Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 29

Thread: T-Mobile...tuga, jad !!!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default T-Mobile...tuga, jad !!!

    Dopunjavam racun 29.11.2007 na mom pripade broju, stanje na racunu se povecava naravno duplo od iznosa vaucera i posle toga kartica automatski blokira. Naravno, nakon toga odlazim u poslovnice u Podgorici i ljudi mi 'ladno kazu da ako ce da mi 'reanimiraju' karticu, moram da dam licne isprave i normalno da im isprsim 10eura. Da napomenem da kartica nije vadjena iz telefona skoro godinu dana niti je fizicku ostecena. al kako oni kazu u pitanju je neki softverski problem.
    U prevodu svega, ja kupim vaucer i da bi ga 'aktivirao' oni mi traze 10Eura i da registrujem pripade broj na ime. Zar to nije sramota naseg T-Mobile-a i te nadaleko poznate kompanije. I naravno rjesio sam da karticu fizicki unistim da im ne bi vise dosadjivao i da mi ne bi kolutali ocima oni manekeni iz njihovih poslovnica.
    Ne ocekujem nikakvo objasnjenje od bilo koga ili opis slicnog problema, ali samo sam htio da javno iznesem koliko T-Mobile brine za svoje korisnike i koliko ga je stalo za ono sto uvale ljudima.
    Who let the dogs out

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,387
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    4,014
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    BlackVelvet mome bratu je tako otkazala kartica ali su mu je zamijenili bez problema i naknade???
    A ja evo prikupljam materijal za jedan fin post o Telekomu i njihovom odnosu prema korisnicima
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Mozda je tvoj brat postpaid korisnik ( cuo sam da njima zamjenjuju bez problema) al ova kartica je pripade i naravno to je 'velika' razlika po njima samo zato sto kod nas nemaju osiguranu tu jadnu mjesecnu pretplatu !
    Who let the dogs out

  4. #4
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    i mene je obradovala chinjenica da dana 30.11. tekuce godine nije bilo shanse da se idje nadje, tj. da se kupi, vaucher za TE MOBAJL (bash ruzno zvuchi pi). shto je bilo? zadnji dan one akcije DUPLO a, pa da ojade jos vise ovaj narod, rijesili da ih sve povuku iz prodaje...

    fukarluk
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    U poslovnicama je bilo koliko kod hoces, licno sam kupio 30.11 vaucer od 10eura

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ako su tolka gamad sto onda koristite T-mobile ? ? ?
    a eo.

  7. #7
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,269
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    BlackVelvet mome bratu je tako otkazala kartica ali su mu je zamijenili bez problema i naknade???
    A ja evo prikupljam materijal za jedan fin post o Telekomu i njihovom odnosu prema korisnicima
    Boginja nas je napustila, ali ce zato diplomirani ekonomista, uvazeni gospodin Milos da zauzme njeno mjesto i zabiljezi jos bolje rezultate.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Vec sam nedje u nekom od threadova isprichao svoju odiseju sa vrlim T-uzasom! Necu se ponavljat, vec imam novu anegdotu (istina ne moju) za ovog telekomunikacionoinformatichkokablovskog gmaza!

    Moj dobar drug, dugo godina vec bio na pripaid-u, i odluchio da predje na postpaid. Uzeo ujedno kod finih ljudi, k800i+smart paket. (ne znam tachno koji).. Idila, shangri-la reklo bi se.. E pa nije! (zashto me to ne iznenadjuje?!) Chovjek zatrazi da mu aktiviraju roaming jer ide na dug, poslovan, put u inostranstvo.. Nemash problema breate, ukljucheno, zavrsheno.. rekoshe ruzichasti dechki! Mogu da preskochim dio gdje chovjek stize abroad i vidi da mu je roaming ukljuchen, koliko li na "Slobodinom" shporetu.. Snalazi se, zove rodnu grudu (uh), i fata veze, da se ukljuchi neshto shto je po automatizmu trebalo vec davno da je ukljucheno! Ajde to neka, vec kako je ostao dugo abroad, skoro mjesec dana, dodje i 20sti, te ti oni njega fino, zbog 12 eura duga, iskljuchi (Ne pomenuh, pardon, naravno nikakav rachun mu na kucu nije stigao..), iako ispod 15 po sopstvenoj praksi ne iskljuchuju, ali jbg, moze neko ko prima 2-3k eura da ne plati 12 eura, te da nanese neizmjernu shtetu ovoj vrloj, prepunoj mladih fantastichnih ljudi, firmi, shtetu! Ali, ajde i to neka..

    Vrati se chovjek kuci, a uzelio se svemu, rodu svome, majci, sestri.. a najvishe "T-comu"! Jer shto je zivot bez T-coma!? Shto je chovjek bez T-coma?! Sirak tuzni medju vihorove.. Eee.. Ihh.. Kad bih samo mogao da da budem T-com!! (Izvinjavam se, ponese me zar, toliko me t-com inspirishe!)

    I na kraju, kao tachka na i, zadovoljan zbog svega, zaputi se da plati milionski dug, ledna kisha pljushti i to sa vjetrom, divno vrijeme za shetnju.. Kad, AKCIJA, dijele telefone za prost puk, zajedno sa sjajnim ugovorima.. E sad, to shto chovjek oce da plati rachun, a ne da uzima telefon, ne da potpisuje ugovor, ili bilo shto slichno, to nikoga ne interesuje, vec magarche drezdi na kishi i chekaj red.. ALOO Red je za telefone, ne za placanje rachuunaa!! Ne znam shto mu je bilo te stade da cheka, valjda red nije bio narochito velik.. I na sto crnih jada, nekako njega i par ljudi, pusti momak koji je bio na vratima, da se sklone s kishe.. Istina vrlo bojazljivo, jer moze da ostane bez po plate zbog toga..

    Kao shto vidite idila je neizmjerna, i ne nova za bilo koga ko je imao posla sa ovim finim ljudima! Kad bih samo mogao da da budem T-com..

  9. #9
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I mene cudi otkud toliko korisnika kad nista ne valja. Ili, mozda se javljaju najvise oni koji i koriste neku drugu mrezu ili rade za nju?

    Nevaspitanost nekih forumasa je za zaljenje.

    U T-Mobile nije sve idealno (znam, jer radim tamo), ali daleko od toga da je ovako kako neki predstavljaju.

  10. #10
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stampar View Post
    I mene cudi otkud toliko korisnika kad nista ne valja. Ili, mozda se javljaju najvise oni koji i koriste neku drugu mrezu ili rade za nju?

    Nevaspitanost nekih forumasa je za zaljenje.

    U T-Mobile nije sve idealno (znam, jer radim tamo), ali daleko od toga da je ovako kako neki predstavljaju.

    pa zali se onda(samo ne znam kome)

    pa nije nidje sve idealno i argumentuj svoje tvrdnje.
    a eo.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I mom bratu su danas trazili 10 eura za aktiviranje kartice, naprasno mu je prestala da radi, mozda je i ostetio. Ali zar nije cijena nova prepaid kartice vise nego dulo manja? Je li ovo kanjavanje starih korisnika T-COM? Na kraju se odlucio da predje na MTEL, kad ovi nisu toliko zainteresovani.
    Moje probleme sa Promonte u istim situacijama necu ni da pominjem, zbog 5 puta pogresno unesenog pina mi se "samounisti" promonte DUAL katica, cirka 20 eura za zamjenu...:trashcom:

  12. #12
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sikreno sa t-mobileom nisam imao problema,prepaid korisnik sam bio jedno vrijeme,majka je postpaid...vise bih zalbi imao na ProMonte cija me je sluzbenica greskom prebacila sa prepaida na post i zbog cega sam izgubio broj koji sam koristio 6 godina

  13. #13
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni su ne znam zasto na T-Com izgasili karticu
    a eo.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad me zovu da rade anketu ovi iz T coma na fixni i to drugi put za zadnje 3 mjeseca potpuno ista pitanja!!Javlja se gospodjica i ispituje me ,a mene nesto palo na pamet da je zajebajem, pa je o jadu zabavik:-)Veli ona nabrojte operatere mob. Telefonije .Rekoh vodafon,orange,tim...Prekida me ljubazno i kaze samo za crnu goru !Ao sto ne reces odma-velim joj ja te joj ih nabrojah.Sledece pita kako ste zadovoljni uslugom u nasim t com centrima?Reko razmisljajuci o tim iskustvima ja sam zaspao.A osoblje kako je osposobljeno za posao?Zenski dio rekoh odlicno a za muskarce nisam siguran. Kaze imate li ukucana ispod 14 i ispod19 god?Reko broje li se kucni ljubimci?...,ah... ne ne broje se kucni ljubimci propijuka ona.No samo celjad?Je li? upitah je.Veli zbunjeno ..ah..jeste..ovaj...da...samo celjad..epa rekoh onda nema niko ispod 19,kad ce ona mrtva ozbiljna: a ispod 14?Ha ha kakva kraljica!Pitah je da mi nece koji euro platit za ovu pricu svu..Ah ne ne promumla ona.. Veli na kraj koje ste godiste?Aj rekoh mozete li da pretpostavite?Veli ne mogu gospodine...Nema reko veze ni u deset godina ako promasis...Pa ne mogu,ne mogu gospodine...E kako je spustila slusalicu,brate mili slomila je telefon 100%kraj joj bio!Eh da pokusao sam mobilnim da snimim razgovor no neuspjeh usled preglasnog tv-a u blizini:-(

  15. #15
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vidim da su i pojedine firme pocele da raskidaju ugovore sa t- mobile- om....
    to bi vec moga da im bude ozbiljan problem...
    npr firma dje ja radim im je vratila oko 30 umrezenih brojeva.... i presla na drugu mrezu
    to im je sigurno nekoliko hiljada eura manje svakog mjeseca....

  16. #16
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos samo Vodafon da dodje Strpljenja , uskoro ce!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    iscaaaa, odavno sam ja presao na pro monte.... ne volim nikako T-Mobile....
    BMW Motorsport

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo sam koristio ProMonte-ov broj, pa Monetov, Sad sam "na" MTel-u.
    Mislim da su ova prva dva obicni lopovi koji su do sad cijedili ovaj narod (moglo im bit). Jer ti isti imaju mreze u susjednim drzavama i imaju (kad se uzme u obzir standard stanovnistva) nize cijene nego ovdje.
    Jos ovaj WiMax da uvedem pa da se micem od ovog T-*, jer mi je preku.... vise.
    virtual_activity_for_cool_reality

  19. #19
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by haustor View Post
    Vidim da su i pojedine firme pocele da raskidaju ugovore sa t- mobile- om....
    to bi vec moga da im bude ozbiljan problem...
    npr firma dje ja radim im je vratila oko 30 umrezenih brojeva.... i presla na drugu mrezu
    to im je sigurno nekoliko hiljada eura manje svakog mjeseca....
    Firma mog starog je isto presla na Mtel, i to nekih 150 umrezenih brojeva... Ne pise se dobro Tcom-u

  20. #20
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acer View Post
    Jos samo Vodafon da dodje Strpljenja , uskoro ce!
    Ti se mozda salis, ali su velike sanse da Vodafone kupi M-Tel naredne godine

  21. #21
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    t-mobile ubedlivo najgora mreža....
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  22. #22
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Ti se mozda salis, ali su velike sanse da Vodafone kupi M-Tel naredne godine
    ja sam isto to cuo

  23. #23
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ja preksinoc oko 2 ujutro da dopunim prepaid, kucam preko sifre NECE; kucam preko 1212 NECE, zovem 9899 i kaze mi zenska da ne radi sistem i da ga svako vece u to doba apdejtuju. OK. Probam sjutra oko 14h, opet nece ni na koji nacin, zovem 9899, kaze mi teta da je vaucer blokiran??? WTF?! I trazi mi serijski broj vaucera (nemam ga, samo sifru), te na 100 jada veli da ce racun bit dopunjen za 15-20 min i da ne dopunjavam kasno uvece, jer ce mi opet blokirat taj vaucer Vrh firma
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  24. #24
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    BlackVelvet mome bratu je tako otkazala kartica ali su mu je zamijenili bez problema i naknade???
    A ja evo prikupljam materijal za jedan fin post o Telekomu i njihovom odnosu prema korisnicima
    kad ocekujemo taj text?
    :)

  25. #25
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    kad ocekujemo taj text?
    kad ga prikupi
    a eo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. MMC MOBILE Dual Voltage 512MB
    By qwert in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 13-09-07, 13:08
  2. Tuga
    By aCid_cOokiE in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 13
    Last Post: 10-04-07, 14:52
  3. Software mobile & pc
    By Mugi in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 24-10-06, 15:43
  4. HP iPAQ hw6945 Mobile Messenger
    By adrenaline in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 20-09-06, 18:11
  5. Key gen mobile Opera 8 series 60
    By frkun in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 4
    Last Post: 14-09-05, 11:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •