Page 383 of 812 FirstFirst ... 283333373379380381382383384385386387393433483 ... LastLast
Results 9,551 to 9,575 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #9551
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ericsson View Post
    Pisali već, ćute, ne reaguju. Tako je bilo i sa Sunđer Bob.om, tražili gašenje zbog Vijesti, a u ugovoru TV Vijesti jasno piše: osim MTV Networks (jer MTVNHD i Viva imaju SpongeBob), a ARD izdala naredbu za SVE kanale gdje se emituje! Dok ih nisu nazvali iz MTV-ja i naj#$### im se maj$$ i zaprijetili milionskim tužbama, pa su ćutaliiiiii
    I sta sad bi sa Sundjer Bobom? I dalje je zamracen B92 kad ide Sundjer Bob, iako TV Vijesti vrte stare epizode (onih nekoliko komada sto su otkupili).

    Ericsson, reci mi molim te sta od zamracenja ide na Cablingu, da li je isto kao na ovom s.anju od Extra TV? Hocu konacno da uzmem nesto drugo, evo cekam da dodju iz Extra TV i pokupe ovo svoje smece da ih vise ocima ne gledam.

    CS na zalost ne mogu, jer mobilni internet koji imam nema dovoljnu brzinu za to.
    Last edited by Zizak; 29-01-11 at 21:14.

  2. #9552
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Opremu ces morati da poneses u T-Shop.

  3. #9553
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne verujem da cu. Ugovor mi je istekao jos u decembru, zalbu sam pisala, ne pada mi na pamet da se prtim s ovim. Platiti necu ni centa. Neka me tuze. Neprofesionalizam krajnji, jos mi trazeni ugovor (koji je btw istekao) nisu dostavili. Pih. A tek one obracune od po 0.09 eura koje mi teftere vec neko vreme na ime nekog naknadnog obracuna (a placala sam sve na vreme, plus sto sam racun primala netom) sto cu da platim, taj film nece gledati.
    U stanju sam do Vrhovnog suda da se tuzim s njima, samo zato sto su tako strasno bezobrazni. Skoro sve je zamraceno, stoka bezobrazna, drzali su monopol pa misle moze im se kako hoce sa narodom. E pa nece da moze.

  4. #9554
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    nemojte da mi se smijete

    Ovako:
    Desilo se da, npr., emisiju koju sam željela da gledam zaboravila da pripremim za snimanje.
    Prošlo je nekih pola sata, ili više, emisije i ja telefonom javim mojima da mi snime bar to što je ostalo, oni uključe i snime nekih petnaestak minuta.
    Došla doma, uključim da vidim bar taj kraj (bitno mi bilo) kad vidim, CIJELA emisija snimljena! Svi smo se iznenadili jer moji nijesu snimili cijelu.
    E, sad, tu ti ej svako mislio da je onaj drugi nešto uradio pa se ne sjeća, uglavnom tek kad se slična stvar ponovila, ispada da postoji mogućnost da se snimi cijela epizoda, ili emisija iako snimam sa pola, ili pred sam kraj!
    Ajd mi recite KAKO?!
    Je li iko ovo primijetio, je li se ikome nešto ovako zbilo ili su mi mali zeleni ušli u risiver i prave dar-mar?
    Juče sam htjela čitav film da snimim, ali ne znam kako sam to uspjela 3-4 puta do sad?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #9555
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvončice, ako su i oni gledali istu emisiju od početka (i da pritom nisu mijenjali kanal prije nego što su počeli da snimaju), onda jeste normalno da se snimi kompletna emisija (tj. od početka emisije po programskoj šemi Extra TV-a)

  6. #9556
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Milky Way
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zizak View Post
    I sta sad bi sa Sundjer Bobom? I dalje je zamracen B92 kad ide Sundjer Bob, iako TV Vijesti vrte stare epizode (onih nekoliko komada sto su otkupili).

    Ericsson, reci mi molim te sta od zamracenja ide na Cablingu, da li je isto kao na ovom s.anju od Extra TV? Hocu konacno da uzmem nesto drugo, evo cekam da dodju iz Extra TV i pokupe ovo svoje smece da ih vise ocima ne gledam.

    CS na zalost ne mogu, jer mobilni internet koji imam nema dovoljnu brzinu za to.
    Sve što zabrani Agencija (to mora da se poštuje, koliko god bili u krivu). Neka serija TNT na Happy, poneka utakmica na RTS-u i HRT2, u principu sve kao na Totalu, uključujući Sunđer Bob na B92. Ali ga ima na Vivi, doduše na njemačkom
    Neke poruke ne treba ispisivati, one dovoljno govore svojim odsustvom...

  7. #9557
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na zalost, Sundjer Bob nije Sundjer Bob ako mu glas ne pozajmljuje Vaca Djordjevic

  8. #9558
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ericsson View Post
    Sve što zabrani Agencija (to mora da se poštuje, koliko god bili u krivu). Neka serija TNT na Happy, poneka utakmica na RTS-u i HRT2, u principu sve kao na Totalu, uključujući Sunđer Bob na B92. Ali ga ima na Vivi, doduše na njemačkom
    Bitno mi je da mi se bar ne prekine film na pola kad ga gledam, zato sto programsku semu niko da pogleda, pa se zamraci nesto sto nema nikakve potrebe da se zamracuje.

  9. #9559
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ericsson View Post
    Kakav dokaz, kad ti 1.: ne daju ugovore na uvid, 2.: dobiješ zabranu od ARD-a da ne smiješ emitovati iako se operateri svim silama bore sa ovakvim ponašanjem komercijalnih tv stanica. TV IN traži da se ugasi FOX LIFE!!!!! zamislite taj bezobrazluk, jer se emituje DrHouse. By the way, dobili smo, bar mi, neki primjerak ugovora gdje o pravima prikazivanja na TV IN-u, ali u cijelom ugovoru, nema jedne jedine riječi "ekskluziva"!!! to je ono: APP (ako prođe prođe). I još su napisali za: Eureka i Battlestar Galactica (Sci Fi), The Office i Law and Order (Universal Channel), The MadMan (Fox int.) i još svašta nešto, iako u ugovoru sa svim ovim kanalima piše da su kablovcima proslijeđena kompletna prava i da nema gašenja, ARD ladno izda naredbu o gašenju. :mad:
    Trazili su zamracivanje u terminu u kojem ide dr Haus ili potpuno izbacivanje iz ponude?
    Jedan od najboljih kanala, ako i to ukinu potpuna katastrofa. Sto je jos gore, znajuci apsolutnu politicku pozicioniranost takozvane IN televizije uz vlast, bojim se da im se moze, sta god zatraze ispunice im se trkom.

  10. #9560
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aaaaaaaaa prosto je jadno cime se bave poslanici Extra TV na ovom forumu - dodeljivanjem negativnih komentara. Nije ni cudo sto vam Extra TV tako posluje. Na tvoju zalost, to samo i mozes - da mi das negativne poene na komentare na temu Extra TV. Na tvoju zalost, mozes da ih dajes do ujutro, bojim se da nas ima mnogo vise koji su nezadovoljni nego vas koji se trudite da nas ubedite da je nesto dobro, a to ne vredi ni pi.ljiva boba. Znam da istina boli, ali ne bi trebao da se spustas ovako nisko.

    Extra TV 30-01-11 01:10 Emill vratices, vratices..

    Pretpostavljam da cete ovako u skorijoj buducnosti da idete od vrata do vrata i pretite korisnicima kako bi nastavili da koriste usluge Extra TV.
    Last edited by Zizak; 30-01-11 at 08:03.

  11. #9561
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    nemojte da mi se smijete

    Ovako:
    Desilo se da, npr., emisiju koju sam željela da gledam zaboravila da pripremim za snimanje.
    Prošlo je nekih pola sata, ili više, emisije i ja telefonom javim mojima da mi snime bar to što je ostalo, oni uključe i snime nekih petnaestak minuta.
    Došla doma, uključim da vidim bar taj kraj (bitno mi bilo) kad vidim, CIJELA emisija snimljena! Svi smo se iznenadili jer moji nijesu snimili cijelu.
    E, sad, tu ti ej svako mislio da je onaj drugi nešto uradio pa se ne sjeća, uglavnom tek kad se slična stvar ponovila, ispada da postoji mogućnost da se snimi cijela epizoda, ili emisija iako snimam sa pola, ili pred sam kraj!
    Ajd mi recite KAKO?!
    Je li iko ovo primijetio, je li se ikome nešto ovako zbilo ili su mi mali zeleni ušli u risiver i prave dar-mar?
    Juče sam htjela čitav film da snimim, ali ne znam kako sam to uspjela 3-4 puta do sad?
    Zvonci, na hard disku ima uvijek ostavljeno prostora za ja mislim sat ili sat ipo programa, tacnije receiver sam snima ikao mu ti ne zadas, tako da ako gledas isti kanal sat vremena, primjetices da tih sat mozes vratiti unazad. Ili isto kada si na tom kanalu, kako rece Aquaria, kada stavis snimanje, snimi sve sto je bilo u bufferu.
    Tako da nmeas male zelen u receiveru .

  12. #9562
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Cini mi se da nase tv kuce namjerno zakupljuju neke serije koje su dobro gledane. Obavezno kupe prve sezone koje su sada nakon par godina prilicno jeftine,a koje su vec puno puta dozivjele reprizu na kablovskim kanalima i svi smo ih vec prezvakali. Svjesni su da malo ko ,ko ima kablovsku gleda nase kanale i onda sve rade da bi blokirali druge kanale,sluze se svim i svacim. Moze im se jer smo ovce i uspjesno nas sisaju.

  13. #9563
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Milky Way
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Trazili su zamracivanje u terminu u kojem ide dr Haus ili potpuno izbacivanje iz ponude?
    Jedan od najboljih kanala, ako i to ukinu potpuna katastrofa. Sto je jos gore, znajuci apsolutnu politicku pozicioniranost takozvane IN televizije uz vlast, bojim se da im se moze, sta god zatraze ispunice im se trkom.
    Zamračivanje, oni ne mogu tražiti izbacivanje programa, osim ako ne krši etičke, moralne i druge norme... a Fox Life ipak nije neka npr. pedofilska televizija.

    Lično, očekujem da će se TV IN i Atlas zatvoriti, zbog finansijskih problema, pa ćemo malo počinut od njihovih hirova.
    Neke poruke ne treba ispisivati, one dovoljno govore svojim odsustvom...

  14. #9564
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default @

    Quote Originally Posted by Ericsson View Post
    Zamračivanje, oni ne mogu tražiti izbacivanje programa, osim ako ne krši etičke, moralne i druge norme... a Fox Life ipak nije neka npr. pedofilska televizija.

    Lično, očekujem da će se TV IN i Atlas zatvoriti, zbog finansijskih problema, pa ćemo malo počinut od njihovih hirova.
    Sumnjam da ce se ugasiti,ali ne sumnjam da ce raditi sve da nam zagorcaju zivot.

  15. #9565
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    @montenegrina

    Tacno tako

    Snimice se ono sto je u bufferu, ali po EPG granicama, ali uvijek mozes da snimis i nesto sto je prije i poslije te emisije (ako je u bufferu).

  16. #9566
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    IN se stvarno ponasa jako bezobrazno. Ja ne znam ko njih uopste gleda

  17. #9567
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ericsson View Post
    Kakav dokaz, kad ti 1.: ne daju ugovore na uvid, 2.: dobiješ zabranu od ARD-a da ne smiješ emitovati iako se operateri svim silama bore sa ovakvim ponašanjem komercijalnih tv stanica. TV IN traži da se ugasi FOX LIFE!!!!! zamislite taj bezobrazluk, jer se emituje DrHouse. By the way, dobili smo, bar mi, neki primjerak ugovora gdje o pravima prikazivanja na TV IN-u, ali u cijelom ugovoru, nema jedne jedine riječi "ekskluziva"!!! to je ono: APP (ako prođe prođe). I još su napisali za: Eureka i Battlestar Galactica (Sci Fi), The Office i Law and Order (Universal Channel), The MadMan (Fox int.) i još svašta nešto, iako u ugovoru sa svim ovim kanalima piše da su kablovcima proslijeđena kompletna prava i da nema gašenja, ARD ladno izda naredbu o gašenju. :mad:
    A zašto se fino ne udružite i pošaljete svoje predstavnike u ARD pa sve to saspete u lice Abazu? Što čekate, da mi korisnici umjesto vas napravimo miting ispred ARD-a? Morate se izboriti za svoja prava na neometan rad. Sa jedne strane ARD vas reketira sa ogromnim nametima a sa druge vam degradira kvalitet usluge i smanjuje profit. Zakoni su decidni i ne može ih ni IN ni ARD tumačiti po njihovom shvatanju a na štetu operatera i građana.
    Ovako mi korisnici stičemo utisak da se vi zadovoljavate sa postignutim i da vas baš briga što mi nemamo šta da gledamo a moramo vam platiti jer ste nas vezali ugovorom ili drugom uslugom tv-tel-internet.
    Agencija je dužna da vam stavi na UVID , ugovore o pravima koja je neka kuća kupila, za šta se o dnose, FTA ili CATV, za koliko epizoda - utakmica i td. U protivnom, nijeste u obavezi da gasite program ! Napravite online ili štampanu peticiju i dostavite je nama korisnicima i svi ćemo vas podržati !

  18. #9568
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nego sta bi sa onim zamjenama za ukinute TV kanale, spade li knjiga samo na RTS SAT?
    kad je muka đe si duka

  19. #9569
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpisujem Tivatech-ov post... Kablovski operateri su najmanje krivi za zamračivanje kanala, kad sve to dolazi "odozgo", tj. od strane ARD-a. Sem da se zainate, pa namjerno ne zamračuju kanale, pa da im IN sklopi par lijepih tužbica, dobije sudski spor (shodno tome i novčanu nadoknadu za "pretrpljenu štetu" i posle nastave sa svojom politikom), a operateri rizikuju ukidanje licence i slično.

  20. #9570
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Potpisujem Tivatech-ov post... Kablovski operateri su najmanje krivi za zamračivanje kanala, kad sve to dolazi "odozgo", tj. od strane ARD-a. Sem da se zainate, pa namjerno ne zamračuju kanale, pa da im IN sklopi par lijepih tužbica, dobije sudski spor (shodno tome i novčanu nadoknadu za "pretrpljenu štetu" i posle nastave sa svojom politikom), a operateri rizikuju ukidanje licence i slično.
    Nisam baš siguran da će IN dobiti spor u poštenoj arbitraži, a sa druge strane vjerujem da ARD ubire više profita od kablovskih operatera nego od IN-a. Pa bi jedna energična i ultimativna akcija kablaša sigurno urodila plodom.

    A da su kablaši krivi, krivi su jer su se ladno pomirili sa naredbama ARD-a. Lakše im je ugasiti program nego natezati se sa agencijom. Nas ko *ebe.
    Last edited by Tivatech; 31-01-11 at 14:49.

  21. #9571
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Milky Way
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    A zašto se fino ne udružite i pošaljete svoje predstavnike u ARD pa sve to saspete u lice Abazu? Što čekate, da mi korisnici umjesto vas napravimo miting ispred ARD-a? Morate se izboriti za svoja prava na neometan rad. Sa jedne strane ARD vas reketira sa ogromnim nametima a sa druge vam degradira kvalitet usluge i smanjuje profit. Zakoni su decidni i ne može ih ni IN ni ARD tumačiti po njihovom shvatanju a na štetu operatera i građana.
    Ovako mi korisnici stičemo utisak da se vi zadovoljavate sa postignutim i da vas baš briga što mi nemamo šta da gledamo a moramo vam platiti jer ste nas vezali ugovorom ili drugom uslugom tv-tel-internet.
    Agencija je dužna da vam stavi na UVID , ugovore o pravima koja je neka kuća kupila, za šta se o dnose, FTA ili CATV, za koliko epizoda - utakmica i td. U protivnom, nijeste u obavezi da gasite program ! Napravite online ili štampanu peticiju i dostavite je nama korisnicima i svi ćemo vas podržati !
    da, čekali smo da nam se kaže! e moj, milion puta bili i sastančili, čak imaš i izvještaje neke na sajtu ARD, ali avaj, jedna priča nama u lice, druga kad su oni tamo. I vazda se balansira da se ko ne uvrijedi ali se ništa ne čini. Čak nam je jednom prilikom rečeno: pa vi pustite ali ako vas tuže mi tu nećemo da arbitriramo, to je onda do suda!!!
    Sve zato što je jedna oblast podijeljena na dvije agencije, a sad već, na tri, pa svi peru ruke kad je neki problem. A kad su pare u pitanju, jako složno insistiraju da im se uplati novac ili povlače dozvolu. Čak je udruženje kablovaca tražilo da se decidno napiše u svakom ugovoru za koju platformu se kupuje: DVB-C, kabl.analogna, IPTV, DTH... da se zna šta je kupljeno. samo da im vidite ugovore, tu se Haag ne bi snašao.
    Neke poruke ne treba ispisivati, one dovoljno govore svojim odsustvom...

  22. #9572
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Milky Way
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Nisam baš siguran da će IN dobiti spor u poštenoj arbitraži, a sa druge strane vjerujem da ARD ubire više profita od kablovskih operatera nego od IN-a. Pa bi jedna energična i ultimativna akcija kablaša sigurno urodila plodom.

    A da su kablaši krivi, krivi su jer su se ladno pomirili sa naredbama ARD-a. Lakše im je ugasiti program nego natezati se sa agencijom. Nas ko *ebe.
    Da, baš je to lako! O čemu pričaš? Nemaš pojma koliko ima posla na digitalnoj stanici koja nije pravljena da se gasi, već da radi 24 sata, 7 dana u nedjelji, 365 dana u godini! I još da se isprati sve kad se mijenja programska shema svako malo. Ko da bi iko od kablovaca volio višak posla bez potrebe. Oprosti, ali nama je najlakše pustiti program da ide, a ne da se zaj#$"! svaki put sa programima.
    Neke poruke ne treba ispisivati, one dovoljno govore svojim odsustvom...

  23. #9573
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Meni jedino nije jasno ko se u svoj ovoj prici sekira o nama obicnim korisnicima...

  24. #9574
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ericsson View Post
    Da, baš je to lako! O čemu pričaš? Nemaš pojma koliko ima posla na digitalnoj stanici koja nije pravljena da se gasi, već da radi 24 sata, 7 dana u nedjelji, 365 dana u godini! I još da se isprati sve kad se mijenja programska shema svako malo. Ko da bi iko od kablovaca volio višak posla bez potrebe. Oprosti, ali nama je najlakše pustiti program da ide, a ne da se zaj#$"! svaki put sa programima.
    Znači nama korisnicima ne preostaje ništa drugo nego nego da otkažemo uslugu ili da plaćamo pretplatu i gledamo crne ekrane?
    Pa dobro, eto da znamo što nam je činjeti, iz ovoga proizlazi da se stanje neće popravljati nego će se još više pogoršavati.

  25. #9575
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Milky Way
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Znači nama korisnicima ne preostaje ništa drugo nego nego da otkažemo uslugu ili da plaćamo pretplatu i gledamo crne ekrane?
    Pa dobro, eto da znamo što nam je činjeti, iz ovoga proizlazi da se stanje neće popravljati nego će se još više pogoršavati.
    Vidjećemo. Možda na kraju ostanu samo pay tv stanice, tipa NatGeo, i Discovery sa 100% svojom proizvodnjom, i poneka jaka koja otkupljuje sva prava za kabl sisteme u regiji, kao Arena i HBO.
    Neke poruke ne treba ispisivati, one dovoljno govore svojim odsustvom...

Page 383 of 812 FirstFirst ... 283333373379380381382383384385386387393433483 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •