Page 28 of 58 FirstFirst ... 1824252627282930313238 ... LastLast
Results 676 to 700 of 1434

Thread: Fap Mašina FC CHELIK

  1. #676
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ra's_al_ghul View Post
    ...a znam da jednom nisu smjeli izaći iz autobusa.
    ...nema dalje!!!!
    Намјерно Другачији...

  2. #677
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Bio sam na utkmicu Buducnost-Sutjeska i ladno Vojvode uzmu da pjevaju-''Navijamo, navijamo bolje od engleza''...nijesam mogao da vjerujem!!!

    Zatim, ovdje na forumu nam se sprdaju kako pjevamo onu ''Ja sam iz niksica...'', jer nije navijacka, a oni je 10 puta ponavljaju na utakmici...

    A sto se tice gostovanja protiv Zabjela rece mi Gando da ce se ici...ajde ljudi, nije problem dati jebenih 5 e za bus...

  3. #678
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cuo sam i ja da su to pjevali. Pa neka su. Mislim sta ima veze... Meni je najmilije sto su se vishe culi od Varvara, pa da su pjevali sad i: "ne pomaze voda majko..." ili "zu zu zuji u mom tijelu..." To sto su pjevali dio repertoara Fap Masine, je samo priznanje nama. Vojvode stvarno trebaju da porade malo na navijackim pjesmama i repertoaru, posto se vidi da im to fali. Ne pisem ovo iz zle namjere, taman posla, nego bas iz najbolje.
    Prva dva gola je Sutjeska primila nesrecno na pad koncentracije, inache se mogao izvuci povoljniji rezultat.
    Last edited by Luximus; 04-10-08 at 04:16.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  4. #679
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Bilo nas je 30-ak na Zabjelo, mozda i vise i stvorili smo vrhunsku atmosferu...Bacilo se i par dimnih bombica... Fapovci su dosli sa majicama-fap masina, i preko njih su nosili sakoe...)) Uglavnom-dobro odradjeno gostovanje!!

  5. #680
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    al izgubiste 2-1(2-0)
    AJMO CRNA GORO !!!

  6. #681
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    cuh da je neka tuca bila poslije utakmice, u kojoj je ucestvovalo par fapovaca i par Republikanaca i da su Zabjelcani bili jaci.
    Vecina ljudi je zla

  7. #682
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ................................!

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    cuh da je neka tuca bila poslije utakmice, u kojoj je ucestvovalo par fapovaca i par Republikanaca i da su Zabjelcani bili jaci.
    Da ne znas rezultat Lovcen:Buducnost?
    Caesar`s wife must be above suspicion

  8. #683
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    Da ne znas rezultat Lovcen:Buducnost?
    Ne pratim rezultate timova iz raznih sela oko Zabjela
    Vecina ljudi je zla

  9. #684
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Ne pratim rezultate timova iz raznih sela oko Zabjela
    "Republika Zabjelo" je tipicni primjer pokusaja lijechenja lokalnih kompleksa, nastalih usled ocigledne udaljenosti mjesta stanovanja od centra grada i kakve-takve civilizacije...
    Tako u Beogradu mozemo cuti "munZe konZa" (jes qratz), "Borcha CITY" (jes ka' u prkno)...a u Podgorici "Zabjelo Republika"... :roll:

    P.S. Bonja, navijaci FK Zabjela su skandirali FAP MASINI na kraju utakmice koliko sam obavijeshten, a nikakva tucha nit' je postojala, nit' se ocekivala. Izgleda da tvoj bolesni mozak samo smislja kojekakve gluposti, bez mogucnosti da ih razum filtrira, pa da one ipak ne dospiju na stranice ovog foruma...
    Last edited by Luximus; 07-10-08 at 14:29.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  10. #685
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    "Republika Zabjelo" je tipicni primjer pokusaja lijechenja lokalnih kompleksa, nastalih usled ocigledne udaljenosti mjesta stanovanja od centra grada
    (...)
    Tako u Beogradu mozemo cuti "munZe konZa" (jes qratz), "Borcha CITY" (jes ka' u prkno)...a u Podgorici "Zabjelo Republika"... :roll:
    Luxi, sustinsko nepoznavanje pozadine price o Zabjelu je razlog zbog koje sve grassroot pokrete trpas u isti kos. Ono sto je u septembru 1991 lansiralo cijelu pricu o Zabjelu nema veze sa kompleksima manje i nerazvijene u odnosu na vecu i razvijenu sredinu - vec sa gradskom zajebancijom u odnosu na politicko drustveno dogadjanje naroda i razbijanje velike domovine. A taj pokret su vodili ljudi, kao sto su Bane Popovic (ex mininstar kulture i jedan od nasih boljih glumaca), Misko Djukic i Sejdo Alijaj (cuveni Mozak Eliminator dvojac, iza kojeg stoji maltene sve vrijedno sto je crnogorska kulturna alternativa proizvela, pocevsi od Marko Kraljevic Superstar, preko Omladinskih grafita, pa do buntovnih pjesama 1996). Dalje, tu su Zoko Bojovic (autor kultnih Alo Somi radijskih programa i vec sada kultnog ostvarenja Zlatne Caklje), Kojoti (vlasnici prvog CG punk singla Mangupi za prevlast svakodnevno ginu, proslost samo truje okolinu) i tako dalje i tome slicno... O tome koliko je ljudi sa Zabjela (i iz price o Republici Zabjela) dalo pecat raznim programima Antene M tokom 90ih - da i ne trosim rijeci.
    Shodno tome - to se tesko moze pripisati njihovim kompleksima, vec njihovom buntu i stvaralackoj energiji

    Ali imas na Titograd pdf siru pricu, da ne sirim sad.

    Ukratko - niti je Zabjelo udaljeno toliko od centra, niti postoje kompleksi (rekao bih - naprotiv), vec je to bilo zatvoreno radnicko naselje, i iz te zatvorenosti je izrastao jedan specifican odnos medju ljudima tog kraja i njihova (ne)jasna socijalna razlicitost od ostalih djelova Podgorice. Ljudi koje sam gore pomenuo - su taj osjecaj bliskosti medju stanovnicima Zabjela i osjecaj razlicitosti u odnosu na druge - iskoristili za jednu zanimljivu pricu, koja je prihvacena od strane stanovnika, jer je njihovom osjecaju dat i neki formalniji, a opet zajebantski okvir.

    S obzirom da ne znam pozadinu prica o Zemunu i Borci, ja bih se uzdrzao od komentarisanja slicnosti i razlika. Jer za Zabjelo sam siguran ko je stojao iza cijele price (poznati i ostvareni alternativni i kulturni autori i pregaoci), a sto se njih tice - ne znam da li je i tamo slucaj ili se tamo radilo o lokalnoj zajebanciji ili lijecenju kompleksa.

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    i kakve-takve civilizacije...
    Ako je sve to posljedica kompleksa zbog udaljenosti od 2 km od centra civilizacije, sto onda reci za one koji su od te civilizacije udaljeni nekih cirka 55 km?

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    P.S. Bonja, navijaci FK Zabjela su skandirali FAP MASINI na kraju utakmice koliko sam obavijeshten, a nikakva tucha nit' je postojala, nit' se ocekivala.
    A znaci - ni ti nisi bio tamo, vec si obavijesten, kao i ja, od ljudi koji su prisustvovali? Zasto bi ti onda bio sigurno u pravu, a ja ne?

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Izgleda da tvoj bolesni mozak samo smislja kojekakve gluposti, bez mogucnosti da ih razum filtrira, pa da one ipak ne dospiju na stranice ovog foruma...
    Zanimljivo sklopljena recenica, cije citanje iziskuje mnogo veci intelektualni napor, negoli sto je bio utrosen za njeno sklapanje
    Vecina ljudi je zla

  11. #686
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ................................!

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Ne pratim rezultate timova iz raznih sela oko Zabjela
    Odgovaras ni da ti je djed Donjokrajac!

    P.S. Objasnjavas li ovo Luximusu stavove na osnovu POZADINSKIH prica???????

    P.P.S. Da li znas sto su kod nas u zargonu "pozadinci"?
    Caesar`s wife must be above suspicion

  12. #687
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    Odgovaras ni da ti je djed Donjokrajac!
    Na zalost ili na srecu, od XIX vijeka nismo se mijesali sa plemenima juzno od Zete


    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    P.S. Objasnjavas li ovo Luximusu stavove na osnovu POZADINSKIH prica???????
    Znas da je Njegos originalno htio u Vijenac da unese sljedeci stih:
    Onaj iz pozadine vidi sire no onaj iz prvog reda
    ali mu je Stanko Stijepov rekao da ce ga ljudi u buducnosti pogresno shvatiti

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    P.P.S. Da li znas sto su kod nas u zargonu "pozadinci"?
    Love thy name should not be spoken
    Vecina ljudi je zla

  13. #688
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako smoriste

  14. #689
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Bonja:

    // 1. Hahaha Bonja, prvo, hvala ti na ovoj "kratkoj" istoriji Zabjela, prosto me impresionirala toliko da mi odma' dodje da kupim stan na Zabjelu, ili makar nekakav plac, i da se tu stalno nastanim kako bih imao priliku, cast i privilegiju da zivim sa svim tim umnim buntovnicima. Naravno, ako me primate. Buntovan sam, imam neke stvaralacke nagone s vremena na vrijeme, a obicno je to kad popijem, a oni su posledica stvaralacke energije koja se javlja prilikom konzumacije piva, i tekile u svakoj drugoj turi. Razmisli pa mi javi. Tu sam. Poshto ste republika, mora da imate i skupshtinu, pa te molim da das predlog da se uvede moja molba u dnevni red za sledece skupshtinsko zasijedanje.

    // 2. 55 km. Ha Ha Ha nice try honey...

    // 3. Ti se jos malo raspitaj, ako vec ne vjerujes mojim izvorima...

    // 4. Intelektualni napor je zdrav. Vjezbe aerobika za mozak. A ako ti je ona recenica bila tako teska za razumjet', onda ti preporucujem da jedes vishe ribe ubuduce (vele stariji dobra je za razvoj mozga), a konkretno tunjevinu Rio Mare... Masu jaka stvar.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  15. #690
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    // 1. Hahaha Bonja, prvo, hvala ti na ovoj "kratkoj" istoriji Zabjela,
    Nema na cemu. Kad vec zelis da izvodis onakve zakljucke, onda bi bio red da o tome i znas ponesto. To je bio moj doprinos podizanju kvaliteta rasprave. Tako ces sada, nadam se, biti u mogucnosti donositi mnogo kvalitetnije zakljucke, umjesto da na vrlo povrsan nacin promisljas razne urbane pokrete i propustas razumjeti socijalnu pozadinu istih.

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    prosto me impresionirala toliko da mi odma' dodje da kupim stan na Zabjelu, ili makar nekakav plac, i da se tu stalno nastanim kako bih imao priliku, cast i privilegiju da zivim sa svim tim umnim buntovnicima.
    To sto bi se eventualno nastanio na Zabjelu, ne znaci da bi se na tebe primilo ista od te price. Ali svakako je dirljiva tvoja spremnost da prepoznas neke zanimljive stvari, kao i teznja da i na takav nacin doprineses razvoju licnih potencijala

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Buntovan sam, imam neke stvaralacke nagone s vremena na vrijeme, a obicno je to kad popijem, a oni su posledica stvaralacke energije koja se javlja prilikom konzumacije piva, i tekile u svakoj drugoj turi.
    Ako ti je buntovnost direktno proporcionalna kolicini alkohola u krvi, onda to nema veze sa buntovnoscu, a sa stvaralckom energijom jos manje.

    Davno je receno Nisi salus est in fuga, te ja razumijem i cinjenicu da se alkoholom kompenzuje nedostatak hrabrosti, kao i da se nedostatak iste moze nadomjestiti premjestanjem iz sredine u kojoj zivis u neku koja je more favourable za tvoje razmisljanje. To je identicno varijanti, po kojoj bi ljudi iz Republike Zabjela 1991 (ili iz Antene M, Omladinskih Grafita - a koji su svi skopcani) - tada odlucili da napuste Podgoricu i podju u New York, jer je tamo mnogo lakse biti ono sto mozes biti. Ali nisu. Ostali su.
    Tako bi i ti trebao. Mnogo manje cinizma prema onima koji imaju hrabrosti, a mnogo vise spremnosti da radis ono sto mislis da bi trebao - u svojoj sredini

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    // 2. 55 km. Ha Ha Ha nice try honey...
    Da, i meni je taj dio bio smijesan

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    // 3. Ti se jos malo raspitaj, ako vec ne vjerujes mojim izvorima...
    Nebitno je da li vjerujem ili ne vjerujem tvojim izvorima - poenta je da ih ja uzimam ozbiljno u razmatranje, dok si ti negirao mogucnost da su neki durgi izvori u pravu. To nema toliko veze sa onim sto se stvarno desilo (jer sam ja i svoje informacije postavio u formi pitanja), vec jednostavno sa kulturom dijaloga sa sagovornicima

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    // 4. Intelektualni napor je zdrav. Vjezbe aerobika za mozak. A ako ti je ona recenica bila tako teska za razumjet', onda ti preporucujem da jedes vishe ribe ubuduce (vele stariji dobra je za razvoj mozga), a konkretno tunjevinu Rio Mare... Masu jaka stvar.
    Luxy, sad vec napustamo okvir rasprave i pocinjemo sa djetinjastim nadgornjavanjima (koja ti, btw, idu cak i losije od promasene argumentacije). Mislis li da to ima svrhe?
    Jedi ti Rio Mare tunjevinu, ako mislis da je to dovoljno (a slozicu se i ja da u tvom slucaju donekle i jeste, jer vise ne postavljas onako zanimljive teme kao nekad, tipa Da li je lubenica voce ili povrce), a ovdje se bavimo tematikom
    Vecina ljudi je zla

  16. #691
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi jasno zasto ti mislis da su ljudi koji su odrasli i koji su zivjeli ili zive na Zabjelu buntovniji, energicniji i kreativniji, od nas koji smo odrastali po razlicitim krajevima grada Niksica?! Ili nekog drugog grada, dijela grada, nebitno...

    Ja svoju kreativnost, energiju i buntovnost redovno ispoljavam i bez alkohola, ali nesto mi je sve, ali bukvalno sve, ljepshe radit' uz malo Niksickog piva...probaj.

    A sto se tunjevine tiche, morao sam ti predloziti bar nesto, posto ti ona prilicno jednostavna rechenica bjeshe zbunjujuca, pa se zabrinuh za tebe. Ochinski savjet, ne zamjeri shto sine...
    Btw. Sta ono rekosmo?! Ipak je lubenica voce, ma sta neki pricali.

    P.S. Prica je vec poprilicno izasla iz okvira ove teme, tako da se sad vec polako mozemo poceti vracati na nju... Ali eto, morali smo isposhtovat' Bonju...
    Last edited by Luximus; 08-10-08 at 12:23.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  17. #692
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Nije mi jasno zasto ti mislis da su ljudi koji su odrasli i koji su zivjeli ili zive na Zabjelu buntovniji, energicniji i kreativniji, od nas koji smo odrastali po razlicitim krajevima grada Niksica?! Ili nekog drugog grada, dijela grada, nebitno...
    Naravno da ti nije jasno, kada ja nisam ni vrsio poredjenja ko je kreativniji, butnovniji ili energicniji vec ti (a posebna je prica zasto si uopste moju pricu o Zabjelu shvatio kao poziv na poredjenja toga tipa; no necu da duzim, jer bi se tu onda otvorio poseban spektar komplexa ). Tako da iz polemike sa samim sobom - proizilazi i tvoja zbunjenost

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    A sto se tunjevine tiche, morao sam ti predloziti bar nesto, posto ti ona prilicno jednostavna rechenica bjeshe zbunjujuca, pa se zabrinuh za tebe. Ochinski savjet, ne zamjeri shto sine...
    Btw. Sta ono rekosmo?! Ipak je lubenica voce, ma sta neki pricali.
    Sine? Mislis da ovakvim djetinjarijama mozes ojacati svoje argumente? Nije lijepo obracati se tako osobama koje su i vise nego dvostruko starije od tebe. Na takav nacin, pored veoma losih argumenata sebi lijepis i etiketu nepristojnosti

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    P.S. Prica je vec poprilicno izasla iz okvira ove teme, tako da se sad vec polako mozemo poceti vracati na nju... Ali eto, morali smo isposhtovat' Bonju...
    Pricaj u prvom licu jednine, kad vec iznosis svoje stavove
    Vecina ljudi je zla

  18. #693
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Naravno da ti nije jasno, kada ja nisam ni vrsio poredjenja ko je kreativniji, butnovniji ili energicniji vec ti (a posebna je prica zasto si uopste moju pricu o Zabjelu shvatio kao poziv na poredjenja toga tipa; no necu da duzim, jer bi se tu onda otvorio poseban spektar komplexa ). Tako da iz polemike sa samim sobom - proizilazi i tvoja zbunjenost


    Sine? Mislis da ovakvim djetinjarijama mozes ojacati svoje argumente? Nije lijepo obracati se tako osobama koje su i vise nego dvostruko starije od tebe. Na takav nacin, pored veoma losih argumenata sebi lijepis i etiketu nepristojnosti


    Pricaj u prvom licu jednine, kad vec iznosis svoje stavove
    Bolje nemoj, predugi su ti postovi, tezhina je to i prochitat', a kamoli odgovarat' na njih.

    Nisam zelio bit' nepristojan niti pokusao pojacati svoje argumente kad sam te oslovio sa "sine", vec sam osjetio da ti fali ljudska toplina, i da zbog toga frustracije lijecis tako sto provociras po forumu, pa kad vec ne mogu da te potapsem po ramenu, onda da te oslovim toplo sa "sine".
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  19. #694
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ja sam bio na utakmici i na kraju su nam zabjelcani skandirali i mi smo im uzvratili i na tome se sve zavrsilo! Znaci, sve u prijateljskoj atmosferi! Nikakve tuce nije bilo i pojma nemam odakle vam te baljezgarije...

  20. #695
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Bolje nemoj, predugi su ti postovi, tezhina je to i prochitat'
    Luxy, u tom slucaju - pojacaj malo tu Rio Mare ishranu

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Nisam zelio bit' nepristojan niti pokusao pojacati svoje argumente kad sam te oslovio sa "sine", vec sam osjetio da ti fali ljudska toplina, i da zbog toga frustracije lijecis tako sto provociras po forumu, pa kad vec ne mogu da te potapsem po ramenu, onda da te oslovim toplo sa "sine".
    Luxy, za iskazivanje topline, nadji nesto zensko. Za forumsku pricu - naostri argumente. Nemoj da mijesas te stvari
    Vecina ljudi je zla

  21. #696
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ja sam bio na utakmici i na kraju su nam zabjelcani skandirali i mi smo im uzvratili i na tome se sve zavrsilo! Znaci, sve u prijateljskoj atmosferi! Nikakve tuce nije bilo i pojma nemam odakle vam te baljezgarije...
    Cool, znaci moje info su bile netacne. Ok.
    Vidis Luxy kako se to radi, bez ikakvih kompleksa. Nije problem reci - pogrijesio sam.
    Vecina ljudi je zla

  22. #697
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Luxy, u tom slucaju - pojacaj malo tu Rio Mare ishranu


    Luxy, za iskazivanje topline, nadji nesto zensko. Za forumsku pricu - naostri argumente. Nemoj da mijesas te stvari
    Hahaha tezina je tebe svarit', a ne shvatit'...

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Cool, znaci moje info su bile netacne. Ok.
    Vidis Luxy kako se to radi, bez ikakvih kompleksa. Nije problem reci - pogrijesio sam.
    Oproshteno ti je sine... :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  23. #698
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Hahaha tezina je tebe svarit', a ne shvatit'...
    Jbga Luxy, ne mozemo se svi drzati za ruke i pevati o lepotama ovog sveta i prirode. Neko mora da prica one ruzne stvfari koje bi najradije ignorisali

    U tom smislu, nemaju bas svi stomak
    Last edited by Bonja the Zmaj; 08-10-08 at 15:05.
    Vecina ljudi je zla

  24. #699
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na toj utakmici je bilo dobro navijanje.Na kraju kad je fap masina izlazila sa "stadiona" zabjelcani su pjevali:CELIK CELIK..." itd.Mi smo se vratili i uzvratili sa starom dobrom "Zabjelo je dalo sve od sebe,sve od sebe..".Na kraju aplauzi,i krajnje pozitivna atmosfera izmedju dvije grupe

  25. #700
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    поздравите ми которског фаповца...
    `дотакооо саааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ам дно животаааааа
    ТАНДРЛАКА ЧЕЛИЧЕ,ТАНДРЛАКА ЧЕЛИЧЕ ТАНДРЛАКА ЧЕЛИЧЕ`
    Џи Фри.
    Намјерно Другачији...

Page 28 of 58 FirstFirst ... 1824252627282930313238 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •