Page 204 of 812 FirstFirst ... 104154194200201202203204205206207208214254304704 ... LastLast
Results 5,076 to 5,100 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #5076
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja sam predlozio izbacanje INa i PINKa. RTCG1 i RTCG2 su ipak dobri, informativno edukativni kanali. Odrastao sam uz njih i nisu mi donijeli nista lose njihov skolski program, ljetnji i zimski bioskopi itd...

    Dobar im je i potez sto ipak ne gase druge kanale za vrijeme formule 1, sto dokazuje da ipak imaju malo vjere u sebe i u gledanost svojih kanala.

    Odusevio sam se u nedjelju, kad opet nisu ugasili FOX i HRT zsa vrijeme F1, a i jedino su oni dali pravi 16:9 prenos. Zato sam i ostao na RTCG i odgledao prenos tamo do kraja.

    IN, PINK, APLIKACIJE -1
    NOVI KANALI +1
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  2. #5077
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Moze li ExtraTV risiver da stoji USPRAVNO? Htio bih nekako da ga zakacim na zid u spavacu sobu...

    edit: Jos jedna stvar.. Na sajt nikako da nadjem vijest o koriscenju 2 risivera na 1 broju... Ima li neko link ili sam ja lose sanjao?
    Last edited by Igi; 13-05-09 at 08:57.
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  3. #5078
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Moze li ExtraTV risiver da stoji USPRAVNO? Htio bih nekako da ga zakacim na zid u spavacu sobu...

    edit: Jos jedna stvar.. Na sajt nikako da nadjem vijest o koriscenju 2 risivera na 1 broju... Ima li neko link ili sam ja lose sanjao?
    Trebalo bi da može da stoji sa tim da paziš da g amnogo ne cimaš radi HDD-a.
    Što se tiče dva rveivera čini mi se da neko reče da to ne može više. Ali bolje pitaj Salet. Ili bilo što da te zanma u vezi drugog receivera pitaj

  4. #5079
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Trebalo bi da može da stoji sa tim da paziš da g amnogo ne cimaš radi HDD-a.
    Što se tiče dva rveivera čini mi se da neko reče da to ne može više. Ali bolje pitaj Salet. Ili bilo što da te zanma u vezi drugog receivera pitaj
    Cek cek, ne mogu da uzmem jos jedat stb za drugu sobu? Onaj koji ne moze da snima?
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  5. #5080
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    shto neko reche,izbachite PINK iz osnovnog paketa,jer utiche na razvitak nove vrste kancera-slushni kancer,chija se metastaza realizuje u obliku folkera koji cijepa koshulju u terminu kada se daje Saletov grand show.izbachite i RTCG kanale,ili neka barem stoje nedje na kraju liste programa,mozhda izmedju onih za odrasle.nema dosadnije televizije od rtcg,sa sve babuskarama i emisijama o djubrivu i dnevnicima posvecenim iskljuchivo jednoj lichnosti.ne bih se ljutio kad bi "neko,preko noci", makao i ELMAG i MONTENU i MBC, jer mi samo smetaju u pokushaju da vidim ima li shto interesantno na tv. ako treba,platicu dodatno za isti paket,bez pomenutih kanala.
    Imas opciju za izbacivanje kanala iz liste (menu > podesavanja > televizija > TV vodic...).

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Moze li ExtraTV risiver da stoji USPRAVNO? Htio bih nekako da ga zakacim na zid u spavacu sobu...

    edit: Jos jedna stvar.. Na sajt nikako da nadjem vijest o koriscenju 2 risivera na 1 broju... Ima li neko link ili sam ja lose sanjao?
    U sustini moze, samo pazi da ne zatvoris otvore za hladjenje. 2nd STB trenutno nema u ponudi, ali ce se u narednom periodu ponovo pojaviti.

  6. #5081
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Zna li se otprilike kada je taj naredni period? Cisto informativno...

    Jos jedna stvar... Moze li neko da mi kaze kakva je sema povezivanja Extra TV-a?

    Stvar je u tome da u jednoj sobi imam racunar i FL@T3 preko D-LINKovog rutera... U dnevnu ispod TV-a imam tel. uticnicu i u spavacu ispod TV-a imam tel. uticnicu... Mogu li da zadrzim ovaj D-LINK i da mi racunar i dalje preko njega ide na net?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  7. #5082
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Sad se $etih... Ako ga zakacim uspravno, daljinski ne mogu koristit ><
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  8. #5083
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Sad se $etih... Ako ga zakacim uspravno, daljinski ne mogu koristit ><
    Mozes, rotiraj daljinski za 90 oko uzduzne ose u zeljenom smjeru dok ga koristis
    Last edited by =]Vlado[=; 13-05-09 at 10:04.
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  9. #5084
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Zna li se otprilike kada je taj naredni period? Cisto informativno...

    Jos jedna stvar... Moze li neko da mi kaze kakva je sema povezivanja Extra TV-a?

    Stvar je u tome da u jednoj sobi imam racunar i FL@T3 preko D-LINKovog rutera... U dnevnu ispod TV-a imam tel. uticnicu i u spavacu ispod TV-a imam tel. uticnicu... Mogu li da zadrzim ovaj D-LINK i da mi racunar i dalje preko njega ide na net?
    Daljinski je dovoljno jak (kada su nove baterije), pa ce ga STB uhvatiti. Probaj. Umjesto tog D-Linka dobices Pirelli ili Thomson WiFi router. Pogledaj prve strane ovog topica, tamo je objasnjeno kako se povezuje. U sustini

    Parica
    ||
    ||
    Splitter > Telefon
    ||
    ||
    Router === PC (ili preko WiFi)
    ||
    ||
    STB

  10. #5085
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    STB mora kablom do rutera? Ako mora, kako da povezem ovaj STB u spavacu? Moram da vucem kabal iz dnevne?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  11. #5086
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    STB mora kablom do rutera? Ako mora, kako da povezem ovaj STB u spavacu? Moram da vucem kabal iz dnevne?
    Znači ako uvedeš Extra oni ti moraju zamijeniti D Link Pirellijem li Speedtouchom.
    STB mora kablom do rutera ali ačunar ne mora kablom već Wireless znači imaš dobre predispozicije da ti sve stoji ispod TV-a, računar u sob i kačiš ga an wireless

  12. #5087
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    D-Link je moj ruter... Ja sam ga kupio kada ih oni nisu imali na lageru...

    Drugi problem je to sto ja necu da kacim racunar preko WiFi-ja zbog pinga, a i tu bi morao kupovati Wi-Fi karticu...

    Treci problem je dodatni STBu spavacoj sobi... Mora li i on kablom od rutera iz dnevne ili moze nesto da se iskombinuje sa tel. uticnicom koju imam u spavacu?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  13. #5088
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    D-Link je moj ruter... Ja sam ga kupio kada ih oni nisu imali na lageru...

    Drugi problem je to sto ja necu da kacim racunar preko WiFi-ja zbog pinga, a i tu bi morao kupovati Wi-Fi karticu...

    Treci problem je dodatni STBu spavacoj sobi... Mora li i on kablom od rutera iz dnevne ili moze nesto da se iskombinuje sa tel. uticnicom koju imam u spavacu?
    1. Onda ti oni moraju donijeti jedan od ova dva rutera uz xtra v, ti ostavi taj sebi ili ga prodaj
    2. Au ja sam zaljubljenik u Wireless ehnlogiju tako da n eznam baš to prvlačenje kablova kroz kuću. Moraju biti onda povezani kablom ali vdi da ti neko profi odradi to kabliranje.
    3. Drugi STB ne mora kabo, može Wireless ali ti moam reći što da kupiš. To dodatno još kta 80 eura mislim.
    Eto mislim da bi to bilo to

  14. #5089
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Sve mora sa routera. Za drugi STB kupi PLC kod montenegrine

    Taj D-Link ti vise nece trebati.

  15. #5090
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Je li ovo povecana cijena start paketa na 9.95? Kolko placam pretplatu ako uvedem extra tv za jos jedan tv (na oba tv-a je start paket)?
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  16. #5091
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jeste, ali samo novim korisnicima. U sustini taj 1Eur razlike je ona instalaciona taksa od 12,50 Eura koju smo svi platili i jos dobiju STB dzabe.
    Starim korisnicima je i dalje 7.61Eura odnosno 8.90 sa PDV-om.

  17. #5092
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dobro ali onda ce novi korisnici uvijek placati 9,95. Ne odgovori mi niko kolko bi placao Znaci ako uvedem jos jedan extra tv, onda placam pretplatu 8,9 + 9,95 je l tako?
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  18. #5093
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Na satelitu Amos 2 na 4° zapadno u okviru distribucijske platforme HBO Central Europe danas su se pojavile identifikacije filmskih kanala Cinemax 2 Croatia, Cinemax 2 Slovenia i Cinemax 2 Serbia
    valjda ce i cinemax 2 doci al me zanima ima li najava za sportklubove, film+, tv1000, cinemania, FOX Life i FOX Crime , neki NBA KANAL...

  19. #5094
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Dobro ali onda ce novi korisnici uvijek placati 9,95. Ne odgovori mi niko kolko bi placao Znaci ako uvedem jos jedan extra tv, onda placam pretplatu 8,9 + 9,95 je l tako?
    Ako sada uzmes Extra TV (a vec imas ADSL ili ces tek da ga porucis), platices 1 eur za prikljucak i 9,95 mjesecno. Drugi STB kosta 60 eur jednokratno i 3 eur mjesecno, ali ga trenutno nema u ponudi.

    @frkun
    1 eur vise nema veze sa instalacionom taxom.

  20. #5095
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedno pitanje da li su HBO kanali već u onaj paket od 10eura tako da ga nazovem
    i nakon isteka probnog perioda od tri mjeseca ..ili ih miču onda??

  21. #5096
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj Sale dodajte sportklub pa da narucujem!

  22. #5097
    Join Date
    May 2008
    Location
    nekad tu, nekad onamo
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da lijepo zamolim da napravite sliku na novu tv jer slika je uzas a svi koji imaju ekstra tv znaju sta je problem. Nema veze sa pikselima niti bitrateom vec je ko sa sobne antene. Prosto mi je sramota kad mi neko vidi takvu sliku na kablovskoj. Ako se nije u mogucnosti pruziti bolja slika onda fino se ne emituje nista pa ako se moze napravit moze a ako ne izbacite je iz ponude. Ovako imamo novu tv a bolje i da nije takva.

    E i jos ovo! Lijepa ova akcija za nove korisnike za 1 e dobiju ono sto sam ja i mnogi platili 100e e sad gdje je akcija za stare korisnike mozda koji dodatni paket besplatan duze vrijeme. Ja znam da posle godinu dana t-com kao kompanija recimo od mene je ubrala zaradu pa i da je sad odjavim nebitno. Ali ne ide to. Najgore od svega je to sto nema konkurencije dobre i sto se moze.

    Da ko pogresno ne shvati ovo je skoro sve upuceno t-com predstavnicima sa foruma.
    Ako je nedovoljno to sto imas, bices nesrecan i da cio svijet bude tvoj -Seneka-

  23. #5098
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Prika, to sto si se zaleceo ne mogu ti oni nista nadoknadit... Svi znamo da cijene padaju, ali nekad imas potrebu za necim u tom momentu i to tada toliko kosta...

    Koliko si platio mobilni koji sada imas, a koliko taj mobilni sad kosta? Najbolje da odes u prodavnicu i trazis razliku u cijeni...

    Lose je to sto na nove servise koje uvode i za koje daju popuste za nove korisnike, ne sjete se starih korisnika... Ovo ostalo je samo trzisna utakmica..
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  24. #5099
    Join Date
    May 2008
    Location
    nekad tu, nekad onamo
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nisam se ja zaleceo niti se kajem sto sam to platio toliko. Tu si u pravu samo ja sam imao drugu namjeru da pojasnim to da je meni sad isteko ugovor i mogu ga raskinut kad god ocu sto naravno t-com ne interesuje mnogo, jer da bi zadrzali nas stare korisnike treba neku povoljnost da daju. Mi koji smo upoznati sa radom servisa i ponasanju u vezi kanala doticne firme nijesmo bas zadovoljni iako i dalje tvrdim da je ekstra tv dobar servis. Naravno treba ici napred u uvodjenju barem dodatnih kanala. O konkurenciji necu da pricam jer znam kako to ide. mozda imaju kvantitet ali kvalitet nikako. Mislim vrijeme je vise da se ne shaltam sa Sportklubom preko Digi Tv kad treba nesto da gledam. Da se ne zezamo nikome od nas sto smo platili po 100e za stb se ne isplati da odjavljujemo i nije razlog za odjavu sto nema dodatnih kanala vec da ipak treba nesto mijenjat. U svakom slucaju najvise volim kad mi ne prekida a i to se ponekad desavalo. Nemam ja nista protiv t-coma ali ako vole onoliko da smaraju sa pozivima kad se ne plati racun i da drze cijene vece nego u eu e onda i mi mozemo trazit svoje. Mada forum i nije mjesto dje se to radi ali nema nidje drugo.
    Ako je nedovoljno to sto imas, bices nesrecan i da cio svijet bude tvoj -Seneka-

  25. #5100
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    irc.cg.yu
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro bi bilo da ubace kanal E!
    We ride together we die together, Bad Boys for life

Page 204 of 812 FirstFirst ... 104154194200201202203204205206207208214254304704 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •