View Poll Results: Koju političku partiju podržavate?

Voters
138. You may not vote on this poll
  • Demokratska partija socijalista Crne Gore

    24 17.39%
  • Srpska narodna stranka

    14 10.14%
  • Pokret za promjene

    55 39.86%
  • Socijalistička narodna partija Crne Gore

    6 4.35%
  • Socijaldemokratska partija Crne Gore

    10 7.25%
  • Narodna stranka

    3 2.17%
  • Liberalna partija Crne Gore

    26 18.84%
Page 8 of 15 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast
Results 176 to 200 of 364

Thread: Koju političku stranku podržavate?

  1. #176
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo zato. I zato sto su pozicionari bili bolji lopovi. Ranije u starom DPS-u su lopovi i koljaci bili u istoj partiji, dok se lopovi ne odvojise od koljaca. I tako Bog postavi opoziciju i poziciju u Crnoj Gori.

    A onda Bog posla PZP...

  2. #177
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Mislis da PZP ne priada toj istoj garnituri samo zato sto su osnovani malo kasnije? Dobro, to je doduse razuman argument, pa ce vrijeme pokazati ko je u pravu.

    Meni se ipak cini da cemo pricekati dok Bog ne posalje neke malo sposobnije ljude. Sposobnije u politickom smislu naravno - sto se ostalih sposobnosti tice, one se mogu provjeriti tek nakon izborne pobjede. Kako stvari trenutno stoje, PZP tu pobjedu gledati nece.

  3. #178
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrko View Post
    Da se prebrojimo.

    Ako neko podrzava nekoga koga nisam stavio, obavezno neka mi se javi!

    Srecno glasanje!
    Nijesi stavio Krsta Pavicevica i Gradjansku partiju. Eh da je sreće da je on predsjednik... Više ovi mutavi dojadiše, život mi prodje gledajući kako Filip i Milo mijenjaju fotelje, dobro, ruku na srce ubacili su malo i Željka da o$eti slast trona.

  4. #179
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    dje su nam oni letachi zna li se?

    JOGA

  5. #180
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Peckham
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    dje su nam oni letachi zna li se?

    JOGA
    То се и ја питам!
    Странка природног закона!
    Милан-Мило Радуловић!
    Ум царује,а Дундо Мароје

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PZP će imati ozbiljnog posla ako misle uopšte ikada da ugroze DPS. ako ne misle onda je sva ova moja priča ionako uzalud potrošena. riskiraću.

    PZP u nekim stvarima previše liči na LSCG , i mislim da je to jedna od loših karakteristuika. diletantizam u kampanjama u sadašnjem vremenu je apsolutno nedopustiv. medojević mora shvatiti da se bori protiv partija koje imaju APSOLUTNU vlast i koji od te i takve vlasti neće odustati lako. to moraju naravno znati i ostali kandidati za crnogorski presto.
    kampanje tipa, AKO OĆETE DA GLASATE ZA NAS DOBRO OĆETE AKO NEĆETE JOŠ BOLJE, su kampanje koje su apsolutno osuđene na neuspjeh.

    znači,po mom mišljenlju,mora drugačije. mora tvrdo,mora svugdje i moraju naći MNOGO PARA. kako, moraće sami se potruditi. moraju dobiti podršku (materijalnu,savjetodavnu,tehničku) nekoga iz evrope.pretpostavljam da bi se morali prije toga profilisati ili kao lijeva ili kao desna stranka. i onda naći tamo nekoga iz EU koji bi im gurao priču.
    kampanja vrata do vrata , IMPERATIV!

    HDZ ,u hrvatskoj, koji naravno nije u istoj poziciji ali može biti na neki način primjer, je angažirao jedan ogroman broj uglednih desnih političara evrope da se pojavljuju u spotovima njihove stranke (premijerka njemačke merkel je bila jedan od njih) i sigurno su i oni pogurali HDZ da opstane na vlasti iako su bili smatrani blagim luzerima.

    mislim da bi morali angažirati i pridobiti na svoju stranu što veći broj javnih ličnosti , nudeći im aktivnu ulogu u kreiranju budućeg društva.znam da su mnogi već u dps naručju ali ima i onih koji i nijesu a ne vidim da se nešto previše obrću na PZP.što više ljudi iz medija , ako je to moguće.zašto to kažem ? nekako mi se čini da nisu baš preotvoreni za ulaske novih ljudi.

    ima puno toga MORA , ali ako su stvarno za promjene onda nema druge. ako će da tandaraju i da budu projektovana opozicija onda svakako nek se gone u k.

    moraju pokušati napraviti dogovor sa SNP. eto,tako mislim. dogovor znači da će morati nešto dati SNP, možda čak i najvažnija mjesta ,ali moraju. sa ostalima mislim da je samo gubljenje vremena. o tome mogu razgovarati i čuti druga mišljenja.

    dalje,ne smije samo medo biti eksponiran. puno je bolje izgledalo kada je bio , makar i isforsirano, jovićević prvi čovjek stranke.

    sve ovo bih predložio i nekoj eventualno drugoj stranki koja bi pokušala ići na demokratsku promjenu vlasti.

    srpskoj listi, predlažem jake vile od grabovine,sjekire,krst časni i kilo češnjaka dnevno.i samo dosta tečnosti.
    Brooclyn Forever !

  7. #182
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir View Post
    Nijesi stavio Krsta Pavicevica i Gradjansku partiju. Eh da je sreće da je on predsjednik... Više ovi mutavi dojadiše, život mi prodje gledajući kako Filip i Milo mijenjaju fotelje, dobro, ruku na srce ubacili su malo i Željka da o$eti slast trona.
    Ja jedan put cuh za tu Gradjansku Partiju, nije bila prosla cenzus valjda.

  8. #183
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Glasao sam za SNS.
    You'll Never Smoke Alone..

  9. #184
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podgorica, (MINA) – Podrška Pokretu za promjene (PzP) u crnogorskom biračkom tijelu gotovo se udvostručila u odnosu na prošlogodišnje septembarske izbore, pokazuju najnovije sondaže javnog mnjenja koje je danas Predjsedništvo stranke predstavilo Glavnom odboru (GO).


    p.s.Mislim,sto reci?!vode i na forumskoj anketi,jos na izbore i to je to!!!

  10. #185
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam to obavjestenje cuo prije nekih nedelju dana. Malo mi je tesko da povjerujem, moram priznati, ali nije nemoguce...

  11. #186
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koja ce bit prva investicija PzP-a? Autoput Pljevlja - Podgorica?

  12. #187
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ja cu ti rec` da je to nemoguce.
    You'll Never Smoke Alone..

  13. #188
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ti si neki veliki faktor,cuo sam!

  14. #189
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ne moram bit` veliki faktor da bi zna` da ne mogu da pobijede na izborima.
    You'll Never Smoke Alone..

  15. #190
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Koja ce bit prva investicija PzP-a? Autoput Pljevlja - Podgorica?
    Sanacija preduzeca Morsko dobro Pljevlja i protjerivanje otrovnih krapova u Tihi okean

  16. #191
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uopste mi nije jasno odakle tolika kolicina gnijeva i prezira prema PZP-u. Da su nanijeli zla Crnoj Gori makar priblizno koliko aktuelna vlast, pa da i razumijem. Ali ja uopste ne vidjeh da su UOPSTE ojadili ovu nasu zemlju, jer nisu ni bili u poziciji za tako nesto, a kamoli da se priblize bilansu vladajuce koalicije...

  17. #192
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drac4ever View Post
    Podgorica, (MINA) – Podrška Pokretu za promjene (PzP) u crnogorskom biračkom tijelu gotovo se udvostručila u odnosu na prošlogodišnje septembarske izbore, pokazuju najnovije sondaže javnog mnjenja koje je danas Predjsedništvo stranke predstavilo Glavnom odboru (GO).


    p.s.Mislim,sto reci?!vode i na forumskoj anketi,jos na izbore i to je to!!!
    nikakve im forumske i internet ankete neće pomoći ako se ne zasuču rukavi.

    čak sam apsolutno siguran da će im odmoći. uljuljkat će se,ušuškat,prezadovoljno jer će ih kozak,milovan,drac4ever...i još x nekih virtualnih tipova vjerovatno glasati.

    od vrata do vrata. svaki dan u svako selo.muda ,nešto brka,ogrooomno srce, sreće, mozga u velikim količinama.paaaraaaaa dosta. ko iz čestitki za novu godinu.

    i tada je pitanje mogu li ???
    Brooclyn Forever !

  18. #193
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Breme koji pritiska i PZP i sve ostale partije su tanki obrazi kadrova, a ne politicki programi.
    - Ladan ko taština duša -

  19. #194
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Breme koji pritiska i PZP i sve ostale partije su tanki obrazi kadrova, a ne politicki programi.
    mislim da si u dobrome pravu. mada mislim da i programi,pored kadrova, nisu nešto. evo prateći braću rvate zadnjih mjesec dana vidim da je sporazum kojim se pravi koalicija između HDZ i HSS-HSLS na nekih 165 strana a većina od toga su programi stranaka koje se sprovode.

    HSS je napravio vaga rezultat o kojem smo mi nekada sanjali zbog toga što si njihov predsjednik friščić do slova pridržavao tog programa iako je to za mnoge izgledalo utopistički.

    tako nešto mora uraditi i bilo koja stranka koja hoće makar okrnjiti ove nepobjedive.
    Brooclyn Forever !

  20. #195
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sanacija preduzeca Morsko dobro Pljevlja i protjerivanje otrovnih krapova u Tihi okean
    E ako nijesi lud 110 % ja se pomamio ,opucih se osmijeha !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  21. #196
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Breme koji pritiska i PZP i sve ostale partije su tanki obrazi kadrova, a ne politicki programi.
    Tacno tacno...
    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Uopste mi nije jasno odakle tolika kolicina gnijeva i prezira prema PZP-u. Da su nanijeli zla Crnoj Gori makar priblizno koliko aktuelna vlast, pa da i razumijem. Ali ja uopste ne vidjeh da su UOPSTE ojadili ovu nasu zemlju, jer nisu ni bili u poziciji za tako nesto, a kamoli da se priblize bilansu vladajuce koalicije...
    Mozda zato sto su ostali "neutralni" na referendum
    Quote Originally Posted by drac4ever View Post
    Podgorica, (MINA) – Podrška Pokretu za promjene (PzP) u crnogorskom biračkom tijelu gotovo se udvostručila u odnosu na prošlogodišnje septembarske izbore, pokazuju najnovije sondaže javnog mnjenja koje je danas Predjsedništvo stranke predstavilo Glavnom odboru (GO).
    p.s.Mislim,sto reci?!vode i na forumskoj anketi,jos na izbore i to je to!!!
    Mislim, da ti ja recem. Da je to istrazivanje uradila neka agencija, ili bilo ko, samo da nije neko iz stranke, onda bi imalo osnova da se prica o tome na dugo i nashiroko. Ko je radio istrazivanje zna li se?
    Ovako je to jedno cisto politicko pomagalo, cisto da se zadovolje sadasnji simpatizeri, i malo uzdrmaju ovi koji ne znaju jos dje ce i za koga ce, i da se pocne sa politickim igrama pred izbore.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #197
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mislim, da ti ja recem. Da je to istrazivanje uradila neka agencija, ili bilo ko, samo da nije neko iz stranke, onda bi imalo osnova da se prica o tome na dugo i nashiroko. Ko je radio istrazivanje zna li se?
    Ovako je to jedno cisto politicko pomagalo, cisto da se zadovolje sadasnji simpatizeri, i malo uzdrmaju ovi koji ne znaju jos dje ce i za koga ce, i da se pocne sa politickim igrama pred izbore.
    Ajde ne avetaj prijatelju
    Svi imaju slicne agencije stvorene zarad potreba propagande.

  23. #198
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Ajde ne avetaj prijatelju
    Svi imaju slicne agencije stvorene zarad potreba propagande.
    Ne avetam ja. Ovo se radilo i prije.
    Znamo svi dobro kako funkcionishu agencije koje rade ovakva istrazivanja.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #199
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Mislis da PZP ne priada toj istoj garnituri samo zato sto su osnovani malo kasnije? Dobro, to je doduse razuman argument, pa ce vrijeme pokazati ko je u pravu.

    Meni se ipak cini da cemo pricekati dok Bog ne posalje neke malo sposobnije ljude. Sposobnije u politickom smislu naravno - sto se ostalih sposobnosti tice, one se mogu provjeriti tek nakon izborne pobjede. Kako stvari trenutno stoje, PZP tu pobjedu gledati nece.
    Meni je jedino važno da se promjeni vlast, da narod osjeti da može uticati na svoju sudbinu, a posle neka se mjenjaju sto puta, na kraju će doći neka normalna i to je to...
    Samo da ne ostanemo jedina zemlja na zapadnom balkanu koja ima nepromenljivu vlast!
    U sadašnjem izboru stranaka naravno da je najbolja opcija PZP!
    Činjenica je samo jedna, ako se konačno i kod nas desi smjena vlasti ta nova vladajuća struktura će veoma kratko trajati jer kad Crnogorci osjete slobodu(da sami odlučuju o sebi odnosno da svojim glasom opredeljuju svoju budućnost)biće jako kritički nastrojeni prema bilo kojoj partiji koja bude vladala...
    Libertas

  25. #200
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Meni je jedino važno da se promjeni vlast, da narod osjeti da može uticati na svoju sudbinu, a posle neka se mjenjaju sto puta, na kraju će doći neka normalna i to je to...
    Samo da ne ostanemo jedina zemlja na zapadnom balkanu koja ima nepromenljivu vlast!
    U sadašnjem izboru stranaka naravno da je najbolja opcija PZP!
    Činjenica je samo jedna, ako se konačno i kod nas desi smjena vlasti ta nova vladajuća struktura će veoma kratko trajati jer kad Crnogorci osjete slobodu(da sami odlučuju o sebi odnosno da svojim glasom opredeljuju svoju budućnost)biće jako kritički nastrojeni prema bilo kojoj partiji koja bude vladala...
    potpuno se slazem.aj dako ovaj medojevic pobijedi akobogda

Page 8 of 15 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  2. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 10:56
  3. Sveveliko Srpstvo se zasniva na golim interesima
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 88
    Last Post: 20-02-05, 17:52
  4. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 19:29
  5. Koju televiziju najcesce.......
    By [azzo-kSv] in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 28-04-04, 20:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •