Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 89

Thread: napisi mi priznanicu i pecatiraj

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default napisi mi priznanicu i pecatiraj

    neko vam je strasno drag, ali ga ne volite. ne toliko da bi bilo s njim u vezi.
    obicno je to najolja, najpozrtvovanija, naj naj osoba na svijet, u tom trenutku je prema vama kako bi neko moga samo da pozeli. ali ne osjecate nista...osim prijateljske naklonosti.

    neminovno je da se pitate grijesite li, treba li probat...ali ne moze brate. nema fluida, nema nista...

    sto onda kukavche?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  2. #2
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo sto ti pane na pamet taj dan... ali bez razmisljanja i onda posle toga pitaj "sto sad kukavce" tako je banja makar je zanimljivo

  3. #3
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije zanimljivo kad se igras sa necijim osjecanjima.
    ja to bas ne radim.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    S drugom drug sa bratom brat
    She is only here to annoy herself!

  5. #5
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad neko osjeca prema tebi nesto a ti ne osjecas to prema njemu/njoj nema tu kombinacija pa da ga drzis "a dobar je" da ga iskoriscavas a on/ona da se nada da ce tebi nesto crvcnut u glavu i promijenit ces osjecanja... kad ne volis da se igras zasto mucis tu osobu i dajes laznu nadu. Ti se pitas oces li probat i ako bi probala to bi bilo iz neke zahvalnosti a ne iz razloga slicnim njegovim sto je totalno drugacijeg ukusa.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u svakom sluchaju uradish onako kako je za tebe najbolje
    taj mrcho ce to preboljet prije ili kasnije a ti necesh muchit sebe,ako je bash naj naj osoba,drug,fin bla bla razumjece
    naravo da nije nimalo lako,ali ako se pretvarash i avetash neshto na silu bice gore i njemu i tebi
    eto tako

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a nije mrcho.
    ti ka da nikad nisi bila zaljubljena u nekoga ko te tako ne gleda. pi kakava si..
    meni je zao.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  8. #8
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali pazi razmisljanje... "taj mrcho" mrcho je jer je dobar fin kulturan pomaze i slicno... kod nekih djevojaka pali ono "sto si gori to te vise postuje". Nekome je merak da ponekad poludi iako zna da nece dobit nista merak mu je da pokaze koliko moze uzaludno daleko da ide, time je samo ljubav veca a i patnja a coek sto vise pati on postaje mudriji. Posle kad sve to prodje smijes se tome i milo ti je sve to sto si radio i neces se kajat, a da to nisi uradio uvijek ces se kajat i rec "a treba sam se pustit da malo uzivam i da budem lud".

    Sto se takvih stvari tice ne treba mnogo razmisljat... vazda su neplanirane stvari bile super jer te iznenade, bolji je film koji nisi gledao nego onaj sto jesi pa znas sto ce da se desi...

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pojede se masu gov.ana tu... vjeruj mi.
    posle te samo sramota. mislim da glavnu rijec vodi onaj kome se poklanja paznja.
    taj treba da bude cojek i da posteno kaze - ne moze care, ne moze!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #10
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    o boze..
    rekla sam mrcho
    jer ochigledno da mu nije extra polozaj kad mu ljubav nije uzvracena a on tako krasan :P
    kako god
    jasno je da nema boljeg rjeshenja od NE-upushtanja u vezu sa MOMKOM[mrchom] prema kojem nishta ne osjecash GAGA :mrgreen:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako taj koji pruza paznju ne vidi i ne osjeca to nego mu se treba nacrtati onda je muka ziva, ali nema razloga da se ljuti sto je sam slijep

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ako taj koji pruza paznju ne vidi i ne osjeca to nego mu se treba nacrtati onda je muka ziva, ali nema razloga da se ljuti sto je sam slijep
    a nije to sljepilo stari...
    znam ja to.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  13. #13
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam par djevojaka koje su govorile:
    ''Ali on je bas dobar i zabavan i lijep i i fin i....
    Vremenom cu se zaljubit u njega.''
    Te veze su pucale cim ona naleti na nekog sa kim proradi hemija
    ili su opstale, ali kao puka navika i strah da se ne ostane sam.
    Nezgodna situacija bez lijepog zavrsetka, ali se moze izabrati posteniji odgovor.
    Njega ce zaboljeti odbijanje, a zaboljece ga i pristanak bez emocija.
    Ovo prvo je samo postenije.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  14. #14
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post

    sto onda kukavche?
    Pa,onda -NISTA!!!

    Ocuvati fer i korektan odnos sa tom osobom i biti dobar prijatelj (naravno,ukoliko je to ikako moguce), ne mora se u vezi biti da bi odnos muskarca i zene valjan bio.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Gaga dobra tema...

    Igram fer,nikog nisam u zivotu zavlacila i ako osjecam potrebu da ista kazem ne okolisam niti pustam osobu da ona sama izgata i vidi osjecam li uopste nesto ili ne...Mislim,zasto bih je zbunjivala sa sobom...Ako sam sama takva naravno i da isto ocekujem od drugog...Vec me je jedna osoba na taj nacin iznenadila da ne kazem nesto preveliko razocarala jer nismo bas ni bili u nekom duzem i prisnijem odnosu...Smatram da je postovanje jako bitno jer ako tu osobu vidis kao covjeka znaces i da je apsolutno zasluzio da zna odgovore kroz jedan iskren i fer razgovor i potrudices se toliko da mu priustis...A za jedno postovanje sasvim sigurno potrebna je izvjesna zrelost...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #16
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    neko vam je strasno drag, ali ga ne volite. ne toliko da bi bilo s njim u vezi.
    obicno je to najolja, najpozrtvovanija, naj naj osoba na svijet, u tom trenutku je prema vama kako bi neko moga samo da pozeli. ali ne osjecate nista...osim prijateljske naklonosti.

    neminovno je da se pitate grijesite li, treba li probat...ali ne moze brate. nema fluida, nema nista...

    sto onda kukavche?
    Nishta, najbolje je ne upushtati se ako nema osjecanja sa jedne strane, a znash koja je to strana. moze se samo desiti da ti je posle teshko da izadjesh odatle i da neko ko ti je drag bude povrijedjen!

    Nazalost u takvim situacijama tome je sudjeno da bude povrijedjen ali mi se chini da je poshtenije da je povrijedjen kad shvati da ne zelish ljubavnu vezu sa njim, nego kad mu dash nadu, pokushash , pa posle kazesh-izvini stari ne osjecam nishta, prevarila sam se

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Koliko ja razumijem radi se o dvoje koji su prijatelji, drugari... i jedna bi da to "prosiri" pa je dilema da se slucajno ne povrijedi. Ne vidim razlog da bi se uopste trebao osjecati povrijedjenim jer tom namjerom samo moze pokvariti prijateljstvo i ocigledno slabo poznaje drugu stranu i ne vidi da je tamo drugacije shvatanje. Sumnjam da je pazljiv i dobar samo zbog toga sto bi da "smuva" jer valjda smo takvi i prema prijateljima, drugarima i nemamo bas namjere sve redom muvati. Ako je bas malo vise nedokazan najbolje mu poceti pricu " zamisli da se mojoj drugarici desilo da joj se udvara najbolji drug piiii fukare kako je mogao fukara"

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Ih Hari kako si namazan
    She is only here to annoy herself!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa kad sam ne vidi onda ce mozda naokolo shvatiti, a ako ni to ne shvati onda mu pomoci nema

  20. #20
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Koliko ja razumijem radi se o dvoje koji su prijatelji, drugari... i jedna bi da to "prosiri" pa je dilema da se slucajno ne povrijedi. Ne vidim razlog da bi se uopste trebao osjecati povrijedjenim jer tom namjerom samo moze pokvariti prijateljstvo i ocigledno slabo poznaje drugu stranu i ne vidi da je tamo drugacije shvatanje. Sumnjam da je pazljiv i dobar samo zbog toga sto bi da "smuva" jer valjda smo takvi i prema prijateljima, drugarima i nemamo bas namjere sve redom muvati. Ako je bas malo vise nedokazan najbolje mu poceti pricu " zamisli da se mojoj drugarici desilo da joj se udvara najbolji drug piiii fukare kako je mogao fukara"
    kad je neko zaljubljen onda iz malo drugachije perspektive gleda svijet oko sebe a pogotovo onoga u koga se zaljubio.
    Ja polazim od toga da je i druga osoba (ona koja nije zaljubljena, samo voli svog druga)njezna i pazljiva prema prijatelju a zaljubljeni prijatelj, ranjiv zbog svojih narastajucih emocija, moze to da protumachi kao neki znak da su emocije uzvracene, pa se preispituje i na kraju, pogreshno zakljuchi da ima odgovor i eto belaja!
    A slazem se da kad se prepozna takva emocija, treba preventivno djelovati i moguce da je taj recept, po onoj narodnoj shceri zbori- snahi prigovara, vrlo djelotvoran!

    e, sad zashto mislim da taj zaljubljeni svakako moze biti povrijedjen- zato shto kad shvati da se samo zaludjivao i da ga njegova drugarica voli samo kao druga, mora imati odredjene negativne osjecaje zbog takve situacije...da li ljutnja na sebe, da li na drugaricu, da li stid, da li jednostavno klasichno sujetno rasudjivanje...ja to sve nazivam jednim imenom-povrijedjenost, jer sigurno da je to jedna bujica raznoraznih osjecaja.

    Ukoliko je ona pristala na vezu sa njim (svjesna da ga ne voli, kao iz Gagine priche) pa nakon nekog vremena shvati da nema pomaka, da ne ide i prekine tu vezu, onda bi sigurno bio povrijedjen ( ukoliko nije i sam shvatio da je najbolja relacija za njih dvoje upravo prijateljstvo) kao svako ko je ostavljen i prevaren (mozda) sa njegovog stanovishta.

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Pa kad sam ne vidi onda ce mozda naokolo shvatiti, a ako ni to ne shvati onda mu pomoci nema
    Onda se moze pretvoriti u one patoloshke sluchajeve, o kojima smo govorili:mrgreen:

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    neko vam je strasno drag, ali ga ne volite. ne toliko da bi bilo s njim u vezi.
    obicno je to najolja, najpozrtvovanija, naj naj osoba na svijet, u tom trenutku je prema vama kako bi neko moga samo da pozeli. ali ne osjecate nista...osim prijateljske naklonosti.

    neminovno je da se pitate grijesite li, treba li probat...ali ne moze brate. nema fluida, nema nista...

    sto onda kukavche?
    raskrsti odma sve sa njim sinja kukavice!!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  22. #22
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    neko vam je strasno drag, ali ga ne volite. ne toliko da bi bilo s njim u vezi.
    obicno je to najolja, najpozrtvovanija, naj naj osoba na svijet, u tom trenutku je prema vama kako bi neko moga samo da pozeli. ali ne osjecate nista...osim prijateljske naklonosti.

    neminovno je da se pitate grijesite li, treba li probat...ali ne moze brate. nema fluida, nema nista...

    sto onda kukavche?
    Imas cokoladu, pice, ili sto vec za temu... procitala si mi vecerasnje razmisljanje...

    To mi se cesto desava, pa se pitam postavljam li se ja pogresno da neko oce da pokusa nesto a ja ne osjecam preko prijateljstva... postaje uzasno Jer to "raskrstit" moze da znaci udaljavanje i kao prijatelja. Mnogo teska stvar.

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu reci da je ruzan osjecaj, jer prvenstveno kad mi neko tako nesto kaze, bude mi kompliment, pa posle sve ostalo. Ali duboko me iznenadi, i rodi se neki osjecaj... Kao kad ti je neprijatno-kad si zatecen-iznenadjen u isto vrijeme. Sigurno je da ne zelim samnom niko da se igra, pa ne radim to ni drugima. Ali desilo se 1 da mi je jedna bas draga osoba priznala svoja osjecanja. Bas mi je nesto tesko bilo, duze vremena, jer je to znacilo da vise nismo prijatelji, a tek ljubavnici, da nikad necemo biti. Puno zavisim od svojih prijatelja, pa je mozda zato mi to tako tesko palo.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    neko vam je strasno drag, ali ga ne volite. ne toliko da bi bilo s njim u vezi.
    obicno je to najolja, najpozrtvovanija, naj naj osoba na svijet, u tom trenutku je prema vama kako bi neko moga samo da pozeli. ali ne osjecate nista...osim prijateljske naklonosti.

    neminovno je da se pitate grijesite li, treba li probat...ali ne moze brate. nema fluida, nema nista...
    Ja ne razumijem ovo, jel ovo nekakvi mazohizam odje, sto li ? Sam sebe da ceram u nekakvu vezu dje nema fluida ??
    - Ladan ko taština duša -

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    A ovaaaj o kakvim se fluidima ovdje govori
    She is only here to annoy herself!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •