Page 11 of 147 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast
Results 251 to 275 of 3671

Thread: BBM-kanali

  1. #251
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    sto nam micete bijeljinu?
    evo velikog brata vise nema jer su poginuli troje bivsih ukucana!

  2. #252
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da je Bijeljina samo privremeno maknuta.

  3. #253
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaebavate li me da vam nedostaje bjeljinja..nemote me zaenbavat
    :)

  4. #254
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    ne zezaj, nije vazno da li je volimo ili ne, vazno je da dodaju kanale a ne da ih mijenjaju sa starim pa makar to bio najgori kanal!

  5. #255
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi skroz nekorektno da nam ukidaju kanale.

  6. #256
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zbog cega bi neko ukidao TV Bijeljina? Rijec je o televiziji kolaznog tipa koja zaista nije cijelim svojim sadrzajem pretjerano "urbana", ali koja je za tri koplja profesionalnija i zanimljivija od tzv. javnog servisa Crne Gore, pa niko ne trazi da se ukine RTCG1 i RTCG2. Doduse, mogli bismo i traziti, ali bi se kao brana postavio zakon koji kablovske emitere obavezuje da prenose program "javnog servisa". Buduci da se iz Federacije BiH preuzimaju dva kanala, Hayat i OBN, kao i jedinstveni b/h javni servis, ne bi bilo zgoreg uz TV Bijeljina dati i jos jedan kanal iz Republike Srpske - RTVRS. Sasvim je sigurno da bi i taj program imao svoje gledaliste. Ja, na primjer, ne gledam Chasse & Peche ali poznajem mnogo, mnogo ljudi koji najvise gledaju taj specijalizovani kanal, odusevljeni njegovim sadrzajima. Znam covjeka koji se, birajuci izmedju BBM-a i novog operatera, opredijelio za BBM upravo zato sto je "kod nas" Chasse & Peche u osnovnom paketu. O ukusima, dakle, ne treba raspravljati, kao ni o "ukidanju" TV Bijeljina.
    Last edited by DraganPG; 29-12-07 at 20:07.

  7. #257
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A nece nista ukinut sto ste zapeli..probno je vjerovatno
    :)

  8. #258
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    i ja bih rado volio da imamo kanal rtvrs-a

  9. #259
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    e ljudi, skoro vas dan sam gleda RTS1. ne mogu da vjerujem kakva profesionalnost, a tek kakav program. da ne pominjem filmove. BRUKA. SVAKA IM CHAST
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  10. #260
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ako neko cita od ljudi iz BBM-a neka ubace NASN makar danas i sjutra umjesto ruskog kanala C1R, dok je testno da ne propustim ove utakmice.

  11. #261
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet ista stvar. A zasto umjesto ruskog kanala? Ruski kanal ima svoje mjesto i svoju publiku, bas kao i albanski Al-Sat. Ovaj potonji licno ne gledam zbog jezicke barijere, ali medju pretplatnicima BBM-a sigurno ima onih kojima je na broju 1 na daljinskom upravljacu, kao sto je vecini - pretpostavljam - na tom mjestu RTCG1, kao sto je Rusima (kojih u Crnoj Gori nema bas malo) vjerovatno na pocetnoj tipki C1R, kao sto je meni na tom mjestu RTS1... Idealno bi bilo da imamo i nacionalne kanale Francuske, Spanije, Njemacke, da se moze cuti sto vise svjetskih jezika. I svi bismo mi opet rekli da u ponudi fali jos neki kanal. Buduci da ne bi bilo ni prirodno da svi imamo ista interesovanja (ponavljam: De gustibus non est disputandum), nema ni idalnog spiska TV kanala. No, BBM je uspio, cini mi se, da nas privuce zaista sarolikom lepezom programa u osnovnom paketu, od kojih svaki ima publiku, dakle i svoje mjesto. Protiv promjene bilo kojeg kanala! Za dodavanje svega sto je moguce! Naravno, koliko je moguce...

  12. #262
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Kod mene nema novih kanala? Na kojem se broju kod tebe pojavio In tv kanal?
    vidim da su ti vec odgovorili ali da kazem da je umjesto Bijeljine. Meni je bitno da mi ni pod razno ne maknu RTS i 1 i 2, Fox, Novu, OBN, Discovery, B92...to gledam a RTS bash redovno.

  13. #263
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kanale ce te najvjerovatnije moci da aktivirate u ponedjeljak pozivom na broj 9860 gdje ce vam biti objasnjeno kako da dobijete te nove kanale.
    Tada ce se i vratiti BN televizija, samo ce biti na drugom broju jer IN ostaje tu gdje jeste.

  14. #264
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vidim da su ti vec odgovorili ali da kazem da je umjesto Bijeljine. Meni je bitno da mi ni pod razno ne maknu RTS i 1 i 2, Fox, Novu, OBN, Discovery, B92...to gledam a RTS bash redovno.

    Nemoj da brines....nece ukidati ni jedan kanal...pa nije tako ni receno...
    Svi ostaju u ponudi + novih 7 !

  15. #265
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    Kanale ce te najvjerovatnije moci da aktivirate u ponedjeljak pozivom na broj 9860 gdje ce vam biti objasnjeno kako da dobijete te nove kanale.
    Tada ce se i vratiti BN televizija, samo ce biti na drugom broju jer IN ostaje tu gdje jeste.
    :devil:Kako cemo da se sporazumijevamo lijepooooo!:mrgreen:

    Quote Originally Posted by kablegirl View Post
    Nemoj da brines....nece ukidati ni jedan kanal...pa nije tako ni receno...
    Svi ostaju u ponudi + novih 7 !
    Znam dushice, ali mi BN ne fali bash pretjerano...zvacu vas ja u chetvrtak kad vam se guzva razmakne, da ove kanale aktiviram...Insistiram da mi Matadorr bude savjetnik

  16. #266
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci da budem savjetnik, ili ti desna ruka direktorici zvonciciznas vec moja i tvoja majka-dvije majke

  17. #267
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Insistiram da mi Matadorr bude savjetnik
    OOOooooo. Bice ovdje malo vise od savjetovanja :dring:

  18. #268
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    Kanale ce te najvjerovatnije moci da aktivirate u ponedjeljak pozivom na broj 9860 gdje ce vam biti objasnjeno kako da dobijete te nove kanale.
    Tada ce se i vratiti BN televizija, samo ce biti na drugom broju jer IN ostaje tu gdje jeste.

    Valjda cemo sami odredjivati broj na kojem ce nam se nalaziti neki kanal. Primjera radi:

  19. #269
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DraganPG View Post
    Opet ista stvar. A zasto umjesto ruskog kanala? Ruski kanal ima svoje mjesto i svoju publiku, bas kao i albanski Al-Sat. Ovaj potonji licno ne gledam zbog jezicke barijere, ali medju pretplatnicima BBM-a sigurno ima onih kojima je na broju 1 na daljinskom upravljacu, kao sto je vecini - pretpostavljam - na tom mjestu RTCG1, kao sto je Rusima (kojih u Crnoj Gori nema bas malo) vjerovatno na pocetnoj tipki C1R, kao sto je meni na tom mjestu RTS1... Idealno bi bilo da imamo i nacionalne kanale Francuske, Spanije, Njemacke, da se moze cuti sto vise svjetskih jezika. I svi bismo mi opet rekli da u ponudi fali jos neki kanal. Buduci da ne bi bilo ni prirodno da svi imamo ista interesovanja (ponavljam: De gustibus non est disputandum), nema ni idalnog spiska TV kanala. No, BBM je uspio, cini mi se, da nas privuce zaista sarolikom lepezom programa u osnovnom paketu, od kojih svaki ima publiku, dakle i svoje mjesto. Protiv promjene bilo kojeg kanala! Za dodavanje svega sto je moguce! Naravno, koliko je moguce...
    Kako da ne. Treba mozda sve kanale sa Hot Birda da BBM- stavi u svoju ponudu i to ne za 7 eura vec za 50 centi. Nije bitan broj kanala, vazan je kvalitet samih kanala.
    Ako se nekome gledaju neki drugi kanali kao sto su pro7, sat1, rtl - njemacki i slicni FTA(slobodni kanali) lijepo kupi satelitsku i eto mu sve to. Ja sam prije pitao osobe iz BBM-a dali se mogu uvesti neki kanali iz nekih evropskih paketa - dobio sam odgovor da ne moze, jer ti odredjeni kanali su samo namjenjeni za odredjeno podrucje i nemogu se uvrstiti u ponudu. Nemogu ja sad da molim BBM hajde ove kanale, hajde mozda ove druge itd, ako zelim da gledam kanale iz njemackog paketa Premiere ili zelim italijanske kanale iz Sky Italia ili mozda britanske kanale iz paketa Sky UK ili spanske, francuske, holandske, norveske, svedske, danske - kupicu satelitsku, kupiti mozda originalnu karticu nekog odredjenog paketa i gledati ono sto volim i tako iskonbinovati to sa kablovskom televizijom i zadovoljiti svoju potrebu za odredjenim kanalima.

  20. #270
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DraganPG View Post
    Valjda cemo sami odredjivati broj na kojem ce nam se nalaziti neki kanal. Primjera radi:
    Sve to mozes da napravis - imas te opcije u meniju- brisanje, sortiranje, zakljucavanje itd. Uredis listu kako tebi odgovara - mozes i favorit liste da napravis.
    Mozes i sa nekim da se nasalis - kako ti imas vise kanala od njega, skeniras sve frekvencije ponovo i ispadne ti lista od 140 kanala.

  21. #271
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Kako da ne. Treba mozda sve kanale sa Hot Birda da BBM- stavi u svoju ponudu i to ne za 7 eura vec za 50 centi. Nije bitan broj kanala, vazan je kvalitet samih kanala.
    Ako se nekome gledaju neki drugi kanali kao sto su pro7, sat1, rtl - njemacki i slicni FTA(slobodni kanali) lijepo kupi satelitsku i eto mu sve to. Ja sam prije pitao osobe iz BBM-a dali se mogu uvesti neki kanali iz nekih evropskih paketa - dobio sam odgovor da ne moze, jer ti odredjeni kanali su samo namjenjeni za odredjeno podrucje i nemogu se uvrstiti u ponudu. Nemogu ja sad da molim BBM hajde ove kanale, hajde mozda ove druge itd, ako zelim da gledam kanale iz njemackog paketa Premiere ili zelim italijanske kanale iz Sky Italia ili mozda britanske kanale iz paketa Sky UK ili spanske, francuske, holandske, norveske, svedske, danske - kupicu satelitsku, kupiti mozda originalnu karticu nekog odredjenog paketa i gledati ono sto volim i tako iskonbinovati to sa kablovskom televizijom i zadovoljiti svoju potrebu za odredjenim kanalima.
    Sada je ocigledno je da nema spora. Mislimo isto, samo drugacije govorimo - da nema idealne liste koja bi do kraja zadovoljila ukus svakoga od nas. Zato sadasnje programe, od kojih sigurno svaki ima svoju publiku (ponovo kompliment BBM-u za pocetni izbor!) ne treba dirati, a nove valja dodavati (u)koliko je to moguce. Dakle, ne IN umjesto BN, ne NASN umjesto C1R. Uostalom, to potvrdjuje i Kablegirl.
    Da u ponedjeljak ne bismo pravili guzvu na 9860, uputstvo za nalazenje dodatih kanala trebalo bi postaviti na zvanican sajt BBM-a.
    Pozdrav!
    Last edited by DraganPG; 29-12-07 at 23:56.

  22. #272
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    nemo'te da mi zafali koji kanal e cu zlo nachinjet

    nego, ledno jutros bre... smrzla nafta
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  23. #273
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    tacno sam predpostavio da ce se novi kanali pojaviti u ponedjeljak. hvala kabelgirl. zvacu odmah, samo mi za sad znamo da ce u ponedjeljak biti moguce ukljuciti nove kanale, jer u stampi jos nije izaslo! heheh! hvala na informaciji iz prve ruke! slika in televizije je extra. uh kako bi volio da se pojavi rai sport, nadam se da ce biti u nekom buducem periodu. veliki pozdrav!

  24. #274
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    evo danas in se pojavio umjesto SOS televizije, vratila se bijeljina!

  25. #275
    Join Date
    May 2007
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li što novo za ove kanale kako ćemo ih ubaciti?

    zemlja zove kabelgirl.kabelgirl javi se

Page 11 of 147 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. irc.cg.yu biseri
    By Stetni in forum #montecafe
    Replies: 996
    Last Post: 21-02-11, 23:10
  2. Pocelo se sa kablovskom u PG
    By Heroj_Pg in forum Centralni
    Replies: 1808
    Last Post: 04-10-08, 09:36
  3. Lista kanala koju nudi firma Elta-Mont (Cable TV)
    By Attention in forum Centralni
    Replies: 548
    Last Post: 11-12-07, 09:44
  4. Koji digitalni satelitski resiver da kupim?
    By rapsod in forum Sve i svašta
    Replies: 23
    Last Post: 05-07-06, 13:55
  5. Digital+ i TPS kanali + kablovi
    By MontSAT in forum Ostali oglasi
    Replies: 16
    Last Post: 11-01-06, 13:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •