Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 61

Thread: Emisije koje pratite - Extra Tv, BBM, Total...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa dje ste do sad ljudi?!
    Sve ove serije i kanali shto ste pomenuli gledaju se preko satelitske evo 5-6g. A to shto se emituje samo u usa/can skida se preko torrenta.
    Ko nije htio da trpi zatupjivanje sa domacih televizija imao je jeftin izbor

    ja bih pored ovih shto se pomenuli preporucio josh

    Naked Science
    Prison Break
    FutureWeapons
    Fight science
    "Is it real?"
    Discovery health: Sexual secrets
    Weaponology
    Megestructures
    NGC Inside:Mecca
    NGC Inside:Vatican
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  2. #27
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E jbg-a da smo imali flat od pocetka mozda bi ih skinuli i pogledali ovako nadkonadjujemo kako se snalazimo.
    p.s
    is it real sam spomenuo odlican serijal

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Miloše pitala je za emisije.
    Luka znam ja sto je pitala, nego ja izdvojih kanale, jer sa ova dva valja sve pogledat .
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #29
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Prije neki dan bila jedna dobra, mislim na NG.

    Amerikanci se uvalili u go_na u Avganistanu. Nisam vidio sami početak , al neki njihov specijalac upao greškom medju talibane na vrh neke planinčine. Onda Ameri poslali Foke u akciju spašavanja , a ovi im obore helikopter, roknu dvojicu-trojicu i ostale o jadu zabave. Onda ovi pošalju dva helikoptera rendžera. Talibani obore prvi helikopter i ubiju opet dvojicu-trojicu, a ostale izranjavaju i pribiju za zemlju. Treći helikopter sleti 700m niz planinu pa ovi pješke uz planinu.....
    Onda su ih bombardovali iz ovoga, pa iz onoga, dok ih nisu pobili......

    E sad.... suština priče je u stvari sledeća. U komandi su (tobože) koristeći špijunsku letjelicu vidjeli da su Talibani odmah ubili njihovog prvog čovjeka, ali je bilo kasno da opozovu Foke jer su već bili na planini.

    Kako da ne. Izmedju redova je potpuno jasno da su Talibani uhvatili ovog njihovog živog i držali ga kao živi štit. Zato su oni zapeli ko blesavi sa Fokama i Rendžerima....a ovi ih skidali ko glinene golubove. Zato nisu mogli da ih bombarduju, dok vrag nije odnio šalu. A onda su bombardovali i Talibane i svoga medju njima, samo da se izvuku iz go_ana.

    I onda na kraju napravili emisiju da se hvale kako su junaci i ratnici.

  5. #30
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Evo od mene se najvishe gledaju ovi razotkrivachi mitova na Discoveriju, ja pogledam one medicinske emisije, spashavanje zivota i operacije svakakve na Zone reality i to shto ja gledam ide poslije 2 sata, nocom.

    gledam povremeno neke kvizove na RTS-Visoki napon, petkom u 21 sat, i onu TV slagalicu svako jutro oko 9:30
    na Novu gledam povremeno Kozbi shou i Vesele sedamdesete, kad uhvatim, jer ne znam tachno kad su na programu, na FOX-u nekad gledam (i nikad ne znam kad je) onaj Kesh-taxi i ponedeljkom i utorkom kviz- Da li ste pametniji od djaka petaka, gledala sam na NG te emisije o burdz el arabu i o izgradnji ostrva palma ali ne znam kad je ta emisija.

    E ima na RTS-u ujutro u deset, ali ne znam kojim danom je...samo kad naletim, interesantna emisija neshto kao putopisne reportaze a interesantan mi je novinar koji vodi tu emisiju, i nema shanse da se sjetim kako se zove...a vodio je i onu emisiju o lovu i ribolovu...ako neko zna kojim danom je ta emisija bila bih mu zahvalna
    Nalecela sam 7-8 puta, u po godine!

  6. #31
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Mislim da se novinar preziva Memedović. Ide bogu iza ledja da ga tamo izujedaju komarci i da bi pustio ribu koju upeca.

  7. #32
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jovan Memedovic je nekad odlicno prenosio boks

  8. #33
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Mislim da se novinar preziva Memedović. Ide bogu iza ledja da ga tamo izujedaju komarci i da bi pustio ribu koju upeca.
    Jeste, hvala, Jovan Memedovic i znachi nijesam pogrijeshila shto mi se chini da je pocheo kao sportski komentator?
    Dopadaju mi se njegove emisije, gledala sam ga kad je s nekim biolozima trazio zmijurine po Makedoniji, pa sa arheolozima neke grobnice iskopavao, na Kamchatku na -50, Austrija, neko selo na Kavkazu dje ljudi zive kao prije 100 godina... ma nekoliko bash lijepih emisija sam gledala

  9. #34
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Gledao bih kompletno svjetsko prvenstvo u karlingu ako bi ga prenosio Jovan Memedović. Sjajan komentator i voditelj.

  10. #35
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Pa zar niko ne gleda Travel???

  11. #36
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledam da se na Travel pustaju reklame za Montenegro ,jeli gledao ko kakav dokumentarac o Crnoj Gori na Travel TV ?

  12. #37
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Gledala sam Megagraditelji: Roller Coaster, Tatsu. Jao kakvo loodilo.
    Bila bi zahvalna ako ima neko utvrdjenu šemu Megagraditelja i Megastruktura, pošto nikako da uvatim ritam kad je Vodič mio ne pomaže puno oko toga

  13. #38
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Gledam da se na Travel pustaju reklame za Montenegro ,jeli gledao ko kakav dokumentarac o Crnoj Gori na Travel TV ?
    Bio ti je na Travel mislim Reli Mediterano,obisao je cijelo sredozemlje i naravno prolazio kroz Crnu Goru konkretno kroz Boku,emisija je bila super.
    Na Nacionalnu G. sam gledao prije desetak dana emisiju o Skadarskom jezeru,i tu se vidi kako to profesionalci rade.Jedva prepoznah da smo mi u pitanju.

  14. #39
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok hvala na info , a sad vidim na Nacionalnu da spremaju neke emisije o nesrecama vozova, da nisu ovu nasu obradili???

    Preporucite neku dobru krimi seriju na Fox Crime a da je tek pocela ,ocu da pratim neku

  15. #40
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Ok hvala na info , a sad vidim na Nacionalnu da spremaju neke emisije o nesrecama vozova, da nisu ovu nasu obradili???

    Preporucite neku dobru krimi seriju na Fox Crime a da je tek pocela ,ocu da pratim neku
    Budi siguran da ce je obradit,jer je velika tragedij,nemar i neodgovornostu pitanju.
    Samo sto ce biti zalosno na kraju te emisije kad budu rekli da je samo masinovodja osudjen za to.
    A tamo nedje u bijelom svijetu padaju velike face za ovakvu tragediju,tamo postoji odgovornost i nezavisni sudovi,tamo postoje grize savjesti i samoubistva od nje.

    Gledao sam specijelnu emisiju o padu JATovog aviona negdje u ceskoj,kad je prezivjela jedna nasa stjuardesa-usla je u legendu.

  16. #41
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Ok hvala na info , a sad vidim na Nacionalnu da spremaju neke emisije o nesrecama vozova, da nisu ovu nasu obradili???

    Preporucite neku dobru krimi seriju na Fox Crime a da je tek pocela ,ocu da pratim neku
    Gledala sam neki dan na Nacionalnu Sekunde do katastrofe: Odbjegli voz. Slicna nesreca ovoj nasoj. Samo to je bio teretni voz i mnogo manje zrtava.

  17. #42
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja sam gledao nesreca u Japanu , isto voz,mnogo zrtava nesreca u sred grada po sred bijela dana!

  18. #43
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    na Fox Crime Alias utorkom u 20:00 dvije epizode i repriza istih subotom i nedeljom u 21:00. Istot ako Las Vegas radnim danima u 22

  19. #44
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Našla sam na rumunkom siteu National Geographic, da mi šalje mail svaki put kada ide Megastrukture. Banja
    P.S. Rumuni su uru naprijed pa ako gledate šemu da vas ne prevari

  20. #45
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeli gledao ko sinoc na National Geographic, IN SITIUATION CRITICAL , kako je extra bilooooooooooo, zna li ko kad je repriza...
    Uradili emisiju po uzoru kako je u LA 2 lika sa extra naoruzanjem (bereta, ak 47 sa ovirom od ko zna kolko metkova , pancir-kombinezon od 18kg ) upali u banku da je opljackaju,uzeli pare i na sred bulevara cekaju policiju da dodje pa su zulum napravili, ranili 2-3 civila, 4-5 policajaca i na kraju jedan se ubio jer mu je kalash zakocio , a drugog su uhvatili i pustili ga da umre jer su ga ranili u clanak(tu nije imao zastite jedino) , a extra je bilo, dodje ovome jedan policajac iza ledja ,opali citav senzer iz pistolja u njega,i ovaj se ladno dize kada nista nije bilo i rafalcinu put njega...Ne znam tacno kolko je taj teror trajao (valjda 45-sat vremena) i kazu ovi statisticki gledano svake sekunde ispaljivali su po 2 metka, to je kisa bila . I SWAT-ovci su bili dobri, ko njima umakne svaka mu cast

  21. #46
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Jeli gledao ko sinoc na National Geographic, IN SITIUATION CRITICAL , kako je extra bilooooooooooo, zna li ko kad je repriza...
    Uradili emisiju po uzoru kako je u LA 2 lika sa extra naoruzanjem (bereta, ak 47 sa ovirom od ko zna kolko metkova , pancir-kombinezon od 18kg ) upali u banku da je opljackaju,uzeli pare i na sred bulevara cekaju policiju da dodje pa su zulum napravili, ranili 2-3 civila, 4-5 policajaca i na kraju jedan se ubio jer mu je kalash zakocio , a drugog su uhvatili i pustili ga da umre jer su ga ranili u clanak(tu nije imao zastite jedino) , a extra je bilo, dodje ovome jedan policajac iza ledja ,opali citav senzer iz pistolja u njega,i ovaj se ladno dize kada nista nije bilo i rafalcinu put njega...Ne znam tacno kolko je taj teror trajao (valjda 45-sat vremena) i kazu ovi statisticki gledano svake sekunde ispaljivali su po 2 metka, to je kisa bila . I SWAT-ovci su bili dobri, ko njima umakne svaka mu cast
    Ja sam je snimila, baš ću danas pogledat (ima jedno 10 snimlejnih emisija "na čekanju" hehe)

  22. #47
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Jeli gledao ko sinoc na National Geographic, IN SITIUATION CRITICAL , kako je extra bilooooooooooo, zna li ko kad je repriza...
    Uradili emisiju po uzoru kako je u LA 2 lika sa extra naoruzanjem (bereta, ak 47 sa ovirom od ko zna kolko metkova , pancir-kombinezon od 18kg ) upali u banku da je opljackaju,uzeli pare i na sred bulevara cekaju policiju da dodje pa su zulum napravili, ranili 2-3 civila, 4-5 policajaca i na kraju jedan se ubio jer mu je kalash zakocio , a drugog su uhvatili i pustili ga da umre jer su ga ranili u clanak(tu nije imao zastite jedino) , a extra je bilo, dodje ovome jedan policajac iza ledja ,opali citav senzer iz pistolja u njega,i ovaj se ladno dize kada nista nije bilo i rafalcinu put njega...Ne znam tacno kolko je taj teror trajao (valjda 45-sat vremena) i kazu ovi statisticki gledano svake sekunde ispaljivali su po 2 metka, to je kisa bila . I SWAT-ovci su bili dobri, ko njima umakne svaka mu cast
    Snimljen je i film po tom dogadjaju.Samo stvarno je chudo kako nisu nikoga ubili,pored onoliko metaka ispaljenih.

  23. #48
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, ali ja sam vidio na kraj emisije kako su u njihovu kucu u video rekorder nasli kasetu sa filmom "Vrelina" i da ih je to inspirisalo??? Bas bih volio da pogledam taj film

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    @Masinac081
    Na Extra TV imas vodic za min. 7 dana unaprijed.

  25. #50
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    J sam na BBM

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LJETOPIS POPA DUKLJANINA
    By GRAD in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 5
    Last Post: 28-10-04, 12:57
  2. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28
  3. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33
  4. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •