Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 43

Thread: Ergonomska stolica za PC ?

  1. #1
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default Ergonomska stolica za PC ?

    Treba' bi da uzmem neku stolicu za PC posto mi ove klasicne s'ebase kicmu...Uzima bi nesto za 50-100€...za te pare neocekujem nista spektakularno samo da se moze normalno sjedjet/naslonit i da ima naslone za ruke..nije bitno jel koza il nije cak bi mi vise odgovaralo da nije....Znaci nesto kao prilozena slika (to je Miller-ov Aeron koji kosta skoro 1K€ ).

    Sta preporucujete i gdje da pogledam ?
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  2. #2
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,919
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    a po ovih salona namjestaja..namos ..dendros...
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  3. #3
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eo nalece na Elmag reklama pa vidjeh ovu za nekih ~70€ http://www.namos.cg.yu/detaljna.php?id=170
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  4. #4
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro pitanje jer i ja trazim jednu da nije plastikaner koji se standardno nalazi kod nas a prodaju ih ka da su neki kvalitet

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    Treba' bi da uzmem neku stolicu za PC posto mi ove klasicne s'ebase kicmu...Uzima bi nesto za 50-100€...za te pare neocekujem nista spektakularno samo da se moze normalno sjedjet/naslonit i da ima naslone za ruke..nije bitno jel koza il nije cak bi mi vise odgovaralo da nije....Znaci nesto kao prilozena slika (to je Miller-ov Aeron koji kosta skoro 1K€ ).

    Sta preporucujete i gdje da pogledam ?
    ove klasichne iz kuhinje :mrgreen:
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  6. #6
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ove klasichne iz kuhinje
    A momak kako si ti zatajio, nemaš što činjet no se šalobacakaš odje po forumu...

    Dobro pitanje jer i ja trazim jednu da nije plastikaner koji se standardno nalazi kod nas a prodaju ih ka da su neki kvalitet
    Najgore su mi one "kvalitetne" kozne sa koje klizas ka da si bocu ulja prosuo po njoj...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  7. #7
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ..ja sem moju uzeo u namos, evo 4-5god, cula nije, a uz to niti kliza niti je "plasticna", nego se zalijepis za nju-koza..
    A jako je kad sam je kupovao, trazio stolicu na kojoj mi odgovaraju nasloni za ruke- jel' da oslonim ruke dok kucam, a zena u salonu mi nudi neko smece (one plave, crvene..) i kaze ove su ti odlicne i naslon ti nista ne treba dok kucas.. Nisam je poslusao..

    To podjes stolicu da kupis a oni bi ti krevet uvalili, kao to ti je najbolje. Zato, pamet u glavu
    poz
    virtual_activity_for_cool_reality

  8. #8
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Zabjelo
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e da vam kazem
    mucio sam se sa tim stolicam od 50eur i sl..i kicmu ostetio. Htio sam da odvojim i 150eur za stolicu ali su mi izgledale isto kao one od 50eur,jedino sto su vise nasminkane..ka VISTA I onda sam se zaplakao i dao 200eur za stolicu, upravo sjedim na njoj. Mogu vam rec da je razlika ooogroomna, pogotovo zbog toga sto dugo vremena provodim njoj.
    Inace kupio sam je u salon namjestaja gdje je London Pub, pa u suteren.
    Covjek koji tamo radi je pravi lik, objasnio mi je tacno sto treba da gledam kod stolica i onda sam ja isao od salona do salona i gledao i stvarno se uvjerio da su uglavnom veliko smece.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    U onom salonu kod London puba su odlicne stolice, i jedino tamo mozes kupiti dobru fotelju za racunar. Ne kupuj slicajno nista u Namos i slicnim salonima, pogotovu ne ovu koznu sa slike iz Namosa, to su fotelje dobre za sjedenje, ali ne i za duzi rad na racunaru. Trazi nesto poput one na tvojoj prvoj slici. Kako rece MrLimeni, zaplaci se i daj 200 evra za stolicu, ali ces posle da uzivas i bices miran jedno 5-6 godina

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    bila je jedna odlicna stolica u namosu oko 170 eura, ali mora da se naruci a ja nijesam mogao cekati

  11. #11
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nece od mene stolica gledat 200€...imam sad precih stvari...prije cu te pare dodat za bolju graficku itd...

    Uze moja majka za kancelariju u Office stolicu na preporuku radnika tamo...skoro 200€ i qrca nevalja iako ima sva podesavalja....
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  12. #12
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Stari, vise mnogo vrijedi dobra fotelja od graficke, no necemo sad o tome... Sto se tice stolica u office centar, ako je tamo placena 200 evra, to znaci da je uzela najgoru koju imaju u ponudi... U office ako sta valja kosta makar 300-400 evra

  13. #13
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jes u Office Centar....a sljedeci put ce uzet nedje drugo...mjenjaju ih svakih par mjeseci u firmu...

    Pocu do Namosa da vidim sto ima pa da ako uzmem sto..javicu.
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Post

    Ova stolica za koju si dao link je slabog kvaliteta, brat mi je za firmu kupio par komada i uopste nije zadovoljan.

    Ja ti preporucujem ovu -> http://www.namos.cg.yu/detaljna.php?id=162
    Cijena joj je ~ 120Eur
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  15. #15
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I ta mi je zapala za oko...Viecu u Namos kako mi koja odgovara pa cu izabrat...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  16. #16
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrLimeni View Post
    e da vam kazem
    mucio sam se sa tim stolicam od 50eur i sl..i kicmu ostetio. Htio sam da odvojim i 150eur za stolicu ali su mi izgledale isto kao one od 50eur,jedino sto su vise nasminkane..ka VISTA I onda sam se zaplakao i dao 200eur za stolicu, upravo sjedim na njoj. Mogu vam rec da je razlika ooogroomna, pogotovo zbog toga sto dugo vremena provodim njoj.
    Inace kupio sam je u salon namjestaja gdje je London Pub, pa u suteren.
    Covjek koji tamo radi je pravi lik, objasnio mi je tacno sto treba da gledam kod stolica i onda sam ja isao od salona do salona i gledao i stvarno se uvjerio da su uglavnom veliko smece.
    Mozda je tema malo stara, ali me zanima da li postoji jos taj salon iz 2007 . Nijesam iz Podgorice zato pitam.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako se zove ta radnja pored London pub-a? Je li još uvijek aktuelna?
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  18. #18
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    podji do dr trade-a imaju dobar izbor svega i svacega za kancelariej
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala, ali su tamo prema sajtu date stolice koje koštaju i po 1000€ u čiji kvalitet ne sumnjam, ali ne radim u Vladu CG...Hehe
    Koliko para bi ste dali za stolicu? Mislim da kvalitetna stolica koja stabilizuje kičmu veoma, veoma bitan faktor, tako da tu ne treba žaliti novac. Naravno, ukoliko ga imate
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  20. #20
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makach View Post
    Hvala, ali su tamo prema sajtu date stolice koje koštaju i po 1000€ u čiji kvalitet ne sumnjam, ali ne radim u Vladu CG...Hehe
    Koliko para bi ste dali za stolicu? Mislim da kvalitetna stolica koja stabilizuje kičmu veoma, veoma bitan faktor, tako da tu ne treba žaliti novac. Naravno, ukoliko ga imate
    Ja sam bio u DrTrade prije neki dan. Po meni najbolji odnos cijena-kvalitet(odnosi se na DrTrade) je stolica Match od Sedusa. Probo sam je i odlicna je stolica. Kosta 320 e.http://www.officechairsuk.com/media/...olstered_6.jpg

  21. #21
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Ovo je isto odlicna stolica, toga nema u CG da znam. Nju bih najradije uzeo jer preferiram stolice sa visokim naslonom

    Inace, kao prelaznu varijantu sam uzeo u Namosu samo potpuno crnu. Kosta 68 e i za te pare meni najbolja stolica sa visokim naslonom. Dosta je udobna i izdrzljiva za ne pretjeranu kilazu(ja imam oko 85 kg). Izlozeni primjerak je dosta rastelovan, ja sam trazio da mi daju zapakovanu koju sam sam montiro i ispodesavo.

    Takodje da napomenem i u DrTrade i u Namosu daju godinu dana garanciju, s tim sto je DrTrade dosta skuplji a i stolice su brendirane.(ugavnom)
    Last edited by darkooo; 13-10-12 at 22:44.

  22. #22
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja preferiram stolice sa visokim naslonom. Ne bih žalio novac ako mi mogu garantovati dobar kvalitet i udobnost za tijelo za više vremena provedenim pred računarom.
    Koliko ja vidim taj model Vitra imaju na sajtu Dr Trade-a. http://www.drtrade.co.me/stolice/vitra.html
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  23. #23
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neko još nekih predloga?
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odlicne stolice imate u Normalovu zgradu p.p. BlokaV... Ne znam ime salona, ali se ljudi bave opremanjem kancelarija (kao DrTrade).. Na izlog su im neke alijenske stolice prevrhunskog dizajna i komoditeta, ali i po 350-400e koliko se mogu sjetiti, ali unutra imaju i jeftiniji program, ali isto dobar...

    I ja cu skoro da kupujem stolicu, a ne bih da zaplacem 400e za nju, a opet svaka naspram ovih alijenskih mi je za plakanje
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makach View Post
    I ja preferiram stolice sa visokim naslonom. Ne bih žalio novac ako mi mogu garantovati dobar kvalitet i udobnost za tijelo za više vremena provedenim pred računarom.
    Koliko ja vidim taj model Vitra imaju na sajtu Dr Trade-a. http://www.drtrade.co.me/stolice/vitra.html
    Na sajtu da, ali je ja nijesam vidio, a iso sam do njih prije 10tak dana.

    Quote Originally Posted by makach View Post
    Ima li neko još nekih predloga?
    http://www.steelcase.rs/sr/proizvodi...e-stolice.aspx . Neko je pisao u drugoj temi da rade isporuku i za cg.

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    I ja cu skoro da kupujem stolicu, a ne bih da zaplacem 400e za nju, a opet svaka naspram ovih alijenskih mi je za plakanje
    Sto prije zaplaces, ledja ce ti prije biti zahvalna . Ne moze se uzet dobra stolica bez 250-300 e min. Bas me zanima kakve su te alijenske. Ako budes bio u mogucnosti da neku uslikas, bilo bi dobro
    Last edited by darkooo; 24-10-12 at 10:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •