Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 247

Thread: Da li angazovati agenciju ili sami organizovati vjencanje?

  1. #51
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    605
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default krediti

    "Ne uzimajte te svadbene kredite, to će vam samo iskomplikovati život, vjerujte mi. Svadbe se isplate, dobićete dovoljno novca da pokrijete sve troškove čak će vam i ostati."


    Slazem se sa tobom.Ne treba se odmah zaduzivati jer ce imati mnogo drugih stvari zbog kojih ce morati da uzmu kredite. Meni se sestra ljetos udala, pravili smo svadbu i isplatila se, jos im je i ostalo para.

    A ova agencija sto koristi da se izreklamira ovim putem na temu koju sam ja pokrenuo je zalutala. Neka ode u oglase pa nek se reklamira. To nije bila poenta price!
    Joi - 1/4

  2. #52
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Vodolija85-komentar

    I ja mislim kao Vodolija85 da uz svo postovanje muskaraca nekako mi ne idu uz ovaj posao. Ja nebih angazovala muskarca da mi organizuje vjencanje iz mnogo razloga.
    Da se ne uvrijede muskarci ali kakav je to muskarac koji trckara okolo i brine o cvijecu, dekoraciji, romanticnoj atmosferi, pomaze mi da izaberem vjencanicu...mogu samo da zamislim nekog tipa sa pudlicom ili civavom obucenog u isti dezen kao i svoj ljubimac a mozda i previse gledam filmove!

  3. #53
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nevjerovatni ste! Znate li koliko ima mladih parova koji nemaju sredstava da naprave svadbu? Neka racunica je otprilike ovakva - Racunajte da imate nekih 100 zvanica. Troskovi su otprilike oko 5000-6000e.
    Vi organizujte i za 200, 300 ... Svejedno dobijate novac, otplacujete taj kredit, ali ste u startu imali novac kojim ste napravili svadbu!!!
    To sto nas narod trci kod tate i mame , pa im oni organizuju, i na njih panu troskovi, to je njihov problem.
    Mi smo odradili to ne zbog sebe, nego da bi mladi ljudi dosli u situaciju da imaju taj novac da naprave onako kako zamisljaju jedan od svojih najvecih dana.
    Ja zaboravljam da nas narod koristi sistem kreditiranja iskljucivo za kupovinu kola, za koje ne zale da daju novac
    Opet ce ta kola da pronadju i mladu (nasa realnost nazalost) , pa sve u svemu nije losa racunica. Postujem

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HofM View Post
    I ja mislim kao Vodolija85 da uz svo postovanje muskaraca nekako mi ne idu uz ovaj posao. Ja nebih angazovala muskarca da mi organizuje vjencanje iz mnogo razloga.
    Da se ne uvrijede muskarci ali kakav je to muskarac koji trckara okolo i brine o cvijecu, dekoraciji, romanticnoj atmosferi, pomaze mi da izaberem vjencanicu...mogu samo da zamislim nekog tipa sa pudlicom ili civavom obucenog u isti dezen kao i svoj ljubimac a mozda i previse gledam filmove!
    ne mogu strejt muskarci da se bave ovim poslom??? samo ono gay orijentisani???
    daj ne sprdaj se, ideja je odlicna, i dobar je biznis
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #55
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by supernova View Post
    "
    A ova agencija sto koristi da se izreklamira ovim putem na temu koju sam ja pokrenuo je zalutala. Neka ode u oglase pa nek se reklamira. To nije bila poenta price!
    Upravo je to poenta price. Ljudi treba da budu upoznati sa necim da bi sami dosli do zakljucka praviti u svojoj reziji ili prepustiti nekom drogom ko u svakom slucaju ima mnogo vise iskustva.
    Dajemo ljudima mogocnost da sami odluce, ali im predocavamo na sta sve mogu da racunaju.
    Ljudi nam se obracaju za pomoc i mi im izlazimo u susret.
    To je nasa obaveza, ne reklama.
    Last edited by Gigoje; 21-01-08 at 20:31.

  6. #56
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ne mogu strejt muskarci da se bave ovim poslom??? samo ono gay orijentisani???
    daj ne sprdaj se, ideja je odlicna, i dobar je biznis
    mogu da se bave ali nece se tim tako dobro baviti kao gej muskarci
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    mogu da se bave ali nece se tim tako dobro baviti kao gej muskarci
    za nasu svadbu nadji nekog gej-a da nam spremi svadbu pa ako mi se ne bude svidjela razvod odma ok :yipiiii: jesi spremna na rizik

    sad malo ozbiljno nema to veze nikakve, ljudi drze agenaciju tako da ce paziti na sve detalje i oko vjencanice i oko ne znam cega, jer dobra svadba koju naprave i sprovedu u djelo im je najbolja reklama
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #58
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    za nasu svadbu nadji nekog gej-a da nam spremi svadbu pa ako mi se ne bude svidjela razvod odma ok :yipiiii: jesi spremna na rizik

    sad malo ozbiljno nema to veze nikakve, ljudi drze agenaciju tako da ce paziti na sve detalje i oko vjencanice i oko ne znam cega, jer dobra svadba koju naprave i sprovedu u djelo im je najbolja reklama
    ti si gp tako da ce ti se svidjet 100% , tj. bices odusevljen :mrgreen:



    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    E da pushtim nekog momka iz agencija da mi ide sa zenom i bira vjencanicu? Hahahahahaha... Presmijesno...

    Vala ima i drugarice i majku i valjda sama zna sta je njoj dobro...

    Al ajde...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  10. #60
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    605
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    " Znate li koliko ima mladih parova koji nemaju sredstava da naprave svadbu? Neka racunica je otprilike ovakva - Racunajte da imate nekih 100 zvanica. Troskovi su otprilike oko 5000-6000e. "

    Ne mogu da vjerujem šta pišeš! Koliko ima mladih parova koji nemaju para, pa će baš ti parovi dati za svadbu 5000-6000e! Nisu ludi! Vi ih odraste!
    Moja sestra je imala prelijepo vjenčanje u restoranu Ribnica koji ima jako lijep ambijent pa je sve komplet koštalo oko 3000e za 100 gostiju kod agencije Just be special!
    Joi - 1/4

  11. #61
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    605
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    A ne dajete vi kredite da bi pomogli tim mladencima, nego da bi ih naveli da vas angažuju iako nemaju sredstava za to pa da potroše više nego mogu a posle kad im prispiju dugovi da ne znaju šta ih je snašlo. Ja sam se opario i više to ne radim!

    A nije baš tačno da muškarci nebi mogli da organizuju vjenčanja ali ipak za neka pitanja oko toga su potrebne i žene
    Joi - 1/4

  12. #62
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se, da ipak organizacija vjencanja bolje lezi zenama, ipak one imaju vise osjecaja za to Mada ne dovodim u pitanju te momke,ali prosto govorim svoje misljenje i to da bi organizaciju vjencanja ipak prepustila nekoj zeni,ne zamjerite

  13. #63
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Mene samo zanima da li se vjenchanica, u sluchaju da se angazuje agencija, mora uzeti bash tamo gdje oni imaju dogovore i ugovore, cvijece u isto takvim cvjecarama...itd

  14. #64
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I,mislim da ipak forum nije mjesto za reklame,ali lukav potez vase agencije

  15. #65
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    po onome sto sam ja cula ne,sve ide u dogovoru sa mladencimai ja znam po nesto

  16. #66
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zna li neko ima li jos koja agencija za organizovanje vjencanja u Crnoj Gori osim Just be special i Insieme? Ja nisam ni znala da to postoji kod nas mada znam da u okruzenju takvih agencija ima mnogo.

  17. #67
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by supernova View Post

    Ne mogu da vjerujem šta pišeš! Koliko ima mladih parova koji nemaju para, pa će baš ti parovi dati za svadbu 5000-6000e! Nisu ludi! Vi ih odraste!
    Moja sestra je imala prelijepo vjenčanje u restoranu Ribnica koji ima jako lijep ambijent pa je sve komplet koštalo oko 3000e za 100 gostiju kod agencije Just be special!
    Ovih 5000 e gore pomenutih nije cijena organozovanja preko agencije, nego u njihovoj organizaciji! Naravno da su se i oni potrudili da to bude malo galantnije, pa su i otuda troskovi toliki.
    Svrha agencija nije da nikoga deru, i ne deru, jer se nasi troskovi uglavnom baziraju na dogovoru sa nasim saradnicima,tako da sjutra ti kao potencijalni nas klijent nemas ekstra obaveza prema nama.
    Negdje sam vec istakao da ti troskovi prema bilo iznose par stotina eura ukoliko nije u pitanju proslava za VIP gosta koji recimo zeli da njegovi gosti na meniju imaju samo ekstra delikates hranu, vatromete, limuzinu, hostese... To je vec nesto drugo. Takvi klijenti ne pitaju nas nikad za cijenu, ali je i organizacija takvog recimo vjencanja veoma zahtjevan posao sa detaljima od kojih boli glava, a na nama je odgovornost da sve bude onako kako je dogovoreno :dring:
    Last edited by DIDI; 22-01-08 at 12:06.

  18. #68
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mene samo zanima da li se vjenchanica, u sluchaju da se angazuje agencija, mora uzeti bash tamo gdje oni imaju dogovore i ugovore, cvijece u isto takvim cvjecarama...itd
    Naravno da ne. Mi smo tu da predlozimo sta sve mozemo da uradimo, a klijent je taj koji odabire sta ga interesuje iz ponude nasih usluga.
    Last edited by DIDI; 22-01-08 at 12:06.

  19. #69
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default Ne

    Ne, naravno. Gluposti. Nepotrebno rasipanje novca. Zasto se mladenci ne bi mogli dogovoriti oko svega? Ako se ne mogu dogovoriti oko toga, mozda bi trebali da razmisle treba li uopste da se vjencavaju...
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  20. #70
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by supernova View Post
    A ne dajete vi kredite da bi pomogli tim mladencima, nego da bi ih naveli da vas angažuju iako nemaju sredstava za to pa da potroše više nego mogu a posle kad im prispiju dugovi da ne znaju šta ih je snašlo. Ja sam se opario i više to ne radim!
    Kredit mozete da uzmete i da VI organizujete sve, a ne nasa agencija.
    Nije uslov dobijanja kredita da Vam mi radimo organizaciju.
    Vama agencija izlazi u susret samo da imate novac unaprijed, a na Vama je da se odlucite kako cete se organizovati.
    Nas tim je ocijenio ovaj korak kao jednu interesantnu mogocnost, da i ljudi koji su slabije platezne moci ,naprave sebi vjenvcanje recimo kako zele,a ne kako moraju.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    [quote=Igi;843622]E da pushtim nekog momka iz agencija da mi ide sa zenom i bira vjencanicu? Hahahahahaha... Presmijesno...

    Vala ima i drugarice i majku i valjda sama zna sta je njoj dobro...

    Al ajde...

    Uz koordinaciju na terenu, jos i tim da pocnem da se bavim, jedino do Kotora .
    Cure koje su zaduzene za mladu neka odrade taj dio posla, nemoj me ureci!
    Ima za taj dio posla i ljudi koji imaju vise sluha od mene, pa neka se potrude.

  22. #72
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ne, naravno. Gluposti. Nepotrebno rasipanje novca. Zasto se mladenci ne bi mogli dogovoriti oko svega? Ako se ne mogu dogovoriti oko toga, mozda bi trebali da razmisle treba li uopste da se vjencavaju...

    Nije nikakvo rasipanje novca ako das agenciji recimo 10% od vrijednosti svadbe i dobijes prelijepo vjencanje. Mladenci mogu oko svega da se dogovore, sta vise meni bi bilo jako zabavno i trazenje restorana i vjencanice... za svoju svadbu ali najproblematicnija je sama koordinacija na danu svadbe kako ti se taj dan ne bi pretvorio u kosmar.
    Ja sam u poslednje dvije godine prisustvovala bar na 5 svadbi i ni jedna mi se nije dopala, cak je islo dotle da sam bila odlucila da ne pravim svadbu pa makar docekivala goste pola godine.
    Ali sada kad postoje agencije kod nas, naravno da cu izdvojiti par stotina eura i dobiti vjencanje kakvo zelim. Par stotina eura je jako mala suma i ne znaci nista a lijepo sjecanje znaci mnogo!

  23. #73
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Da li angazovati agenciju ili sami organizovati vjencanje?

    U mom slucaju nece biti ni jedno ni drugo jer se necu zenit i .

    Hehe, salu na stranu najbolje je platiti pa neka neko drugi muku muci jer to jeste muka znam po svom ocu kad je organizovao vjencanje moje sestre pa ne bi ste vjerovali koliko tu detalja ima na koje treba obratiti paznju a svaki detalj je bitan...
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  24. #74
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za agenciju,ali protiv kredita.Jer ako nako treba da uzme kredit za svadbu-ne treba je onda pravit!

  25. #75
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A,moze li na rate da otplacujem,da ne uzimam taj kredit?

Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •