Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 101 to 125 of 158

Thread: VODITELJI

  1. #101
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA
    najezhim se (od gadosti) kad ga chujem... 8)
    A nemoj tako on i Balsa Radunovic sa MBC-a su bas sexy
    Još jedna pobeda i titula...

  2. #102
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dajte mi e-mail od 2 RTCG da šaljem peticiju da onu "linčuju" sa TV-a što vodi Bunga Banga...
    WU TANG Nigga thats for something...

  3. #103
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    A pomenu li ko onoga malog ljigavca sa drugog programa Miomira Marosa.Ja se sjecam kad je bila neka proslava, jos je bio onaj trci program kad je njega Djoko Kustudic uporedio sa nekim likom iz Spanske serije, koji je uz gred budi receno *****ast
    xaxaaxax.... Prije 3-4 godine sam sve mislio da je ono zensko....Xaxax...kako se ismijah na ovaj post...

  4. #104
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    Quote Originally Posted by assassinate
    Voditeljka vec pomenute emisije Bunga banga re :lolblue:
    odlicna voditeljka, upravo sam htio da je pohvalim!
    Svaka cast, djecju emisiju, posebno sa kontakt programom u kojem ucestvuju djeca od 4 do 12 godina treba znati voditi, a ona definitivno to umije.
    Imala je i ranije nekih djecjih emisija na TVCG, ali ova je definitivno vrhunac.
    Svaka pohvala.
    -------------------------------------
    Cura koja vodi "Monto", Dusica Vugdelic, takodje dobar voditelj, umije sa ljudima i kulturna je. Svaka cast.
    ----------------------------------
    Ivan Maksimovic, u poslednje vrijeme nije bash neshto, ali nekad je bio broj 1!
    ----------------------------
    Darko Ivanovic - Skocko. Covjek zvani transformacija. Od neotesanog navijaca Buducnosti do voditelja koji je jedini u CG donekle prihvatio zapadnjacki nacin rada. odlicno drzanje pred kamerom, poznavanje stranih jezika. Sjajne autorske emisije. najbolji voditelj IN TV.
    ---------------------
    Marija Razic, Lana Sekulic, Ona hrvatica takodje sa In-a ne mogu joj se imena sjetiti... dno dna...
    -----
    Maja Krstajic - Otprilike kao i za Ivana Maximovica.
    -------------------------
    Teta sa Top Volley-a - Definitivno pobjednik u debilizmu. Jedino ko joj moze parirati, mada je dosta zelen, ali ima ambicija da je presigne je Onaj Baukovic, da li je Drazen i li kako vec, sa drugog kanala koji vodi ove ljetnje emisijice i prati muzicka zbivanja. Totalni debil. Ali totalni!
    Sa njim u paru ide i Nina Markovic koja je od odlicnog voditelja, shto je nekad bila, sebi dopstila takve propuste da to ne bih komentarisao. Previshe je opushtena da to ponekad prelazi u nekultuno... A da ne pominjem: Crna Gora, crnogorsko, nasha crna gora, crnohgorci... svaka 2 recenica mora imati neku od ovih rijeci... Pretjerano je...
    ----------------------
    ima jedna slatka curica na kanalu Pink MN ... zoe se Vana i ja bih iskoristio priliku da je pohvalim (ovo je pristrasno )
    ------------------
    shto se tiche ovih srbijanaca na nashim tv kanalima, nikome ne bih dao visoku ocjenu, najvishe zbog stimulacije ovih nashih... Ipak mislim da imamo kapaciteta da pariramo voditeljima sa Pinka i ostalih Srbijanskih TV kuca, tako da je greota da njih ovdje gledamo i njima se divimo kad to isto mozemo raditi sa nekim poznatim facama odavde koje gledamo na ulici... Oni su umislili da su velike "zvezde" i mislim da ih kao tako velike i bljeshtave i ne treba ni gledati9, da ne oslijepimo
    Kosmopolita sam. Tolerantna i otvorena za svaki vid verbalne komunikacije. Spremna da primim i uzvratim udrac, nanovo.
    Ono što me je pokrenulo da potrošim svoje dragocjeno vrijeme da repliciram upravo na ove (ne)riječi je jedanaestogodišnje iskustvo u novinastvu u Crnoj Gori- možda ću biti kamenovana kao Marija Magdalena zbog ovoga što pomenuh zemlju koja nas je izrodila.
    Nervira me palanački mentalitet. Zašto je potrebno da pretrazujući sajtove i internet ugledam nešto ( da se razumijmo poštujem svačije mišljenje) što je moj drug i kolega Mikeli mogao baš pekjuče da mi saopšti kada smo se sreli u Hercegovačkoj ulici ili prije par nedjelja u "City Hall-u". Zasigurno mi se nebi ni jedan facijalni mišić pomjerio, niti se pljuvačka skupila, a sada... sve ovo ima kontra efekat,da mi se gadi...da ne kažem nešto drugo! Otužno! Da branim sebe ne želim jer se ne osjećam ugroženom niti napadnutom. Napadnuta je profesija!Profesija kojom se i Mikeli bavi...ili bar planira.
    Pitala bih Mikelija da li zna što je sistem obrnute piramide u novinarstvu?
    Znao- ne znao, u vezi sa tim postoji vjekovno filosofsko i psihološko shvatanje da čovjek ono što jednom nauči nikada ne zaboravlja. Možeš biti ljudina i postati promiskuitetan, ali na osnovu ove floskule, kao i logike nikada jednom dobar novinar ne može biti loš, kao što Mikeli tvrdi u mom slučaju.
    Svoju energiju trošim na četri polja, tek peto je televizija. Tu ulažem tenutno najmanje energije. Zašto? Zato što sam shvatila gledajući ostale svjetski priznate medijske kuće da televizija ne pretenduje da bude edukativan već interesantan i komercijalan medij.
    Napomenuću samo da završavam svoj prvi roman Flert sa (auto) biografijom do kraja godine, kolumnista sam u "Index-u", referent i PR menager jedne italijanske firme u Crnoj Gori- (ups, opet ja!), obučavam mlade novinare na jednom radiju koji uskoro treba da pošalje prve riječi u etar i mnogo što-šta da ne nabrajam da sjutra palanka ne protumači da se hvalim hljebom koji zarađujem. Od mene dosta...
    Nina

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by posmatrac

    Kosmopolita sam. Tolerantna i otvorena za svaki vid verbalne komunikacije. Spremna da primim i uzvratim udrac, nanovo.
    Ono što me je pokrenulo da potrošim svoje dragocjeno vrijeme da repliciram upravo na ove (ne)riječi je jedanaestogodišnje iskustvo u novinastvu u Crnoj Gori- možda ću biti kamenovana kao Marija Magdalena zbog ovoga što pomenuh zemlju koja nas je izrodila.
    Nervira me palanački mentalitet. Zašto je potrebno da pretrazujući sajtove i internet ugledam nešto ( da se razumijmo poštujem svačije mišljenje) što je moj drug i kolega Mikeli mogao baš pekjuče da mi saopšti kada smo se sreli u Hercegovačkoj ulici ili prije par nedjelja u "City Hall-u". Zasigurno mi se nebi ni jedan facijalni mišić pomjerio, niti se pljuvačka skupila, a sada... sve ovo ima kontra efekat,da mi se gadi...da ne kažem nešto drugo! Otužno! Da branim sebe ne želim jer se ne osjećam ugroženom niti napadnutom. Napadnuta je profesija!Profesija kojom se i Mikeli bavi...ili bar planira.
    Pitala bih Mikelija da li zna što je sistem obrnute piramide u novinarstvu?
    Znao- ne znao, u vezi sa tim postoji vjekovno filosofsko i psihološko shvatanje da čovjek ono što jednom nauči nikada ne zaboravlja. Možeš biti ljudina i postati promiskuitetan, ali na osnovu ove floskule, kao i logike nikada jednom dobar novinar ne može biti loš, kao što Mikeli tvrdi u mom slučaju.
    Svoju energiju trošim na četri polja, tek peto je televizija. Tu ulažem tenutno najmanje energije. Zašto? Zato što sam shvatila gledajući ostale svjetski priznate medijske kuće da televizija ne pretenduje da bude edukativan već interesantan i komercijalan medij.
    Napomenuću samo da završavam svoj prvi roman Flert sa (auto) biografijom do kraja godine, kolumnista sam u "Index-u", referent i PR menager jedne italijanske firme u Crnoj Gori- (ups, opet ja!), obučavam mlade novinare na jednom radiju koji uskoro treba da pošalje prve riječi u etar i mnogo što-šta da ne nabrajam da sjutra palanka ne protumači da se hvalim hljebom koji zarađujem. Od mene dosta...
    Draga moja Nina, dobar VODITELJ i te kako moze da izraste u losheg, i ti to odlicno znash. Pa nije to plivanje pa da ga jednom naucish i uvijek znash...
    Shto se tice novinarstva ni u jednom trenutku tvoje umijece iz te oblasti nisam osporio, ali slozicemo se da voditelj i novinar nisu isto.
    Sama si rekla da TV poslu posvecujesh najmanje paznje i to se da primijetiti.
    Nije istina da sam ti ovo mogao reci jer smo se koliko se sjecam sreli u prolazu, a u city-ju se ne sjecqam da smo se sreli.
    Priznajem, bezveze je shto si ti sve ovo koje te je moguce povrijedilo procitala ovdje, i tacnjo je da je ispravnije da sam ti to prethodno rekao kao drugaru.
    Naravno, ako nemash nishta protiv, to cu ti i reci kad budesh imala vremena da me saslushash. Igrom slucaja se desilo da sam se usudio komentarisati ljude koji se bave poslom kojim se i ti bavish jer je to bila tema ove rasprave. Poshto ja za razliku od tebe imam vremena i za ovakve stvari u zivotu, ne mozesh mi uzeti za zlo shto sam se ipak prihvatio potpuno nezahvalne uloge komentatora ljudi koje vecinom poznajem.
    Ni njima a ni tebi necu ni ovdje a ni uz kaficu reci da su sjajni ako to ne mislim, kao shto cu nekima od vas reci i da mi se nesvidja bash sve shto radite ako zaista tako mislim.
    Izvini ako si se uvrijedila, u potunosti te razumijem(iako moja namjera nije bila ni priblizna onome shta se desilo), i evo javno, a i "tajno" cu ti uputiti izvinjenje koje cesh, nadam se, prihvatiti.

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nina na CdM forumu. E pa draga Nina u jedno vjerujem. To je da ti najmanje svog vremena posvecujes poslu voditelja. Mozda bi trebala da zaposlis nekog od tih mladih novinara da broje koliko puta si rekla u svojim emisijama "Drazene, nase" , "Nasi crnogorci" , "crnogorsko je..." . Vjeruj mi zabrojat ce se ... Nemam ja nista ni protiv Crne Gore ni protiv Crnogoraca to da se razumijemo. Pretjerano je na drugom kanalu drzavne CRNOGORSKE televizije toliko puta naglasavati crnogorski, crnogorsko... Ne gledaju to gladni u Ruandi vec Crna Gora.

    Zato što sam shvatila gledajući ostale svjetski priznate medijske kuće da televizija ne pretenduje da bude edukativan već interesantan i komercijalan medij.

    Vjeruj mi ,meni kao gledaocu, nisi ni najmanje interesantna a samim tim ni komercijalna.

    Ove komentare sam ti dao iskljucivo iz postovanja prema tebi kao prema osobi. Ne sumnjam da ti mozes da izrastes u kvalitetnog voditelja, ali ti jednostavno to sada nisi.
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja prvi put cujem za tu djevojku!

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    muk :devil:

    Nina ,oli da ti sredim da sipas naftu na rokspedovu pumpu.....PRAVI CRNOGORSKI BENZIN!!! DRAZESAN BENZIN!!!!
    :x

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    ja prvi put cujem za tu djevojku!
    takodje :!:

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    a Đoko Kustudić?! Ono je meni kralj najveći! Kad ufati on nekog igrača da mrzi, je*e mu majku tokom tekme!
    kako bi ga zapalio.
    nedje kad je antic dosao u barcelonu kad je poceo da mlati DA LI CE ANTIC USPJETI DA I SA BARCELONOM ISPADNE itd :lolblue:
    kakav moron
    a uvijek protiv lakersa navija zbog toga sam ga na ulici zaustavljao...
    d-bil :evil:

  12. #112
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    ja prvi put cujem za tu djevojku!
    /me too :?

    AnywayZ,
    Ona Nikchevic shto je vodila "Licno, sasvim licno" je super. Mislim da je sad urednik RTCG. (nisam sigurna) Uh, ima neka Larisa sto vodi kuvanje, qq.. sto je ono, ljudi. A jos sto je jako u toj emisiji, reklamiraju RAID u sred kuhinje.

    Sandra Rmush sa IN-a je OK. Marija Razic je bila najjaca na 3k check-in, hahahahahhahahahhaha. Lana je izvjestacena. Kustudic je simpatichan. Sofro.. sick. Skocko je fenomenalan!

    Milan Kalinic je u pocetku bio fenomenalan, dok mu nijesu prifalile forice. A Ana.. dobro izgleda, mora se priznat, a na PINK-u je to dovoljno da bude voditeljka. Rada - Hali Beri? qq Bosko...hahahah, chuh nedje u Pg - ili si mushko, ili si Boshko Sanja Marinkovic.. a sto je ono ljudi moji.. opterecena djevojka. Vojtehovska ispodprosjecna, neobrazovana, prosta, a jos pri svemu tome izigrava nesto sto nije. Ona stvarno misli da je dobar voditelj.

    Voditelj "Milionera" na BK je KRALJ!

    Ostali..
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by independent girl
    Uh, ima neka Larisa sto vodi kuvanje, qq.. sto je ono, ljudi. A jos sto je jako u toj emisiji, reklamiraju RAID u sred kuhinje.
    Najbolje im je kad se dogovore i kazu - sad to stavljamo u tiganju Mogu razumjeti da kuvar ne mora bas ispravno pricati vec dobro kuvati, ali ta emisije ne ide "na zivo" i prodje dosta ruka dok se emituje ali ipak ostane.

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Quote Originally Posted by independent girl
    Uh, ima neka Larisa sto vodi kuvanje, qq.. sto je ono, ljudi. A jos sto je jako u toj emisiji, reklamiraju RAID u sred kuhinje.
    Najbolje im je kad se dogovore i kazu - sad to stavljamo u tiganju Mogu razumjeti da kuvar ne mora bas ispravno pricati vec dobro kuvati, ali ta emisije ne ide "na zivo" i prodje dosta ruka dok se emituje ali ipak ostane.
    sve se oko tiganja vrti,pa ti vidji 8)
    "To je stvaran svet oko mene, samo čekam da prođe."

  15. #115
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    HAHAHAAHHAHAAHAHHAHAHAH ZIPA OVU ALO A ZIPA JOJ PITANJE KA DA JE POSTAVILA NE ZNAM STO PITANJE SISTEM OBRNUTE PIRAMIDE U NOVINARSTVU KA DA JE TO NEKA FILOZOFIJA KA DA JE PITALA PRAVLJENJE ATOSMKE BOMBE ALO SVI VI "NOVINARI" VOLIO BI DA VAM VIDIM TE DIPLOME IDETE NA SEMINARE KOJI TRAJU 6 SATI TU JEDETE PIJETE PRICATE ONO OZBILJNA LICA KA DA PRICATE O GIGANTU U JOHANESBURGU KOJI JE NA IVICI PROPASTI DOBIJETE U FASCIKLE 5 6 LISTOVA NABUBATE TO NAPAMET ALI NAPAMET NE PROCITATE GA SA RAZUMIJEVANJEM JER DA GA PROCITATE SA RAZUMIJEVANJEM KAO EVO TI NA PRIMJER CESES SE PO KOSI NE CESES NO SE KOPAS A U KUHINJU SI DJE CEOK KUVA I STOJIS MU IZNAD SERPE NE BI TO RADILA NO IZGLEDA DA SI PREVISE OPUSTENA I ONDA VI DOBIJETE DIPLOMU PR I STE VI PR MENADZERI WAUUUUUUUUUU :roll: KAZES DA ZAVRSAVAS ROMAN SVAKI BRAV MOZE NAPISAT ROMAN JEVREM JE DOBIO NACIONALNU PENZIJU ZA PJESMU CVRCAK CVRCI :roll: KOLUMNISTA SI U INDEX A NI DA SI ZA NJUJORK TAJMS ONO STO ZELIM RECI JESTE SPOJSIS DA ODJE CIM SE DOBIJE NEKA DIPLOMA MISLE DA SU SPECIJALISTI BOLJIH OD NJIH NEMA ALI NAMA JE U MENTALITETU DA SMI MI STVORENI ZA SVE I DA SMO NAJBOLJI UVJEK POSTOJI BOLJE OD BOLJEG I TEK TREBA DA PRICAS STO SI POSTIGLA TAMO KAD BUDES IMALA 40 50 GODINA KAD COVJEK DOZIVLJAVA VRHUNAC U SVOM POSLU TADA JE NAJVISE SPOSOBAN DA DA NAJBOLJE IZ SEBE TO STO NABRAJAS STO TO TREBA DA ZNACI NE RAZUMIJEM DA IMAS NEKAKVO ISKUSTVO NIJE STVAR U TOME KOLIKO POSLOVA RADIS VEC KOLIKO VREMENA RADIS JER NE MOZES SVE PROBAT I ZNAT ZA 10 GODINA RADA TEK SI NA POCETKU SPUSTI SE MALO ALO INAPREGNI SE JOS VISE DA POSTIGNES JA ZA TVOJE DOBRO NE ZA MOJE JER JA NISMA ODAVNO DOBAR :roll:
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  16. #116
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i sada EXKLUZIVNO SAMO NA MBC TELEVIZIJI PRAVA KOŠARKAŠKA POSLASTICA...AUUUUUUUU... kako je Krtić zakucao...

    znam da je ovo u lapsuse, ali sam ga morao pomenut...

    od prije nekoliko dana postao je čuveni Slavko Radulović...
    WU TANG Nigga thats for something...

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve je to dobro, ali, milan je milan...

  18. #118
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milan je idiot
    kako bi ga zamaka qq....
    da moju djevojku onako pecka, zadirkuje, grli, fata, detaljise oko njenih oblina... pa zasarafio bih ga da se nikad odmotat vise ne moze
    magarac jedan nekulturni...

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislish, kao anu?
    to im upola i prodaje emisiju...

  20. #120
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Neve® eve® land
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dzabe sve kad je ljakse... Ufurao se sto bi rekli...
    It's a good viewpoint, to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself, that it was only a dream.

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milan je zajebant i strashan je voditelj .... a to shto neki od vas pricaju da je ljakse, znash kolko ce mu nashkodit .... pffff

  22. #122
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ako je ovo Nina,samo da joj pozelim dobrodoslicu!
    Sto se tice novinara i novinarstva ima kod nas u CG toga koliko hoces,i svako na zalost moze biti novinar.
    Ako su novinari ljudi koji pisu za SVET onda cu zamolit da se one diplome o mojim zavrsenim skolama pocjepaju i iskoriste ka konfete za utakmicu Buducnost-Zeta!
    Sto se tice Nine konkretno,eto ponekad i pratim neke njene emisije,mislim da je sinoc bilo nesto sa Z.Colicem...Onako jer sam kroz san to gledao...
    Eto ko je gledao na MBC turnir iz Bg,mogao je da se upozna sa stupidnoscu izvjesnog novinara,koji u pojedinim trenucima nije zna ni ko igra.
    Sjetimo se i doajena naseg sporstog novinarstva B.Vujisica koji je kao pcelica prenosio utakmice sa OI `94 u Barseloni i toga se odlicno sjecam a posjedujem i VHS snimak finala u kosarci kada je imena americkih igraca izgovarao po onoj Vukovoj CITAJ KAKO JE NAPISANO.
    Zalosno je i to sto je i GRGUR postao sportski novinar,a sjecam ga se jos kao mladjanog sa bradicom i onim kosuljicama sa ostrim kragnama kada je vodio Tombolicu...
    Ne postoji slobodno i nezavisno novinarstvo u CG!Ni jedan omladinski casopis izuzev GRAFITA u pocetku,nije omladinski vec je POLITICKI.A za to imam 1000dokaza,pa cak i vec pominjani INDEX(koji iako se stampa u Torinu,nije pokupio nesto od nezavisnog novinarstva)...
    Da nisu VIJESTI,DAN,PUBLIKA REPUBLIKA-nezavisni :?: Kako ne!
    Sto se tice seminara.A mozes li postati novinar ili voditelj ako odes u neki hotel bilo na moru ili u dje kakvom brdu i da ti tamo neki engleski ficfiric odrzi govor o novinarstvu?
    O kojim mi voditeljima pricamo?
    Koliko cura sa ex 3.kanala je bilo "regrutovano" zbog znanja :?:
    Nije ni 15% :!:
    Evo ko gleda recimo na HRT-u MILIJUNASA lijepo vidi sto je voditelj i sa kakvom prirodnoscu se prilazi tom poslu.A pogledajte nase voditelje?
    Mislim na CG!
    Eto ona sa TVoleja koja je u Petrovcu sladolede prodavala sad brza ka Singerica...Emisija joj je kao katalog za trafiking :!: Ja gluplja pitanja na svijet nisam gledao.Cak ponekad i zezne ona pitanja sa regrutacije!!!
    A novinari koji su `90-ih jurisali na Dubrovnik,Vukovar ili Sarajevo,koji su tada bili junaci nacije,sada su u misju rupu ili su i dalje u slobodnom novinarstvu i uce nas kako se voli CG!
    Tako moja dobra Nina,
    meni je zao sto nam mozda neces praviti drustvo odje,ali eto slobodna zemlja,sloboda izrazavanja...
    Zelim ti da se ipak malo vise posvetis TV i da makar nesto pokusas promjeniti,pa makar i kao Don Kihot...
    Mora da postoje neke norme ko moze biti novinar a ko ne!
    KOLIKO NASIH NOVINARA IZ BILO KOG MEDIJA IMA ZAVRSEN FAKULTET?Bilo koji?Pa makar i veterinarski?!Toliko od mene...
    Djivi koliki mi je post!?Lele batko!!
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SoulShaker
    Dzabe sve kad je ljakse... Ufurao se sto bi rekli...
    ne znam samo na osnovu chega si to zakljuchio...
    /me mu se prosto divi kad ne prokomentarishe gluposti curkica u ruskom ruletu..
    a nikada mu necu zaboraviti foru za onu shto je brbljala u letecem startu...

  24. #124
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm
    [i]prenosio utakmice sa OI `94 u Barseloni
    '92 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  25. #125
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    Quote Originally Posted by rain_wind_storm
    [i]prenosio utakmice sa OI `94 u Barseloni
    '92 8)
    IZVINJAVAM SE SIROKOM AUDITORIJUMU NA POGRESCI :!:
    I da napomenem kako je Djurdjevac promasio stadio Espanjola i otisao da sa stadiona Barselone prenosi utakmicu...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •