Results 1 to 16 of 16

Thread: Sexualno zlostavljanje

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Split
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sexualno zlostavljanje

    Ne znam spada li to u ovaj forum. Ali ima veze sa sexom pa neka bude tu. Cesto citam neka se pjevacica, glumica i sl. izjasne da su bile sexualno zlostavljanje.
    Vecina nas pomisli, e isla si maca dignut tiraz i sl. Medjutim osobno se zamislim...
    Sjetim se, bila sam 7. razr. i nije mi se dalo slusati hrvatski pa sam otisla do Baca (plaze) iza jedne stjene di bi obicno dosli u takvim prilikama. Tom prilikom sam bila sama. I sad dolazi jedan lik svojih 35-40god . Stao je tocno na taj put da bi se izaslo sa te stjene. A ja ono toboze kuliram sjedim , pushim (fuj ) ) i cekam o cemu ce me sad ovaj upilat. Kad pocne on : ...Ja ti inace kade je lito dodjem tu suncat se...A volim se najvise suncat gol... E tu sam skuzila da nesto ne stima. Nastavlja: ...i znas kad se skinem gol pa me sunce onako przi, a meni se digne... Sad sam pocela traziti izlaz. Neznam vise kako sam ga zaobisla, ali znam da sam za minut dosla do skole.
    Drugi slucaj: Vozila sam se u busu mozda sam isla 8razr, ne sjecam se vise.Bila je guzva u busu. Ono tolika guzva da ljudi stoje ka sardine jedni po drugima. I nakon nekog vremena neki lik mi se stvoria iza ledja i samo sam skuzila kako se priljubio uz mene. Jedva sam se uspjela pomaknuti. Ali on je isa i dalje zamnom. Izasla sam odmah na sljedecoj stanici. Skuzila sam da je to lik od sigurno 50-60 god. Uzas!


    Ova dva primjera su cisto sexualno zlostavljanje bar u pokusaju, koje treba prijaviti. Nekad nismo bili upuceni, koliko je to kaznjivo...I da li je to uopce negativno djelo. Nije se toliko pricalo o pedofiliji , zapravo skoro nista uopce...Bile su to one godine 92-93-94.ta
    Znam sigurno da cu o tome pricati sa svojim djetetom, a ovo sam ispricala cisto malo da se osvjestite za "sutra" da znate di sve na kojim "nevinim" mjestima vrebaju manijaci.

    (malo preozbiljna mozda tema za forum , ali moze valjda jednom i takva

  2. #2
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa, iiiimaaaaa... Mozda sam i ja nekad zzzzssssbbbzzzvvvvzzz... Ali, ne znam sad... ima l', ne ima... na kraju, pogresi covek...

  3. #3
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Out and about
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Seksualno zlostavljanje ne mora da bude tako fizicki eksplicitno, dovoljno je da izaziva osjecaj nelagode i bespomocnosti kod zrtve. Tako, neke zene/muskarci razlicito shvataju npr. masne viceve, kao i situacije u kojima se pricaju ti vicevi mogu da daju potpuno drugaciju konotaciju...

    U svakom slucaju, na svakom mjestu vrebaju zlostavljaci, psihicki su opasniji od fizickih, jer je ove prve jako tesko dokazati, a istovremeno ostavljaju nelagodu i nemir kod zrtava.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Pa, iiiimaaaaa... Mozda sam i ja nekad zzzzssssbbbzzzvvvvzzz... Ali, ne znam sad... ima l', ne ima... na kraju, pogresi covek...


    Slazem se sa tudjinkom, na kraju i mene cure u minicima sexualno zlostavljaju pa sto cu ja sad One to ionako nose samo zato sto im je vruce, pogotovo u decembru
    She is only here to annoy herself!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I naše zakonodavstvo ima odredbu koja se tice verbalnih sexualnih zlostavljanja tako da se mogu prijaviti i tzv "trljatori" (koje srijećemo u busevima, vozovima,... na svim mjestima gdje ima dosta ljudi).
    Doduše, njima je nekad samo dovoljno nešto reći i odmah pobjegnu, dok ako vi krenete da bježite-on će za vama.
    Psihopate.

  6. #6
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ja samo da kazem da se u potpunosti slazem sa tudjinkom i nsx-om i da dodam da sam vec 2x krshio kola gledajuci sa strane u sugradjanke sa toliko kratkim suknjicama & haljinicama, koje da su jos malo krace zvale bi se kragne :twist::mrgreen:

  7. #7
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,420
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Trebalo je topic nazvat seksualno uznemiravanje a ne zlostavljanje. Iako trljanje u autobusu nije prijatno, zlostavljanje je nešto mnogo gore i malicioznije od uznemiravanja.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda sam i ja nekad zlzlzlzlzostavlj'o,pogresi covek....
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  9. #9
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Trebalo je topic nazvat seksualno uznemiravanje a ne zlostavljanje. Iako trljanje u autobusu nije prijatno, zlostavljanje je nešto mnogo gore i malicioznije od uznemiravanja.

    Slozicu se sa ovim...Uznemiravanje se ne moze mjeriti sa zlostavljanjem jer je daleko gore...A unemiravanje...Kad me negdje ranije samo jedan put neki djed od 70-80 god u prolazu uhvatio za onu stvar tako sam ga zalijepila da nije znao kud ide...Sredila bih ga jos da nisam morala prolaznicima da objasnjavam sta mi je uradio jer ispade udaram staro celjade...PIh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pola ih je iz ludnice pusteno da setaju slobodno ulicama i spopadaju...Pa zgadi mi se sve...:burp:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #10
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,420
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Sjedimo moj kolega i ja prije jedno mjesec i po dana na Kalemegdanu kod teniskih terena. Pričamo nešto bezveze, kad poče neka dreka da se čuje. Silazi neki lik od 40-ak godina i prolazi pored nas i smije se. Poslije 2 minuta sa istog mjesta se pojavljuju tri srednjoškolke i viču manijače, paćeniče i tako dalje. Ova jedna kaže - idem da ga uhvatim, qurac ću da mu otkinem. I nastaviše da trče za onim likom koji se već bijaše izgubio.
    E sad, je li čovjek stvarno bio manijak ili ne pojma nemam.
    Meni se jednom desilo nešto slično. Još sam bio u gimnaziji, popodnevna smjena i vraćam se kući po mraku. Prolazim kroz park, a bešika puna totalno. Sakrio se ja iza nekog žbunja i pazim svoj posao, kad čujem neku ženu staru kako me psuje i pljuje i gađa nekakvim granama i sram te bilo i mrš i tako dalje. Ko koga tu uznemirava?

  11. #11
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sigurno postoji i zlostavljanje i pedofilija. Curice su mnogo nezasticenje, a u ovakvom vremenu grad je pun opasnosti i manijaka...
    Ja sam zapoceo topik na temu pedofila ali ga zatvorise zato jer je, kao i svaka ozbiljna tema na ovom forumu, poceo biti ismijavan, poceli da se ostavljaju neki glupi i besmisleni postovi....
    Mislim da je glavna stvar sto ljudi kod nas ne shvataju nista ozbiljno nego sve prebacuju na sprdnju, samo da bi nesto rekli...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ova jedna kaže - idem da ga uhvatim, qurac ću da mu otkinem. I nastaviše da trče za onim likom koji se već bijaše izgubio.
    E sad, je li čovjek stvarno bio manijak ili ne pojma nemam.
    Pitanje je ko je tu manijak

    Artemis zar staroga coeka tako c c c
    She is only here to annoy herself!

  13. #13
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    I naše zakonodavstvo ima odredbu koja se tice verbalnih sexualnih zlostavljanja tako da se mogu prijaviti i tzv "trljatori" (koje srijećemo u busevima, vozovima,... na svim mjestima gdje ima dosta ljudi).
    Doduše, njima je nekad samo dovoljno nešto reći i odmah pobjegnu, dok ako vi krenete da bježite-on će za vama.
    Psihopate.
    ti si ziva ???? dobro se u ovoj temi pronadje ..............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ti si ziva ???? dobro se u ovoj temi pronadje ..............
    Ziva.
    Pa to mi je struka.

  15. #15
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    EU
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bome ja neznam moja dobra lijo kak' su vas tamo ucili,ma je meni moj stari babo prenio da je ista u carice ko u magarice!!!te tako i ja mislim da je isti ko u starca ko u momka!!
    e necu da ulazim u polemiku dalju samo ako ga zdravlje dobro sluzi i da pumpica radi besprekorno da ne bi otkazalo negovo staro srce!! :bart:
    i mi stari imamo potrebe i nagone vjeruj mi mozda i vece nego ovi mladji!!!
    evo konkretno ja kad izadjem u grad i vidim sve te gole guzice ja naprosto poludim a pumpica pocne hirovito da radi te u tom momentu pozelim svog vojnika poslati u kasarnu na odsluzenje vojnog roka!! :bart:
    Rijeka će naših vala,
    Uskacući u dva mora,
    Glas nositi okeanu,
    Da je vjecna Crna Gora

  16. #16
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih da rekao da je isti kod starca kao u momka... Kao ni mnoge druge stvari...

    Ne znam kako te je babo ucio al bi mozda treba ti tvoga vojnika poslat kod neke bake sa pumpicom...
    Svako doba ima svoje prednosti i mane...
    Medjutim glavna tema je Seksualno zlostavljanje, a ne pedofilija...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sexualno obrazovanje-da ili ne
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Sex i erotika
    Replies: 28
    Last Post: 22-11-12, 18:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •