Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 127

Thread: I Milo dolijao!

  1. #1
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default I Milo dolijao!

    Šta Strazbur poručuje Podgorici?"EP poziva crnogorsku Vladu i pravosudne vlasti da pruže svu neophodnu pomoć i sarađuju sa italijanskim pravosudnim vlastima u vezi sa zaključivanjem istrage organizovanog kriminala i šverca cigareta koja obuhvata istaknute crnogorske političare (među kojma su šef DPS i poslanik Milo Đukanović i Miroslav Ivanišević, predsjednik Senata revizorske institucije) i nakon koje može uslijediti međunarodni nalog za hapšenje", piše u rezoluciji koju će Evropski parlament usvojiti danas u Strazburu.

    EP očekuje da Crna Gora uzme u obzir stav EU i da "usvoji odgovarajuće mjere" žaleći zbog potpisivanja sporazuma član 98 sa SAD "u zamjenu za američku vojnu pomoć". EU se protivi takvim sporazumima jer podrivaju Međunarodni krivični sud, pišu Vijesti.
    Od vlasti se traži i da završe istragu u vezi sa Sretenom Glendžom, komandirom ulcinjske policije i petoricom ostalih policajaca osumnjičenih da su počinili ratne zločine 1992. kada je više desetina Muslimana izručeno bosanskim Srbima.
    EP je u rezoluciji pozvala vladu da garantuje slobodu štampe, a pravosudne vlasti da što prije završe "slučaj agresije" na direktora "Vijesti" Željka Ivanovića.
    EP "snažno žali" što nije riješeno ubistvo urednika "Dana" Duška Jovanovića "koji je u to vrijeme bio u procesu objavljivanja serije članaka o švercu duvana i organizovanog kriminala u Crnoj Gori".
    EP poziva Vladu da primijeni reforme u medijskim zakonima kako bi omogućila veću transparentnost i spriječi monopole i u štampanim i elektronskim medijima, a parlament da osigura "nezavisnost Savjeta RTCG, uključujući istinsku zastupljenost svih djelova društva, čime će pomoći punu transformaciju RTCG u profesionalni javni servis".
    "Od ključne je važnosti jačati i održati nezavisne medije koji uravnoteženo izvještavaju", kaže se u rezoluciji.
    Evropski parlament ratifikovaće danas Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju Crne Gore sa EU i usvojiti rezoluciju u kojoj je, pored naglašenih nedostataka, pohvaljen dosadašnji napredak.

    Tužno je da nam neko sa strane govori da Mila i društvo treba da spakujemo i pripremimo za odbranu povodom tranzita cigareta!
    Dozvolili smo da nam drugi koji ne žive sa nama kažu:
    Ej,ljudi pa taj vaš Milo i kompanija su optuženi za mafijaško udruživanje i kriminal!
    Sada nije više u pitanju mrska nam Italija, već čitava Evropa i medjunarodna zajednica!
    Milovci,kako se sada osjećate?
    Pominju i nesrećnog Duška i prebijenog Ivanovića,deportaciju Bosnjaka,medije...
    Ovakva rezolucija Evropskog parlamenta je poražavajuća za sve koje žive u Crnoj nam Gori!
    Sad je jasno da nam nema puta u Evropu jer nikada nećemo pronaći ubice Duška Jovanovića, nikada dok je DPS na vlasti neće biti isporučen Milo Djukanović, nikada dok ovi vladaju neće se rješiti slučaj deportacije, nikada dok ovi vladaju neće mediji biti slobodni!
    Dovidjenja Evropo i ne čekaj na nas!!!
    Libertas

  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da je ovo pocetak pada niksickog jastreba i njegovog kartela.

    Od postreferendumskih izbora sam izgubio svaku nadu da ce se ista promijenit, jer sam mislio da je Evropa zadovoljna mirom i stabilnoscu u CG, a to sto drzava truli iznutra, njih ne zanima. Hvala Bogu da su konacno iznijeli najglavniji problem!!!

    Sad bi valjalo da se neke stare strukture LSCG pokupe i naprave Pokret za HAPSENJE! Mislim da bi to bio pravi potez i velika sansa za CG, da se konacno pohapse ljudi koji su opljachkali Crnu Goru i od nje napravili raj za pranje novca i drzavu bez ideje!


    Aj nek je sa srecom novi pocetak(cukam 2 puta u drvo)!
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Blago vama ...
    F.C.F.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post

    Sad bi valjalo da se neke stare strukture LSCG pokupe i naprave Pokret za HAPSENJE! Mislim da bi to bio pravi potez i velika sansa za CG, da se konacno pohapse ljudi koji su opljachkali Crnu Goru i od nje napravili raj za pranje novca i drzavu bez ideje!

    slazem se potpuno. Pri tome prvi korak da bude preuzimanje ``javnog servisa``, i hapsenje mladih lidera koji se sad ``skoluju`` u londonu a prije toga nijesu imalli cak dje da se popisaju, no su po susara spavali...


    Najveci merak bi mi bio da se uhapsi Misko Ivanisevic i da mu vidim facu, al bih volio da prisustvujem tom hapsenju vise od svega na svijetu...
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto sad cemo izrucit Mila ko srbija Mladica !

  6. #6
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Možda mu je ovo signal da se kandiduje za Predsjednika, da bi imao imunitet?

  7. #7
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default nece vala

    svi ste se Vi pomalo "ogrebali" od toga trafikinga no Vi je muka sto nijeste umjeli vise.Nemojte se unaprijed radovati NIJE MILO TO STO ZBORE NO BASTADUR CRNE GORE. A sto se Evrope tice ja sam licno protiv ulaska u EU. Ne volim da bjelosvjetski olos upravlja tom ljepotom!

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    Nadam se da je ovo pocetak pada niksickog jastreba i njegovog kartela.
    Nadaj se ti samo :P


    Nece od ovoga nista bit po mojoj procjeni

  9. #9
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidjeste li izvjestaj javnoga servisa na ovu temu!?!?

  10. #10
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    Vidjeste li izvjestaj javnoga servisa na ovu temu!?!?
    Istakli su samo pozitivne strane izvještaja a one glavne, poražavajuće, samo su stidljivo pomenuli!
    Ni u najgore Slobovo i Tudjmanovo doba nije bila ovakva televizija!
    Stidim se, umjesto ,njih!
    Libertas

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Tužno je da nam neko sa strane govori da Mila i društvo treba da spakujemo i pripremimo za odbranu povodom tranzita cigareta!
    Dozvolili smo da nam drugi koji ne žive sa nama kažu:
    Ej,ljudi pa taj vaš Milo i kompanija su optuženi za mafijaško udruživanje i kriminal!
    Sada nije više u pitanju mrska nam Italija, već čitava Evropa i medjunarodna zajednica!
    Milovci,kako se sada osjećate?
    Da si ti meni ziv i zdrav, ali zbog tog sverca koji je radjen u onim godinama kad nije bilo mlijeka i brasna, ljudi koji su radili drustvenim preduzecima ( a tada je velika vecina preduzeca bila drzavna svojina) imali su kakve pare. Jes da nisu neke ali bolje neke nego nikakve. U ona vremena da li bi ti znao bolje ? Lako je prozivati i vrijedjati. Niko nije ponosan na to, ali prezivjelo se. Sjeti se inflacije. Otac donese platu i ti od te plate sledece jutro mozes da kupis samo pola leba. A treba zivjet jos 29 dana. Cigare i marke su bile nuzno zlo. Sjedi i razmisli jesi li tada imao bolje resenje. Samo se sjeti. Ja sam se budio uz zvuke tih glisera, i isao na spavanje uz zvuke tih glisera. Da li je Evropa htjela da sprijeci taj sverc ? Pa nije, jer da jeste, ne bi bilo sverca, bar ne tolikog sverca. Prestali su kad je svima njima odgovaralo dok ne nadju drugi put. Druga je tu prica u pitanju. A koja vrijeme ce pokazati. A ti zivi i radi.
    A da Evropa oce Mila na tacni, odavno bi oni to na tante i mante zavrsili. Kao i da oce Mladica i Karadjica. Ma sve je to mazanje ociju.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  12. #12
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Možda mu je ovo signal da se kandiduje za Predsjednika, da bi imao imunitet?
    milo vec ima imunitet jer je poslanik u skupstini
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Istakli su samo pozitivne strane izvještaja a one glavne, poražavajuće, samo su stidljivo pomenuli!
    Ni u najgore Slobovo i Tudjmanovo doba nije bila ovakva televizija!
    Stidim se, umjesto ,njih!
    Ja ne znam sto je tebi cudno tu. To se konstantno radi...I svi cute, prokomentarisu uskafu, uz neku opasku i nastave kao da nista nije bilo. Mene licno to vrijedja.


    Oni dokumenta Evropske Unije prevode kako im odgovara!? Aloo?
    Posao dobijaju samo gradjevinci koji su u tal sa kartelom.
    Sudstvo nam je najgore na svijetu. Samo uzmite primjer od prije 2 dana: Drobnjak osudjen, svi ostali nevini?! Napadaci na Ivanovica se ofiraju da su im platili da priznaju. KO im je PLATIO? Ko je mogao da bude toliko siguran da sud nece otkriti citav taj DIL??? Mora da je neki jaki ruski biznismen sto ga je Ivanovic nedje prozvao...Eeee...
    Nijedan javni tender ne moze da prodje bez skandala!? Pasose smo htjeli da uradimo za 2 milioncica skuplje, pa se predomislili. I Kalamp nas uvjerava da je bio nesporazum...Nesto su tih dana bili preumorni od posla, pa im je promaklo. Zdravstvo nam je na izdisaju, obrazovanje(po zadnjim ocjenama) ispod prosjeka.

    Sto valja u CG oce li mi rec ko?!?!?!
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako sto valja pa valjda valja wild beauty :lolblue::lolblue::lolblue:
    pun energije i volje za zivotom ali zasto... otom potom

  15. #15
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    milo vec ima imunitet jer je poslanik u skupstini
    Nema medjunarodni imunitet, ovaj iz Skupstine mu vazi za Crnu Goru.
    Kao Predsjednik Drzave, vjerovatno ima i medjunarodni imunitet?

  16. #16
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Da si ti meni ziv i zdrav, ali zbog tog sverca koji je radjen u onim godinama kad nije bilo mlijeka i brasna, ljudi koji su radili drustvenim preduzecima ( a tada je velika vecina preduzeca bila drzavna svojina) imali su kakve pare. Jes da nisu neke ali bolje neke nego nikakve. U ona vremena da li bi ti znao bolje ? Lako je prozivati i vrijedjati. Niko nije ponosan na to, ali prezivjelo se. Sjeti se inflacije. Otac donese platu i ti od te plate sledece jutro mozes da kupis samo pola leba. A treba zivjet jos 29 dana. Cigare i marke su bile nuzno zlo. Sjedi i razmisli jesi li tada imao bolje resenje. Samo se sjeti. Ja sam se budio uz zvuke tih glisera, i isao na spavanje uz zvuke tih glisera. Da li je Evropa htjela da sprijeci taj sverc ? Pa nije, jer da jeste, ne bi bilo sverca, bar ne tolikog sverca. Prestali su kad je svima njima odgovaralo dok ne nadju drugi put. Druga je tu prica u pitanju. A koja vrijeme ce pokazati. A ti zivi i radi.
    A da Evropa oce Mila na tacni, odavno bi oni to na tante i mante zavrsili. Kao i da oce Mladica i Karadjica. Ma sve je to mazanje ociju.

    A znaš li zašto smo došli u situaciju da švercujemo!
    I jedno jednostavno pitanje!
    Da li su Milo, Aco,Vesko,Sveto uspješni poslovni ljudi koji su znanjem i stručnošću ostvarili veliki profit ili su gore navedeni, osobe takve profilacije, da bi u svakoj pravnoj državi bili u zatvoru?
    Alo,tvoj tata je čekao mlijeko i hleb a oni su čekali šlepere cigareta s kojim su kupovali ljude, oružje ,drogu!!
    Vodili su nečije ćerke na iživljavanje i zadovoljenje svojih animalnih potreba!
    Narod je od šverca dobijao koru hleba a oni stotine miliona!
    A da se pitao LSCG i Slavko Perović nikada, nikada ne bi došli u situaciju da moramo kao država nezakonito raditi da bi preživjeli!
    Takodje, srce me boli kada čujem vas mlade ljude na koji način razmišljate i kako sudite o veoma ozbiljnim stvarima!
    Ilustracije radi:
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu u kojoj niko od visokih funkcionera nije osudjen za korupciju i kriminal!
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu u kojoj nije razriješeno nijedno ubistvo od javnog značaja(Jovanović,Šćekić...)( U Srbiji su osudjeni ljudi za ubistvo Djindjića i dobili preko 200 godina zatvora)
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu u kojoj je javni servis potpuno pod kontrolom vlasti(Na HRT-u i RTS-u imate bezbroj kritičkih emisija na račun vlasti)
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu gdje niko nije osudjen za pranje novca!
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu u kojoj niko nije osudjen za trgovinu ljudima!
    Crna Gora je jedina zemlja u svijetu gdje su ljudi poput Veska Barovića, Aca Djukanovića- biznismeni a ne ...
    Nemoj, molim te , da su ti to uzori!!!!!!!!
    Osobe poput gospodjice Kuljak su one koje trebaju da isplivaju na površinu i donesu neku novu Crnu Goru!
    (U Srbiji je pokrenut proces protiv Kertesa,Caneta...)
    Libertas

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Osobe poput gospodjice Kuljak su one koje trebaju da isplivaju na površinu i donesu neku novu Crnu Goru!



    Ovo ti je vrh ...dje samo nju "iskopa"
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Ovo ti je vrh ...dje samo nju "iskopa"
    a sto?
    _________
    Vecina ljudi je zla

  19. #19
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Da si ti meni ziv i zdrav, ali zbog tog sverca koji je radjen u onim godinama kad nije bilo mlijeka i brasna, ljudi koji su radili drustvenim preduzecima ( a tada je velika vecina preduzeca bila drzavna svojina) imali su kakve pare. Jes da nisu neke ali bolje neke nego nikakve. U ona vremena da li bi ti znao bolje ? Lako je prozivati i vrijedjati. Niko nije ponosan na to, ali prezivjelo se. Sjeti se inflacije. Otac donese platu i ti od te plate sledece jutro mozes da kupis samo pola leba. A treba zivjet jos 29 dana. Cigare i marke su bile nuzno zlo. Sjedi i razmisli jesi li tada imao bolje resenje. Samo se sjeti. Ja sam se budio uz zvuke tih glisera, i isao na spavanje uz zvuke tih glisera. Da li je Evropa htjela da sprijeci taj sverc ? Pa nije, jer da jeste, ne bi bilo sverca, bar ne tolikog sverca. Prestali su kad je svima njima odgovaralo dok ne nadju drugi put. Druga je tu prica u pitanju. A koja vrijeme ce pokazati. A ti zivi i radi.
    A da Evropa oce Mila na tacni, odavno bi oni to na tante i mante zavrsili. Kao i da oce Mladica i Karadjica. Ma sve je to mazanje ociju.
    To ti je kao da ja tebe bacim u more jer mi se tako prohtjelo i bez ikakvog razloga, to u sred januara mjeseca, i onda ti dam ruku da se popnes na mulo i da li ti sad treba da me slavis kao svog sapsitelja?
    Ne, jer je Milo sa svojom gardom bio iskljucivi krivac za stanje u kome se nasla CG. I nemojte molim vas sada pricu, nije on, on je dobar, zaveo ga Slobodan Mlosevic, i sl.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Mila & comp. treba pobijediti na izborima, ali isporuciti ga bilo kojoj drzavi... e to ce malo teze da ide.
    Neka posalju dokaze pa ce R.Mandic da mu sudi.

  21. #21
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E chime se vi zamlacujete... Ne zelite nikom zlo ljudi!!!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    A znaš li zašto smo došli u situaciju da švercujemo!
    I jedno jednostavno pitanje!
    Da li su Milo, Aco,Vesko,Sveto uspješni poslovni ljudi koji su znanjem i stručnošću ostvarili veliki profit ili su gore navedeni, osobe takve profilacije, da bi u svakoj pravnoj državi bili u zatvoru?
    Alo,tvoj tata je čekao mlijeko i hleb a oni su čekali šlepere cigareta s kojim su kupovali ljude, oružje ,drogu!!
    Vodili su nečije ćerke na iživljavanje i zadovoljenje svojih animalnih potreba!
    Narod je od šverca dobijao koru hleba a oni stotine miliona!
    A da se pitao LSCG i Slavko Perović nikada, nikada ne bi došli u situaciju da moramo kao država nezakonito raditi da bi preživjeli!
    Takodje, srce me boli kada čujem vas mlade ljude na koji način razmišljate i kako sudite o veoma ozbiljnim stvarima!
    Ilustracije radi:
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu u kojoj niko od visokih funkcionera nije osudjen za korupciju i kriminal!
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu u kojoj nije razriješeno nijedno ubistvo od javnog značaja(Jovanović,Šćekić...)( U Srbiji su osudjeni ljudi za ubistvo Djindjića i dobili preko 200 godina zatvora)
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu u kojoj je javni servis potpuno pod kontrolom vlasti(Na HRT-u i RTS-u imate bezbroj kritičkih emisija na račun vlasti)
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu gdje niko nije osudjen za pranje novca!
    Crna Gora je jedina zemlja u regionu u kojoj niko nije osudjen za trgovinu ljudima!
    Crna Gora je jedina zemlja u svijetu gdje su ljudi poput Veska Barovića, Aca Djukanovića- biznismeni a ne ...
    Nemoj, molim te , da su ti to uzori!!!!!!!!
    Osobe poput gospodjice Kuljak su one koje trebaju da isplivaju na površinu i donesu neku novu Crnu Goru!
    (U Srbiji je pokrenut proces protiv Kertesa,Caneta...)


    OBRAZAMI JA NEDJE PROCITAH DA U SERBIJU SVJETA SVE HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA HHAHAHAHAHAHAHAA
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAH !
    Nema korupcije narod bogat ,nema pranja para ,strahota ziva ,a mrska ti Crna Gora zlo i naopako hahahahahahahahahhahahahahahahahahaha !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  23. #23
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista od toga
    :)

  24. #24
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    OBRAZAMI JA NEDJE PROCITAH DA U SERBIJU SVJETA SVE HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA HHAHAHAHAHAHAHAA
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAH !
    Nema korupcije narod bogat ,nema pranja para ,strahota ziva ,a mrska ti Crna Gora zlo i naopako hahahahahahahahahhahahahahahahahahaha !
    e to je bitno, prijatelju, da u Srbiji ne cvjeta...E blago tebi i svima koji razmisljaju kao ti...Ja znam jednu cistacicu koja jedva sastavlja kraj sa krajem a dirnes li joj Mila oci bi ti iskopala...
    Cini mi se da bolje zivim od 90% puka koji podrzavaju Mila, imao sam mogucnost i da malo putujem po svijetu, za razliku od vecine njih koji nisu mrdali ne iz Crne Gore, nego iz mjesta u kojem zive, nemam nekih finansijskih problema, dakle mogu da cutim i gledam sta ovi rade...Mozda to i radim jer malo mi ponestaje energije...Ali ono sto ne mogu i nikada necu moci je da OPRAVDAVAM TO STA RADE!!! Dakle, brate, ako nemas muda da se pobunis protiv necega sto samo maloumne rabote mogu smatrati normalnim i postenim onda makar CUTI!!!
    ______________________________________________

  25. #25
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne ynam potpisujem!!!Kad bi tako vecina razmisljala ,druge bi nam ptice pjevale...

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  3. Milo za "Politiku" o jeziku i ostalom
    By amaro99 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 04-11-04, 12:53
  4. www.googlism.com
    By Berankrsh69 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 22-04-04, 09:39
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •