View Poll Results: Koju političku partiju podržavate?

Voters
138. You may not vote on this poll
  • Demokratska partija socijalista Crne Gore

    24 17.39%
  • Srpska narodna stranka

    14 10.14%
  • Pokret za promjene

    55 39.86%
  • Socijalistička narodna partija Crne Gore

    6 4.35%
  • Socijaldemokratska partija Crne Gore

    10 7.25%
  • Narodna stranka

    3 2.17%
  • Liberalna partija Crne Gore

    26 18.84%
Page 6 of 15 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 364

Thread: Koju političku stranku podržavate?

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Jos smijesnije nastavljas "nema nikakvu autenticnu politicku tezinu" hahhaha opet prica o nicemu
    Nihile autenticne politicke tezine se saznaju poslije izbora, a po tvojoj logici pola partija u CG je samo da bi slabili NS jer svi sefovi prodefilovali kroz nju. Razmisli malo kako neko koga ti oceras od sebe moze da te osliabi a ti se sam odrekao toga. Tanka ti je logika mada i ne ocekujem da ti to razumijes.
    Autenticna politicka tezina se zasniva na politickom programu, a na izborima se za to dobija ili ne dobija politicka moc. Probaj da razmislis prije nego sto se pocnes smijati. Nije vic ono sto nisi razumio.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    ja ću ti vjerovati sada na riječ ali ću i provjeriti,nadam se da se ne ljutiš.
    nije baš napravio neki sjajan posao ako je to istina.

    ipak,i tako ,ta saradnja je mnogo manje teška na vagi mojih interesovanja za njih i njega od direktnih koalicija,složićeš se.

    ako ga imaju,znači imaju cijeli PZP,onda bi možda dobro bilo da mi predložiš koga glasati za predsjednika.

    ajde ,reci, neću zamjeriti.
    Sve sto napisem je lako provjeriti i bilo ko moze bilo kad naci da je nesto pogresno i reci da nesto slagao. Ne znam na koga da glasas ja znam za sebe a posto cujem da ce se Hajdukovic kandidovati onda znaci opet za njega.

  3. #128
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    fair enough...?
    Ne.

    Zivkovic nije dokusurio LSCG, jedan drugi znameniti pojedinac je svojim odlukama dokusurio LSCG. Onaj sto je bio slab i dezorjentisan.

    Slavko Perovic pracen od policije? Stani malo, zar nije prica bila da je covjek bio maltretiran, mucen, lomljen, da bi na kraju oslabio i bio potpuno izgubljen, pa onda... one 94/95... donio odluku koju je donio? A posle nje jos vise mizernih odluka slicne prirode?

    Na kraju ti je prica spala na to da je bio "pracen" - koja je podobna iz tog razloga da materijalnih dokaza ne moze ni biti. Izvini, a odakle ti znas da je Slavko Perovic bio... pracen? Da nisi clan neke kontra-obavjestajne sluzbe koja je pratila pratioce?

    Quote Originally Posted by kozak
    ipak,i tako ,ta saradnja je mnogo manje teška na vagi mojih interesovanja za njih i njega od direktnih koalicija,složićeš se.
    Cekaj malo... Medojevic "nije napravio dobar posao" u ozbiljnim privatizacijama... ali je to mnogo manje tesko i pogubno za Crnu Goru od lokalne koalicije u Kotoru i nesto zemlje sto gleda na Italiju? Otisao si u totalni ofsajd sad.
    Last edited by MadGod; 05-01-08 at 00:19.

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Autenticna politicka tezina se zasniva na politickom programu, a na izborima se za to dobija ili ne dobija politicka moc. Probaj da razmislis prije nego sto se pocnes smijati. Nije vic ono sto nisi razumio.
    hahhahahha ajde strucnjace onda nam objasni kako je to najautenticniji politicki najtezi program DPS-a kad poslije izbora imaju najvisu politicku moc. Onda nam objasni u cemu se razlikovao program LSCG, LP GP i SDP po toj politickoj tezini. Kao i obicno sam si se zapetljao u svoju pricu i pocinjes "markove konake" i zaboravis sta si tvrdio.

  5. #130
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Znači DPS ipak nije dukljanska partija, to i sam priznaješ.
    DPS je Milova (kriptokomunisticka) partija. To znaci da ona po volji svog vodje moze po potrebi da koristi svaku pa i dukljansku ideologiju.
    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Ja bih volio da jeste, ali nije u redu da izmišljaš da jeste, u tvom uoobičajenom stilu.
    DPS je stvorio i DANU i CKL tako da nema nikakvog izmisljanja o znacaju dukljanske ideologije u politickom djelovanju DPS.
    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    DPS nije Milova stranka, on naravno ima ogroman uticaj u DPS-u, ali DPS mije Milova stranka.
    Fakticki je DPS Milova stranka jer bi bez njega ta stranka prestala da igra znacajnu ulogu u CG kao sto je SPS prestao u Srbiji nakon pada Milosevica.
    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    DPS je većinski prosrpska stranka, koja iz dna duše mrzi crnogorsku kulturu i identitet, a poštuje Amfilohija. Zar ne?
    Ne, DPS je vecinski kriptokomunisticka stranka koja odbacuje sve sto joj ne ide u prilog i prihvata sto joj ide. Ona podjednako finansira CKL koji pljuje po Amfilohiju i sklapa sa Amfilohijem sporazume. Da bi bila vladajuca ona uzima sve sto joj doprinosi da opstane na vlasti.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  6. #131
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ne. kvalifikacijama pokušavaš nadomjestiti manjak fakata. ti si van igre ako sam ja u ofsajdu.

    živković je dokusurio LSCG. perović apsolutno kriv. ako postoji olakšavajuća okolnost to je onda ta da je stvarno bio izložen jednoj totalno nefer tekmi.
    ko ne zna da je perović bio na meti DB , pa čak i ko sumnja u to , taj ili nije živio ođe tada ili ne zna ama baš ništa o situaciji u montenegru.ni tada , ni sada.

    praćene su čistačice prostora đe su sjeđeli manje istureni liberali a kamoli slavko perović. no,stvarno više to neću pominjati ako to dosad nijesi čuo ili znao.bukvalno zna svaka baba.i apsolutno je normalno za ponašanje i način rada crnogorske DB. oni dobijaju izbore DPS, ništa drugo.

    provjeriću za medojevića. evo, uzimam u obzir iako si uopšteno naveo neke privatizacije, ne bivajući do kraja tačan. koje privatizacije??.

    1. živković postavlja dva živkovića na jedina sekretarska mjesta koja dobija u KOALICIJI SA DPSSDP

    2. prodaje zemlju,SOPSTVENOM PARTNERU JOVOVIĆU koja vrijedi milione eura za deset puta manju cifru

    3.javno koalira sa dpssdp

    apsolutno,što se mene tiče,diskvalifikovan.
    Brooclyn Forever !

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    hahhahahha ajde strucnjace onda nam objasni kako je to najautenticniji politicki najtezi program DPS-a kad poslije izbora imaju najvisu politicku moc. Onda nam objasni u cemu se razlikovao program LSCG, LP GP i SDP po toj politickoj tezini. Kao i obicno sam si se zapetljao u svoju pricu i pocinjes "markove konake" i zaboravis sta si tvrdio.
    Pa evo nestrucnjace da ti objasnim, DPS je formalni nastavljac socijalisticke ideologije koja je balansirala izmedju nacionalizama zauzimajuci po potrebi i sama nacionalisticke pozicije. DPS je autenticna kriptokomunisticka partija sa harizmatskim vodjom na celu. Ta partija po potrebi uzima razlicite ideologije da bi zadrzala apsolutnu vlast. ... Opet se smijes a nisi ukapirao?!? Uozbilji se i pitaj ako nesto ne razumijes, a ne smisljaj podrugljive sprdakluke kao da si portparol DPS. :lolblue:

    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve ti je to lako provjeriti pa kako znas da je Zivkovic bio tuzilac provjeri dje je Medo bio zaposlen. Ako mu se ne racuna ono pisanje za one novine zemunskog klana provjeri ko mu je uplacivao penzijsko
    PS.
    Nihile preskaces odgovore na koje neznas sta napisati pa opet markove konake i trlalallala, ali ne moras se truditi dosta je bilo humora. Vjerujem ti da je LP oslabio i SL
    Last edited by Hari Krisna; 05-01-08 at 00:41.

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    možemo i ovako. ja volim to javno.ne bojim se.

    glasaću za PZP ako se pokaže da ne šuruju sa DPSSDP i ako budu pokazali jasan i tačan plan za smjenu vlasti,ako budu radili na ostvarivanju toga plana i ekonomski program za vađenje iz gomana,ako budu pridobili za svoje namjere dobar dio evropskih faktora,ako budu pokazali da se ne boje kada bude gusto i ako budu tražili i insistirali i dalje na što širem frontu za smjenu vlasti.

    ako budu pokazali da su spremni na saradnju sa sdpdps,makar zbog čega glede vršenja vlasti, i ako ne pokažu namjeru i želju da ispune gore navedeno, apstiniram.
    Brooclyn Forever !

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sve ti je to lako provjeriti pa kako znas da je Zivkovic bio tuzilac provjeri dje je Medo bio zaposlen. Ako mu se ne racuna ono pisanje za one novine zemunskog klana provjeri ko mu je uplacivao penzijsko
    e karaš me sad.

    živković je bio tužilac jer je jednostavno to bio. nisam to ja izmislio. tužilac u crnoj gori može biti čovjek koji je apsolutno izabran od strane vlasti. pogotovu je to bio slučaj tada prije 20 g. mislim,i sada je tako a ne tada.

    kakve novine zemunskog klana,kako se zovu?

    ko mu je uplaćivao penzijsko ?

    reci brate,nisi se valjda prepaa !? da i ja znam.
    Brooclyn Forever !

  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kozak, daj uozbilji se. Nije valjda da oces da glasas za nekoga, a samo znas kako se zove i preziva. Ne sjecam se kako se te novine zvale (Identitet ili tako nekako), ali ima garant Medo to u biografiji sve. Cak se i hvali kako je fino privatizovao duvanski i jos par i to jedine postene privatizacije u CG a sve ostalo kradja i lopovluk.
    Last edited by Hari Krisna; 05-01-08 at 00:54.

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sustina polemike je da li treba podrzati DPSDP ili neku drugu politicku stranku. Kome politicka promjena ne treba taj ce glasati za DPSDP ili za partije koje su u koaliciji sa DPSDP, a to su LP, GP i sl. Nije isto odraditi neki posao, projekat, donijeti zakon u skupstini i sl. i biti u formalnoji i faktickoj politickoj koaliciji sa nekim.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  13. #138
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kozak, daj uozbilji se. Nije valjda da oces da glasas za nekoga, a samo znas kako se zove i preziva. Ne sjecam se kako se te novine zvale, ali ima garant Medo to u biografiji sve. Cak se i hvali kako je fino privatizovao duvanski i jos par i to jedine postene privatizacije u CG a sve ostalo kradja i lopovluk.
    hari ,

    ja sam mrtav ozbiljan. ne misliš valjda da bih pričao ođe a da nisam pratio što medojević radi. sve da je ovo tačno,opet kažem uzećemo da je tačno, ja ću izaći na izbore ako mi on pokaže i dokaže da će uraditi sve da smijeni režim.

    1.mora imati plan kojega će se držati

    2.mora krvavo raditi na ostvarenju toga plana

    3. mora biti spreman da istrpi stravične stvari koje će mu se dešavati

    4. mora naći saradnika u EU

    5. MORA NAĆI SAVEZNIKA U CG!!

    glasaću za njega iako je učestvovao u nekim od tih privatizacija jer su ovi drugi odradili 99% krađe,,ratnog huškanja,ubijanja i ostalih nečasnih stvari.medo nije ubijao,nije huškao na rat a za krađu ćemo još viđeti.

    medo je daleko od idealnog.sinoć ga je moja prijateljica u privatnoj prepisci najbolje okarakterisala. ali je svakako mala beba u nedjelima za đukanovića,marovića i ostale.viđećemo da li je mala beba i u ozbiljnoj politici koja zahtjeva da se mnogo stvari poklope.

    ZNAČI DA REKAPITULIRAM. GLASAĆU ZA PZP, AKO MI POKAŽU I DOKAŽU DA MOGU I HOĆE SMJENU DPSSDP REŽIMA.ČAK ĆU POMOĆI I DA JOŠ NEKO TO URADI.

    vjerujem da je bilo kakva smjena potrebna.da oborimo rekord, da se ne gomila.

    nema više potrebe da taj stav ođe branim,sve ste pročitali.

    NIKAD NEĆU GLASATI ZA SDPDPS NITI POZVATI BILO KOGA DA SE PRIDRUŽI U TAKVOJ NEČASNOJ NAMJERI.
    Last edited by kozak; 05-01-08 at 01:02.
    Brooclyn Forever !

  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svacije je privatno pravo i sasvim je sporedno ko ce za koga glasati, a ocito si slabo pratio sta je Medo radio kad sve ovo prvi put cujes. Samo mi nemoj reci da nijesi citao ni novine dje Medo kaze da je bio najbolji igrac klikera.
    Vidis da sve to funkcionise individualno i za tebe je Medovo manje nego sto je uradio Zivkovic ili neko drugi, a vjerovatno se i glasaci DPS-a tako ubijede i oni koji glasaju za SL pa se dogradjuje teorija "nije vazno sto moj pulen laze jer kako tek lazu oni drugi", pa onda "manje zlo, vise zlo..."

  15. #140
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ako je uistinu valjao isplivao je i snasao se ...

    koji je to ostatak, i cujes pricu pa nego sto nego najjachi i najbolji da isplivaju, ko je kriv drugima sto se ne bore, baco moj idi na faks pa vidi ko su naj studenti nisu ovi te iamju sve nego djeca iz nichega , aha , i svaki uspije, znas kako kaze niche :

    "Slabi i netvorini nega uginu, a prvi znak nase milosti prema njima, bice da im pomognemo da sto prije dodju do propasti. "
    Upravo je ovo najbolji kontraargument glasanja za DPS. Drustvena klima koja vlada u CG, a koju su stvorili oni koji su je vodili poslednjih 15tak godina, je takva da omogucava opstanak samo jakima.

    Drustvena uloga jakih nije da za sobom ostave slabe, nego da ih sa sobom povuku. U suprotnom, cemu onda drustvo uopste? U suprotnom, distopija bi postojala kao dominantni oblik drustvenog uredjenja, a to nije slucaj.

    Ovakve teorije su iskoriscene vise puta da se stvore jaki totalitarni rezimi i najcrnje diktature.

    Zar je to buducnost Crne Gore?

    Skoro smo na forumu imali anketu i utvrdili koji su najveci drustveni problemi u CG, i njima se i dalje ne vidi rjesenje.

    Bez obzira na pozitivne fakte koje smo konstatovali na jednom drugom topiku, i dalje su goruci problemi crnogorskog drustva:
    - odsustvo gradjanske hrabrosti, a ta se hrabrost izgradjuje sa pouzdanjem pojedinca u institucije sistema - dakle, tog pouzdanja nema;
    - korupcija koja hara, a za to su krivi zna se ko;
    - organizovani kriminal, u pojedinim segmentima u jakoj sprezi sa vlascu (o tome je i Veljovic govorio skoro, da ne otvaramo ta pitanja sada)
    - beskrupuloznost vlasti;
    - nesposobnost vlasti;
    i na kraju, ne manje bitno - nesposobnost opozicije.

    Uz to - kakav je zdravstveni sistem, kakav je skolski sistem, kakav je saobracajni sistem, kakav je energetski sistem, kakav je plan razvoja sela, kakav je plan razvoja turizma, kakav je plan razvoja sjevera, kakav je plan razvoja privrede ... sve mrtva prica .

    Mnogo je pitanja koja su prezvakana hiljadama puta a kojima i dalje nema odgovora:
    - kako se sprovodila privatizacija,
    - gdje zavrsava strani kapital,
    - zasto rasprodaja drustvene imovine budzasto,
    - zasto su nerasvijetljeni mnogi zlocini,
    - zasto se zmuri na pranje kriminalnog novca,
    - zasto su rjesenja crnogorskih problema uvijek negdje drugo,
    - ...
    - Ladan ko taština duša -

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DPS je prolupao i toliko je okaljan da se nece oprat za 100 godina. Jedini razlog zasto je i dalje na vlasti jeste zato sto su srpske stranke i dalje na niskom stepenu razvoja i time predstavljaju veci problem od DPS-a.

    PZP je uspio ono sto smo sanjali - pomirio je u sopstvenoj partiji crnogorske i srpske i bosnjacke glasace i time pokazao svima da je saradnja ne samo moguca, vec i neophodna ako zelimo da skinemo lopove sa vlasti i napokon pocnemo da valorizujemo ono sto nam je nezavisnost dala.

    PZP ce pobijediti ovog puta.

  17. #142
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac View Post
    PZP ce pobijediti ovog puta.
    Smijes li se kladiti u to? :wink:
    - Ladan ko taština duša -

  18. #143
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    ko ne zna da je perović bio na meti DB , pa čak i ko sumnja u to , taj ili nije živio ođe tada ili ne zna ama baš ništa o situaciji u montenegru.ni tada , ni sada.
    Ne izmisljaj, molim te. Ni njegovi najblizi saradnici nisu pomenuli nista slicno (bar u periodu do '94 kada sam informacije dobijao iz prve ruke).

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    praćene su čistačice prostora đe su sjeđeli manje istureni liberali a kamoli slavko perović. no,stvarno više to neću pominjati ako to dosad nijesi čuo ili znao.bukvalno zna svaka baba.i apsolutno je normalno za ponašanje i način rada crnogorske DB. oni dobijaju izbore DPS, ništa drugo.
    A, to sto se tice manje "isturenih" liberala - tu si potpuno u pravu. Clanovi, simpatizeri, glasaci - svi su oni bili izlagani manjem ili vecem stepenu torture (cak i fizicke) od strane policije, narocito pred javna okupljanja i poslije njih. Ukoliko se otkrilo da neko ima clansku kartu LSCG, prijetilo se u najmanju ruku otkazima.

    Ali Slavku Perovicu nikada nije falila ni dlaka sa glave.

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    provjeriću za medojevića. evo, uzimam u obzir iako si uopšteno naveo neke privatizacije, ne bivajući do kraja tačan. koje privatizacije??.

    1. živković postavlja dva živkovića na jedina sekretarska mjesta koja dobija u KOALICIJI SA DPSSDP

    2. prodaje zemlju,SOPSTVENOM PARTNERU JOVOVIĆU koja vrijedi milione eura za deset puta manju cifru

    3.javno koalira sa dpssdp
    Ako ti slusas gradske price po Kotoru, i to o nekom relativno sitnom incidentu, i na osnovu toga diskvalifikujes citavu partiju - nece ti biti ama nikakav problem da otkrijes Medojevicevu umjesanost tamo gdje je bilo. Zasto pitas mene? Ja sam mislio da si ti sam toliko revnosan da provjeris proslost i aktivnosti svih opozicionih politicara.

    Quote Originally Posted by nihil
    Sustina polemike je da li treba podrzati DPSDP ili neku drugu politicku stranku. Kome politicka promjena ne treba taj ce glasati za DPSDP ili za partije koje su u koaliciji sa DPSDP, a to su LP, GP i sl. Nije isto odraditi neki posao, projekat, donijeti zakon u skupstini i sl. i biti u formalnoji i faktickoj politickoj koaliciji sa nekim.
    Sustina polemike je to da svoju propagandu sprovodis na racun jedine dvije istinski gradjanski orijentisane partije u Crnoj Gori (LP i GP), i jos tvrdis da time doprinosis nekakvom cilju smjene vlasti.

    Ne znam sta PZP brigada misli da dobija marginalizovanjem tih partija (ne znam stvarno sa kim ce to PZP u koaliciju kada bude doslo do toga...). Ali dobro, svrstacu to u urodjenu glupost crnogorske opozicije.

  19. #144
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Sustina polemike je to da svoju propagandu sprovodis na racun jedine dvije istinski gradjanski orijentisane partije u Crnoj Gori (LP i GP), i jos tvrdis da time doprinosis nekakvom cilju smjene vlasti.
    Nema nikakve propagande u tome da GP i LP predstavljaju direktne proizvode DPS obracuna sa LSCG. Nakon sto su napustili LSCG prikljucili su se najvecem politickom neprijatelju LSCG, a to je DPS. I ti pricas o tome kako su to istinske gradjanske partije?!? Sa ovim samo pokazujes koliko si usvojio DPS manipulatorsko reotriku kojom i ocigledne stvari pokusavaju da se predstave drugacijim. GP i LP nisu smjele ni da se ujedine zato sto im DPS ne dozvoljava. Ovako razbijeni ne mogu predstavljati nikakvu opasnost nikome i mogu da posluze samo za obavljanje prljavih poslova za DPS i to preko CKL i DANU.

    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #145
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Nema nikakve propagande u tome da GP i LP predstavljaju direktne proizvode DPS obracuna sa LSCG. Nakon sto su napustili LSCG prikljucili su se najvecem politickom neprijatelju LSCG, a to je DPS. I ti pricas o tome kako su to istinske gradjanske partije?!? Sa ovim samo pokazujes koliko si usvojio DPS manipulatorsko reotriku kojom i ocigledne stvari pokusavaju da se predstave drugacijim. GP i LP nisu smjele ni da se ujedine zato sto im DPS ne dozvoljava. Ovako razbijeni ne mogu predstavljati nikakvu opasnost nikome i mogu da posluze samo za obavljanje prljavih poslova za DPS i to preko CKL i DANU.

    To sto ces ti nabaciti jedno 5-6 stavova jedan za drugim bez ikakvog osnova jednostavno ne znaci nista. Moze biti da ti tako vidis stvari, ja ti u tom slucaju svakako ne mogu pomoci. Sta drugo da ti kazem osim - ne lupaj?

    Ljudi iz GP, LP, i mnogi drugi ljudi koji su napustili LSCG jos ranije su to ucinili uglavnom zbog samovolje jednog covjeka unutar malog kabineta, i nemoj se ni truditi da ovo opovrgavas. Mozda ces nekoga i obmanuti, ali ja sam to cuo iz mnogo relevantnijih izvora.

  21. #146
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post

    Na kraju ti je prica spala na to da je bio "pracen" - koja je podobna iz tog razloga da materijalnih dokaza ne moze ni biti. Izvini, a odakle ti znas da je Slavko Perovic bio... pracen? Da nisi clan neke kontra-obavjestajne sluzbe koja je pratila pratioce?

    Da li su mogli da ga prate? Da.
    Da li im je trebalo da ga prate? Da.

    Znaci, pratili su ga
    She is only here to annoy herself!

  22. #147
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Da li su mogli da ga prate? Da.
    Da li im je trebalo da ga prate? Da.

    Znaci, pratili su ga
    A, dedukcija znaci.

    Objasni mi molim te zasto bi neko htio da "prati" javnu licnost poput Slavka Perovica koji je svoje stavove u punoj snazi iznosio javno i pred TV kamerama? Sta neko dobija tim "pracenjem"? Ne radi se niti o Britni Spirs, niti o nekome sklonom terorizmu i tajnim mahinacijama. Pratili su ga zabave radi?

    S obzirom na to kroz sta su ostali liberali, kako simpatizeri, tako i oni iz vrha, prolazili - Slavko sasvim sigurno nema na sta da se zali. Tako da je predstavljanje Slavka kao nekakvog velikog mucenika stvarno bezukusan vic.
    Last edited by MadGod; 05-01-08 at 11:49.

  23. #148
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li vise one stranke LETACI something ja bih za njih glasala pa da odmah po izborima odletim iz ove Crne Najcrnje GOre???
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  24. #149
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti si spavao nekoliko zima, debelim zimskim snom , KAD NISI ČUO DA JE SLAVKO PEROVIĆ BIO NA METI DRŽAVNE BEZBJEDNOSTI.
    ja prekidam o tome priču,ostatak crne gore ,onaj koji ima želju da se sjeća,to zna.dovoljno.

    gradske priče kažeš, oba živkovića na mjestima koje su pokrivali,JEDINA SEKRETARSKA MJESTA LP,jedan još uvijek radi , to su gradske priče.oni su inače ok momci, a miko je preko ovoga u urabanizmu završio ono čudo u oravcu. momak je na kraju pobjegao sa svog mjesta jer zamalo nije završio u duševnu.ili u tvorza.

    gradske priče su i to što je bila podignuta istraga zbog prodaje zemlje i što se parlament kotorski raspustio.kralju...

    veze ti sa vezom nemaš o ovome ako pričaš iskreno o svemu.

    samo jioš jednom radi ostalih

    1. ŽIVKOVIĆ POSTAVLJA DVA SVOJA NAJBLIŽA ROĐAKA NA JEDINA DVA MJESTA KOJA JE DOBIO PODRŠKOM KOJU JE DAO DPSSDP

    2. POKRENUTA ISTRAGA PROTIV ODLUKE PARLAMENTA DA SE ODOBRI PRODAJA ZEMLJE PO SMIJEŠNOJ CIJENI NA MJESTU ĐE JE CIJENA DESET PUTA VIŠA.PREKINUTA ISTRAGA KADA JE LP PODRŽALA DPSSDP I UŠLA U VLAST.

    3. KUPAC TE ZEMLJE JE NJEGOV POSLOVNI PARTNER,ADVOKAT JOVOVIĆ,ŠEF I U MASONSKOJ LOŽI CG.

    4. LP I DALJE PARTICIPIRA U KOTORSKOJ VLASTI

    dao sam imena i prezimena,radi vjerodostojnosti i mogućnosti provjere svega navedenog.
    Brooclyn Forever !

  25. #150
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    ti si spavao nekoliko zima, debelim zimskim snom , KAD NISI ČUO DA JE SLAVKO PEROVIĆ BIO NA METI DRŽAVNE BEZBJEDNOSTI.
    Vidis, ti si to "cuo" ko zna odakle, a za to nisu culi istaknuti clanovi LSCG u periodu o kome govorimo. Ne znam koliko dugo sam spavao, ali sam spavao na Cetinju (gradu u kome se inace sve zna i sve cuje) do 1995, a svi u blizoj familiji imali clansku kartu i bili aktivni clanovi LSCG. "Kralju".

    A Slavko je postao antipatican unutar LSCG vec neke '94, i od tada su mnogi clanovi (i naravno glasaci) poceli napustati partiju. Ono sto je bilo odiginalna ideja LSCG te neke godine polako pocinje i da se rasipa.

    Cini mi se da ti odjednom Zivkovic vise smeta neko DPS? No, dobro, sad vec vidim koliko se malo razlikujes od prosjecnog DPS glasaca koji je takodje "cuo" i "zna" mnogo prica.

Page 6 of 15 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  2. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 10:56
  3. Sveveliko Srpstvo se zasniva na golim interesima
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 88
    Last Post: 20-02-05, 17:52
  4. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 19:29
  5. Koju televiziju najcesce.......
    By [azzo-kSv] in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 28-04-04, 20:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •