Results 1 to 8 of 8

Thread: Da li ce Crna Gora dobiti novog komsiju?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Da li ce Crna Gora dobiti novog komsiju?

    Pocelo prikupljanje potpisa za izdvajanje RS iz BiH

    Danas je u Banja Luci pocelo prikupljanje potpisa gradjana za odrzavanje referenduma o izdvajanju RS iz sastava BiH. Potpredsjednik Udruzenja gradjana “Zajedno do istine”, koje organizuje prikupljanje potpisa, Milan Crnkovic ocekuje da ce ovu inicijativu svojim podrzati od 300.000 do 500.000 gradjana Republike Srpske. Prema njegovim rijecima, akcija ce narednih dana biti nastavljena u svim vecim gradovima RS.

    Za pokretanje inicijative za odrzavanje referendima o izdvajanju RS iz sastava BiH, Narodnoj skupstini Republike Srpske potrebno je dostaviti najmanje 3.000 potpisa.

    Samo me interesuje, da li ce na eventualnom referendumu dobiti pravo glasa i one muslimanske izbjeglice sto zive van RS? I da li ce referendum biti raspisan na nivou cjelokupne BiH?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je to jos jedan pokusaj legalizovanja zlocina nad bosnjacima u "BIH".Sad kad su genocidom promenili nacionalnu strukturu te zlocinacke tvorevine ,zvana R.S. ,traze referendum za njeno izdvajanje.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Da li ce Crna Gora dobiti novog komsiju?

    [quote="Beranac"]
    Pocelo prikupljanje potpisa za izdvajanje RS iz BiH

    Danas je u Banja Luci pocelo prikupljanje potpisa gradjana za odrzavanje referenduma o izdvajanju RS iz sastava BiH. Potpredsjednik Udruzenja gradjana “Zajedno do istine”, koje organizuje prikupljanje potpisa, Milan Crnkovic ocekuje da ce ovu inicijativu svojim podrzati od 300.000 do 500.000 gradjana Republike Srpske. Prema njegovim rijecima, akcija ce narednih dana biti nastavljena u svim vecim gradovima RS.

    Za pokretanje inicijative za odrzavanje referendima o izdvajanju RS iz sastava BiH, Narodnoj skupstini Republike Srpske potrebno je dostaviti najmanje 3.000 potpisa.
    Necete dobiti komsiju Beranac vec pakao. tzv RS nikada nije postojala na tlu Bosne, nije se dobrovoljno udruzila u Bosnu, vec je nastala etnickim ciscenjem nesrba, zlocinom i genocidom. Kao takva ne moze opstati jer bi to bio znak svim neljudima na svijetu da se zlocin isplati. Bit ce ukinuta na isti nacin kako je ukinut Treci Rajh. Sto prije to shvate pilece pameti koje i dalje navode bosanske Srbe na zlo, prije ce se Bosna vratiti svom normalnom zivotu. Uostalom, mi smo veci prijatelji nasim gradjanima, pa tako i bosanskim Srbima nego cetnicke gedje iz Beograda. na slobodnoj teritoriji Bosne bosanski Srbi zive dva puta bolje nego u onom dijelu tzv RS, koji je i dalje pod kontrolom pecinskih ljudi.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajd' da ti verujemo

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pitanje je naravno hipoteticko. Pravo da vam kazem, nemam nikakve preferense sto se tice drzavnog uredjenja BiH, vec sam pitanje postavio dezurnim Srbobraniteljima oko njihovog stava sto se tice vecine i glasackog tijela.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ако могу Дукљани и црногорски сепаратисти да имају ПРАВО на референдум, исто тако ПРАВО имају и Хришћани у Босни (Срби и Хрвати) и Шиптари на Косову (католици и Муслимани) и сви остали на подручју СЦГ и федерације БиХ и Републике Српске.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Već postoji predlog da Herceg Novi bude njen glavni grad

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vidim da je skupljanje potpisa u R.S. za referendum na koji ce odluchiti dal' ostaju u sklopu BiH od velike vaznosti za Crnu Goru, a posebno ne za njenu buducnost!
    Sigurna sam da ima bosanskih sajtova koje vec posjecujete i na kojima mozete razloziti ovo pitanje... zato LOCK!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •