Page 102 of 203 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202 ... LastLast
Results 2,526 to 2,550 of 5075

Thread: BBM-Signal za sve!!!

  1. #2526
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Za sve one koji uživaju u Kupovini iz fotelje. Prvi put kod nas, Homeshopping kanal – TopShop TV, 24 sata dnevno!

    Program kanala TopShop TV sastoji se iz reklamnih blokova popularnih proizvoda iz oblasti fitnesa i rekreacije, lepote, zdravlja, zdrave ishrane, pomoć u kući, dečijih proizvoda i još mnogo toga... Mnoge od tih proizvoda ste mogli videti na različitim TV stanicama, u programu pod nazivom TopShop, u prethodnih 12 godina. Kosmodisk, Dormeo i mnoge druge poznate robne marke pokrivaju najrazličitije oblasti Vaših interesovanja...

    Vama ostaje da se opustite u svojoj omiljenoj fotelji i kupujete iz Vašeg doma, kada Vi to hoćete!

    I to, naravno, nije sve...

    Ovaj kanal moći ćete da pratite na poziciji na kojoj se do sada nalazio MTS, koji prestaje sa emitovanjem.




    na moju zalost kao i na vecinu drugih korisnika, BBM ga je ukljucio. Zasto ga ne maknete i stavite VH1
    Poludim od onog teleshopa, kosmodiska i ostalih *izdarija, sad jos i kanal za to :burp::burp::burp:
    ---Chelsea Fc---

  2. #2527
    mićko Guest

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    epg ukljucen jos na rtcg 1, mbc, in, atlas, zone romantika, obn,
    mtv adria,kanal D

    cekamo jos na montenu, pink, bijeljinu, hayat, bh 1, rts 2, happy kosava, pink kids, a na PINK FILM, PINK MOVIES I PINK ACTION sigurno nece moci.
    Ja stvarno ne znam šta će kome ovaj Pink paket ? Pa sve i da je besplatan stalno... Programska šema se ne može nigdje naći a neće biti ni EPG-a.

  3. #2528
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pgmn View Post
    I tako je počelo (nastavilo) srozavanje ponude kanala na BBM. Jos malo i ExtraTV ce za njih po kanalima izgledati ko Premier njemački. Malo nam je TV Shop-a na svim ostalim kanalima no sad zaseban kanal! I samo me zanima koje ce sad objasnjenje da izvuku iz rukava, zasto nijesu mogle TV Vijesti umjesto MTS kad su ga vec gasili... Malo pogledah TVSHop kanal i super je to sto se stalno vrti bosanski broj za narucivanje...mozda sam samo naletio na to ali ako je tako konstantno...al ćemo se nakupujemo...eeeee đe mi živimo...
    Vidis da glasnogovornika BBM-a nema da se oglase danima. Kao da im je neko uzeo tastature, pa jedino misem klikcu po ovom forumu. Cini mi se rekli bi ponesto, no ne znam smiju li?!

  4. #2529
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    ovo je brosura tek sto je bbm poceo sa radom.
    nije sigurno!

  5. #2530
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=straus;1038893]Za sve one koji uživaju u Kupovini iz fotelje. Prvi put kod nas, Homeshopping kanal – TopShop TV, 24 sata dnevno!

    Program kanala TopShop TV sastoji se iz reklamnih blokova popularnih proizvoda iz oblasti fitnesa i rekreacije, lepote, zdravlja, zdrave ishrane, pomoć u kući, dečijih proizvoda i još mnogo toga... Mnoge od tih proizvoda ste mogli videti na različitim TV stanicama, u programu pod nazivom TopShop, u prethodnih 12 godina. Kosmodisk, Dormeo i mnoge druge poznate robne marke pokrivaju najrazličitije oblasti Vaših interesovanja...

    Vama ostaje da se opustite u svojoj omiljenoj fotelji i kupujete iz Vašeg doma, kada Vi to hoćete!

    I to, naravno, nije sve...

    Ovaj kanal moći ćete da pratite na poziciji na kojoj se do sada nalazio MTS, koji prestaje sa emitovanjem.




    na moju zalost kao i na vecinu drugih korisnika, BBM ga je ukljucio. Zasto ga ne maknete i stavite VH1[/quote
    Jedva cekam februar da mi istekne Ugovor!
    Ima risiver da im ponesem i ako sam ga platio i da im ga bacim! PI!!!

  6. #2531
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    ipak neko cita ovaj forum, TV shop je ugasen, sada trenutno na tom kanalu nema nista.

  7. #2532
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jednostavno sad nema nikakvog izgovora da se ne stave Vijesti bez obzira na političke stavove bilo koga od nas ovdje...sve na jednu stranu al vijesti kao CG kanal da nijesu u ponudi mi je blago receno cudno! A inace TV Shop nemaju sto ukljucivat...taj kanal nije predviđen kod nas da se emituje jer su brojevi za narucivanje bili samo srpski i bosanski!

  8. #2533
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kad cete shvatit. Dok je Barovic ziv Tv Vijesti nece biti na BBM-u pa da je svih 70 kanala slobodno
    ---Chelsea Fc---

  9. #2534
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daj Boze da me demantuju...
    ---Chelsea Fc---

  10. #2535
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja sam vec nekoliko puta spoimjnao tv vijesti. bolja je tv od pola ovih sto su smjestili u semu.
    toliko o tome koliko slusaju zelje svojih korisnika. ovaj thread treba zakljucat! nema vise smisla nikakvog. BAS sam razocaran, a da ne spominjem internet za koji govore 'uskoro' od prvog dana
    Last edited by nosuno; 23-10-08 at 15:42.

  11. #2536
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    umjesto mts-a mozete staviti neki testni kanal-VH1, ultra tv, rai sport...

  12. #2537
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vratite VH1

  13. #2538
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by newbie View Post
    vratite VH1
    ja idalje ne mogu da vjerujem da su ga makli, jedan od najboljih kanala koji su imali u ponudi

  14. #2539
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Ko se to iznervirao? Je su li neki već bacili STB-ove preko terase?

    VH1 je bio test kanal i........ valjda je dovoljno testiran.
    Dosta korisnika je odavno hvalilo kanal, ali BBM nije imao prazno mjesto na koje bi ga stavio.

    Onda smo nedavno saznali da će MTS (takođe muzički kanal) ubrzo prestati da postoji. I to je bilo to. Eto mjesta.
    VH1 je maknut sa testa i krenuli smo u proceduru sklapanja trajnog ugovora sa distributerom.Sve formalnosti će biti brzo završene. (namjerno izbjegoh riječ uskoro)

    Samo što je MTS prestao sa radom malo ranije nego što nam je nezvanično bilo najavljeno.

    Zadovoljni?

  15. #2540
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja jesam al ga testirajte vala jos malo jer krstenoga muzicnog kanala na BBM nema.
    A i plasim se malo toga "brzo" i "uskoro"

  16. #2541
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Ko se to iznervirao? Je su li neki već bacili STB-ove preko terase?

    VH1 je bio test kanal i........ valjda je dovoljno testiran.
    Dosta korisnika je odavno hvalilo kanal, ali BBM nije imao prazno mjesto na koje bi ga stavio.

    Onda smo nedavno saznali da će MTS (takođe muzički kanal) ubrzo prestati da postoji. I to je bilo to. Eto mjesta.
    VH1 je maknut sa testa i krenuli smo u proceduru sklapanja trajnog ugovora sa distributerom.Sve formalnosti će biti brzo završene. (namjerno izbjegoh riječ uskoro)

    Samo što je MTS prestao sa radom malo ranije nego što nam je nezvanično bilo najavljeno.

    Zadovoljni?
    Sljedeci ugovor sklopite sa Al Jazeerom ili nekom dalekoistocnom televizijom, treba to ovom narodu, informativno, kulturno, socijalno obogacivanje. A domace emitere i dalje ignoriste, jer INAT je cudna pojava...

  17. #2542
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Ko se to iznervirao? Je su li neki već bacili STB-ove preko terase?
    Ne to cu uraditi tetatralno u vasoj poslovnici kad mi istekne Ugovor!

  18. #2543
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj igorica idi dje ti je bolje ,aooooooo, pricali vi sta god ocete BBM ima najbolju ponudi kanala,ima EPG...Zato zacepite....
    ---Chelsea Fc---

  19. #2544
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Mene uopste ne zanimaju razlozu sto ste makli VH1. Ja ocu da ga vratite. Imam bombu i upotrijebicu je!
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #2545
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Bundesliga i Bundesliga 2 od iduće sezone na Eurosportu


    Popularni paneuropski sportski kanal Eurosport od iduće će godine dodatno pojačati svoju programsku shemu sa još jednom atraktivnom nogometnom ligom - njemačkom Bundesligom. Prvi prijenosi Bundeslige kao i Bundeslige 2 moći će se gledati preko kanala Eurosport i Eurosport 2 već od početka iduće nogometne sezone.



    foto: Bundesliga.de

    Olga Popović iz Eurosporta ljubazno nam je odgovorila na nekoliko detaljnijih pitanja vezanih za emitiranje Bundeslige na Eurosportu i Eurosportu 2. Eurosport je naime, otkupio prava za emitiranje Bundeslige za 22 teritorija u Europi, dakle ne za sve zemlje. Prava emitiranja se odnose na teritorije nordijskih i baltičkih zemalja te na skoro sve teritorije u središnjoj i istočnoj Europi, izuzev Rusije, Ukrajine i Moldavije. To su: Danska, Finska, Norveška, Švedska, Island, Poljska, Mađarska, Rumunjska, Češka, Slovačka, Bugarska, Hrvatska, Slovenija, Srbija, Kosovo, Albanija, Bosna i Hercegovina, Makedonija, Crna Gora, Estonija, Letonija, i Litva.
    Eurosport grupa osigurala je ekskluzivna prava za prikazivanje na gore navedenim teritorijima za sezonu 2009-2010, 2010-2011 i 2011-2012. Navodi se da će se utakmice Bundeslige emitirati na novoj, specijalnoj verziji Eurosporta 2 na kojem ćemo svaki tjedan moći gledati do četiri utakmice Bundeslige.
    Eurosport kanali u ostalim europskim zemljama kao što su Velika Britanija, Francuska, Njemačka, Italija ili Španjolska neće prenositi utakmice Bundeslige.

    Dosad smo prijenose Bundeslige mogli pratiti na kanalu Sport Klub

    Pritom valja spomenuti da lokalni sportski kanali SportKlub i SportKlub + koji se emitiraju u velikom broju zemalja gore spomenute regije (Poljska, Mađarska, Rumunjska, Srbija, Slovenija, Hrvatska, BiH, Crna Gora) više neće emitirati utakmice Bundeslige.


    izvor m portal.

  21. #2546
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Unistise Bundesligu ako stave one komentatore. Komentator sa Sportkluba je ziva legenda
    ---Chelsea Fc---

  22. #2547
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Unistise Bundesligu ako stave one komentatore. Komentator sa Sportkluba je ziva legenda
    i to sto kazes, oni na eurosport su uzas!

  23. #2548
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni sad istice ugovor i jedva cekam da uzmem Extra TV, ovi klosari samo prebacuju programe na plus paket, stvarno je pokvareno to. Nego sta da radim sa antenom i risiverom?

  24. #2549
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a koje su ti programe prebacili na plus paket? jesi li ijednom pogledao listu kanala ili procitao ugovor od kad si ga potpisao. cak postavljas i glupa pitanja sta sa antenom i risiverom nakon jedne godine koriscenja...

  25. #2550
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    a koje su ti programe prebacili na plus paket? jesi li ijednom pogledao listu kanala ili procitao ugovor od kad si ga potpisao. cak postavljas i glupa pitanja sta sa antenom i risiverom nakon jedne godine koriscenja...

    Objasnices mi za ovo glupo pitanje, uzeo sam BBM na godinu dana isplatio ga, sad mi vise ne treba mozda neko da ga kupi.
    Od kanala: Zone Reality, Kanal D, DoQ, Private spice, Ultra,MTS, Travel &Living.
    Samo nemoj da mi kazes da nije tako, jer ako urade prosirenje za 9 kanala i posle mi od tih 9 uzmu 5, ti mi objasni kako mi ih nisu uzeli. A Zone Reality je bio u osnovnom paketu i gledao sam ga jedno 6 meseci.

Page 102 of 203 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. MINA Wireless Network
    By Drug Tito in forum Internet
    Replies: 439
    Last Post: 01-09-09, 16:31
  2. Pocelo se sa kablovskom u PG
    By Heroj_Pg in forum Centralni
    Replies: 1808
    Last Post: 04-10-08, 09:36
  3. MTEL signal
    By frkun in forum Operatori
    Replies: 38
    Last Post: 24-06-07, 16:32
  4. Wireless škola
    By eskim in forum Internet
    Replies: 16
    Last Post: 12-12-05, 17:41
  5. nokia 6600 SIGNAL problem!?
    By Effect_ in forum Nokia
    Replies: 4
    Last Post: 16-06-05, 03:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •