Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 51

Thread: POSAO-ponuda

  1. #1
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default POSAO-ponuda

    Potrebna osoba koja posjeduje znanje za servis kompjutera kao i da zna postupak mrezenja racunara u firmi i odrzavanje mreze. Pozeljno bi bilo i da poznaje postupak izrade web sajtova.
    Svi zainteresovani se mogu javiti na broj 069353791.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ....plata?
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zovi covjeka pa pitaj

  4. #4
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    tose vishe ne zove plata vec zarada
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  5. #5
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koja firma?Stalni radni odnos?Potrebna neka diploma?Plata?radno vrijeme?
    Napisite ovdje da ne zovemo svi...
    "Ti ne budi ništa!", rekao mi je Bog kad me stvorio.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    225
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i serviser i mreze i programiranje ......hahahahaahhah aj kumim vas molim , ako je neko zvao ovoga tipa , samo mi recite , koliku platu je zamislio da daje tome koga zaposli ?

  7. #7
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,970
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    772
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kuronsek View Post
    i serviser i mreze i programiranje ......hahahahaahhah aj kumim vas molim , ako je neko zvao ovoga tipa , samo mi recite , koliku platu je zamislio da daje tome koga zaposli ?
    pretpostavljam da je nekih 150e mozda 200 ali cisto sumnjam , oce oni sad ''all in one'' i da radish za malllle pareeee

    mada iskreno volio bih da grijeshim
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  8. #8
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mora li radnika da zna da kuva kafe,usisava servis,radi ka sekretarica i u te druge firme dok mrezu odrzava,a pozeljno i kad je sefu zena osutna da je zamijeni u krevet?!

    najace od svega novi termin: MREZENJE (sto to nesto da baca mreze na skadarsko da lovi krapove)

    p.s.Stvarno kakvih oglasa ovdje ima,pa na ovo prosto moras da odgovoris!!!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa mozda chojek nudi 2000 eura platu nikad se ne zna
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  10. #10
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ...a ako uradis vise od 10 mrezenja dobijes i povisicu...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  11. #11
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...jeli neophodno i splasjovanje, nabacivanje na module/patch panele...
    ako se i to trazi, onda ide plata do 300

  12. #12
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    225
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahhahaha ovo za skadarsko bi dobro ...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Odgovor

    Ovdje ne moze covjek ni oglas da postavi a da se pojedini pametni ne jave i daju neke odgovore ili primjedbe! Za ubuduce nemojte ostavljati komentare nego samo ako je vezano za posao! I posao nije sezonski nego na duzi period sa radnom knjizicom i placenim osiguranjem! Platu neka niko ne ocekuje 500 ili 1000 eura jer ne zaposljavamo na divlje! Ako ima neko ko misli da je sposoban za gore navedeno neka se javi! A sto se mrezenja tice, nismo upuceni u druge termine pa cete vi mozgovi to bolje odrediti!!!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radno vrijeme do 10h - 18h, potrebno je da takodje osoba ima polozen vozacki ispit za B kategoriju, jer ce mu biti obezbijedjeno sluzbeno auto, a za one koji misle ozbiljno da konkurisu za ovo mjesto mogu takodje poslati i mail na [email protected]! U firmi se trud isplati i to dobro, sto znaci da ce osoba biti i nagradjivana sa bonusom na platu ili usled veceg obima posla cak i sa povisicom. Oni koji hoce ozbiljno da konkurisu za ovaj posao mogu poslati pitanja na private.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Da kao sistem administrator/serviser koji radi 8 sati dnevno sa sve dozvolom B kategorije ne ocekujem 500 era?!
    She is only here to annoy herself!

  16. #16
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    A koja je firma?
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grki View Post
    Radno vrijeme do 10h - 18h, potrebno je da takodje osoba ima polozen vozacki ispit za B kategoriju, jer ce mu biti obezbijedjeno sluzbeno auto, a za one koji misle ozbiljno da konkurisu za ovo mjesto mogu takodje poslati i mail na [email protected]! U firmi se trud isplati i to dobro, sto znaci da ce osoba biti i nagradjivana sa bonusom na platu ili usled veceg obima posla cak i sa povisicom. Oni koji hoce ozbiljno da konkurisu za ovaj posao mogu poslati pitanja na private.
    Koja je to firma ako nije tajna? Moze li se dogovoriti od procenta?

  18. #18
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Plata od 500 ili vise ce biti kod nekoga koji zaposljava na divlje ali kod nas ne jer svi znamo sta je radni staz i kako ce on uticati u narednom periodu na zaposlenje! Ono sto mi nudimo je odlicni uslovi za rad, sto zanci da nece taj koji bude radio, biti u okruzenju 2 sa 2 i nedje iza nekih zavjesa i vrata, nego ce imati svoj prostor gdje ce imati svu potrebnu aparaturu i kasnije usled porasta posla zaposlicemo jos nekoliko servisera, a osoba koja bude primljena preko ovoga oglasa bice nadredjena ostalima, tj. sektor servisa i odrzavanja mreza ce bit pod njegovom kontrolom! Nijesmo firme low ranga vec kompanija koja je medju najprofitnijima u Crnoj Gori. I nema procenata, vec trud koji ostavis u poslu isplatice ti se na bilo koji nacin!

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    I sto ako sad se prijavi neko bez fakulteta treba da bude sef nekome ko dodje poslije a ima fakultet?!
    She is only here to annoy herself!

  20. #20
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    I sto ako sad se prijavi neko bez fakulteta treba da bude sef nekome ko dodje poslije a ima fakultet?!
    Ma to je prica za malu djecu. Ja imam faks, ali mi ova ponuda sa finansijske strane ne djeluje ni malo primamljiva. Ajde da traze nekog ko ima predznanje pa ga uvode u posao, ali traziti ljude sa takvim iskustvom i znanjem, a pricati o osiguranju i ne znam kakvim stvarima je malo cudno...
    Novac je broj 1 za ljude sa iskustvom. Ja i sada imam osiguranje i cijela plata ide preko banke. Na cio iznos se uplacuju doprinosi, a mozda je x2 ili x3 u odnosu na to sto nudite...
    Ne shvatam bas...
    Prihvatio bi da radim od procenta ili prvi mjesec 500e, a od narednog ili raskid saradnje (ako niste zadovoljni) ili plata gore...
    Oli reci koja je to firma ili mi napisi PM...

  21. #21
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ja bi vise volio da radim u 2 sa 2 a imam platu od 500+ nego u neku VISOKO PROFITABILNU firmu koja ne moze da da platu toliku,mogu mislit kako je profitabilna.

    Sad treba i vozac,znaci treba da pokrivas cetiri posla i imas platu manju od 500,super

    Da vam ne treba mozda i vozac aviona evo je zavrsavam licencu za airbus 380 pa mozda mi ta vasa profi firma da njega na koriscenje!


    p.s.Ja se samo pitam okle ovolika drskost i iskvarenost kod nas u CG,pa visa su prava imali robovi u egiptu no radnici u CG!!!
    Last edited by drac4ever; 09-01-08 at 13:36.

  22. #22
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    O cemu ti pricas..Visoko profitabilna firma...tj. jedna od jacih u CG a plata je ispod 500€...Ima firmi koje itekako placaju sve doprinose itd..a plate su ne 500€ nego 1000-1500€ pa i vise...+ bonusi, putni troskovi itd..U nekim firmam takve plate imaju cak i vozaci/cistcice itd...
    Radnik kakvog ti trazis nece radit bez blizu K€...a te pricice tipa "Samo ti radi napredovaces" Kako ? Dobices 50-100€ svake prestupne godine..
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Mislim...

    "Dakle, potreban radnik/ca (vise njih) za rad u maloprodajnom objektu dekorativne rasvjete...

    Potrebna minimum srednja strucna sprema (prednost srednja ekonomska), osnovni rad na racunaru (pozeljno da ima zavrsen neki kurs, ali nije neophodno), osnovno poznavanje engleskog jezika i da je sposoban/na za timski rad...

    Radnik ce biti osiguran, placeni svi doprinosi, a plata je ~400e... "

    2 teme iznad ove
    She is only here to annoy herself!

  24. #24
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    225
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel u pitanju ono poljoprivredno osiguranje , 35 e i sve gotovo ...sto fino kao cojek ili makar kao ovaj igi , fino narodu ne objasnish o cemu se radi ,koja je firma , sto se ocekuje od radnika .......ne mogu da svatim da ti je to veliki problem , a tek ove priche , bicesh sef servisa a u njega troje djece radi , pa na kraj budesh od 6 do 6 na rabotu , obucavash djecu za svaku sitnicu + plus firmi odradjujesh posao , a firma casti 50 e svaki treci mjesec , taman dok se neki brat od tetke ne nauchi poslu ....

  25. #25
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo sto kod nas ima to nema nidje. Normalne firme ne kriju cak ni svoje finansijske izvjestaje, no ih objave na sajtovima da svi vide koliko su uspjesni, a nase oce da zaposljavaju, pa nece da kazu ime firme. Izgleda da ce kandidati saznati koja je firma u pitanju tek kad podju na razgovor, a mozda ni tada nece, no samo oni koji budu primljeni dobiju blagi nagovjestaj za koga rade. Da ne pominjem sto najcesce ne znate ko je vlasnik i ko tu donosi odluke i slicne "sitnice"...
    Ako nije plata ni 500 ni 1000 eura, reci koliko je to. Je li previse ako kandidati za posao zele da znaju kolikoj se plati mogu nadati? Ja mnim da nije...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 18:51
  2. Posao i seksualnost?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 10
    Last Post: 01-12-07, 13:15
  3. Ponuda?
    By komsija in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 05-10-07, 22:52
  4. Posao
    By nada.r in forum Primorski
    Replies: 0
    Last Post: 11-04-07, 00:33
  5. Razgovor za posao :)
    By independent girl in forum Sve i svašta
    Replies: 18
    Last Post: 05-01-07, 16:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •