Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 81

Thread: Prosidba...

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Ja bih potpisa' i godinu narednu da mi svracaju, kao i sto bi. Pa sta? Doceka' i ispratio bih ih i da smo zdravo... Ali SAMO da mi se rodbina ne usere u taj dan. Meni je uvijek bio bolestan taj obicaj da se odredjenim parovima nametne da taj dan provedu UPRAVO onako kako se njima GADI. To je NAS dan i zasto da ga poklanjamo drugome? A uz narodnjake i ciganliju to veselje bi bilo svacije, samo ne nase...
    A ti si jedan od 1000 koji su, uprkos svom ukusu, ipak uradili onako kako nam obicaji nalazu. Zalosno, majke mi, sto nismo urbanija nacija...
    ako bit potpisa da ti svrcu godinu dana sledecih slobodno potpisi i papire za razvod jer ti zena nece to trpjet
    a sto ne volis ti svoje rodjake?
    ja sam moje roditelje cijeli zivot plasila da svadbe nece biti tako da su bili vise nego spremni na saradnju kad sam im saopstila da sam se predomislila
    broj gostiju je podijeljen u 3 grupe, trecina mojih i suprugovih prijatelja, trecina jednog roditeljskog para i trecina drugog roditeljskog para. taman fino da budu prijatelji sve 3 porodice i najuza rodbina... bilo je tu zalutalih ovcica naravno ali nedovoljno da pokvare ukupan dozivljaj! jesu bili narodnjaci ( u toku dana, uvece smo uzivali sa nasim priajteljima i uz nasu muziku ) koje ni ja ni muz ne preferiramo ali smo se opet super proveli taj dan a obicaje smo sve zaobisli! i da, veselje je bilo samo nase, mi smo bili zvjezde toga dana i uzivali smo
    i da, nije nam se narodno veselje prosirilo na kucu! sa cestitkama se zavrsilo taj dan
    ps. Aco, cestitam! sve najbolje i uzivajte 23ceg ))
    proslijedi jedan cmok i cestitke buducoj nevjesti )
    Last edited by zippy; 18-12-07 at 11:14.
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  2. #52
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srecno vam bilo, ljudi.
    Ja, jednostavno, nisam taj tip...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Srecno vam bilo, ljudi.
    Ja, jednostavno, nisam taj tip...
    vidis kako moze to i lijepo da se kaze! ne valja napadati tudje izbore
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  4. #54
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zippy, stvarno ga tupis, majke mi. Nisam ja covjeka napao, daleko od toga. To mi je poslednje na umu kada je tako lijep povod (vjencanje) u pitanju.
    Ja sam posmatrao kroz svoju prizmu, a pomenuvsi njegov primjer (kao i sada tvoj), napao sam nasu kulturu! U kojoj bez narodnjaka nema PRAVOG vesenja. E, pih!

  5. #55
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro Flippy, sta si navalio?! Pusti casti ti. Ti sta god hoces, a neki eto hoce ako nista da podijele sa dragim osobama radost, pa makar to znacilo u glas pjevanje "Milica jedna u majke" (to mi prvo pade na pamet) Niko te ne tjera nista, pa postuj tudje izbore, makar se potpuno kosili sa tvojim nacelima.

    Sa srecom, mladenci!
    Kako Vaša bolest ?

  6. #56
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Dobro Flippy, sta si navalio?! Pusti casti ti. Ti sta god hoces, a neki eto hoce ako nista da podijele sa dragim osobama radost, pa makar to znacilo u glas pjevanje "Milica jedna u majke" (to mi prvo pade na pamet) Niko te ne tjera nista, pa postuj tudje izbore, makar se potpuno kosili sa tvojim nacelima.
    E, necu sad, za inat! :mrgreen:
    DeViLiSh|Je$$uS, nemoj SLUCAJNO da si se drznuo da napravis takvo slavlje o kojem pricas!!! To bi ti bilo poslednje, cujes li me??? Haha...

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ... ona nishta nije sumnjala tako da je sve proteklo lijepo jedino mi je frka bilo da se ne baci sa zgrade i tako...
    Zensko nije znalo? To se samo muskima cini. Onaj Cetinjanin jos i ne zna da ce kijati a Milicaaaa vice nazdravlje, a da ne zna takve stvari
    Srecno bilo.

  8. #58
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaha cujes ovoga koji crni Cetinjanin djaole tamo!

    A dobro, Milica jeste multitalentovana ali nijesu sve djevojcice takve! :monkey:
    Kako Vaša bolest ?

  9. #59
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    a shto ste uprliiiiiiiii swi ...hahahahhaha...svak ima pravo da se veseli na njemu odgovarajuci nachin...zatooo, ti mislici vichi"zdrao biJJJo"...a ti flippy nemoj sluchaj da si pushtio jednog narodnjaka kad ti svadba bude...samo da znash da tjesh ispashtati...ako se to desi...hahahahahahahahah:joint:

  10. #60
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,466
    Thanks Thanks Given 
    5,598
    Thanks Thanks Received 
    5,065
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Nisam razmisljao o prosidbi. Ne opterecujem se sitnicama.

    Devilish, cestitke!
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ne znam flippy...ja ti rekoh...morash mali kompromis udarit jbga...imace i za nas i za njih veselja....e sad ako si neki parash pa ti ne smeta da isprchish 3-4 hiljade za hranu posle svadbe da na`ranish gladne posjetioce....onda mozesh raditi shto ti je volja i ja bih no se nema bash toliko

    u svakom sluchaju svima fala na chestitkama
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  12. #62
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ DeViLiSh, ceestiiiiiiitaaaammmmmm!!!!!!!!!!!! :dring::dring::dring:

    Svako dobro tebi i buducoj nevjesti zelim, puno rumene djecice i kucu punu svega!!

    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  13. #63
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovaj Niksicanin ce verovatno morati da se suochi sa zeljama oca koji ochekuje klasican bosanski dernek sa jedno 50 gostiju iz BiH, sa sve dovucenim porodicnim tamburaskim orkestrom "koji chuva tradiciju nashih raseljenih na sve strane one nashe Juge... Mora ih i Niksic dochekat, jel tako sine?:mrgreen:"; ujcevine ponositih Crnogoraca koji ce tu da daju onu dozu ozbiljnosti i tradicionalnog, a njeni... Totalno drugaciji mentalitet, i obicaji

    Ono sto mi se cini sasvim finom varijantom - vjencanje u nekom od manastira na Skadarskom Jezeru, posle svi na buljuk (a tu ce cini mi se biti sigurno oko 150-200 ljudi) u iznajmjenim brodovima, sa muzikom na svakom brodu, Pa onda lagano niz Bojanu do njenog rodnog grada (jel izvodljivo to?), gdje nas ceka njena shira rodbina... Nece ni primijetiti kad ja i ona zdimimo za Dubrovnik
    Just to slip the skin...

  14. #64
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    samo da znash da tjesh ispashtati...ako se to desi...hahahahahahahahah:joint:
    Tebi je smijesno sto cu ja da ispastam, a? E, crkla, kakva si...

  15. #65
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Ono sto mi se cini sasvim finom varijantom - vjencanje u nekom od manastira na Skadarskom Jezeru, posle svi na buljuk (a tu ce cini mi se biti sigurno oko 150-200 ljudi) u iznajmjenim brodovima, sa muzikom na svakom brodu, Pa onda lagano niz Bojanu do njenog rodnog grada (jel izvodljivo to?), gdje nas ceka njena shira rodbina... Nece ni primijetiti kad ja i ona zdimimo za Dubrovnik
    Moracete DOBRO da pratite vremensku prognozu. Jer, kad tamo zadivlja malo vjetar, nema ni pomena veselju... A posto ce biti ljeto i vrucina, komarci ce vas razglavit'...

  16. #66
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Tebi je smijesno sto cu ja da ispastam, a? E, crkla, kakva si...
    hahahhahhaha...a shto tju...vidim...muchish se pri samom pomenu rijechi "narodnjak" ...a mislim da u startu svi pod tim podrazumijevaju "turbo...ultra...dizel..." i slichne grandovske produkte...ima mnogo lijepih iyvornih i starogradskih ppjesamam koje se daju poslushati...ali...da te ne gnjavit sad vetj...imatjesh kad da budesh na m00kama...:joint::joint::joint:

  17. #67
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Ovaj Niksicanin ce verovatno morati da se suochi sa zeljama oca koji ochekuje klasican bosanski dernek sa jedno 50 gostiju iz BiH, sa sve dovucenim porodicnim tamburaskim orkestrom "koji chuva tradiciju nashih raseljenih na sve strane one nashe Juge... Mora ih i Niksic dochekat, jel tako sine?:mrgreen:"; ujcevine ponositih Crnogoraca koji ce tu da daju onu dozu ozbiljnosti i tradicionalnog, a njeni... Totalno drugaciji mentalitet, i obicaji

    Ono sto mi se cini sasvim finom varijantom - vjencanje u nekom od manastira na Skadarskom Jezeru, posle svi na buljuk (a tu ce cini mi se biti sigurno oko 150-200 ljudi) u iznajmjenim brodovima, sa muzikom na svakom brodu, Pa onda lagano niz Bojanu do njenog rodnog grada (jel izvodljivo to?), gdje nas ceka njena shira rodbina... Nece ni primijetiti kad ja i ona zdimimo za Dubrovnik
    interesantna ideja...vidish...meni je na pamet palo da vjenchanje bude na brodu nekom...to bi mi bilo onako interesantno...mada shta znam...nedje u neku divljinu u nekom lijepom danu sa matichoram...i onda svak svojim putem ka u Radoje Dakitj...hahahahaha...shalim se...ja sam nepopravljivi romantichar iako ne ostaljam taj utisak tako da...svaka romantichna kombinacija mene obara sa nogu

  18. #68
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Republika Zabjelo
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Ovaj Niksicanin ce verovatno morati da se suochi sa zeljama oca koji ochekuje klasican bosanski dernek sa jedno 50 gostiju iz BiH, sa sve dovucenim porodicnim tamburaskim orkestrom "koji chuva tradiciju nashih raseljenih na sve strane one nashe Juge... Mora ih i Niksic dochekat, jel tako sine?:mrgreen:"; ujcevine ponositih Crnogoraca koji ce tu da daju onu dozu ozbiljnosti i tradicionalnog, a njeni... Totalno drugaciji mentalitet, i obicaji

    Ono sto mi se cini sasvim finom varijantom - vjencanje u nekom od manastira na Skadarskom Jezeru, posle svi na buljuk (a tu ce cini mi se biti sigurno oko 150-200 ljudi) u iznajmjenim brodovima, sa muzikom na svakom brodu, Pa onda lagano niz Bojanu do njenog rodnog grada (jel izvodljivo to?), gdje nas ceka njena shira rodbina... Nece ni primijetiti kad ja i ona zdimimo za Dubrovnik
    Ovaj Nikšićanin je zaprosio ženu u krevetu poslije 20 dana zabavljanja,ali iz praktičnih razloga,bila je zima,nije nam se razdvajalo,grijali smo se ispod ćebeta i razmišljali kako da razbijemo monotoniju njenog odlaska kući i krenulo je spontano,završilo se spontano....21.januara nam je palo na pamet,14.februara smo obavili vjeridbu,obavili u pravom smislu te riječi,tj.da zadovoljimo rodbinu.tj.ja tazbinu i onda se uzeli na njen rodjendan 23.maja uz kuma i kumu i bez fotografa...to je jedina stvar na kojoj sam insistrirao jako u životu i ispunila mi se...bez šatora,narodne muzike,pijanih rođaka i nebuloznih ribolovačkih priča...kad nam bude 10 godina braka i ako bude,mlada će zasluženo dobiti vjenčanicu,romantični medeni mjesec i sve što ide uz to,a do tada će se i muž valjda kultivisati i ući u to odijelo,ali ne smijem da obećam,too old to rock'n'roll,too young to die...ali prosidba je ono što nikada neću zaboraviti,gledanje filma,jedu se kokice,neka romantična komedija,suza u očima što ona mora da ide kući i poslije toga romantična priča šta i kako dalje u životu i te tri četiri riječi,a da se mi fino uzmemo?...poslije toga nervoza zbog roditelja,ovoga,onoga i prva noć nakon vjeridbe...to se ne zaboravlja...svaka čast DžonijuS,zamalo da mi bude krivo što nijesam to i vidio...

  19. #69
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast, brate! Jedan od rijetkih si koji umije i VOLI da uziva u sitnim stvarima, kome nije potrebna nikakva pompa i graja...

  20. #70
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by prsljen31 View Post
    Ovaj Nikšićanin je zaprosio ženu u krevetu poslije 20 dana zabavljanja,ali iz praktičnih razloga,bila je zima,nije nam se razdvajalo,grijali smo se ispod ćebeta i razmišljali kako da razbijemo monotoniju njenog odlaska kući i krenulo je spontano,završilo se spontano....21.januara nam je palo na pamet,14.februara smo obavili vjeridbu,obavili u pravom smislu te riječi,tj.da zadovoljimo rodbinu.tj.ja tazbinu i onda se uzeli na njen rodjendan 23.maja uz kuma i kumu i bez fotografa...to je jedina stvar na kojoj sam insistrirao jako u životu i ispunila mi se...bez šatora,narodne muzike,pijanih rođaka i nebuloznih ribolovačkih priča...kad nam bude 10 godina braka i ako bude,mlada će zasluženo dobiti vjenčanicu,romantični medeni mjesec i sve što ide uz to,a do tada će se i muž valjda kultivisati i ući u to odijelo,ali ne smijem da obećam,too old to rock'n'roll,too young to die...ali prosidba je ono što nikada neću zaboraviti,gledanje filma,jedu se kokice,neka romantična komedija,suza u očima što ona mora da ide kući i poslije toga romantična priča šta i kako dalje u životu i te tri četiri riječi,a da se mi fino uzmemo?...poslije toga nervoza zbog roditelja,ovoga,onoga i prva noć nakon vjeridbe...to se ne zaboravlja...svaka čast DžonijuS,zamalo da mi bude krivo što nijesam to i vidio...
    meni je owo HIPER romantichno!!!! pa wi pjewajte...

  21. #71
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljudi moji, jedno je vjencanje, drugo je prosidba, meni je iskreno ovo drugo mnogo bitniji momenat, intimnost izmedju mene i nje, i glupo bi bilo da sada razmisljam, kako, kad, gdje... I naravno da ce biti spontan i neusiljen momenat i za mene i za nju. Pa samo tako i mozemo obezbijediti tu "hiper romanticnost"
    Ono na cemu cu sigurno insistirati sto se vjencanja tice - da u crkvi dok bude trajao obred ne bude nikog do mene, nje i kumova, da kasnije sto manje blicanja fotoaparatima i cudima, bez imalo kicha a opet tradicionalno, i opet sa milion detalja i sitnica koji ce biti samo moji i njeni...

    A to, da je svaka vrlika svadba po defaultu vuce za sobom i kich i milion gluposti - stvarno ne mislim da je tako. Uz malo vise truda, organizacije i originalnosti - ma ima da bude savrseno
    Last edited by getaway blues; 18-12-07 at 12:59.
    Just to slip the skin...

  22. #72
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ne znam flippy...ja ti rekoh...morash mali kompromis udarit jbga...imace i za nas i za njih veselja....e sad ako si neki parash pa ti ne smeta da isprchish 3-4 hiljade za hranu posle svadbe da na`ranish gladne posjetioce....onda mozesh raditi shto ti je volja i ja bih no se nema bash toliko

    u svakom sluchaju svima fala na chestitkama
    Devilish, zelim ti puno ljubavi i srece u braku i da 23-eg bude lijepo, da se sa radoshcu sjecash svog vjenchanja bez obzira na par kompromisa koje si napravio

  23. #73
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Kuci
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zensko nije znalo? To se samo muskima cini. Onaj Cetinjanin jos i ne zna da ce kijati a Milicaaaa vice nazdravlje, a da ne zna takve stvari
    Srecno bilo.
    Cmok ljubavi

    Obzirom da ova moja ljubav mi sve prizna dva dana prije isplaniranog datuma bilo sta da je smislio, medju nama ne moze ni doci do te vrste planskih "iznenadjenja".

    Elem, kako je logicno da se spontanim ne moze nazvati nista sto je sa predumishljajem, a planirano je kad neko ima spreman prsten, kutijicu, situaciju, trenutak i slicne folirancije, nista od toga nije ni bilo.

    Dramaturgija je za one koji se time bave, pa svako pokusaj stvaranja takve situacije od amatera djeluje kao teshki kich, a kich u svakom pogledu ni mom dragom ni meni ne bi prijao. Ni da on nesto glumi, pada na koljeno,ni ja da se presnecujem od fol iznenadjenja i na kraju da placemo od srece, ili s posebnim osvrtom na tu vrstu iskonstruisane romantike trepcemo od iznenadjenja.

    Oboje znamo da prosidba znachi molitva, tradicija koja je opstala josh iz perioda kad su se ljudi vjenchavali na nevidjeno, i prosili, odnosno molili za brak sa sto vecom ponudom i priznanjem, vjeridbenim a "kupovnim" prstenom izabranice. Tako da nam je oboma sve to u danashnje vrijeme djeluje smijeshno, kad-kad simpatichno, a najchesce isfolirano i degradirajuci pristup partnera.

    Ono sto me apsolutno zbunjuje u danasnje vrijeme, zasto ko ima da moli za ljubav od ljubavi koju vec osjecaju obostrano.

    Slicno kao i sa glumom bijele vjenchanice, olicenju nevinosti a danasnje farse, kolektivnog teatra mladenaca, porodica i prijatelja, sve sa maticharom i popom na chelu.

    Jednostavno, prevazishao je i potkucivanje, i cevanicu, i sve sto se desavalo, a obzirom da nije ni molitva ni prosidba, chak ni foliranje sa pitanjem, nego najlogichniija konstatacija u neformalnim okolnostima - spontano, dok je prolazio tretman masaze rekao je:
    - " DA, ja hocu da ovo nashe bude vjechno".
    - " DA, ljubavi".

    To je bilo to, bez ikakvog pitanja, a nije ni telepatija u pitanju.

    Od tada, nismo trazili pechat i potpis maticara radi zadovoljenja strasti prema CG teatru nashih porodica i prijatelja, jer mi smo nash pechat sami dali i dobili - ljubav. A, ako nam bude potrebno radi sluzbenih formalnosti, trknucemo jedno jutro da popunimo te formulare prije odlaska na odmor.

    Oni koji zude da se oprobaju kao glavni akteri takvih dobro uigranih predstava, sa srecom i da to uspjesno odigraju.

    Volim te
    cmok
    SHape k' sebi!

  24. #74
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Rovchanko, veliki za sve ovo, i sasvim shvatam prezir prema svemu onom sto nije cista, sustinska obostrana ljubav - a jeste i formalizam, i kich, i trazenje potvrde od onih koji sa tim nemaju nikakve veze...
    Ali, te "uigrane predstave" (a tu mislim na vjencanje, ne na proshevinu) mogu da budu nesto lijepo, i simpaticno, ako se shvate na jedan pravi nacin... Zasto ne zazmuriti malo na sve te "falinke" u svemu tome i naci jednu finu simboliku?

    A proshevina - iskreno mislim sa ove 23 godine da za jedno 5, 10, 15 godina nije bitno kad ja i ta osoba dosegnemo to zajednicko stanje svijesti koje ce znaciti "da, to je to, ovo je za vjechnost", nece biti ni glumatanja ni patetike ni suvislih rijeci ni bilo cega - nego samo isti onaj zagrljaj koji svaki dan dijelimo, ista izgubljenost u njenom pogledu, isti stisak ruke i osmijeh koji nas iz dana u dan chini pobjednicima... I oboje cemo u tom trenutku znati iako niko nista nece reci, i nije to sad neka telepatija, chuda, gluposti - vec dvije prave osobe koje su dobile svoj najljepsi trenutak za vjecnost

    Bilo kakav pokusaj da TO ucinimo drugacijim - bi iskreno smatrao licnim porazom. Eto.
    Just to slip the skin...

  25. #75
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DeViLiSh|Je$$uS
    Neka je sa srecom Drug moj...
    Ali da ti kazem...pravio svadbu ili ne..gosti ce ti dolazit,htio ti to ili ne,vjeruj mi...na moju svadbu je bilo uza familija..150 zvanica...i par dobrih prijatelja..medju njima NIko i Indijanka...
    Ima da umrete od meza i trpeza
    Ljudi to je ludilo...a tek kad dobijete dijete..mislim uh...nemamo zivaca vise...jos kada ti doju ne najavljeni mislim stvarno...
    :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prosidba
    By daca in forum Ljubav
    Replies: 66
    Last Post: 03-09-05, 13:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •