad bolje nece bit jer nas je malo da bi nesto promijenili zato jer nam 80 posto snage ide na vas koji se medjusobom prepucavate.

    Ja bi isa i u jednu i u drugu crkvu da se molim za vase spasenje i da dodjete svijesti da vidite sto je vaznije mirasheva stolica milova stolica ili cetnicke titule. Nego vama niko drugi ne moze pomoc nego vi sami, ako neces sam sebi da pomognes kako ce ti pomoc Bog...

    Nadam se tj. siguran sam da ce vasa djeca bit mnogo pametnija i da ce znat sto i kako jer svaka nova generacija je sve svjesnija sto se radi u svijet.

  17. #17
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    A dje se zanosite sa tim stvarima pa se svadjate medjusobom umjesto svi zajedno da se svadjamo sa vlaschu da nam poveca minimalnu cijenu rada, da lopovi idu u zatvor i ovi sto pucaju po ulica isto tako, da panu glavni dileri droge a ne ovi sitni sto dobijaju po dvije godine za dva jointa. Ja sam mislio da ce ove generacije novije bit pametnije nego ove sto su ratovale pa posle "a sto smo ratovali ja se ne sjecam". Mrznja samo mrznju stvara nasilje samo nasilje stvara.

    Briga mene koga je amfilohije poziva ili miras sto ce radit ako mi trebaju jedan ili drugi to je da podjem u crkvu da se krstim ili tako nesto a ne da mi prica koga cu voljet ili mrzjet ili bilo sto drugo.

    Dokle god bude vas a mislim na jednu i na drugu stranu nama normalnim i koji razmisljaju svojom glavom i koji imaju prioritete nikad bolje nece bit jer nas je malo da bi nesto promijenili zato jer nam 80 posto snage ide na vas koji se medjusobom prepucavate.

    Ja bi isa i u jednu i u drugu crkvu da se molim za vase spasenje i da dodjete svijesti da vidite sto je vaznije mirasheva stolica milova stolica ili cetnicke titule. Nego vama niko drugi ne moze pomoc nego vi sami, ako neces sam sebi da pomognes kako ce ti pomoc Bog...

    Nadam se tj. siguran sam da ce vasa djeca bit mnogo pametnija i da ce znat sto i kako jer svaka nova generacija je sve svjesnija sto se radi u svijet.
    Idealna drzava, demokratija, drustvo,.... postoji samo teoretski

    Rekla sam ja msijako Andol i temperatura ne idu

  18. #18
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne pricam o drzavi nego u svijesti naroda, postoji glupi narod bez mozga i postoji onaj sa mozgom koji ce rec "Sto ja da idem da pucam na Dubrovnik?" "zasto da ja ubijam ili mrzim nekog samo zato sto je druge vjere?"

    Kad coek izgubi nadu onda postaje samo ljustura koja je bachanje organa i krvi, bez ikakvog cilja.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    Ne pricam o drzavi nego u svijesti naroda, postoji glupi narod bez mozga i postoji onaj sa mozgom koji ce rec "Sto ja da idem da pucam na Dubrovnik?" "zasto da ja ubijam ili mrzim nekog samo zato sto je druge vjere?"

    Kad coek izgubi nadu onda postaje samo ljustura koja je bachanje organa i krvi, bez ikakvog cilja.
    ne mozes ti bit zdrav u svijes kad te neko kochi, kochi tebe da pripadash svojoj naciji i da imash svoju crkvu.
    bez identiteta ti nema zdravog razmishljanja niti znanja o tome ko si

  20. #20
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni ne treba niko da mi kaze sto sam dje sam i ko sam.... niti mi moze ko to rec a ne bi ga ni pustio. O cemu pricas ???!!! ti nisi normalan. Sad da CPC legalizuju sto bi se reklo i da im sve daju sto oni traze tebi ce da procvjeta i bit ces pametniji i zdravije ces razmisljat?!?!? HAHAHA SMESNO!

    Mogu li ja tebi rec nisi ti Crnogorac no ovaj onaj ... ako ti to recem oces li pocet da se pravdas jesam jesam ili ces rec "bjezi budalo ne smaraj".

    Ja ne vidim da iko koci nekog crnogorca da ide u neku crkvu ili da ti neko govori nisi ti crnogorac no je cak superotno, jesi zaboravio ko je na vlast ? Crnogorci najveci nema vecih i oni koche jel ili te opozicija prsla kochi... Izvini ali to mi je malo zatucano i necu vise da raspravljam o uzaludnim stvarima i da budem u tor sa drugim ovcama sto su im oci zamazane....

  21. #21
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije on ni politicar ni nista drugo, do naucnik.
    Kako Vaša bolest ?

  22. #22
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo ja da dobijem onaj plus za vrijedjanje i da kazem ne prdite... no radite nesto.

  23. #23
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    ne mozes ti bit zdrav u svijes kad te neko kochi, kochi tebe da pripadash svojoj naciji i da imash svoju crkvu.
    bez identiteta ti nema zdravog razmishljanja niti znanja o tome ko si
    Ajde upoznata sam na neki nachin sa svom situacijom. Ovo prvo ajde razumijem..OK, ali ne vidim kakve to ima veze sa tvojim licnim identitetom, o kakvom zdravom razmisljanju se govori i kolko je vazno u stvari da se zna koje si Crkve pripadnik da bi se znalo ko si?

    Ili si mislio na to da kao Crnogorac imas pravo na potpuni nacionalni identitet, i po Crkvi kojoj se molis i kao zitelj jedne zemlje .. Ako je ovo drugo razumijem, a ako nije molim objasni
    Last edited by Saba; 28-01-08 at 19:01.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saba View Post
    Ajde upoznata sam na neki nachin sa svom situacijom. Ovo prvo ajde razumijem..OK, ali ne vidim kakve to ima veze sa tvojim licnim identitetom, o kakvom zdravom razmisljanju se govori i kolko je vazno u stvari da se zna koje si Crkve pripadnik da bi se znalo ko si?

    Ili si mislio na to da kao Crnogorac imas pravo na potpuni nacionalni identitet, i po Crkvi kojoj se molis i kao zitelj jedne zemlje .. Ako je ovo drugo razumijem, a ako nije molim objasni
    ajde samo mi kazite kako ja imam svoj nacionalni identitet|?
    ja znam ko sam i shto sam , ali dje je moj narod tu?
    ja mogu da se molim kome god ocu dje ocu, ali su druge tu stvari u pitanju.

    opet govorim da chojek vishe u cg ne smije rec na ulicu da je crnogorac bem ti sunce.

    sve nam ponijeshe ovi radovici i beograCki nacionalisti.
    a shto mi to imamo?

    treba ove na vlast shto su da bude stid i sram i PI im na nos

    kolko su im prepisali imovine 2 miliona kvadrata ni 5ni 6 no beogradskoj patrijarshiji.

    ali skrenuh sa teme. aj laku noc

  25. #25
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od koga to ne smijes rec da si Crnogorac chasti ti! ne sprdaj se chasti ti! ka da nije Milo na vlast nego ovi iz SL... stvarno si presmijesan ali namrtvo presmijesan. Ja sam cuo ne smijes rec da si Srbin zato jer ces ostat bez posla u neke firme ili pak neces dobit posao.

    Ko ti sto nosi ... ako ti je neko nesto ponio zovnes policiju prijavis kradju.

    Ovi sto su na vlast su ti dali drzavu i jezik ce da ti daju i treba da si im zahvalan tj Milu licno jer da nije njega bilo nikad ti nezavisne ne bi vidio.

    To sto je bilo SPC vazda je bilo SPC nikad to nije bilo ka sto vi i Novak Adzic aka Sofro pricate... eh da i Milo ti je izmislio takozvanu CPC.

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •