Page 613 of 812 FirstFirst ... 113513563603609610611612613614615616617623663713 ... LastLast
Results 15,301 to 15,325 of 20285

Thread: Extra TV

  1. #15301
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Imam ja, bas se nesto muci

  2. #15302
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve imam osjecaj da mi se neko nakacio

  3. #15303
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Imate li problema sa internetom ovih dana.. Baš je nešto nikakav
    Same here.
    In vino veritas

  4. #15304
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Je li moguce da mi jos gledamo HBO programe u 4:3 formatu ? Ako je ostao neko iz telekoma da radi svoj posao molim da to rijese.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #15305
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    ja sam mislio ponovo da uzmem TV preko njih al jbg nisam mogao zbog lap-topa što sam uzeo kod njih na rate,ostalo mi je mislim oko 5,6 mjeseci (ugovor na 2 godine plaćanje).

    početkom decembra mi ističe dvogodišnji ugovor za extra trio fl@t 2 (30 e) i najvjerovatnije ću otkačiti extra tv i preći samo na internet i to onaj na basic hahahahaha
    Možeš kupiti dvije stvari preko računa, ja sam kupio dva bicikla prije par mjeseci.

  6. #15306
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by balsario View Post
    Možeš kupiti dvije stvari preko računa, ja sam kupio dva bicikla prije par mjeseci.
    Ja sam htio da kupim Ajfon 6 kod njih, preko fixnog. Imam, kao što sam već rekao, kupljen foto aparat na isti način.
    Prošlog decembra sam kupio i tablet, za koji mi je rečeno da ne ulazi u tu "kvotu" kupovine uređaja na rate, i ako riješim da uzmem nešto na isti način, neće biti problema.
    Naravno, to nije tačno. Do ljeta naredne godine ne mogu uzeti ništa na rate preko fixnog, i glupi tablet se tretira na isto, iako je naglašeno da neće tako biti.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  7. #15307
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako imate problem sa pokretanjem resivera, prekidaju vam se cesto ETV servisi, ili imate sasvim treci problem, mozete odmah zvati 1500. Tehnicke ekipe ce vam pokusati rijesiti problem preko telefona, a ako ne, onda ce izlaci na teren.
    Ali mozete problem rijesiti sami kod kuce/stana.... Razlog za sve ovo su ove velike nepogode koje su zadesile Podgoricu, ali i druge gradove...


    1. Iskljucite resiver i ruter;
    2. Iskopcajte LAN kabl iz porta 1 (ruteri obicno imaju 4 porta/ulaza);
    3. Ukopcajte taj isti LAN u DRUGI port na vasem ruteru;
    4. Ukljucite ruter;
    5. Ukljucite resiver;
    6. Sacekajte oko 5-10 minuta da se sistem ponovo "podigne";
    7. UZIVAJTE U EXTRA TV-U


    Nadam se da sam pomogao!


    SAVJET: Iskljucite i resiver i ruter, kada je u toku nepogoda/oluja/grmljavina.... Tako cete sebe postedjeti od eventualnih pregorijevanja/kvarova (zbog varijacija u naponu) ovih uredjaja!!!


    MOJI ODGOVORI ZA DRUGE:


    @ bakyknez,
    A zasto onda (opet po tvojoj logici) u ponudi nema RTCG SAT, HRT SAT... Jer imamo RTCG1, 2... HRT1, 2, 3...?? RTS SAT prikazuje program za srpsku emigraciju, koji je programski 95% ISTI kao na RTS1!
    Malko mi nije jasno, pa mi objasni... Za ostale kanale znam da ih moraju preko ugovora/dozvole u ponudi dodavati, i to je u redu.


    @ ToJeMojBrat,
    Pozdravi tog Maksima i njegovu diviziju... Ipak ste isto drustvance, koji, jeli il ne jeli banane, radite to sto radite.... Nema promjene... Na bolje.... A to je odlika losih ljudi! Ostani mi onda relaxiran, kad vec nijesi dobar!!!


    @ tonipf,
    Korisnik u CG nece birati izmedju operatera Telekoma u CG, HR, MK, vec izmedju operatera u CG!
    Tako da ti nista ne treba (ne znaci) uporedba izmedju regionalnih operatera, bez obzira, sto im je vlasnik isti!
    Ali priznaces, da je Telekom u CG NAJBOLJI u odnosu na ostale konkurente! Hvalio ili ne, tako je!
    Ostani mi i ti opusten!


    @ djiha,
    Tzv. "upscaling" ti tvoj TV aparat MORA sam radit! Jer se slika i ton izvorno dobijaju na prijemu u Telekomu, pa je takvu i ti ISTU dobijas! U slucaju da to TV aparat ne radi, nije valjda ti problem, preko daljinskog sam podesit format slike koje njemu/tebi odgovaraju?? To je dugme ispod broja 9.


    @ donni_brasko,
    U cemu je problem, da za neki proizvod koji od operatera uzimas, za isti ugovor produzis? To je praksa svudje, ne samo u CG, vec i u citavom svijetu.... Jer ako uzimas uredjaj kod operatera "A", valjda se podrazumijeva da ces taj uredjaj koristit kod tog istog "A" operatera... Ne mozes, uzmes kod jednog, trcis kod drugog.... Na sta bi to licilo? Na neko vasariste....


    @ nk-cg,
    Imas ga u poslovnici Telekoma, za 13€.


    @ Poseydon,
    HBO se emituje u 16:9 formatu! Moguce da su emitovali neki stari film koji su uglavnom u 4:3 formatu.... Imas dugme ispod broja 9, kojim regulises formatizaciju slike!


    Molim ostale, da o internetu, biciklima, ajfonima, prikolicama, automobilima,....itd., ZAOBIDJU OVU temu! Molim moderatora da cesce svrace ovdje, jer imamo krsenje forumskih pravila!


    Pozdrav.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  8. #15308
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ako imate problem sa pokretanjem resivera, prekidaju vam se cesto ETV servisi, ili imate sasvim treci problem, mozete odmah zvati 1500. Tehnicke ekipe ce vam pokusati rijesiti problem preko telefona, a ako ne, onda ce izlaci na teren.
    Ali mozete problem rijesiti sami kod kuce/stana.... Razlog za sve ovo su ove velike nepogode koje su zadesile Podgoricu, ali i druge gradove...


    1. Iskljucite resiver i ruter;
    2. Iskopcajte LAN kabl iz porta 1 (ruteri obicno imaju 4 porta/ulaza);
    3. Ukopcajte taj isti LAN u DRUGI port na vasem ruteru;
    4. Ukljucite ruter;
    5. Ukljucite resiver;
    6. Sacekajte oko 5-10 minuta da se sistem ponovo "podigne";
    7. UZIVAJTE U EXTRA TV-U :wink:

    8. (Poslije uzivanja, ipak) pucajte sebi u glavu.

    Ako mozes ishtampaj gomilu letaka sa ovim sto je citirano i dijeli ih po gradu (i drzavi). Mozda ti T-com da infrastrukturu i materijal za stampu istih.

    "... formatizaciju slike!". Aahhahaha!!! Prosto volim sto postojish.

    Imam neki utisak dace te sad zapalit ostali sa ove teme. ( Skoro pa mogu da osjetim miris napalma koji ti se primiche! )

  9. #15309
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kad ce ovo 30 posto jeftiniji racuni,kolko ce kostat extra trio koji je bio 39 e

  10. #15310
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Zanima me da li jos tvrdi da ne radi u Pi-com.

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    @ tonipf,
    Korisnik u CG nece birati izmedju operatera Telekoma u CG, HR, MK, vec izmedju operatera u CG!
    Tako da ti nista ne treba (ne znaci) uporedba izmedju regionalnih operatera, bez obzira, sto im je vlasnik isti!
    Ali priznaces, da je Telekom u CG NAJBOLJI u odnosu na ostale konkurente! Hvalio ili ne, tako je!
    Ostani mi i ti opusten!

    Znaci, drugim rijecima oces da kazes da tvoja firma odje ima monopol, te da joj je dozvoljeno da muze narod. Jedva cekam da SBB uvede net u CG, da vidim kako ce onda botovi da brane lopovsku firmu...
    Last edited by technus; 02-12-14 at 19:29.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #15311
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ napalm,
    Ovo je moderno vrijeme, i Telekom to elektronskim savremenim sredstvima radi, za razliku od pamflet preduzeca za distribuciju tv signala....
    Opusteno.... Kad sam izdrzao one napade, iako sam tada bio novi forumas, mogu vala i ove sada...
    Samo bih da sam na njihovom mjestu, ipak procitao FORUMSKA PRAVILA, da posle ne bude kako "prezla izigrava bijelog medveda"...
    I da, POSLIJE UZIVANJA, SVAKAKO NECES PUCATI, A PONAJMANJE U SVOJU GLAVU! To se radi iz nekih sasvim drugih pobuda.... Cisto da znas...
    Psihologija mi NIJE strana, kao ni mnoge druge oblasti!

    @ varalica3,
    http://telekom.me/promo-oktobar.nspx

    @ technus,
    Monopol? Prvo POGLEDAJ sto znaci TA rijec/izraz, pa onda mozemo nastaviti dalje sa diskutovanjem, OK?
    Bice da je Telekom "KRIV" sto SBB nema internet??
    Nema potrebe da iko brani Telekom, statistika je ta koja brani Telekom! Statistika!!!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  12. #15312
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Naravno da ima monopol nad infrastrukturom, pa moze da ucenjuje ostale peratere nekim nemogucim uslovima. A firmu i infrastrukturu su dobili podmicivanjem Vladinih i Telekomovih zvanicnika, o cemu je i istragu vodila americka admin. Prvi i vjeovatno poslednji put da cujem da neka drzava (iako smo mi prvatna drzava) proda PTT infrastrukturu. Trebali su im jos i puteve dat. A SBB ce brzo uci na net trziste CG, a onda cete vrenom za glavu da se vatate, i naravno brze-bolje da spustate cijene, pa da vise prestanete da pljacate narod.
    Forever young, i want to be forever young

  13. #15313
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to su pravi kauboji, maksimalno neprofesionalni, otuzni za bilo kakvu saradnju, dogovor ili bilo sta slicne vrste
    imao, odjavio i kulturno se pozdravio sa njima, a kako vidim i cujem, dosta ljudi ili jeste ili planira isto da uradi
    ko im je kriv, zasluzili su
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  14. #15314
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    117
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam mnogo stosta gledao,ali jos nisam gledao da neko brani Telecom.Oko njih postoji nepodijeljeno misljenje da se radi o najvecim pljackasima i prevarantima u istoriji Crne Gore.I mislim da ih niko nikad nece nadmasiti.

  15. #15315
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ja ih branim, sto god sam radio sa njima ili preko njih sve je vazda super bilo. I korisnik sam njihov dugo godina i bicu i dalje.

    A evo npr snizili su cijene extra trio maksi paketa, bas prejeftino sad ispada, umjesto 62 sad je 45€.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  16. #15316
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ technus,
    Uffff...opet o infrastrukturi... Cija je vlasnistvo ta infrastruktura?? Jeli DOKAZANO I NA OSNOVU TIH DOKAZA PRESUDJENO, da je Telekom "podmicivao Vladine zvanicnike"?? Licis mi na novinara Vijesti ili DAN-a, ka papagaji; korupcija, korupcija, kriminal, utaja poreza..... I tako vrte u nedogled... Godinama...


    Valjda na ovoj temi nebi trebali da se bavimo papagajskih rekla-kazala prica??
    Infrastruktura je prodata, jer je Telekom (tadasnji PTT) GAZDOVAO I KORISTIO istu, i zasto bi sad to njihovo trebalo dati drugome?? Kao recimo, tvoju kucu, kad bi se dala nekom drugom, a ne tvom nasljedniku??


    Pa sto ceka SBB sa uvodjenjem neta na CG trziste? Ko im brani? Telekom?
    Po tebi infrastrukturu Telekoma, treba dati DZABE SBB-u?? Zasto?


    Cijene su sasvim OK! Trziste ih je odredilo! Uostalom, osnovni paket kod BBM-a je SKUPLJI od Telekomovog ETV! Sta kazes na to??

    @ SpongeBob,
    A statistika? Volio bih da mi malo i o tome prokomentarises, kad vec opisujes tvoju "mucnu sudbinu"...
    Nadam se da su pamflet distributeri tv signala (koje vjerovatno sada koristis, ali ih ne navodis!), "profesionalni".... A narocito saradjuju... Posle prve kise ili blagog povjetarca, koje zbog istih "nepogoda"; ili nema slike, ili je ima, ali tona nema......

    @ "grmalj",
    Ne navodis KO brani Telekom (i od KOGA?), kao i na osnovu cega tvrdis, da su oni "najveci lopovi u CG"?? Obrazlozi DO KRAJA tvoju misao... Potrudi se, nije tesko!

    Ovako.... Kao da citam novinu DAN, koju naravno ni ocima ne pogledam, a kamoli da istu i citam....
    Ovo je ipak tema o Extra TV servisu, i MOLIM DA SE DRZIMO TEME!!!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  17. #15317
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Minimalna cijena za korišćenje extra tv servisa je 11e za 25 kanala.

    Svi drugi kablovski operateri imaju osnovni paket ispod te cijene sa duplo više kanala u ponudi, tako je Telekom samo malo više nego duplo skuplji u startu

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #15318
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja nemam problema sa pi-comovim internetom i koristim kuci adsl (FTTB) a na poslu imam optiku i sve radi odlicno. znaci sto se tice servisa zadovoljan sam jer radi bez greske.
    ono sto nije dobro je cijena i sramotno mali upload.
    ono sto je najgore od svega je extra tv - tako dobra platforma a tako los izbor kanala. ubjedljivo najgori izbor kanala u regionu.
    eto u 3 recenice da objasnim Pi com. no jos par mjeseci i ode ova crna kanta iz mog stana.

    prezlice ljubavi, jesi vidio novu listu kanala M-kabla? arene hd + jos 7 hd kanala...ima neki nat geo wild, travel, mtv, history sve hd...
    e jedino sto pi com ima pink paket - sto jes jes
    Last edited by laciale; 02-12-14 at 23:02.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  19. #15319
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    @ technus,
    Uffff...opet o infrastrukturi... Cija je vlasnistvo ta infrastruktura?? Jeli DOKAZANO I NA OSNOVU TIH DOKAZA PRESUDJENO, da je Telekom "podmicivao Vladine zvanicnike"?? Licis mi na novinara Vijesti ili DAN-a, ka papagaji; korupcija, korupcija, kriminal, utaja poreza..... I tako vrte u nedogled... Godinama...


    Valjda na ovoj temi nebi trebali da se bavimo papagajskih rekla-kazala prica??
    Infrastruktura je prodata, jer je Telekom (tadasnji PTT) GAZDOVAO I KORISTIO istu, i zasto bi sad to njihovo trebalo dati drugome?? Kao recimo, tvoju kucu, kad bi se dala nekom drugom, a ne tvom nasljedniku??


    Pa sto ceka SBB sa uvodjenjem neta na CG trziste? Ko im brani? Telekom?
    Po tebi infrastrukturu Telekoma, treba dati DZABE SBB-u?? Zasto?


    Cijene su sasvim OK! Trziste ih je odredilo! Uostalom, osnovni paket kod BBM-a je SKUPLJI od Telekomovog ETV! Sta kazes na to??
    Ptice na grani znaju da je bilo korupcije, to sto ista partija drzi sve institucije u drzavi, pa nece da presudjuje samoj sebi je za neku drugu temu. Kad smo ec kod papagaja, cini mi se da ti zvucis kao on, samo pogledaj tvoje postove na ovoj temi, sve ce ti bit jasno. Ovo boldovano ti je prejako, stvarno mnogo dobro poredjenje. :lolblue:Infrastruktura nije trebala da se prodava ni Pi-comu ni nikom drugom, vec da ostane u vlasnistvu drzave. SBB je tek skoro otkupio BBM, najavili su uvodjenje neta polovinom godine, pa ce vam bit pa-pa iz mnogih domova. Al' vjeruj mi da shvatam ja tebe, bojis se za posa', ka' klasicni bot...
    Last edited by technus; 06-12-14 at 03:44.
    Forever young, i want to be forever young

  20. #15320
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pobijedice bbm
    Last edited by bakyknez; 03-12-14 at 15:44.

  21. #15321
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    @ technus,

    Pa sto ceka SBB sa uvodjenjem neta na CG trziste? Ko im brani? Telekom?
    Po tebi infrastrukturu Telekoma, treba dati DZABE SBB-u?? Zasto?


    Cijene su sasvim OK! Trziste ih je odredilo! Uostalom, osnovni paket kod BBM-a je SKUPLJI od Telekomovog ETV! Sta kazes na to??



    sbb ne čeka nego priprema teren, preko bbm-a stiže sve i digitalna tv i interent...
    a bbm neka ima malo skuplju cijenu osnovnog paketa od ETV, ali je razlika u broju i kvalitetu programa ogromna...
    etv nikad neće imati bolju ponudu nego bbm, sada je po top pitanju bbm bolji a tek kad krene nadogradnja sigurno dolazi još 20-30 kanala...
    ovo prenosim iz pouzdanih izvora.... ima etv da unište... a već kad se saberu sadašnji korisnici ttv i bbm su jači a tek za godinu...
    jedva čekam tu borbu!

  22. #15322
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    extra trio start po novom cjenovniku je 38 eura...zar nijesu trebali da ga smanje?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  23. #15323
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bakyknez View Post
    sbb ne čeka nego priprema teren, preko bbm-a stiže sve i digitalna tv i interent...
    a bbm neka ima malo skuplju cijenu osnovnog paketa od ETV, ali je razlika u broju i kvalitetu programa ogromna...
    etv nikad neće imati bolju ponudu nego bbm, sada je po top pitanju bbm bolji a tek kad krene nadogradnja sigurno dolazi još 20-30 kanala...
    ovo prenosim iz pouzdanih izvora.... ima etv da unište... a već kad se saberu sadašnji korisnici ttv i bbm su jači a tek za godinu...
    jedva čekam tu borbu!
    Samo da se nadovezem jos..

    ovo mi posla prijatelj koji koristi BBM i kojem je juce stiglo putem mail-a

    "Dragi nasi korisnici, Sa zadovoljstvom vas obavjestavamo da се tokom prvih mjeseci Nove godine prvi nacionalni kablovski operator BBM postati Telemach.
    Telemach kompanija је vodeci kablovski operator u Sloveniji i Bosni i Hercegovini, i dio је regionalne United Grupe, u cijem sastavu posluje i SBB - vodeci kablovski operator u Srbiji, Total TV - vodeci regionalni operator satelitske platforme, NetTV Plus - vodeci svjetski operator domacih kanala preko interneta i United Media - medijska grupa sa najgledanijim regionalnim tematskim kanalima kao sto su Sport K1ub, Grand, U1tra i Mini U1tra, N1, Cinemania, Lov i Ribolov.
    United Grupa preko svojih telekomunikacionih kompanija clanica, posluje na sest trzista bivse Jugoslavije - u Srbiji, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Hrvatskoj i Makedoniji - gdje ima 2 miliona pretplatnika kablovske i satelitske televizije, sirokopojasnog interneta, fiksne i mobilne telefonije. U prvoj polovini sledece godine bce uvedena najsavremenija tehnologija i poboljsana ponuda korisnickih servisa po pristupacnim cijenama, te се svim nasim korisnicima biti dostupni digitalna televizija D3, sirokopojasni internet i povoljna digitalna fiksna tele- fonija sa besplatnim razgovorima u okviru svih clanica United Grupe. "

    E zbog ovoga se mozda i nama poprave uslovi sa ETV-om

  24. #15324
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.telemach.ba/PAKETI/2192/T...ml/nav_start=0
    evo ovaj npr izdvojeni paket, 150 kanala , na vise televizora, + internet 40mbps uz besplatne razgovore u grupi i inostranstvu za 25 eura mjesecno, sto je tacno duplo jeftinije od onog sto placam trenutno telekomu nasem....

    plus koliko vidim oprema (ruteri i resiveri) su ciskovi za razliku od ovog kineskog sranja sto dobijamo od naseg telekoma
    AJMO CRNA GORO !!!

  25. #15325
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Ako prezla radi u t-com da prijavim da mi je prekjuce riknuo ruter i nemam extra tria od tada. Zvao sam i ostavljao poruke, rekose da ce zvati ali niko nista. Moze li se ubrzati sto?
    Tu es mon héro!

Page 613 of 812 FirstFirst ... 113513563603609610611612613614615616617623663713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 11:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 10:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 15-04-07, 00:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 17:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •