Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 67

Thread: Kad ljubav izda...

  1. #1
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kad ljubav izda...

    Kad ljubav izda sva vrata se zatvore,proljece kasni....


    Cuh to...pa me zanima sta vi mislite o tome...Ima li tu istine,moze li sta odlozit pocetak proljeca nakon duge hladne zime?

    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvjetak zanovjetak View Post
    Kad ljubav izda sva vrata se zatvore
    Znas kako se kaze... Kad Bog zatvori vrata - on otvori prozor.
    Zato, nikada ne treba gubiti nadu.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvjetak zanovjetak View Post
    Kad ljubav izda sva vrata se zatvore,proljece kasni....


    Cuh to...pa me zanima sta vi mislite o tome...Ima li tu istine,moze li sta odlozit pocetak proljeca nakon duge hladne zime?
    Hm, vecina ljudi svaki neuspjeh ostvarivanja ljubavi sa voljenim stvorenjem prodje kroz duhovno mrtvilo za cije vaskrsavanje su potrebni mjeseci, nerijetko i godine.... kod nekih traje kratko, kod nekih nikad ne vaskrsne, sve zavisi od vremena, vezanosti za voljenu osobu, okolnosti koje su dovele do gubitka "jednog dijela nas samih"...... ljubav po svojoj prirodi ne bi trebala unistavati ali jedino ima smisao kroz zrelo postavljanje u svijesti, dakle ljubav dize u nebesa ali vecina ljudi nema svijest o tome da je prirodno da ljudi koji vole ljubav sagledavaju kroz beskonacnu, besmrtnu dimenziju i zato onaj koji ostavlja nema svijest o tome koliki gubitak to moze biti za nekoga ko je u ljubav ulozio svaki atom svog tijela i duha gledajuci je kroz nesto besmrtno i izvan svega u njihovoj svijesti..... ono sto sam ja susrijetao u svom ovom periodu iza mene jesu bile nerijetko i jako tuzne scene ljudi koji pate jer je bol i duhovna muka zbog neostavrenja ljubavi zaista nesto grozno i destruktivno, propraceno uzasnim depresijama, gubitnom snage, volje i zelje da se svijet posmatra svjetlije...... ipak se i ljubav uci, svijest o drugom stvorenju je vrlo vazna stvar ali itekako potisnuta snagom samoljubivosti i sebicnosti koja je svima nama ukorijenjena......

  4. #4
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    ipak se i ljubav uci, svijest o drugom stvorenju je vrlo vazna stvar ali itekako potisnuta snagom samoljubivosti i sebicnosti
    To je to.

    Ljubav da bi zivjela, zahtijeva nesebicnost obje strane, jer je po svojoj prirodi takva da zivi najljepse onda kada postoji davanje i primanje...
    I sve ostalo ti potpisujem, predivan post!
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dushevni bolovi se lakshe podnose, AKO IMATE SRECE; DA VAS ZUB ZABOLI, mene su DRZALI 2-3 godine.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Znas kako se kaze... Kad Bog zatvori vrata - on otvori prozor.
    Zato, nikada ne treba gubiti nadu.
    skroz se slazem sa tobom.
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Znas kako se kaze... Kad Bog zatvori vrata - on otvori prozor.
    Zato, nikada ne treba gubiti nadu.
    Samo ako STANUJETE U SOLITER, iznad desetog sprata,
    prvih devet ide odlichno, dok ne potrefite trotoar.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #8
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post


    Samo ako STANUJETE U SOLITER, iznad desetog sprata,
    prvih devet ide odlichno, dok ne potrefite trotoar.

    :lolblue:
    Zato je ipak sigurnije stanovati u prizemlju i ne ici previsoko.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mushkarcima je lakshe, chim se za mooda objese, svi ostali bolovi prestanu istoga "MAMENTA".

    Samo vrijeme lijechi DUBOKE LJUBAVNE RANE,
    ali vrijeme UZASNO SPORO PROLAZI, dok LJUDI PATE, tu negativnu energiju jake lichnosti, mogu da iskoriste za RAD I STVARANJE, da ubiju vrijeme, i stvore distancu od te MUKE, jer je MUKA manja shto je DALJA, isto kao AVION, shto se vishe dize, to je manji, za razliku od ONE RABOTE.
    Last edited by milovan; 06-01-08 at 20:55.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Mushkarcima je lakshe, chim se za mooda objese, svi ostali bolovi prestanu istoga "MAMENTA".

    Samo vrijeme lijechi DUBOKE LJUBAVNE RANE,
    ali vrijeme UZASNO SPORO PROLAZI, dok LJUDI PATE, tu negativnu energiju jake lichnosti, mogu da iskoriste za RAD I STVARANJE, da ubiju vrijeme, i stvore distancu od te MUKE, jer je MUKA manja shto je DALJA, isto kao AVION, shto se vishe dize, to je manji, za razliku od ONE RABOTE.
    Dobro vele Ko ima srece u poslu nema u ljubavi tesko je nekako podmiriti i jedno i drugo...

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad ljubav izda,strpis se i dodje druga
    I see the sadness in their eyes
    Melancholy in their cries
    Devoid of all the passion
    The human spirit cannot die
    Look at the pain around me
    This is what I cry for
    Look at the pain around me
    This is what I'll die for...

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zar ljubav izdaje? :shock:

    Zar ne rece neko da je ljubav <=> Bog, a Bog po definiciji ne izdaje, pa ni ljubav ne moze da izda. Tako bar kazu ...

    Ili je mozda Bog varalica? :blah:
    - Ladan ko taština duša -

  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Zar ljubav izdaje? :shock:

    Zar ne rece neko da je ljubav <=> Bog, a Bog po definiciji ne izdaje, pa ni ljubav ne moze da izda. Tako bar kazu ...
    Tako je Simme. Ono moje da Bog otvori prozor ako "zatvori vrata" se odnosilo na resavanje problema u jednoj te istoj ljubavnoj vezi..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sta je tako?
    - Ladan ko taština duša -

  15. #15
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ljubav ne moze da izda.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Mushkarcima je lakshe, chim se za mooda objese, svi ostali bolovi prestanu istoga "MAMENTA".

    Samo vrijeme lijechi DUBOKE LJUBAVNE RANE,
    ali vrijeme UZASNO SPORO PROLAZI, dok LJUDI PATE, tu negativnu energiju jake lichnosti, mogu da iskoriste za RAD I STVARANJE, da ubiju vrijeme, i stvore distancu od te MUKE, jer je MUKA manja shto je DALJA, isto kao AVION, shto se vishe dize, to je manji, za razliku od ONE RABOTE.
    Dubine, visine, sirine ljubavi i sve ono sto covjek vidi kada hodi tim prostorima nasuprot svim pustosima koje vidi kada ista iscezne..... sto je poenta tastine ljubavi ljudske? Nema je.... Uvidjajuci sopstvenu nemoc pod ovim svodom, i snagu kojom tesko sami sebe podizemo i vaskrsavamo uzdamo se u vjeru da ce nekad tamo nedje biti sve ispravljeno i da ce svaka teska neprospavana noc biti zamijenjena nekim novim suncem i tisinom uginule boli... Zena koja srece ima biti Bogom dana fizickom ljepotom nikada nece okusiti bol kao muska glupa glava i snaga njegova kojom ljubi zenu kojoj je fizicki izgled iznad svega i zadovoljstvo koje ispunjava njena spoznaja da je uvijek svima privlacna.......

  17. #17
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Pa ljubav ne moze da izda.
    Pa ne izgleda mi tako bas:
    Quote Originally Posted by odli
    Ljubav da bi zivjela ...
    Izgleda da ljubav moze da umre ... dal je Nitsche bio u pravu?
    - Ladan ko taština duša -

  18. #18
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znas kako pjeva Parni valjak:

    "Ljubav nije nestala, samo se sakrila..."

    To ti je to u principu. Ljubav ne moze da nestane.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Dubine, visine, sirine ljubavi i sve ono sto covjek vidi kada hodi tim prostorima nasuprot svim pustosima koje vidi kada ista iscezne..... sto je poenta tastine ljubavi ljudske? Nema je.... Uvidjajuci sopstvenu nemoc pod ovim svodom, i snagu kojom tesko sami sebe podizemo i vaskrsavamo uzdamo se u vjeru da ce nekad tamo nedje biti sve ispravljeno i da ce svaka teska neprospavana noc biti zamijenjena nekim novim suncem i tisinom uginule boli... Zena koja srece ima biti Bogom dana fizickom ljepotom nikada nece okusiti bol kao muska glupa glava i snaga njegova kojom ljubi zenu kojoj je fizicki izgled iznad svega i zadovoljstvo koje ispunjava njena spoznaja da je uvijek svima privlacna.......
    Cekaj... Govoris li ti da si silnom ljubavlju ljubio zenu ponesen njenom fizickom ljepotom, iako si vidio da "ima spoznaju da je uvijek svima privlacna"?? (citaj: izgleda da ona tebe i nije bas toliko voljela kad je sakupljala poglede okolo umjesto da ima oci samo za tebe..)
    Onda se ne cudim rijecima ti "muska glupa glava" i "tastina ljubavi ljudske", a i ne cudim se sto se ta ljubav izgleda izjalovila...teska lekcija i o pameti, i o ljubavi, zar ne?...
    (btw, i ne mislim da je neka posebna sreca za zenu imati fizicku ljepotu, ako duha nema...ljepotica bez pameti moze mnogo losije da zavrsi nego ruzna bez pameti...)
    Last edited by odli; 07-01-08 at 13:36.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Cekaj... Govoris li ti da si silnom ljubavlju ljubio zenu ponesen njenom fizickom ljepotom, iako si vidio da "ima spoznaju da je uvijek svima privlacna"?? (citaj: izgleda da ona tebe i nije bas toliko voljela kad je sakupljala poglede okolo umjesto da ima oci samo za tebe..)
    Onda se ne cudim rijecima ti "muska glupa glava" i "tastina ljubavi ljudske", a i ne cudim se sto se ta ljubav izgleda izjalovila...teska lekcija i o pameti, i o ljubavi, zar ne?...
    (btw, i ne mislim da je neka posebna sreca za zenu imati fizicku ljepotu, ako duha nema...ljepotica bez pameti moze mnogo losije da zavrsi nego ruzna bez pameti...)
    Primijetio sam da ljudi izbjegavaju da imaju raspravu sa tobom a i vidim zasto..... izvini ali ja sam slab sa crtanjem pa ti ne mogu objasnjavati.


    btw ljudska ljubav je nestalna tj varljiva, nema silu i snagu da izdrzi vec svaki odnos prate oscilacije koje se cesto zavrsavaju raskidima..... interes je postao atom svakog odnosa, razmjena ...... ljepotica bez pameti i ruzna bez pameti..... ni jedno ni drugo vec ljepotica sa pamecu

  21. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Primijetio sam da ljudi izbjegavaju da imaju raspravu sa tobom a i vidim zasto..... izvini ali ja sam slab sa crtanjem pa ti ne mogu objasnjavati.
    Ja nisam slaba niti sa crtanjem niti sa snagom argumenata kada raspravljam, i ljudi istih kvaliteta mogu sasvim lijepo sa mnom da raspravljaju...

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    btw ljudska ljubav je nestalna tj varljiva, nema silu i snagu da izdrzi vec svaki odnos prate oscilacije koje se cesto zavrsavaju raskidima.....
    Sta je to "ljudska ljubav"?? Zar nije ljubav naprosto ljubav, a ljubav = Bog??
    ...a Bog je nepromjenljiv...


    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    interes je postao atom svakog odnosa, razmjena ......
    Meni nije.
    Ako tebi jeste, onda se ne trebas cuditi sto ti se desila prica koju si ispricao... a desila se upravo da te nauci da interes ne moze da bude temelj trajnog odnosa, a kamoli lijepog odnosa, a kamoli ljubavi..!
    (btw, voljeti nekoga zato sto je lijep ili pametan je takodje ljubav iz interesa, zar ne?)

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    ljepotica bez pameti i ruzna bez pameti..... ni jedno ni drugo vec ljepotica sa pamecu
    Ako je ona bila ljepotica sa pamecu a ti takve volis, pitam se u cemu je onda bio problem?

    Inace, kvalitetne zene zahtijevaju kvalitetne muskarce, osnovni princip uvijek i u svemu je da slicno privlaci slicno... i za sve sto se desava, uvijek postoji razlog...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Dubine, visine, sirine ljubavi i sve ono sto covjek vidi kada hodi tim prostorima nasuprot svim pustosima koje vidi kada ista iscezne..... sto je poenta tastine ljubavi ljudske? Nema je.... Uvidjajuci sopstvenu nemoc pod ovim svodom, i snagu kojom tesko sami sebe podizemo i vaskrsavamo uzdamo se u vjeru da ce nekad tamo nedje biti sve ispravljeno i da ce svaka teska neprospavana noc biti zamijenjena nekim novim suncem i tisinom uginule boli... Zena koja srece ima biti Bogom dana fizickom ljepotom nikada nece okusiti bol kao muska glupa glava i snaga njegova kojom ljubi zenu kojoj je fizicki izgled iznad svega i zadovoljstvo koje ispunjava njena spoznaja da je uvijek svima privlacna.......
    Nema nam spasa bez ,
    SIGURNE MUSHKE KUCE, sa zenama NIJE LAKO,
    DANAS JESMO SHJUTRA NIJESMO,
    mudri Kirkegaard ih privodi Bogu, da prvo njega zavole, ali se ESTETIKA bori protiv ETIKE i ljepote dushe,
    FIZICHKA LJEPOTA, NOVAC I TALENAT je SPOLJASHNOST i FASADA, malo je mjesta za SADRZAJ PAKETA; KAD SE RASPAKUJE , FINA AMBALAZA, ostane LAZA I PARALAZA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #23
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ja nisam slaba niti sa crtanjem niti sa snagom argumenata kada raspravljam, i ljudi istih kvaliteta mogu sasvim lijepo sa mnom da raspravljaju...



    Sta je to "ljudska ljubav"?? Zar nije ljubav naprosto ljubav, a ljubav = Bog??
    ...a Bog je nepromjenljiv...




    Meni nije.
    Ako tebi jeste, onda se ne trebas cuditi sto ti se desila prica koju si ispricao... a desila se upravo da te nauci da interes ne moze da bude temelj trajnog odnosa, a kamoli lijepog odnosa, a kamoli ljubavi..!
    (btw, voljeti nekoga zato sto je lijep ili pametan je takodje ljubav iz interesa, zar ne?)



    Ako je ona bila ljepotica sa pamecu a ti takve volis, pitam se u cemu je onda bio problem?

    Inace, kvalitetne zene zahtijevaju kvalitetne muskarce, osnovni princip uvijek i u svemu je da slicno privlaci slicno... i za sve sto se desava, uvijek postoji razlog...
    Ti koliko vidim imas i problema sa rasudjivanjem i davanjem pogresnih slika, dakle, jasno mi je zasto izbjegavaju diskutovati sa tobom.

    Ja imam ljepoticu i pametnu curu sto nema veze sa mojim pisanjem o tome kakva je danasnja realnost. Dakle, smara me diskusija sa teskom kategorijom ljudi koji vide i citaju sve u luku od 9 stepeni.....

  24. #24
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    kad nadjes put do mene, znaces
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Znas kako pjeva Parni valjak:

    "Ljubav nije nestala, samo se sakrila..."

    To ti je to u principu. Ljubav ne moze da nestane.
    "Ljubav nije nestala, samo se PRESELILA..."

    trazis na drugom mjestu a ako nije ni tu, ides dalje .....do sledece


    ako tih sledecih bude mnogo .....onda budes iskusan :mrgreen:

  25. #25
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post

    mudri Kirkegaard ih privodi Bogu, da prvo njega zavole, ali se ESTETIKA bori protiv ETIKE i ljepote dushe,
    FIZICHKA LJEPOTA, NOVAC I TALENAT je SPOLJASHNOST i FASADA, malo je mjesta za SADRZAJ PAKETA; KAD SE RASPAKUJE , FINA AMBALAZA, ostane LAZA I PARALAZA.
    Hm, bas filozofska pitanja si ovdje dao...
    Da li spoljasnja fasada bas mora da znaci i losu unutrasnjost? Pa mislim da ne, zavisi od prioriteta.

    Neki ljeniji duhovi koji jure da ostvare moc, uspjeh, nalickanost i sve sto cini 'dobru fasadu', iscrpice energiju na izgradjivanje te fasade pa nece imati vremena da ulazhu u sebe iznutra, ali ima i onih (doduse nisu u vecini...) koji uspiju da izgrade i jedno i drugo. U svakom slucaju mislim da treba izgraditi i dobru unutrasnjost i dobru fasadu. (to je ono cemu tezi nas Alfa, i sasvim je u pravu..)

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Ti koliko vidim imas i problema sa rasudjivanjem i davanjem pogresnih slika, dakle, jasno mi je zasto izbjegavaju diskutovati sa tobom.
    Ako sam ja dala pogresne slike, dao si ih ti prvi, jer sam ja samo tebe citirala i diskutovala o onome sto si ti napisao, a svi vide sto si napisao. ( u onom postu odakle je krenula ova mala rasprava, nisi napisao nista pozitivno, sorry...za razliku od predivnog ti prvog posta kome sam aplaudirala. (mada si istini za volju i u njemu pricao o raskidima...)
    Prema tome, nauci se biti jasniji ako smatras da te pogresno citaju.

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Ja imam ljepoticu i pametnu curu sto nema veze sa mojim pisanjem o tome kakva je danasnja realnost.
    Pa cekaj, ako je tvoja realnost tako bajna, odakle onda tvoje suprotne price?
    Jos jednom, pazi kako pises ako ne zelis da te ljudi pogresno citaju...
    Ako ljudi procitaju tvoj post u kome se prica samo o ljubavnim bolovima i nijedne rijeci ljubavnog optimizma, sto mogu da zakljuce bez ono sto i ja?

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Dakle, smara me diskusija sa teskom kategorijom ljudi koji vide i citaju sve u luku od 9 stepeni.....
    Mene ne, jer volim da takvima prosirujem vidike, mada to sa njima ide sporo.
    Last edited by odli; 07-01-08 at 17:21.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prepoznati ljubav
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 64
    Last Post: 08-11-07, 09:59
  2. Ljubav i mrznja
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 34
    Last Post: 17-09-07, 14:39
  3. Sta je ustvari ljubav?
    By Sick-Boy in forum Ljubav
    Replies: 86
    Last Post: 22-09-06, 01:17
  4. Naivnost ili proracunatost...?
    By Argonaut in forum Ljubav
    Replies: 162
    Last Post: 19-06-06, 12:58
  5. Pravo vreme za ljubav..
    By The_Age_of_Love in forum Ljubav
    Replies: 33
    Last Post: 01-05-05, 13:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •