Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 49

Thread: Pretučen Dragan Bećirović

  1. #1
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default Pretučen Dragan Bećirović

    Dragan Bećirović, izvrni direktor kompanije "Bepler i Dekobson", u čijem je vlasnitvu kolainski hotel "Bjanka" i skijalite, kao i budvanska "Avala", brutalno je pretučen juče kasno popodne u Kolainu.

    Vijesti saznaju da je Bećirović napadnut dok se sa prijateljima vozio dipom "lend kruzer" iz pravca skijalita ka gradu. Na njih je navodno iz suprotnog pravca naletio dip "grand čiroki" iz kojeg su nakon estokog sudara istrčali napadači koji su pretukli Bećirovića. Policija je kao aktere tekog incidenta označila vlasnika nedavno otvorenog kolainskog restorana "Skver" i diskoteke "66" Dejana Kaćelana zvanog Komarac i njegovog brata Aleksandra.

    Pored njih dvojice, policija traga i za suvlasnikom pomenute diskoteke Miroslavom Rakočevićem i Podgoričanima Vinetuom Strugarom i Alenom Medunjaninom, saznaju Vijesti u policiji.

    Kolain je sinoć do kasno u noć bio "pod opsadom" policije.

    Pojačano prisustvo "plavaca" i interventog voda bilo je primijetno na gotovo svim gradskim saobraćajnicama. Inspektori su pretresli i nekoliko kuća, koje su osumnjičeni navodno koristili. Nekoliko policijskih blokada bilo je i na magistralni putu od Kolaina do Podgorice, kao i u suprotnom pravcu ka Bijelom Polju.

    Prema nezvaničnim informacijama, napad se dogodio oko 17 časova, kada je grupa mladića, koja se nalazila u automobilu "grand čiroki", sačekala Bećirovića da se vrati sa skijalita.


    Kada su ga ugledali, "grand čiroki" je velikom brzinom krenuo u susret Bećirovićevom dipu i dolo je do silovitog direktnog sudara. Potom su izali iz automobila i zaputili se ka njemu. Jedan od njih je otvorio vrata "lend kruzera" i izvukao Bećirovića iz auta, a drugi su ga drkama od pitolja izudarali po glavi, slomili mu jagodičnu kaost i nanijeli vie posjekotina po glavi. Od udarca nogom, Bećiroviću je napuklo i nekoliko rebara, kazao je Vijestima sagovornik blizak istrazi.

    Grupa mladića je potom trčeći pobjegla sa mjesta napada, ostavljajući automobil i pretučenog Bećirovića.

    Direktor kompanije "Bepler i Dekobson" hitno je prebačen u kolainski Dom zdravlja, gdje mu je ukazana prva pomoć. Odatle je odmah upućen u Urgentni blok Kliničkog centra u Podgorici, gdje je do kasno bio na medicinskim pregledima.

    Napad na Bećirovića, prema riječima dobro upućenih, druga je runda obračuna sa braćom Kaćelan.

    Prvi sukob dogodio se u noći između 1. i 2. januara. Prethodno je, navodno, Dejan Kaćelan maltretirao i vrijeđao pjevača narodne muzike Deja, koji je nastupao u hotelu "Bjanka".

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Znam da jedan od brace Becirovic uopshte nije cVecjka..
    Sad tachno ne znam koji... ako je onaj na kojeg mislim da jeste,bash mi je drago shto se desilo.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Lajos Vinetu...
    She is only here to annoy herself!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja čuh da se nisu "dogovorili" oko reketa.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Ja čuh da se nisu "dogovorili" oko reketa.
    A ko je kome tu trebao da placa reket ?
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    i to mene interesuje neshto mi Becirovici ne djeluju kao neki mishevi
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oh! Sad znam sta je falilo oko ovogodisnjih novogodisnjih praznika...

    Dobro je ipak da ne zaboravimo da smo to mi...
    Kako Vaa bolest ?

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo sto pisu uopste nije istina, nego je prvo covjek izgubio kontrolu nad dzipom i udario i ovaj drugi dzip i kad su ovi momci izasli da mu pomognu pri izlasku iz auta on se udario par puta na pistolj ovog momka, dpk se pri padu docekao na njegovu nogu. A i ove Vijesti od svega prave dogadjaj svasta
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  9. #9
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    i to mene interesuje neshto mi Becirovici ne djeluju kao neki mishevi
    Pa i nisu mievi, vjerovatno se zbog toga nisu ni "dogovorili".
    Uglavnom, sumnjam da će ostati na ovome.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Uglavnom, sumnjam da će ostati na ovome.
    E dje li su sad svi oni junaci iz interventne sto vole da gaze obicne ljude, da malo pokazu muskost na bas ovakve "zestoke kolasinske" momke ... jer koliko vidim i dalje u Crnoj Gori zivi kult "vidimo se u citulji"

  11. #11
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    E dje li su sad svi oni junaci iz interventne sto vole da gaze obicne ljude, da malo pokazu muskost na bas ovakve "zestoke kolasinske" momke ... jer koliko vidim i dalje u Crnoj Gori zivi kult "vidimo se u citulji"
    Pojačano prisustvo "plavaca" i interventog voda bilo je primijetno na gotovo svim gradskim saobraćajnicama. Inspektori su pretresli i nekoliko kuća, koje su osumnjičeni navodno koristili. Nekoliko policijskih blokada bilo je i na magistralni putu od Kolaina do Podgorice, kao i u suprotnom pravcu ka Bijelom Polju.

    Evo ih

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste jadan on i jos jadniji oni sto ce lezati kad ih uhvate...Da da divni ljudi i jedni i drugi....postenje vrca i sa jedne i druge strane...Ovako to i treba rijesiti pustiti bagru da se pobije medjusobom. Ne mlatite da vas yamolim yalite jednog obicnog kriminalca koji svoje osoblje mlati i gadja ih chim stigne...A ovi yestoki momci hm...pa ni oni nisu nista bolji od ovog Becirovica. Tako da....samo naprijed sto se vise oni medjusobno budu tukli manje ce u Crnoj Gori biti fuklara. Udri al po glavi
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  13. #13
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Jeste jadan on i jos jadniji oni sto ce lezati kad ih uhvate...Da da divni ljudi i jedni i drugi....postenje vrca i sa jedne i druge strane...Ovako to i treba rijesiti pustiti bagru da se pobije medjusobom. Ne mlatite da vas yamolim yalite jednog obicnog kriminalca koji svoje osoblje mlati i gadja ih chim stigne...A ovi yestoki momci hm...pa ni oni nisu nista bolji od ovog Becirovica. Tako da....samo naprijed sto se vise oni medjusobno budu tukli manje ce u Crnoj Gori biti fuklara. Udri al po glavi
    zato sam i rekao ako je to taj,zhelim mu josh takvih susreta..
    Dok mu je brat sasvim korektan za osobljem..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  14. #14
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    U INCIDENTU KOD KOLAINSKOG RESTORANA "SAVARDAK"


    Zoran Bećirović prebijen zbog Deja


    Ljekari su konstatovali vie povreda u predjelu glave, a Bećiroviću je slomljeno i vie rebara

    Biznismena Zorana Bećirovića prebili su sinoć u Kolainu dvojica mladića, nanijevi mu tom prilikom teke tjelesne povrede, potvrđeno je "Danu" u kolainskoj policiji. Na njega su nasrnuli Kolainac Miro Rakočević i Kotoranin Dejan Kaćelan zvani Komarac. Oni su, kako je saopteno iz policije, Bećirovića presreli "dipom grand čiroki" u blizini restorana "Savradak" prepriječili mu put, izvukli ga iz vozila i besomučno ga tukli. Svađa između njih je počela navodno dvije noći ranije poto su Rakočević i Kaćelan maltretirali srpskog pjevača Deja Ramadanovskog kojem je u zatitu stao Bećirović.
    Iz Kliničkog centra Crne Gore saoptili su da je Bećirović zadobio tee tjelesne povrede zbog čega je zadran na dalje liječenje. Ljekari su konstatovali vie povreda u predjelu glave, a Bećiroviću je slomljeno i vie rebara.
    Pjevač Ramadanovski, po nezvaničnim informacijama zabavljao je u novogodinjoj noći goste u objektu vlasnitva Zorana Bećirovića. Tom prilikom Rakočević i Kaćelan su maltretirali Deja pa je dolo prvo do verbalnog, a potom i do fizičkog duela između njih dvojice i Bećirovića. Dva dana kasnije Rakočević i Kaćelan napravili su sačekuu Bećiroviću kod restorana "Savradak" udarili ga vozilom, a potom ga prebili.
    Kolainska policija je protiv njih dvojice podnijela krivične prijave zbog nasilničkog ponaanja, dok će Bećirović biti sasluan nakon to mu se zdravstveno stanje pobolja.
    Načelnik kolainske policije Bajo uković sinoć je potvrdio da se incident dogodio, ali nije elio da iznosi detalje u vezi sa tim, dodajući da će se o tom slučaju najvjerovatnije oglasiti Uprava policije.
    Spisi predmeta u vezi sa ovim slučajem predati su deurnom istranom sudiji kolainskog Osnovnog suda Arsenu Popoviću.

    M.V.R.-A.D.

    http://www.dan.cg.yu/?nivo=3&rubrika...&clanak=130423

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    zato sam i rekao ako je to taj,zhelim mu josh takvih susreta..
    Dok mu je brat sasvim korektan za osobljem..
    Taj je taj,dopalo mu je da trosi bratove pare,ali je odavno trazio djaola,i nasha izgleda.

    Izgleda da jedino DAN ne zna ko je dobio batine,pf divna novina.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #16
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    JEl to onaj Becirovic nosati mrsavi sto je radio po Budvi kao potrckalo???

  17. #17
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa ko je prebijen: Zoran ili Dragan
    Eto koliko je DAN pouzdan izvor informacija!!!
    Last edited by Katunjanin; 05-01-08 at 08:19.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Ovo sto pisu uopste nije istina, nego je prvo covjek izgubio kontrolu nad dzipom i udario i ovaj drugi dzip i kad su ovi momci izasli da mu pomognu pri izlasku iz auta on se udario par puta na pistolj ovog momka, dpk se pri padu docekao na njegovu nogu. A i ove Vijesti od svega prave dogadjaj svasta
    Hhahahhahh aooo ti si luda
    Ova vijest me je strano potresla. Da tako fini ljudi stradaju u obračunu. Mora da su diovni i jedni i drugi a ovakve im se stvari deavaju
    Ba divan slika Crne Gore u prvim danima nove godine. Ako se po jutru dan poznaje....

  19. #19
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kojem jutru, nikad ovdje svanuti nece, na moju veliku zalost...Mada sto se ovakvih dogadjaja tice, taman ih neka....Neka sami sebi sude i presude svi u buljuk sa sve bracom, kumovima, eskobrima i ostalim smecarima.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  20. #20
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Pa ko je prebijen: Zoran ili Dragan
    Eto koliko je DAN pouzdan izvor informacija!!!
    dan pise gluposti i lazi ... sta drugo ocekujes od njih

    a i vijesti stari kolasinomrsci jedva cekaju da se nesto desi u kolasin i da to bace na naslovnu stranu

    pih... na sve njih! :mad:

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    zato sam i rekao ako je to taj,zhelim mu josh takvih susreta..
    Dok mu je brat sasvim korektan za osobljem..
    nije taj i nije dobro sto se to desili tako da ne vidim razlog kako ikome moze da bude drago zbog neceg ovakvog!?

  22. #22
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Kojem jutru, nikad ovdje svanuti nece, na moju veliku zalost...Mada sto se ovakvih dogadjaja tice, taman ih neka....Neka sami sebi sude i presude svi u buljuk sa sve bracom, kumovima, eskobrima i ostalim smecarima.
    Samo se bojim da ćemo opet mi izvući deblji kraj iz tih sudjenja i presuda. Sinoć je inače, kad već pomenu, bila na NG emisija u kraju Pabla Eskobara. Zanimljivo
    I na moju alost, milsim da nema ni 1% anse da svane

  23. #23
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    dan pise gluposti i lazi ... sta drugo ocekujes od njih

    a i vijesti stari kolasinomrsci jedva cekaju da se nesto desi u kolasin i da to bace na naslovnu stranu

    pih... na sve njih! :mad:
    Aooo, pa desilo se u Kolain, neće pisat da je bilo u Petrovac ako je bilo gore. Nema potrebe za ovakvim podjelama jer to nema veze sa Kolainom nego ljudima (i sam si pročitao da su neki recimo kotorani, zar ne?)

  24. #24
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Aooo, pa desilo se u Kolašin, neće pisat da je bilo u Petrovac ako je bilo gore. Nema potrebe za ovakvim podjelama jer to nema veze sa Kolašinom nego ljudima (i sam si pročitao da su neki recimo kotorani, zar ne?)
    znam ja to ali te iste vijesti nikada nijesu objavile neki lijep tekst o kolasinu nego samo potrce kad ima nesto lose, o tome pricam.

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    shalite li se ljudi. to je normalno svuda po sijetu,
    samo shto se tamo ne tuku pishtoljima po glavi no rafalima .
    mada su i tamo po svijetu mnogo veca muda i pare no odje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. uhapsen ratni zlocinac Dragan Vasiljkovic!
    By Monterico in forum Politika generalno
    Replies: 8
    Last Post: 27-01-06, 00:41
  2. Dragan i Andjelina
    By mistery in forum Film
    Replies: 3
    Last Post: 04-08-05, 16:45
  3. U Potocarima ukopano novih 338 zrtava cetnickog genocida
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 12-07-04, 05:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •