Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 89 of 89

Thread: Dani vina i ukljeve >> Virpazar

  1. #76
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    O'lične slike.

    Ja sam pošao s familijom juče, ali kad smo došli i viđeli da bi morali parkirat' u Vranjinu pa pješke polako jer je tamo haos, odustasmo. Zato je lijepo bilo u Petrovcu.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  2. #77
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Ja sam pošao s familijom juče, ali kad smo došli i viđeli da bi morali parkirat' u Vranjinu pa pješke polako jer je tamo haos, odustasmo. Zato je lijepo bilo u Petrovcu.
    A jes' to malo grdno, majku mu...
    Ali, ljudi, njima je ispred nosa idealno rjesenje za taj problem, ali ga oni iz nekog meni potpuno nepoznatog razloga ne koriste. Oni brodovi! Da se od Vranjine u odredjenim terminima dovode i odvode posjetioci, unaprijed da je sve organizovano... Em sto bi bilo rastereceno i svima banja, em sto bi i ti vlasnici brodova zaradili koju kintu, em sto bi posjetioci imali super uvertiru za festival, kao i zavrsnicu... Da ne prestaju da skljocaju aparatima po jezeru (nesto poput mene ). Time bi i sam festival bio mnogo atraktivniji i primamnjiviji ljudima...

    Shelly, ne rece nam kako je bilo tokom noci. Pricaj!

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja bijah sa zenom danas malo.....neshto mi je ljepshe proshle godine bilo...i hrana je ukusnija bila ....ne svidja mi se shto niti se vidi ziri niti se zna zashto je ko dobio nagrade za vino,niti imaju nagradu za najbolje sredjene shtandove no su posadili one trafichice ka da dolazimo na tushku pijacu da trgujemo...stvarno je zalosno da niko ne polaze ni najmanje truda u estetiku.....

    kao nasha posla uostalom....svidio mi se vinski podrum nekih likova iz bara,nenormalno je dobro napravljen....svaka im chast.....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  4. #79
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako.
    @Flippy sinoc je bilo super sve dok se nije desila tuca (nasa posla) koja je upropastila jos bolji nastavak veceri.
    To sto si i zamislio je neizvodljivo jer onoliko auta ne bi moglo da stane u Vranjinu, osim ako nisi mislio autobusima iz Pg, Br,...do Vranjine pa onda busevima.
    Danas je takodje bilo super samo sto su se auta ostavljala na potpuno nezamislivim mjestima a policije je bilo na svakom metru.

  5. #80
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  6. #81
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    PodGorica
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oh kako sam se napio vina juče u Virpazar..... Ali što je ono bilo 5 ukljeva u plastični tanjirić 2 eura? Skupo brate....
    Egil said he would risk coming to the Thing all the same:

  7. #82
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Evo i mene... Da se pofalim,moje vino je dobilo shesto mjesto...

    Nije mi se svidjelo shto je veci dio policije bio iz BP,nije mi se svidjelo shto nisu pushtali na nasip da se parkira no su me vratili,uz objashnjenje da je samo za diplomatska vozila...A iza mene lik i kazhe policajcu "markooo,ja sam jovanov,'oli me pushtit'?"...Mora da je jovo dobar chovjek jer ovoga pushtishe...

    Sve u svemu,lijepo je bilo,2 prelijepa dana za druzhenje...Ko nije bio,iduce godine neka isplanira,bar jedan dan...Tako,a sad idem za kiselu

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Deda mraz je bio najachi lik tamo sa majicom na kojoj je pisalo "Ja volim svoju zenu najvishe na svetu" a pozadi - Ovo nije moja majica
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    I bi vikend!

    Prvi dan se pošteno nabapasmo ukljeva i isprobasmo nekolicinu boca vina :joint: Ono sunce i muzika davahu još veću draž svemu. Kasnije svrnusmo i do Badanja, al na vrijeme otidosmo i preskočismo tuču Vrhunski dan, zbilja!

    Juče kutara oko ukljeva... Jedva da ih ima, a to što ima boba ne valjaju... No, ipak ugrabismo 2 pjata freške, čisto da se omrsimo. Probasmo još nekolko novih boca vina, a onda nastavismo sa domaćim u kafanu do Badanja. Poslije se preselismo u Badanj, đe se čudo činjelo i crnogorsko igralo do malo poslije ponoći Vožnja nazad za PG i buđenje u 6 i po jutros, pa u kola na rabotu... Ne, ne boli me glavaaaaaa :kamikaza:

    A sad opet grinjanje oko potrebe za boljom organizacijom narednih godina. Ne vidim potrebu za turbo folk muzikom pošto se završi (prekratak i siromašan) zabavni program, ka ni za roštiljanjem i ćevapima blizu hotela 13. jul.

    Štandovi se trebaju raširit cijelim prostorom (i nagrađivat se najljepše sređeni), zabavni program bi treba trajat dok sunce ne zađe, ulaz se treba naplaćivat (simbolično). Sviđa mi se i ova ideja da se brodovi/barke organizuju za prevoz gostiju!

    Pohvala za angažovanje komunalaca koji su, kolko su mogli, držali prostor čistim.

    I da!! Valjalo bi da ima kakvi bankomat blizu!!


    Quote Originally Posted by Webmonster View Post
    Eo ga dežurni krivac...

    - Koja je ono statua na tvrđavu?
    - Nije to statua, no Lex ili Greco slikaju!!

    hehe

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Ova treća je fenomenalna!
    Fala! Pita sam za tebe, čisto da se zna!

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hehe, cula sam da si pitao
    Ja sam bila kasnije.
    Tuca je bilo vise, i kod Badanja i u hotelu,...
    Potpuno se slazem za one rostilje, ono bih strogo zabranila ali za sve propuste su "krivi" organizatori samo zato sto nisu ocekivali onoliki broj ljudi.

  11. #86
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Znaci bilo je lijepo, milo mi je!!!


    A zahebavate li se da su izbijale tuce? Oko cega zna li se?
    Da pogadjam, oko politike ili oko nevjesta :joint:
    @Fenix Bogme dobra je ona nevjesta na kraju!

  12. #87
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Znaci bilo je lijepo, milo mi je!!!


    A zahebavate li se da su izbijale tuce? Oko cega zna li se?
    Da pogadjam, oko politike ili oko nevjesta :joint:
    @Fenix Bogme dobra je ona nevjesta na kraju!
    Za u hotel ne znam...A kod badanj-a je doshlo 15 ljudi,drushtvo neko i naruchili su 10 litara vina,platili i sjeli da piju...To je bilo oko 5 sati...A onda je badanj doshao oko 5 do 6 i odmornim glasom rekao da je kafana rezervisana za chlanove zhirija i da moraju da izadju...Ovi su rekli da nece dok popiju to shto su platili i onda je ushla grupa pripitih momaka da brane badanj-a,pochela je ona pjana pricha "brateeee moj,ja sam sula radov" i tad sam ja izashao...eto..

  13. #88
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za neupucene, Badanj je inace onaj masni lik sto je sa Zonjom na reklami za BBM kablovsku i sto veli: "Hvala, hvala! Ja sad idem kuci, da odmaram glas..."

  14. #89
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U hotelu se neko pobio sa obezbjedjenjem pa je nastala cijela frka, dosla je policija i privela svakoga na koga je nalecela pa pustala narod u 3-4h ujutro.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Stanje u Srbiji i uspjesna tranzicija...
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 14-10-04, 19:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •