Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 58

Thread: Raskidi su sve telefon ili kompjuter!!!!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Angry Raskidi su sve telefon ili kompjuter!!!!

    Svaki sedmi Britanac priznaje da je putem SMS poruke ili elektronskog mejla dobio poruku o raskidu ljubavne veze, pokazalo je jedno istraživanje koje je juče objavljeno.

    "Većina nas svakodnevno šalje i-mejlove i SMS poruke, tako da nije iznenađujuće što se sada koriste i za raskid, koliko god to bilo neukusno", rekao je Rob Barns, predstavnik vebsajta www.moneysupermarket.com koji je sproveo istraživanje.

    Prema njegovim riječima, rezultati ankete pokazuju da bi jedan odsto stanovnisstva Velike Britanije upotrijebilo neki od popularnih sajtova kako bi raskinulo sa svojim partnerom ili partnerkom.

    "Bilo bi zanimljivo to vidjeti pošto sajtovi kao što su Facebook i MySpace postaju sveprisutni u našem svakodnevnom životu", naveo je Barns.

    Jedna od najpoznatijih "žrtava" raskida putem SMS poruke je bivši muž pop zvijezde Britni Spirs, Kevin Federlajn.

    On je, navodno, primio tekstualnu poruku na mobilni telefon u kojoj mu pjevačica poručuje da je podnijela zahtjev za razvod i to dok je bila gošća jedne emisije na televiziji.

    Istraživanje sprovedeno u Velikoj Britaniji pokazuje da je 15 odsto ispitanika, kojih je bilo 2.194, dobilo poruku o raskidu putem SMS poruke ili i-mejla.

    Ipak, četvrtina anketiranih između 18 i 24 godine navela je da bi se opredijelila za tradicionalan način - pismo - da poruči da je ljubavna veza završena."...

    Shta mislite o owoj nesretji???
    Da li ste imali slichnih iskustava???
    Da li na owo gledate kao na k00kawichluk ili ne daj bozhe smatranje Vas nedostajnoj u tolikoj mjeri da Vam se face to face ne kazhe "Smatram da ne treba vishe da bude zajedno" i sve shto to prati???

    ja se lichno uzhasavam stvari ovoga tipa. Imala sam jedno iskustvo u tom fazonu, i to od osobe od koje sam se najmanje nadala...Mada mislim da je u tome sluchaju bila presudna fizichka udaljenost...Mada, nekada i nemotj da nekome ko Vam je toliko drag ali ga ne volite na ONAJ pravi nachin, a nemate hrabrosti da mu jednostavno mozhda slomi srce...Da li ima i toga???

    Swe u swemu, ja sam za to da se kazhe...pa boG0 moj...ni prva/i ni posljednji/a

  2. #2
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je to bzvz skorz, sjedi brate pa reci u oci sto imas a ne sms/msn/mail i ostale zezalice....
    ja licno to bas mrzim a nazalost puno ljudi tako zavrsava vezu ili pokusa da je zavrsi.ne znam koliko bolno bilo to sto imam da cujem ali ljepse mi je da mi se to u oci kaze,da popricamo pa svako svojim putem da nastavi.
    ne znam,to mi je uzasno ali eto....ima nas raznih i svako se drugacije ponasa ali valjda ako si sa nekim bio u vezi taj neko zasluzuje ako ne nista drugom makar normalan razlaz a ne tako.
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  3. #3
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    meni je to bzvz skorz, sjedi brate pa reci u oci sto imas a ne sms/msn/mail i ostale zezalice....
    ja licno to bas mrzim a nazalost puno ljudi tako zavrsava vezu ili pokusa da je zavrsi.ne znam koliko bolno bilo to sto imam da cujem ali ljepse mi je da mi se to u oci kaze,da popricamo pa svako svojim putem da nastavi.
    ne znam,to mi je uzasno ali eto....ima nas raznih i svako se drugacije ponasa ali valjda ako si sa nekim bio u vezi taj neko zasluzuje ako ne nista drugom makar normalan razlaz a ne tako.
    100% se slazem sa tobom .

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Neke jednostavno bude sramota da nakon prevare i sl. pogledaju u oci Pa im to dodje zgodno
    She is only here to annoy herself!

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    KONFLIK-SKU,
    ili strah od KONFLIKTA, je poznata bolest u Dansku,
    sve mora da bude "HUKLJI", to je rijech, koja ne postoji kod Slovena,
    oni se HUKAJU, kad gledaju televiziju, piju kafu, feshtaju,
    sve mora biti HUKLJI, ako je UHUKLJI, od toga bjeze kao DJAVO OD KRSTA.

    Te kulturne BARIJERE su mene lichno, jako teshko padale,
    jer se oni PRACAKAJU I NOGAMA I RUKAMA, kad treba da RIJESHE KONFLIK,
    sve mora biti HUKLJI, dushom sam danuo sa ovom strikovom.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Znam za one koji su bjezali od price oci u oci,kojima je sve tako bilo bolje i lakse,jer nisu nikad znali da se otvore na pravi nacin...I strah da cemo povrijediti tudja osjecanja i da ce neke stvari pregrubo zazvucati od nas,ne treba da postoji ipak...Jer od bjezanja ostane mnogo toga nerazjasnjeno i neizreceno i ostavljamo tu osobu zbunjenu...Ono sto ne zelis sebi ne cini drugima...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako je noko jeo *****, neka opere zube i pokusha sa osmjehom , da objasni STVAR, ja ne volim bjezanje od ISTINE, ako pogrijeshim evo glava, ili me pushti da spakujem kofer.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Radio talasni raskidi me nista ne zacudjuju imajuci u vidu da ulaskom tehnologije u svim sferama nasih zivota(sto zbog brzine zivota, sto zbog posla, sto zbog zabave...) mi kao ljudska bica se sve vise udaljavamo od LIVE socijalne interakcije(konverzacije oci u oci...) i na taj nacin gubimo dodir s prirodnim elementima naseg okruzenja, ili bolje receno postajemo taoc tog virtuelnog(zlocudnog) svijeta.
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  9. #9
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zhelim da zvuchim grubo,ali "that's life" .
    Nekog ti povredish,neko tebe. Nijedan raskid nije lep. Povredjen si u svakom sl,kada si u poziciji "ostavljenog",a nije nishta prijatniji osecaj i kada si ti taj koji ostavlja.
    Naravno da je ljudski udostojiti nekoga pre svega pravih razloga okonchanja veze,i da to bude"ochi u ochi",ali neki ljudi jednostavno teshko podnose scene i sva ona losha osecanja koja prate raskid. Lakshe im je da poshalju sms,mail,obave neprijatan razgovor i stave tachku na to.
    Druga strana,ogorchena,uhvatice se bash za taj momentat,ali to nije sushtina,jer ne postoji dobar nachin da objasnite nekome da je kraj,sem ako nije sporazumno..
    Moodo sama si rekla da je za prekid tvoje veze presudila fizichka udaljenost,to znachi da taj neko nije imao mogucnost da te vidi da bi ti uzhivo objasnio svoje razloge.
    Uvek postoji i gora varijanta svega toga,a to je ona kada se nishta ne kazhe,vec se pusti da druga strana sama skapira da je the end. E to je vec za osudu.


  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vala se mogao pretrgnuti pa MMS poslati, ali valjda stedljivost prevagnula.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...u sustini ishod je isti,dal on bio preko telefona_kompjutera il licno ti to rekao SHUTNUO TE JE tj NA PENALIO TE

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dobro kazes, a i bolje tako nego telegram. Prestravis se da nije sto drugo a ono - raskidam s tobom stop ne treba ti pop stop ...

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E nije chuda Rovchanki, STOP
    shto jedva cheka , STOP
    da dodje Hari i POP, STOP.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam sta tu ima cudno. Ako se sve vise veza uspostavlja preko neta&sms-a logicno je da se sve vise veza tako i zavrsava. Smijesno bi bilo ocekivati da neko ko je nasao djevojku preko neta ne pomisli na tu mogucnost kad dodje situacija da prekine vezu
    Kako Vaša bolest ?

  15. #15
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e sad, sta ako neko zapocne vezu preko chata/sms i tako zavrsi vezu, a izmenju samo chat/sms, nista vise, bez kontakta. Sat mislite koliko je to bolesno i koliko postaje cesto?
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pff kao shto primim/shaljem lijepu poruku ...tako i ovu ruzhnu...i ne vidim razlog da s eljudi gledaju u ochi...kad raskidaju, patetika, objashnjavanje, pravdanja...sve to dovodi do sazhaljenja koje mozhe uticati na odluku...al' vidim vecjina ovdje voli tu dramu i to deshavanje...ako je kraj shto ima tu da se pricha...
    I lost my watch….now I’m lost in time

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Hahahah kako mislis vezu bez kontakta?! Milice nije to isto oni su se upoznali preko neta a usli su u vezu onda kada su se vec znali pa je red da i raskrste uzivo i da se makar zagrle na kraju
    She is only here to annoy herself!

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A kako bi da se izgrle ako je on u Ameriku, a ona u Bagdad? Moraju poslat SMS, ili GPS ili nekoga djaola
    - Ladan ko taština duša -

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Mislim na stvarne a ne virtuelne veze
    She is only here to annoy herself!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by KRECHIMIR View Post
    Radio talasni raskidi me nista ne zacudjuju imajuci u vidu da ulaskom tehnologije u svim sferama nasih zivota(sto zbog brzine zivota, sto zbog posla, sto zbog zabave...) mi kao ljudska bica se sve vise udaljavamo od LIVE socijalne interakcije(konverzacije oci u oci...) i na taj nacin gubimo dodir s prirodnim elementima naseg okruzenja, ili bolje receno postajemo taoc tog virtuelnog(zlocudnog) svijeta.
    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Ne znam sta tu ima cudno. Ako se sve vise veza uspostavlja preko neta&sms-a logicno je da se sve vise veza tako i zavrsava. Smijesno bi bilo ocekivati da neko ko je nasao djevojku preko neta ne pomisli na tu mogucnost kad dodje situacija da prekine vezu
    meni se owi kometari ni malo ne svidjaju......to je tako ruzhno da boli...mislim na owe raskide preko kompa ili tel...toliko si bijedan da nemash petlje da nekome face to face kazhesh shta mislish??? Grizha savjesti owo ono.... No dobro, nek se side g00z*** kad obraza nemaju

  21. #21
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok, to je bio cist logicki osvrt na sustu problematiku Ne mozete uzimati samo dio paketa, sve ili nista

    Ne podrzavam takav nacin prekidanja veza, mada ga ne osudjujem jer je jako tesko povrijediti osobu do koje vam je na neki nacin stalo, a gledati je u oci istovremeno. Ne kazem da je necete povrijediti ako joj to saopstite nekim drugim putem, ali cete sebi stvoriti privid manje stete. Kazem, ne podrzavam ovakav nacin raskida ali poptuno razumijem odakle dolazi
    Kako Vaša bolest ?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zasto ruzno? Dobro Amok kaze o cemu tu pricati i raspredati, 2,5 kila patetike i opet sve trt. Ovako 1 cenAt i efekat isti.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zasto ruzno? Dobro Amok kaze o cemu tu pricati i raspredati, 2,5 kila patetike i opet sve trt. Ovako 1 cenAt i efekat isti.


    uh....nogo mi smrdi owo shto si ti napisao hari...owome sam se najmanje od tebe nadala!!:shock:

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post

    uh....nogo mi smrdi owo shto si ti napisao hari...owome sam se najmanje od tebe nadala!!:shock:
    hahahah trebao je ovo u ochi da ti kazhe )))))))) ane ovim putem ....:shala
    I lost my watch….now I’m lost in time

  25. #25
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    hahahah trebao je ovo u ochi da ti kazhe )))))))) ane ovim putem ....:shala
    ja otju nawi chas...no ...ne znma kako s posla da IZIDEM!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 12
    Last Post: 03-05-07, 19:42
  2. Kako prikljuciti mobilni na kompjuter
    By nmuric in forum Hardware
    Replies: 4
    Last Post: 02-10-06, 13:58
  3. Stari kompjuter na prodaju
    By Gari in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 21-08-06, 06:29
  4. Najbolji telefon ove cene
    By Effect_ in forum Nokia
    Replies: 10
    Last Post: 09-06-05, 12:49
  5. Samsung predstavio telefon sa kamericom od 5 megapiksela
    By patuljasti_dvometras in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 18
    Last Post: 01-11-04, 01:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •