Page 26 of 58 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast
Results 626 to 650 of 1434

Thread: Fap Mašina FC CHELIK

  1. #626
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje Sutjeska-Celik bio bi pun stadion,a i navijanje bi odlicno bilo,a ovo za Varvare sto pricas,da se Fap masina pokaci prebili bi vas.Moras priznati da su broj 1 u Crnoj Gori a sire sto se tice ex yu prostora su solidni.

  2. #627
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by blau grana View Post
    Bolje Sutjeska-Celik bio bi pun stadion
    pa bice pun stadion i protiv buducnosti
    AJMO CRNA GORO !!!

  3. #628
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    ide se u Pg u nedjelju igramo protvi Ribnice tako da svi zainteresovani neka se obrate dabu buli ili nekome u rock ili u grad
    Prevoz mislim da nece biti obezbjedjen ali ce se ici zajedno iz Nk tako da ode nas 30ak da nawijamo
    One Ring to Rule them all...

  4. #629
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    e da Vratio se Luka Bakoch da igra Za Chelik.... YeYeYeyeeee
    i josh par igracha tako da je isti sastav sad kao i proshle godine
    Leglo je i para tako da se ochekuje powratak medju prwa 3 mjesta na tabeli owe sezoneeee....

    Dogodine Dogodine Liga Shampionaaaa Liga Shampiooonnaaa Liga Shampionaaaa
    One Ring to Rule them all...

  5. #630
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ovo za luku je extra vijest
    ...

  6. #631
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad mozemo opet da se borimo za ulazak u 1 ligu...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #632
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Sad mozemo opet da se borimo za ulazak u 1 ligu...
    ali kao
    ...volim moju ligu drugu zbog svog čelika u njoj
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  8. #633
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bice nas nekoliko u ned u pg pa cemo tamo doci na stadion

  9. #634
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    bash smo se sad dogowarali... Bice nas u pg isto jedno 15ak shto smo stalno odje... Josh sigurno 15ak iz nk... Swi ostali koji dodju extra je...
    Ali bih swe zamolio samo jedno: Nemojte da dolazite na utakmice da biste gledali wec da navijate... I widjecete kako to izgleda kad 30 ljudi naprawe atmosferu ludillo
    One Ring to Rule them all...

  10. #635
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako je. Gando je u pravu. Tribina je teren na kome mi igramo. A Megafon je nas Ronaldinjo! Najglasniji Fapovac svih vremena!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  11. #636
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    kako sam popizdio... jebo ti owo kad ne mozhemo do smrdljive podgorice da se organizujemo ... pi ... ici ce nas 5 danas...
    One Ring to Rule them all...

  12. #637
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Okle ti to da se vrato Bakoc?Zar on nije u Ofk Bar?

  13. #638
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kad su god igrali Sutjeska-Buducnost pun je bio samo zapad dok su na istoku bili Vojvode i Varvari,vash bi stadion bio pun,mada mislim da bi se iz bezbjedonosnih razloga igralo na nasem,a tesko bi ga ispunili,mada ko zna.

  14. #639
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    kako sam popizdio... jebo ti owo kad ne mozhemo do smrdljive podgorice da se organizujemo ... pi ... ici ce nas 5 danas...
    I ja isto. Neće me više gledat Čelikov stadion, pa samo nek su zdravo...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  15. #640
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    I ja isto. Neće me više gledat Čelikov stadion, pa samo nek su zdravo...
    Pocrkacemo bez tebe...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  16. #641
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao sto sam i mnogo puta rekao: NOVOKOMPONOVANI NAVIJACI CELIKA NAM NISTA NE TREBAJU!
    "Manekeni" koji su tu samo kad je neka feshta, i oni koji misle da su shminke ako dodju da navijaju za Celik, kao onda u barazu sa Sutjeskom, nisu FAP MASINE!
    Zna se tacno ko su ti vjerni navijaci Celika, zna se tacno ko su svi oni koji su spremni otici na gostovanja, koji su na tribinama i kad se se gubi i kad se pobjedjuje, i kad pada kisa, i kad pada grad, i kad pada snijeg, i kad duva vjetar, i kad sunce przhi...
    A zna se ko su oni, koji obuku majice i doguzeljaju se na tribinu da NE pjevaju, nego da se ubache medju navijache, pa kad ih nogice zabole, predju malo sa strane,
    da se naslone uz ogradu, u najboljem slucaju, ili da sjednu, da ne bi dobili proshirene vene! I zna se ko su svi ti, koji pricaju neke price kako su FAP MASINE,
    a nedeljom idu na svecane ruckove kod baba, strina, ujni i sl... umjesto da su NA TRIBINI!
    I zna se tacno, ko su svi oni, koji ako nesto ne shtima, kao odlazak neko gostovanje, odmah odustanu i kazu: E nema mene vishe odje...
    Kad bi se malo vishe nas potrudilo, i kad bi bilo malo vishe onih koji su spremni da pokrenu svoje goozice, mozda bi od nas i bila dobra navijacka grupa!
    ZATO SVE ONE KOJI NISU NA TRIBINI ZBOG CELIKA, TREBA OTJERATI ZAUVIJEK! PA NEKA PONESU NOVINE I SJEDE SA PENZIONERIMA! ILI NEKA IDU U KAFANE, PA NEK' TAMO LADUNJAJU MUDA POSTO SE NAKRKAJU NEDJELJOM NA NEKOM RUCHKU!
    JER OD KOROVA NIKAD DOBRA BILJKA NE BIVA!!!
    Last edited by Luximus; 07-09-08 at 14:53.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  17. #642
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato Vojvode svuda organizovano idu po CG.To je samo dokaz koja je navijacka grupa bolja i organizovanija.

  18. #643
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    NikshiC
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    luxe,ja chitavo vrijeme pricham bash o tim navijachima koje si gore opisao....

  19. #644
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Kao sto sam i mnogo puta rekao: NOVOKOMPONOVANI NAVIJACI CELIKA NAM NISTA NE TREBAJU!
    "Manekeni" koji su tu samo kad je neka feshta, i oni koji misle da su shminke ako dodju da navijaju za Celik, kao onda u barazu sa Sutjeskom, nisu FAP MASINE!
    Zna se tacno ko su ti vjerni navijaci Celika, zna se tacno ko su svi oni koji su spremni otici na gostovanja, koji su na tribinama i kad se se gubi i kad se pobjedjuje, i kad pada kisa, i kad pada grad, i kad pada snijeg, i kad duva vjetar, i kad sunce przhi...
    A zna se ko su oni, koji obuku majice i doguzeljaju se na tribinu da NE pjevaju, nego da se ubache medju navijache, pa kad ih nogice zabole, predju malo sa strane,
    da se naslone uz ogradu, u najboljem slucaju, ili da sjednu, da ne bi dobili proshirene vene! I zna se ko su svi ti, koji pricaju neke price kako su FAP MASINE,
    a nedeljom idu na svecane ruckove kod baba, strina, ujni i sl... umjesto da su NA TRIBINI!
    I zna se tacno, ko su svi oni, koji ako nesto ne shtima, kao odlazak neko gostovanje, odmah odustanu i kazu: E nema mene vishe odje...
    Kad bi se malo vishe nas potrudilo, i kad bi bilo malo vishe onih koji su spremni da pokrenu svoje goozice, mozda bi od nas i bila dobra navijacka grupa!
    ZATO SVE ONE KOJI NISU NA TRIBINI ZBOG CELIKA, TREBA OTJERATI ZAUVIJEK! PA NEKA PONESU NOVINE I SJEDE SA PENZIONERIMA! ILI NEKA IDU U KAFANE, PA NEK' TAMO LADUNJAJU MUDA POSTO SE NAKRKAJU NEDJELJOM NA NEKOM RUCHKU!
    JER OD KOROVA NIKAD DOBRA BILJKA NE BIVA!!!

    Na tribini sam mnogo duže nego što ti misliš (skoro cijelu prošlu sezonu sam bio tu, još kad se ništa nije znalo oće li Čelik doći do prvih 6 mjesta) ali neću da idem samo na domaće utakmice. Tek kad se nešto preduzme po tom pitanju, a tu mislim na malo bolju organizaciju što se gostovanja tiče onda se nešto može radit. Zbog toga je otišlo dosta navijača koji su bili na dosta utakmica a ne oni što su došli kad je baraž bio.

    PS: Lux. tebe nešto nema na utakmicama tako da... ne znam ko je šminkerski navijač...
    Last edited by Ra's_Al_Ghul; 07-09-08 at 15:46.
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  20. #645
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    Na tribini sam mnogo duže nego što ti misliš (skoro cijelu prošlu sezonu sam bio tu, još kad se ništa nije znalo oće li Čelik doći do prvih 6 mjesta) ali neću da idem samo na domaće utakmice. Tek kad se nešto preduzme po tom pitanju, a tu mislim na malo bolju organizaciju što se gostovanja tiče onda se nešto može radit. Zbog toga je otišlo dosta navijača koji su bili na dosta utakmica a ne oni što su došli kad je baraž bio.

    PS: Lux. tebe nešto nema na utakmicama tako da... ne znam ko je šminkerski navijač...
    Kad ti budes mogao bit' na 2 mjesta, tj. i da studiras u Beogradu i da budes na tribini u Niksicu...onda cu vala i ja dolazit' na svaku... Zna se da sam tu kad god mogu i da sam na tribini kad god sam u NK. :wink:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  21. #646
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    chelik Ribnica 1 1... Igrali smo sa igrachem wishe od 20min... Nije igrao luka bakoch i wido sjekloca... bilo nas je 6fapovaca na stadion i gledali smo tekmu
    Boko bulajic je dobro igrao samo shto je ispromashiwao jedno 10-15 100% shansi...
    Igrach sa brojem 8 se powrijedio bash teshko tako da je chelik od 75min greshkom sudije ...
    U 10 min je sudija ponishtio gol jer je mrezha bila izbucana i lopta je proshla posle toga nashi igrachi ulaze u letargichno stanje...
    Uglavnom shteta je shto nas nije wishe bilo a razlog tome je shto su stariji nawijachi imali swadbu, jedan dio mladjih je bio da nawija za reprezentaciju sinoc a jedan dio nije imao muda da dodje...
    Protiv tolosha i zabjela treba da nas dodje shto wishe jer to je jebenih 50km... Kad sam ja mogao sa posla da odsustwujem u pg mozhete wala i wi dati 2/5e za kartu...


    Zato sledeci put kad chujem likove koji se kurche da su FAP ima da ih ishklepam jer nemaju pojma o nawijanju... nas 6 smo 5min prawili atmosferu ludilo... da nas je bilo josh 10ak bilo bi wrh....


    P.S na koga widim majicu FAP a ne dolazi na utakmice i to lichno cu da mu je izbucam na licu mjesta
    One Ring to Rule them all...

  22. #647
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    bilo nas je 6 jbt... I pjevali smo kao da nas je 15. Na kraju su nas ***** iz podgorice provocirali i htjeli da se biju. Ne mogu da vjerujem da se kurce na nas 6 kad znaju da ih tamo ima 500! Nijesam znao da mogu vise mrzjeti pg!
    Ali najjaca fora je kao sto kaze Gando-ponistili gol jer je lopta prosla kroz probusenu mrezu! Limit I u toj situaciji dok je vecina igraca kod sudije, on daje njihovom golmanu loptu koji je odmah ispuca i u kontri dadose gol...Sramota!
    Last edited by Albatros; 08-09-08 at 07:58.

  23. #648
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije bilo lose protiv ribnice...sudija je bio sampion Da nas je bilo jos samo desetak bila bi ludnica.no bice waljda bolje drugi put.forzza celik

  24. #649
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u nedelju protiv bokelja se igra na nasem stadionu.

  25. #650
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    12.09.08
    KUP CRNE GORE
    Poznati parovi prvog kola
    U prostorijama Fudbalskog saveza Crne Gore danas je u 13.00 časova održan žrijeb za parove prvog kola fudbalskog Kupa Crne Gore.

    U šeširu se našlo 28 klubova, pošto prošlogodišnji finalisti Mogren i Budućnost takmičenje počinju tek u drugoj rundi.

    Utakmice prve runde Kupa igraju se 17.09.2008. godine, sa početkom u 16.00 časova.

    Parovi

    Bokelj - Rudar
    Jezero - Bratstvo
    Zabjelo - Zeta
    Zora - Dečić
    Mladost - Grbalj
    Blu star - Sutjeska
    Kom - Arsenal
    Berane - Lovćen
    Pljevlja 97 - Petrovac


    Jedinstvo - Čelik


    Sloga - Otrant
    Cetinje - Ibar
    Napredak - Crvena stijena
    Ribnica - Mornar



    e jel nas mogo gori par zapasti... josh u gostima
    One Ring to Rule them all...

Page 26 of 58 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •