View Poll Results: Koju političku partiju podržavate?

Voters
138. You may not vote on this poll
  • Demokratska partija socijalista Crne Gore

    24 17.39%
  • Srpska narodna stranka

    14 10.14%
  • Pokret za promjene

    55 39.86%
  • Socijalistička narodna partija Crne Gore

    6 4.35%
  • Socijaldemokratska partija Crne Gore

    10 7.25%
  • Narodna stranka

    3 2.17%
  • Liberalna partija Crne Gore

    26 18.84%
Page 7 of 15 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 151 to 175 of 364

Thread: Koju političku stranku podržavate?

  1. #151
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kozak i koja je poenta ove tvoje price ako se preskoci bezvezno spletkarenje da je zamalo zavrsio u dusevnu ili zatvor.....sto je pomalo mizerno i tesko provjerljivo osim ako nijesi psihijatar i drzavni tuzilac ujedno pa da ti vjerujemo na rijec. Evo ti vjerujemo da znas sve detalje masonskih loza koje skoro niko pouzdano ne zna..., saznali smo minuse Zivkovica, antipropaganda Liberala nego ajde onda iznesi pluseve tih koji su zasluzili tvoj glas svojom kristalnoscu i postenjem pa da vidimo malo konkretnije od tih nagadnjanja da bi neko u ludaru ili pendrekanu.

  2. #152
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Sustina polemike je to da svoju propagandu sprovodis na racun jedine dvije istinski gradjanski orijentisane partije u Crnoj Gori (LP i GP), i jos tvrdis da time doprinosis nekakvom cilju smjene vlasti.
    Nema nikakve propagande u tome da GP i LP predstavljaju direktne proizvode DPS obracuna sa LSCG. Nakon sto su napustili LSCG prikljucili su se najvecem politickom neprijatelju LSCG, a to je DPS. I ti pricas o tome kako su to istinske gradjanske partije?!? Sa ovim samo pokazujes koliko si usvojio DPS manipulatorsko reotriku kojom i ocigledne stvari pokusavaju da se predstave drugacijim. GP i LP nisu smjele ni da se ujedine zato sto im DPS ne dozvoljava. Ovako razbijeni ne mogu predstavljati nikakvu opasnost nikome i mogu da posluze samo za obavljanje prljavih poslova za DPS i to preko CKL i DANU.

    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  3. #153
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kozak i koja je poenta ove tvoje price ako se preskoci bezvezno spletkarenje da je zamalo zavrsio u dusevnu ili zatvor.....sto je pomalo mizerno i tesko provjerljivo osim ako nijesi psihijatar i drzavni tuzilac ujedno pa da ti vjerujemo na rijec. Evo ti vjerujemo da znas sve detalje masonskih loza koje skoro niko pouzdano ne zna..., saznali smo minuse Zivkovica, antipropaganda Liberala nego ajde onda iznesi pluseve tih koji su zasluzili tvoj glas svojom kristalnoscu i postenjem pa da vidimo malo konkretnije od tih nagadnjanja da bi neko u ludaru ili pendrekanu.
    ne pada mi na pamet da vam više obrazlažem bilo što u vezi LP . nijesi klinac vjerovatno, a nisi ni magarac valjda da ne shvataš riječi koje su jasno i glasno NAPISANE i iza kojih stojim.

    živković od dvojice sekretara zaposlio dva živkovića , koji su inače dobri dečki ali sigurno nisu za to što im je namijenjeno bilo kao uvala.
    jedan je završio likovnu akademiju i pravo,odličan slikar i drag momak i dato mu je da vodi turizam a drugi je postavljen kao urbanista ( uvala mjesto) a nije završio ni pravo ni arhitekturu ni građevinu ni ništa slično tome.

    nemoj mi tu vrćeti o kristalnostima koje nisam spomenuo niđe u tekstu . ja samo kažem da ću kod ovog stanja stvari vjerovatno glasati PROMJENE , a ovakva antiPROMJENE kampanja me sve više ubjeđuje da sam u pravu.

    našao si mi ti ođe obrazlagati da je biolje glasati LP, partije koje i nema praktično , ili ne izlazit na glasanje. apsolutno sve što ide na vodu DPSSDP varuijanti.

    ja sam se izjasnio,glasaću .vjerovatno, PROMJENE jer nisu govorile jezik mržnje,nisu krali,nisu ubijali i ne vode ponašanjem u neku vrstu izolacije. imaju solidnu,ne prejaku infrastrukturu i djeluju mi najopoštenije od trenutnih aktera.sve to možda na kraju neće biti dovoljno ni za moj izlazak ni za pobjedu ako ne budu zapeli da rade na planovima i projektima.

    neizlazak znači pristajanje na SDPDPS,to je kristalno jasno a glasanje za satelite poput LP je namjerno bacanje glasova da bi opstao DPSSDP.

    1. živković postavlja dva živkovića na jedina sekretarska mjesta koja dobija u KOALICIJI SA DPSSDP

    2. prodaje zemlju,SOPSTVENOM PARTNERU JOVOVIĆU koja vrijedi milione eura za deset puta manju cifru

    3.javno koalira sa dpssdp u kotoru. i dalje su vlast zajedno sa SDPDPS

    JA NE GLASAM I NE PODRŽAVAM DPSSDP...
    Brooclyn Forever !

  4. #154
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Vidis, ti si to "cuo" ko zna odakle, a za to nisu culi istaknuti clanovi LSCG u periodu o kome govorimo. Ne znam koliko dugo sam spavao, ali sam spavao na Cetinju (gradu u kome se inace sve zna i sve cuje) do 1995, a svi u blizoj familiji imali clansku kartu i bili aktivni clanovi LSCG. "Kralju".

    A Slavko je postao antipatican unutar LSCG vec neke '94, i od tada su mnogi clanovi (i naravno glasaci) poceli napustati partiju. Ono sto je bilo odiginalna ideja LSCG te neke godine polako pocinje i da se rasipa.

    Cini mi se da ti odjednom Zivkovic vise smeta neko DPS? No, dobro, sad vec vidim koliko se malo razlikujes od prosjecnog DPS glasaca koji je takodje "cuo" i "zna" mnogo prica.


    kralju...

    slavkove greške i slavkovo neznanje sam toliko puta potencirao da stvarno nema potrebe da me neko svrstava kao nekakvog branitelja lika i djela. čovjek je sjajno i veličanstveno bio protiv rata i užasa među prvima u cg, totalno isturen i na udaru svega što je tada pravilo silu države. to mu priznaju i tadašnji konkurenti.

    SVE OSTALO ŠTO JE KASNIJE NAPRAVIO DA BI DEMOKRATIZOVAO STRANKU ,SAMOG SEBE KAO LIDERA, SVE ŠTO JE NAPRAVIO U PRAVLJENJU I SPROVOĐENJU PLANA ZA SMJENU VLASTI, NIJE VRIJEDNO PIŠLJIVA BOBA.A TO JE NAJVAŽNIJE.
    U SEBI JE IMAO CRTU AUTODESTRUKCIJE I TO JE PARTIJU KOJU JE VODIO KOŠTALO KRAHA. DOVOLJNO JASNO ??

    sigurno znam da je lomljen na svake moguće načine a najperfidniji je bio način što su mu uvalili nekoliko koski koje su "pomogle" da krah LSCG bude brži i sigurniji.živković je klasični satelit vlasti.kada je trebalo srušiti mila on je inicirao podršku manjinskoj vladi dpsdp jer nijesu imali muda za preuzimanje odgovornosti , a nisu imali ni kapaciteta.

    jedan jedini put u povijesti je postojala šansa za rušenje i oni su je prokockali. za mene su i jedan i drugi završili priču. ne interesuju me kao neko koga bih podržao ili o kome bih razmišljao kao o mogućem kandidatu.

    ja sam bio jasan.direktan.

    GLASAĆU PROMJENE!

    uvjeren sam da nisu savršeni ali jesu najbliži od svih ostalih onome što bih ja volio. makar zeru.
    Brooclyn Forever !

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    našao si mi ti ođe obrazlagati da je biolje glasati LP, partije koje i nema praktično , ili ne izlazit na glasanje. apsolutno sve što ide na vodu DPSSDP varuijanti....
    Da li te to mrznja prema liberalima toliko zaslijepila da ne znas ni da citas? Mogu misliti kakve istine iznosis kad nesto takvo tvrdis a svi vide sta je ko napisao.
    Glasaj ti radi mene i one letace, ali nije lijepo sopstvenim frustracijama dokazivati nedokazano, a sve to potkrijepiti i tvrdnjom koja je evidentno u dubokoj koliziji sa istinom. Posto si vec za promjene pocni sa promjenom pa malo i istine pisi.

  6. #156
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kozak: neizlazak znači pristajanje na SDPDPS,to je kristalno jasno a glasanje za satelite poput LP je namjerno bacanje glasova da bi opstao DPSSDP.
    Upravo tako. To je za ove "stidljive" koji nece da priznaju da glasaju za DPSDP ili sluzi kao mamac DPS-propagatorima u stilu sa: "eto, nemoras glasat za DPS no glasaj za LP, oni su dobri, posteni etc. etc."
    Last edited by Beranac; 05-01-08 at 15:47.

  7. #157
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Beranac, ti kao nenadmasni propagandista dps-a vjerovatno znas rabotu, ali nesto mora da si zabrlja kad te odbacili. Kazu niko vise ne mrzi od onih odbacenih

  8. #158
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    Upravo tako. To je za ove "stidljive" koji nece da priznaju da glasaju za DPSDP ili sluzi kao mamac DPS-propagatorima u stilu sa: "eto, nemoras glasat za DPS no glasaj za LP, oni su dobri, posteni etc. etc."
    Ukoliko se dezurna PZP brigada ovdje osjeca lakse gledajuci sve ostale kao "satelite", "agente" i "tajnu policiju" rezima - ljudi, u tome vas niko sprijeciti ne moze. To jedino dovoljno govori o stanju cuvene "opozicione svijesti" u Crnoj Gori.

    Kako drugacije uopste i opravdati postojanje i svrhu jedne partije koja je za manje od dvije godine djelovanja samu sebe osudila na propast?

    No, sa ovakvim birackim tijelom u Crnoj Gori - gdje su jedni glasaci DPS-a, a drugi njihova preslikana verzija na suprotnoj strani - ni pravi pokreti za promjene nemaju sanse.

  9. #159
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto je to pzp osudio sam sebe na propast?
    zasto pzp nije pravi pokret za promjene?
    sto to njemu hvali te je krivi pokret?

    p.s.Podrska ustavu ne znaci podrska dps i taj ustav je revizija ustava koji je ponudio dps,revizija je uspjela zajednickim djelovanjem opozicionih partija,a pzp je shvatio krajnju granicu dogovora i potpisao,pitam se sto bi se desilo da nije pzp i jos one dvije partije prihvatili ustav sto bi se desilo,kakav bi smo to ustav dobili da glasamo na referendum,i kakav bi ustav dobili posle tih izbora!?!?!?

    MOZDA BI SE BIRACIMA PRO SRPSKIH PARTIJA VISE SVIDJELO DA SU DOBILI REFERENDUM SA SVIM CG I DA IH NIKO NE SPOMINJE U USTAVU,MOZDA BI SE ONDA MANJE LJUTILI NA PZP I PITAM SE KO BI ONDA BIO GUBITNIK,A ONDA BI VOJVODA MANDIC UZJAHAO SVOGA KONJA I SA ZASTAVOM VIORIO I PRICAO KAKO JE POKRADEN I KAKO JE OSTECEN!!!EPA DRUGOVI POLITIKA NIJE BUKANJE VEC DIPLOMATIJA,TO JE SL PRESKOCILA I OSTALI BUKACI,TREBA IMATI GRANICU I VUCI PAMETNE POTEZE!!!TREBA PZP-U DA SE KLANJAJU STO IH IMA U USTAVU!!!

    NAS U PZP ZANIMA KAKO DA MI ZIVIMO DOBRO I IMAMO PLATE VELIKE,A PITANJA NACIONALNOSTI SU INTIMNA PITANJA I PODJELE NAS NE ZANIMAJU!!!
    Last edited by drac4ever; 05-01-08 at 17:22.

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    Upravo tako. To je za ove "stidljive" koji nece da priznaju da glasaju za DPSDP ili sluzi kao mamac DPS-propagatorima u stilu sa: "eto, nemoras glasat za DPS no glasaj za LP, oni su dobri, posteni etc. etc."

    I ja tako mislim. Uvijek su ti toboznji opozicionari za one sto su potpuno bezopasni za vlast. Pa, kao, glasaju Hajdukovica, Mitrica i kompaniju, (a tamo iza zavjese ne glasaju cak ni njih!)koji su tu upravo zbog toga i instalirani. Tkz liberali, ovi iz LP, GP i ostalih P, su DPS produkti, 'liberali' po njihovoj mjeri, pozeljni liberali, dobri i posteni. I biraci takvih 'liberala' su po DPS mjeri, jer se ti glasovi ionako njima sliju.

  11. #161
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    I ja tako mislim. Uvijek su ti toboznji opozicionari za one sto su potpuno bezopasni za vlast. Pa, kao, glasaju Hajdukovica, Mitrica i kompaniju, (a tamo iza zavjese ne glasaju cak ni njih!)koji su tu upravo zbog toga i instalirani. Tkz liberali, ovi iz LP, GP i ostalih P, su DPS produkti, 'liberali' po njihovoj mjeri, pozeljni liberali, dobri i posteni. I biraci takvih 'liberala' su po DPS mjeri, jer se ti glasovi ionako njima sliju.
    Inace, ostali su vrlo "opasni" za vlast. Ma nemoj.

    Opasni ste, vrlo ste opasni.

  12. #162
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko imalo mozga ima a nema koristi od aktuelne vlasti glasace za promjene! daleko od toga da je pokret za promjene idealna partija ali svakako jedina kojoj covjek trenutno moze dati glas!
    srpska lista sa svojom nazadnom velikosrpskom ideologijom je 100% na platnom spisku rezima a LP i ostali dps sateliti su beznacajni! toliko od mene
    Whatever the mind can conceive and believe, the mind can achieve.

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Inace, ostali su vrlo "opasni" za vlast. Ma nemoj.
    Nisu, znam. Spavajte mirno, sve je ovdje pod kontrolom - od tebe poletarca, do babe ti i djeda.

    Opasni ste, vrlo ste opasni.
    Ja sad nisam ni opasan, ni 'opasan'. Pokusao sam da to budem, ali nisam imao s kim. Nemam ni danas pa niti ne pokusavam, samo mi ponekad bude zabavno da vas gledam budne i preventivno angazovane. Nista nas/vas ne sme iznenaditi.

  14. #164
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Nisu, znam. Spavajte mirno, sve je ovdje pod kontrolom - od tebe poletarca, do babe ti i djeda.
    Patetika ne pali.

    To je bar jedna lekcija koju bi retrogradni opozicionari do sada trebali nauciti.

  15. #165
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Patetika ne pali.
    Ja ti, momak, rekoh kako jeste, a ti to, ako ti je ljepse i lakse, nazivaj kako god hoces. Dok se i tebi (mozda) jednog dana ne kaze samo...

  16. #166
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Nema te stranke (čak ni dvije ili tri) koja sama može ugroziti DPSDP.
    LP i DUA ne doživljavam kao opozicione stranke, a vrlo sam sumnjičav i prema SL, pa u spisak želja za 2008. stavljam jačanje PZP (na račun DPSDP i LP), SNP (na račun DPS), NS (na račun SNS), DS i Forza (na račun DPS i DUA) i BS (na račun SDP i LP).
    Koalicija navedenih stranaka vjerovatno bi mogla u narednih nekoliko godina učiniti nešto dobro za Crnu Goru, a poslije par opozicionih godina ni đavo možda ne bi bio crn kako sada izgleda.

  17. #167
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Ja ti, momak, rekoh kako jeste, a ti to, ako ti je ljepse i lakse, nazivaj kako god hoces. Dok se i tebi (mozda) jednog dana ne kaze samo...
    Ni arogancija ne pali.

    A sto se tice tih podbadanja po starosnoj osnovi - koliko godina imas, ne znam, ali ucis vrlo, vrlo sporo.

  18. #168
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uf, evo nam neko dijeli lekcije o patetici i aroganciji, a svaka mu rijec odise cinizmom i malicioznoscu. E, pa... ima li vece patetike od takve jedne arogancije, molim vas?

  19. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Monitor: zabavno da vas gledam budne i preventivno angazovane
    yez, vidjeli ih kako se rasplamsase ka flatulacija nad zippom.

  20. #170
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Uf, evo nam neko dijeli lekcije o patetici i aroganciji, a svaka mu rijec odise cinizmom i malicioznoscu. E, pa... ima li vece patetike od takve jedne arogancije, molim vas?
    Malicioznost? Nece biti.

    Ukoliko je neko toliko uporan da u svakom pogledu imitira metodologiju opozicije koja se vec dvadesetak godina pokazala kao katastrofalna - onda to svakako ukazuje da se na greskama nije ucilo. A posljedice tih gresaka i poraza snosimo svi.

    Cinizam? Svakako.
    Last edited by MadGod; 05-01-08 at 22:50.

  21. #171
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko daje Medo iz svog pljevaljskog naftalina za politicki anagazman mladih? Ako postoji neka konkretna ponuda(valuta-euro) molio bih cheerleadersice takozvanog pokreta za promjene da mi odgovore(bez sladunjavih prica tipa "pa to ti glasas za bolje sjutra i bolje djece tvoje")

  22. #172
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Malicioznost? Nece biti.

    Ukoliko je neko toliko uporan da u svakom pogledu imitira metodologiju opozicije koja se vec dvadesetak godina pokazala kao katastrofalna - onda to svakako ukazuje da se na greskama nije ucilo. A posljedice tih gresaka i poraza snosimo svi.

    Cinizam? Svakako.
    To je ipak takmicenje koje pobjedjuje pozicija, iz jednostavnog razloga sto su njene odluke bile te koje su se sprovodile - opozicija jedva da je bila u Skupstini, a kamoli da utice na bilo kakav element drzavnih funkcija. Takodje,ne zaboravimo, niko od opozicionih lidera se ne nalazi na internacionalnim potjernicama!

    DPS je u corsokaku i Majlo ne zna da li da se opet kandiduje za predsjednika (sto bi bila smijurija) ili da proseta do Barija (sto bi opet bila smijurija). Javno je kritikovan od EU da ne bi trebao da se opet kandiduje dok je pod istragom i sumnjom - a on se ulicarski dobacuje s njima. I on ce da nas uvede u EU i 21. vijek? Ne hvala. Ipak biram Medojevica i ekipu oko njiga koja nije ogrezla u kriminal.

  23. #173
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    To je ipak takmicenje koje pobjedjuje pozicija, iz jednostavnog razloga sto su njene odluke bile te koje su se sprovodile - opozicija jedva da je bila u Skupstini, a kamoli da utice na bilo kakav element drzavnih funkcija. Takodje,ne zaboravimo, niko od opozicionih lidera se ne nalazi na internacionalnim potjernicama!

    DPS je u corsokaku i Majlo ne zna da li da se opet kandiduje za predsjednika (sto bi bila smijurija) ili da proseta do Barija (sto bi opet bila smijurija). Javno je kritikovan od EU da ne bi trebao da se opet kandiduje dok je pod istragom i sumnjom - a on se ulicarski dobacuje s njima. I on ce da nas uvede u EU i 21. vijek? Ne hvala. Ipak biram Medojevica i ekipu oko njiga koja nije ogrezla u kriminal.
    bogoti beranac ocemo li davat priJedlog na skupstinu da se osnuje kakvo drustvo za zastitu irvasa a BATE?

  24. #174
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne, bogme, ovo je bila rodna godina za irvase, no vidji gdje da osnujes drustvo za Crnogorce, e je njima ovija dana breme tesko. Ka magarad vuku Mila i Sveta na grbacu, pa Solanu i njegovu portefelju, a za rep im se prikacili kartelasi i kumovi. Biti irvas u ovijem vremenima je sigurno bolje no Crnogorac.

  25. #175
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    To je ipak takmicenje koje pobjedjuje pozicija, iz jednostavnog razloga sto su njene odluke bile te koje su se sprovodile - opozicija jedva da je bila u Skupstini, a kamoli da utice na bilo kakav element drzavnih funkcija. Takodje,ne zaboravimo, niko od opozicionih lidera se ne nalazi na internacionalnim potjernicama!
    I ja bih bio bokserski sampion, kada bi svi ostali ulazili u ring vezanih ruku i nogu. To nije nikakvo opravdanje. To sto je vlast takva kakva je - to je jos samo jedan veliki zicer koji su gubitnici redovno promasivali.

    Ili mi ozbiljno pokusavas reci da porazeni ne snose odgovornost? Kada neko 20 godina za redom gubi protiv nikakvog protivnika, pitanje je koga treba prvo smijeniti. Jer dok ne smijenis gubitnike, protiv pobjednika nemas nikakve sanse.

    Doduse, PZP je tek poceo, ali ne pamtim da je jedna partija tako ekspresno ukopala samu sebe u rekordnom vremenu.

Page 7 of 15 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  2. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 10:56
  3. Sveveliko Srpstvo se zasniva na golim interesima
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 88
    Last Post: 20-02-05, 17:52
  4. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 19:29
  5. Koju televiziju najcesce.......
    By [azzo-kSv] in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 28-04-04, 20:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •