Page 1 of 20 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 481

Thread: SKI Centar Vucje - nova sezona

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default SKI Centar Vucje - nova sezona

    Cuh da je Vucje ove godine dobio novog vlasnika, pa ako neko ima blizu informaciju koja firma je u pitanju, neka postuje ovdje. Mislim da zvanicno Ovaj SKI centar pocinje sa radom 24. dec. i nadam se da ce sezona biti puno-puno bolja od proslogodisnje.
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar je prosle godine bilo sezone...?
    ______________________________________________

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a vala nema nista gore no kad se cijeli nk preseli vikendom na vucje...
    ...

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zasto nema nishta gore Kuki?! Isli bi Niksicani (svi vjeruj mi) i na Jahorinu i na Shvajcarske Alpe, ali kad se nema vremena i para onda je i Vuchje super...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    A zasto nema nishta gore Kuki?! Isli bi Niksicani (svi vjeruj mi) i na Jahorinu i na Shvajcarske Alpe, ali kad se nema vremena i para onda je i Vuchje super...
    zato sto se naprave ooogromne guzve, cekas po 15 min. red na ski lift, o kafi/caju/toplom vinu u restoranu da ne pricam

    ne shvatite me pogresno gore je prelijepo, no ne volim te guzve
    ...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica, Niksic
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    zato sto se naprave ooogromne guzve, cekas po 15 min. red na ski lift, o kafi/caju/toplom vinu u restoranu da ne pricam

    ne shvatite me pogresno gore je prelijepo, no ne volim te guzve
    Gledao sam emisiju na TVNK.
    Nisam uvatio ime firme ali znam da je iz niksica i znam ljude koji sad to drze.
    Sve u svemu cojek je pricao kako su ulozili 300.000 deka u centar kupili bagera za chiscjenje puta, neke ogromne boce za gorivo cini mi se. U planu imaju za par godina da prave novi objekat. Promjenili su duseke u spavacim sobama jastuke i sl, dodali neku modernu lampariju. Pa kanalizaciju, pa grijanje, sve su doveli na neki niwo... svidjelo mi se jedino kako su kamin renovirali sa velikim kamenim plocama.
    Direktor svega toga je u jednom trenutku rekao da je kupio mashinu za cishcenje staza to jest (ratrak) naravno zacudio sam se kad je rekao da su ulozili 300.000 josh kupili ratrak jer polovni nisu mogli naci za 500.000 bagera su uzeli :P. Promjenili sajlu, nove teleskope, osposobljavaju pionir. Nema vishe karata 30centi nego dnevna karta 10eur shto je prilicno puno... i djecija oko 3-4 eura niza. Sezonska karta 100eur za Skiklubove 70 (po clanu) Shto znaci nema vishe reda na zicari bez kastiga. Kupovina i bucanje karata za voznju najveca glupost.Ocekujte da je put non stop chist i spreman za sve vrste vozila. Bice selekcija na parkingu mozda ce se i parking placati to ne znam . Bice sektor za BUss sektor za obicna lica. I tako zaveo se neki mali red naspram kako bi trebalo da bude. :joint:

  7. #7
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sprdas li se to? 10e na jbo vucje da placam...sprdnja!!!al svidja mi se to za pionir jer bi masu manje guzve bilo ovamo... ja sam inace cuo da su radulovici uzeli to al nk je takav da se neke glupave price vrlo brzo rasire...necete zamjeriti na ako bude info netacna al ja sam tako cuo :P al uglavnom nebitno ko god samo malo da obrate paznju na sve prije svega na prohodnost puta jer su i ovih godina pricali kako imaju svoje snjegocistace i kako se nece desiti jedan dan da put nije prohodan pa...necemo o tome uglavnom samo da bude snijega pa i to 10e ko mu ebe majq ne skijamo se cijele sezone nego mjesec eventualno dva...
    sto se tice guzve...ne moras vikendom da ides...idi radnim danima kad nema nikoga a vikendom izadji cisto ono da vidis nekoga hehehe
    exter posto si ti u tim vodama obavjestavaj nas malo bolan ajte uzdravlje :P

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    ako vas bash interesuje ko je vlasnik ja cu vam rec ..nisu radulovici nego jovovici shto drzhe mex centar (vecinski vlasnici mex-a).nadam se da ce sad bit sve kako valja i trebuje..vakat je

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocemo hotele Hilton i Hyatt-e po Vuchju... I jednu skakaonicu ka u AustrijU!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    a bogomo da je srece moj lux davno ti imali sve to..jedan prikladan hotel,umjesto onih jbnih teleskopa korpe,bolje puteve,bolju organizaciju...svashta poneshto ...ali jbg

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve se ono moze mnogo bolje uraditi, pa i prilicno prosiriti staze, napraviti nove zicare... Sve se moze kad se hoce i iskreno zeli
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  12. #12
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Niksic
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je to super sto su uradili ali mislim da je za Vucje 10 eurina puno za ski pass. No opet 70 e preko kluba za sezonu je podnosljivo. S obzirom ko ce biti upravnik ski centra mislim da nece biti propusta i da se nece desavati da kao ranijih godina gatamo radi li zica radnim danom i da se ceka do 11-12 h da je ukljuce. Sa takvom praksom su ovi sto su ranije gazdovali ski centrom otjerali dosta ljudi koji su radnim danima dolazili na skijanje, a vikendom nema skijanja nego samo cekanje u redu i suncanje. Ne preostaje nam nista nego da cekamo da pane snijeg i sve provjrimo na licu mjesta.

  13. #13
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    MNE
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja se iskreno nadam mnogo boljem!
    Mnogo boljem! jer malo bolje nije bilo tesko postici...
    Isto kada pogledate, ima NK finih izletista na domak ruke - i za skijanje i za plivanje... pa ko sta voli... samo da je malo ljude promijeniti i njihove glupe i dosadne navike...
    Svi na stazu cim snijeg padne pa da se lomimo po vazdan!
    I would love to change the world, but they won't give me the source code...

  14. #14
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Niksic
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam naostrio kantove i samo cekam da pane pa da se dam put manitog Krnova!
    Ljepse je 10 dana na skijanje no mjesec na more!

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tu se skroz slazem...al jbg vise zena ima na more )
    ma ko god da je uzeo samo neka nesto urade....primijetio sam ljetos kad sam isao gore da su malo sredili stazu tj skresali su one grane sto su shtrchale i masu kamenja su skresali takodje tj na dosta mjesta dje je kriticno bilo sad vise nije al ne znam kako ce to sve izgledati kad pane snijeg
    a sto se tice vikenda i guzve jbg masa ljudi radi pa jedino moze vikendom a medju tim sam i ja al ako puste pionir isto mislim da ce dosta manje guzve biti...ima li ko info kakvu oce li pionir biti u funkciji, posle 356 godina

  16. #16
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Niksic
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu si sto se tice zena ali ja kad natucem skije na noge ne treba mi niko lise Dragoljuba da ukljuci zicu i onda sve zene vicu: "Oj da mi je majko moja gonit skije k'o Montoya"! :-) Nadam se da ce srediti Pionir mada ja nemam problema sa guzvom jer idem radnim danima na skijanje.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    NK - PG
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaSPeR.MNE View Post
    I ja se iskreno nadam mnogo boljem!
    Mnogo boljem! jer malo bolje nije bilo tesko postici...
    Isto kada pogledate, ima NK finih izletista na domak ruke - i za skijanje i za plivanje... pa ko sta voli... samo da je malo ljude promijeniti i njihove glupe i dosadne navike...
    Svi na stazu cim snijeg padne pa da se lomimo po vazdan!
    cika, svuda te ima

    ja jedva cekam nedje skije da probam

    to 10EUR mi zvuci malo pretjerano za vucje, mada s druge strane to bi drasticno guzve smanjilo. A i svakako bi uzo sezonski.

  18. #18
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Niksic
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uhh! Padose mi neke pare neocekivano na racun, jos samo da padne snijeg na Vucje i odma uzimam sezonski ski pass. Ne smijem se zalijetati da ga uzmem odma jer se na Vucje nikad ne zna oce li biti snijega za skijanje 5 dana ili 55.

  19. #19
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ga ne izlazim vikendom cuvaju se pare za skijanja :P samo da pane malo...jedno pola metra...a jos snowblade da kupim i limit...

  20. #20
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Niksic
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledaj u one tandara oglase ima dobre polovne opreme sto dovoze iz Austrije i Svajcarske. Ima i snowblade, a za Vucja je greota bacat pare za novu opremu jer se nalijece na kamenje dje mu se najmanje nadas, a i na zici niko ne pazi da ti ne izgrebe skije odozgo. Posle jedne sezone na Vucju nova oprema je losija 3x nego ova polovna iz Aus. i Svice. koja je stara 5 sezona.

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Location
    New York, New York, United States
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    10e ski pass mnogo..;p
    ------------------
    Niksic-Crnogorski Detroit

  22. #22
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    887
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    mnogo za vucje i previse, 5e je bilo realno,jer u guzvi i ne mozes napraviti preko 15 voznji maximalno,pa cak je i 10 nerealno
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  23. #23
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Niksic
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato radnim danom mozes 53! Jbg kad imam posao koji je kao rodjen za skijanje! :-) Radim u smjenama i samo 5 radnih dana u mjesecu ne mogu biti na Vucju!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk-bgd
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja nikad nijesam skijao radnim danom na vuchju. bukvalno nikad u zivotu... mada odavno nijesam skijao ni vikendima, ima sigurno 4-5 godina. jebote... bas mi nedostaje...
    I'm coming out of my cage...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica, Niksic
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam ih radnim danom i dostiza do 67 a dnevno ja kad je guzva minimalno ubijem 25 30 voznja. Sad sam nabavio elan proslogodishnji takmicarski model mislim dobio na poklon ali za vucje su slabe jer su slalom skije velike a teske sa takmicarskom plocom, mada bicje dobro malo brzine nikad nije na odmet . A na vucje cu samo bit kad budem u nk inace to je rjetko ili zabljak ili bjelasica . A cjena znaci na bjelasicu dje ima 3x vishe staze i sad 2x brze zicare oko 10 15 eur dzabdzabe. Inace nikad ne placam kartu na vucje

Page 1 of 20 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nova sezona ~ nova deshavanja
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 53
    Last Post: 06-04-17, 13:38
  2. Razmjena serija i filmova
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 1231
    Last Post: 27-01-16, 21:32
  3. Nova sezona ispracaja...
    By Starscream in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 0
    Last Post: 29-08-05, 13:47
  4. Nova NFL sezona!
    By Luximus in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 29-08-04, 15:42
  5. Nova Opel Tigra TwinTop
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 12
    Last Post: 31-01-04, 19:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •