Page 13 of 55 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 301 to 325 of 1363

Thread: MADONNA Sticky & Sweet Tour - BUDVA 25.09.

  1. #301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Meni reche danas cura iz TOB da ce karte da budu jeftinije nego za RS i da ochekuju oko 100.000 duuuusha jer ni u Srbiji ni u Hrvatskoj nece biti Madonninog koncerta...
    imas u vijest taj txt, nidje u okruzenju nece biti koncerta, i da je interesovanje vec sad veliko, samo se ceka tacan datum da pocne hajka na smjestaj


    DRUšTVO
    Na Jazu se očekuje 100 hiljada ljudi

    Budva - Menadžerski tim svjetske muzičke zvijezde Madone juče je konačno potvrdio da će ona nastupiti krajem ljeta na budvanskoj plaži Jaz, što će biti njen prvi nastup u 25 godina dugoj karijeri na prostoru nekadašnje Jugoslavije i Balkana.
    Predstavnik Opštine Budva i lokalne Turističke organizacije Blažo Radoman kazao je da je još ostalo da se precizira datum koncerta i drugi detalji, ali je sigurno da će to biti krajem avgusta ili u prvoj sedmici septembra, kada pop diva ima slobodan termin na predstojećoj turneji.
    - Koliki je ovo uspjeh dovoljno govori podatak da će Madona jedino nastupiti u Budvi i ni u jednoj zemlji u okruženju. Već sada imamo veliko interesovanje njenih fanova iz Srbije, Hrvatske i Makedonije koji se svakodnevno interesuju o detaljima koncerta - naveo je Radoman i istakao da su bili iznenađeni velikim interesovanjem Čeha na upravo završenoj berzi turizma u Pragu, koji su spremni da organizuju čarter let specijalno za Madonin koncert.
    Odgovarajući na pitanje ko će finansirati dolazak Madone, imajući u vidu da se u javnosti spekuliše da će njen honorar iznositi pet miliona dolara, Radoman je kazao da ni ljetošnji koncert Rolingstounsa, pa ni ovaj Madonin neće ni centa koštati poreske obveznike Budve i države Crne Gore.
    - Finansiranje će snositi agencija sa kojom će Opština zaključiti ugovor o suorganizaciji. Opština daje svoj koncertni prostor, a agencija je ta koja će obezbijediti novac. Da ne govorimo kakav je promotivni efekat imao koncert Rolingstounsa, koji se ne može mjeriti milionima dolara, jer je ime Crne Gore i Budve osvanulo u svim svjetskim časopisima. Agencija će cijelu organizaciju pokrivati od sponzora i prodaje ulaznica, jer, sudeći prema našem istraživanju, koje smo sproveli u zemljama u okruženju, očekuje se dolazak oko 100.000 ljudi, jer Madona trenutno u svijetu važi za zvijezdu broj jedan kada su u pitanju koncertni spektakli - naveo je Radoman.
    Ukoliko sve bude po planu, detalji će biti utanačeni do kraja februara, a već sada je sigurno da će Madona u Budvi boraviti najmanje tri dana. Sa njom, osim supruga, poznatog režisera Gaj Ričija i njihovo troje djece, dolazi i kompletna svita od 200 ljudi, a njen producentski tim donosi kompletnu opremu.

    V.L.

    ULAZNICE JEFTINIJE NEGO ZA ROLINGSTOUNSE

    Već sada je sigurno da će cijena karata za Madonin koncert biti popularna, jer cilj je da se privuče što više ljudi, a i termin, kraj ljeta, za održavanje ovoga megaspektakla, izabran je kako bi Budva i u postsezoni bila puna turista.
    - Cijene ulaznica sigurno će biti znatno niže od onih za Rolingstounse, ali sve ćemo to još dogovoriti sa njenim menadžerskim timom - kazao je Radoman.
    Last edited by DIDI; 19-02-08 at 13:36.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #302
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Ijao, prespavacu na plazhi tu noc jer mogu samo da zamislim kolaps na dan konceta...



    Mademoiselle.

  3. #303
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Ljudi znaci sad citam po netu, na masu mjesta se komentarise o ovome ali ne mogu da vjerujem kako je narod oko nas ljubomoran. Hehehe kako su smijesni, kako pokusavaju sami sebe da ubjede da ova vijest nije tacna. Stvarno bas mi je drago sto vise nismo ni sa Srbijom ni sa Hrvatskom, i jedni i drugi su tako nadmeni da je to smijesno. Misle da su najpametniji na svijetu a oni... da ne pricam.

    Nista, braco i sestre iz okolnih zemalja.... dobro nam dosli... bice kreveta... bice vode... bice struje...

  4. #304
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ljudi znaci sad citam po netu, na masu mjesta se komentarise o ovome ali ne mogu da vjerujem kako je narod oko nas ljubomoran. Hehehe kako su smijesni, kako pokusavaju sami sebe da ubjede da ova vijest nije tacna. Stvarno bas mi je drago sto vise nismo ni sa Srbijom ni sa Hrvatskom, i jedni i drugi su tako nadmeni da je to smijesno. Misle da su najpametniji na svijetu a oni... da ne pricam.

    Nista, braco i sestre iz okolnih zemalja.... dobro nam dosli... bice kreveta... bice vode... bice struje...
    bice Exita!
    1993-2020

  5. #305
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ljudi znaci sad citam po netu, na masu mjesta se komentarise o ovome ali ne mogu da vjerujem kako je narod oko nas ljubomoran. Hehehe kako su smijesni, kako pokusavaju sami sebe da ubjede da ova vijest nije tacna. Stvarno bas mi je drago sto vise nismo ni sa Srbijom ni sa Hrvatskom, i jedni i drugi su tako nadmeni da je to smijesno. Misle da su najpametniji na svijetu a oni... da ne pricam.

    Nista, braco i sestre iz okolnih zemalja.... dobro nam dosli... bice kreveta... bice vode... bice struje...
    Daj po neki link za razbibrigu
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  6. #306
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Ma samo sam nasumice ulazio ... ono ukucao u google "madona u crnoj gori" , "madonna u crnoj gori" , ... i tako

    Ne kapiram narod kao da nam oni to placaju.

  7. #307
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Ijao, prespavacu na plazhi tu noc jer mogu samo da zamislim kolaps na dan konceta...
    ja sam se sa koncerta RS pjeske vracala da Bd jer nije bilo drugog nacina

    Nadam se da ce za ovaj koncert bolje organizovati saobracaj
    Kako Vaša bolest ?

  8. #308
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Izdajem sobu na dan koncerta...
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  9. #309
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    najbolje je uzeti sobu u Grbalj. Kad se budete vracali, pjesacicete samo 2km a ne 5+ do Budve

  10. #310
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Madonninu sliku na kojoj stopira gola nedavno je 'otkrio' američki par i zaključio da je to Marilyn Monroe. S tim se složio i stručnjak, koji je sretan zbog otkrića fotku htio predstaviti svijetu.

    Fotografiju koju je u svom domu pronašao američki bračni par verificirao je Chris Harris, stručnjak za Marilyn Monore. Zaključili su da slika na kojoj zvijezda stopira gola datira iz 1962. godine.

    Prije same pres-konferencije, na kojoj je slika trebala biti predstavljena, fotografija je pokazana novinarima. Oni su, pak, odmah ustanovili da je to Madonnina fotografija iz 1992. godine objavljena u njezinoj autobiografiji Seks.

    Harris, kojega je angažirao bračni par, ipak je odlučio nastaviti s presicom kako bi se suočio s vlastitom sramotom.

    "Imate pravo, to je Madonna. Ako postoji trenutak sramote, onda je to sad", prokomentirao je. "I tko dobiva u ovom slučaju? Madonna, naravno. Stvarno izgleda kao Marilyn", zaključio je.

    http://i28.tinypic.com/14uvc5.jpg
    Last edited by Top Secret; 22-02-08 at 01:02.

  11. #311
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da ne otvaram novi topic, ali postoji mogucnost da Duran Duran odrzi koncert na Jazu 2-3 mjeseca prije Madone!

  12. #312
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    5 miliona je prevelika investicija a ne jos to
    Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 29-02-08 at 00:49.

  13. #313
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    5 miliona je prevelika investicija a ne jos to
    Dobro, ovi su sad dzabe!

  14. #314
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Da ne otvaram novi topic, ali postoji mogucnost da Duran Duran odrzi koncert na Jazu 2-3 mjeseca prije Madone!
    Pih, kako ih sramota nije da i dalje sviraju... Ljudi danas nikako da nauce ostanu u penziju.
    I am the one who locks.

  15. #315
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Mora se od necheg shmrkat..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  16. #316
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Pih, kako ih sramota nije da i dalje sviraju... Ljudi danas nikako da nauce ostanu u penziju.

    Ti si genije pa ni Pera Kojot ti nije ravan sad tek vidim koliko se ti RAZUMIJES u muziku.
    Za razliku od gore navedene "zvijezde" oni su uvijek i ponavljam uvijek lichno izvodili svoje numere na koncertima i ne trebaju nichiju pomoc u tome dok ona samo sto nema nekoga ko pjeva mjesto nje.
    Nego vjerovatno si ti stari posjetilac koncerata po svijet , bio si vjerovatno i na Woodstocku prije 40 godina, pa ti znas iz iskustva ko treba da ide u penziju a ko ne.
    Slushaj ti Cecu jer ona najvishe lichi na Madonnu, imaju otprilike istu kolichinu plastike u sebi.:monkey:

  17. #317
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se s postom iznad. Madonna je samo skandal majstor, na racun cega je stekla paznju medija i time popularnost, a kao pjevacica je ravna nuli.
    Samo me zanima, odakle ta informacija da postoje sanse da dodje Duran Duran?

  18. #318
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattarogrande View Post
    Ti si genije pa ni Pera Kojot ti nije ravan sad tek vidim koliko se ti RAZUMIJES u muziku.
    Za razliku od gore navedene "zvijezde" oni su uvijek i ponavljam uvijek lichno izvodili svoje numere na koncertima i ne trebaju nichiju pomoc u tome dok ona samo sto nema nekoga ko pjeva mjesto nje.
    Nego vjerovatno si ti stari posjetilac koncerata po svijet , bio si vjerovatno i na Woodstocku prije 40 godina, pa ti znas iz iskustva ko treba da ide u penziju a ko ne.
    Slushaj ti Cecu jer ona najvishe lichi na Madonnu, imaju otprilike istu kolichinu plastike u sebi.:monkey:
    ne ****! kako tako pricas o covjeku kojeg ne poznajes?
    A Duran Duran su bili veliki nkad. ne sumnjam da su i sada. Samo mi je nekako "lame" njihov pokusaj da ostanu u trendu. Mislim na saradnju sa Timbalandom. Lici mi na Valentina i njihovu saradnju sa, gore pomenutom, Cecom :lolblue:

  19. #319
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    ne ****! kako tako pricas o covjeku kojeg ne poznajes?
    A Duran Duran su bili veliki nkad. ne sumnjam da su i sada. Samo mi je nekako "lame" njihov pokusaj da ostanu u trendu. Mislim na saradnju sa Timbalandom. Lici mi na Valentina i njihovu saradnju sa, gore pomenutom, Cecom :lolblue:

    NO COMMENT YOU`RE HOPELESS!

  20. #320
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattarogrande View Post
    NO COMMENT YOU`RE HOPELESS!
    da mi je to reka' neko drugi, mozda bi se i zabrinuo...

  21. #321
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MADONNA JE ZAKON za Duran Duran i jes da je pravila karijeru na skandalima (to joj je bila faza do albuma ray of light) ali su joj pjesme uvjek bile dobre i kvalitetne..mozes da ih slusas 100godina nece ti dosaditi..po meni su evergreen...mnogo toga cini pjevaca dobrim a ne samo glas...

  22. #322
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo vam da se sladite..zadnji je dan februara tako da se ne brinite za protok

    spotovi:







    ovo su sve njeni najveci hitovi..

    i live:





    uzivajte..sorry ako sam vec stavio..

  23. #323
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Top Secret View Post
    Slazem se s postom iznad. Madonna je samo skandal majstor, na racun cega je stekla paznju medija i time popularnost, a kao pjevacica je ravna nuli.
    Samo me zanima, odakle ta informacija da postoje sanse da dodje Duran Duran?
    Drug mi radi u jednu marketing agenciju, pa oni treba da rade propagandni materijal za njihov koncert, trebalo bi to da se realizuje!

  24. #324
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Drug mi radi u jednu marketing agenciju, pa oni treba da rade propagandni materijal za njihov koncert, trebalo bi to da se realizuje!
    aaaa, sveto te chuo!

  25. #325
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by cattarogrande View Post
    Ti si genije pa ni Pera Kojot ti nije ravan sad tek vidim koliko se ti RAZUMIJES u muziku.
    Za razliku od gore navedene "zvijezde" oni su uvijek i ponavljam uvijek lichno izvodili svoje numere na koncertima i ne trebaju nichiju pomoc u tome dok ona samo sto nema nekoga ko pjeva mjesto nje.
    Nego vjerovatno si ti stari posjetilac koncerata po svijet , bio si vjerovatno i na Woodstocku prije 40 godina, pa ti znas iz iskustva ko treba da ide u penziju a ko ne.
    Slushaj ti Cecu jer ona najvishe lichi na Madonnu, imaju otprilike istu kolichinu plastike u sebi.:monkey:
    Bices adekvatno kaznjen.
    I am the one who locks.

Page 13 of 55 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najljubavniji stihovi...
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 6153
    Last Post: 19-01-23, 00:25
  2. Budva - Jaz - Madonna
    By Rvasanin in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 14-02-08, 12:03
  3. Disco muzika 80-ih
    By I...C...U in forum Muzika
    Replies: 51
    Last Post: 24-09-07, 10:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •