Page 607 of 812 FirstFirst ... 107507557597603604605606607608609610611617657707 ... LastLast
Results 15,151 to 15,175 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #15151
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Stari tebe sigurno ne plaćaju dovoljno.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #15152
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Polemisat i čitat uopšte sta piše dotični je više nego smiješno,tako samo preskočite ili ignore kao što je kod mene i kraj

  3. #15153
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Neistine ne iznosim, samo sam rekao da si preniointegralnu izjavu generalnog direktora (što mi je i dalje nevjerovatno) i da redovno na ovom topicu postavljaš statistiku koja se može takođe pročitati u štampi. Ocjena o udvorništvu nije izrečena kao tvrdnja već je to moj subjektivni utisak tvojih postova, ako te to vrijeđa, izvinjavam se ali to neće promijeniti moj opšti utisak o tvojim postovima ovakve vrste.

    Nedostatak sportkluba i fox kanala ne moraš da objašnjavaš, previše puta si se zaklonio za Emitere i Agenciju, to pominjem jer sam prije nekoliko mjeseci na ovu temu čuo frazu "pregovori su u toku" pa me to stalno vraća na ovaj forum...

    1.ne može, 2. ne može ili možda može..., 3. ne može, 4. ne može ali će možda moći, 5. pojasniti funkcionalnost plejera i plejliste... znači ne može
    Što me vraća na dio vezan za kvalitet usluga. Na najinovativnijoj tehničkoj platformi koja pruža mogućnosti uvođenja najnaprednijih servisa, postoje tehnička i software-ska ograničenja da se ispune predlozi korisnika. Izgleda mi kao da sam tražio lansiranje spejsšatla a ne uvođenje novih (ili nadogradnju postojećih) funkcionalnosti...

    Euforična izjava "EXtra TV Gazi ostale" me podsjeća na onu bolje biti prvi u selu nago zadnji u gradu! Ako je lajtmotiv firme da bude najbolja u konkurenciji sa drugim operaterima koji nemaju identičnu platformu onda se bojim da će kvalitet Extra TV usluge ostati na ovom nivou (šta god ti, zadovoljan, mislio o tom nivou). Ja ću za razliku od tebe, do daljeg, ostati nezadovoljan.

  4. #15154
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Đe se đede BN TV?
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

  5. #15155
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    grozna ponuda kanala

  6. #15156
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Jbt, samo izmijenish par rijechi i imash saopshtenje dps-a. Hahaha sprdnja. (procenti, dominacija, kvalitet, vizija, rast, gazenje.. hahaha e qq)
    ><

  7. #15157
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Koliko kosta jos jedna linija, ili ova postojeca na 2 tv da pikacim? Jel to uopste moguce u Telekom?
    Tu es mon héro!

  8. #15158
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,982
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Moguće, plaća se dodatna 3.5e mjesečno i mislim 100e za risiver u 10 rata

    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #15159
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    EDIT: fail
    Last edited by Krstooo; 12-10-14 at 18:02.
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  10. #15160
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Cijena je jedna od najpovoljnijih u odnosu na KVALITET USLUGE koji Extra TV ima uporedjujuci ga sa ostalima "konkurentima". No dobro, ti imas svoj stav, sa kojim se naravno necu sloziti...
    au jbt...kakav frik. ovo treba ubacit u kategoriju "post godine".
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  11. #15161
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    katastrofa

  12. #15162
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Neistine ne iznosim, samo sam rekao da si preniointegralnu izjavu generalnog direktora (što mi je i dalje nevjerovatno) i da redovno na ovom topicu postavljaš statistiku koja se može takođe pročitati u štampi. Ocjena o udvorništvu nije izrečena kao tvrdnja već je to moj subjektivni utisak tvojih postova, ako te to vrijeđa, izvinjavam se ali to neće promijeniti moj opšti utisak o tvojim postovima ovakve vrste.

    Nedostatak sportkluba i fox kanala ne moraš da objašnjavaš, previše puta si se zaklonio za Emitere i Agenciju, to pominjem jer sam prije nekoliko mjeseci na ovu temu čuo frazu "pregovori su u toku" pa me to stalno vraća na ovaj forum...

    1.ne može, 2. ne može ili možda može..., 3. ne može, 4. ne može ali će možda moći, 5. pojasniti funkcionalnost plejera i plejliste... znači ne može
    Što me vraća na dio vezan za kvalitet usluga. Na najinovativnijoj tehničkoj platformi koja pruža mogućnosti uvođenja najnaprednijih servisa, postoje tehnička i software-ska ograničenja da se ispune predlozi korisnika. Izgleda mi kao da sam tražio lansiranje spejsšatla a ne uvođenje novih (ili nadogradnju postojećih) funkcionalnosti...

    Euforična izjava "EXtra TV Gazi ostale" me podsjeća na onu bolje biti prvi u selu nago zadnji u gradu! Ako je lajtmotiv firme da bude najbolja u konkurenciji sa drugim operaterima koji nemaju identičnu platformu onda se bojim da će kvalitet Extra TV usluge ostati na ovom nivou (šta god ti, zadovoljan, mislio o tom nivou). Ja ću za razliku od tebe, do daljeg, ostati nezadovoljan.
    Ovo je tema o Extra TV, i valjda je u redu da ono sto "pise u stampi" a tice se Extra TV, postavim to ovdje?! Posto I DALJE navodis "kako prenosim izjave direktora", zamolio bih te da navedes o kojem se to direktoru radi?? Ili mi navedi link, pa da vidimo i to...
    Ja sam prikazao STATISTICKU prezentaciju nadlezne Agencije za radio-difuziju, koja NEDVOSMISLENO prikazuje, lidersku poziciju Telekoma, u TV sektor!
    I tu ja NE VIDIM nikakvo "udvornistvo", pa makar to bilo i subjektivno, to su ti CINJENICE, ma sto ti "mislio" o mojim postovima!
    Nema nikakvog "zaklanjanja" iza emitera ili Agencija, niti to radim, vec POKUSAVAM (mada vidim da je to UZALUD) da objasnim, da "nepostojanje" nekih kanala u Extra TV platformi NIJE KRIV Telekom! Gledaj to ovako, ako hoces da pridjes djevojci, a ona te odbije, bili bilo ispravno tvrditi kako si ti kriv?? Ne bih rekao. E tako ti je i ovdje, isti je princip! Zasto nema Sport Klub na Extra TV?? Cuo sam da je to zbog politike SBB-a koji je vlasnik Total-TV, i zbog toga NE DOZVOLJAVAJU Telekomu, da ih ukljuci u pnudu Extra TV. Telekom samoinicijativno NE SMIJE dodati kanal! Placao bi kazne! Ili je vama zapravo to cilj?
    U redu je traziti nesto novo, ali to uvijek nije izvodljivo na Extra TV platformi, a sto se tice kvaliteta servisa, mislim da nijedan konkurent Telekomu ne moze prifireti! Uporedi Telekom sa ostalima.... Ne moras meni vjerovati, tvoja stvar, ali cinjenice idu meni u prilog! Ljutio se ili ne, tako ti je to. Ono sto si naveo, predlozi to njima, a ne ovdje na forumu...
    Ako je Telekom (po tebi) "zadnji u gradu", kakvi bi onda bili konkurenti?? Lajtmotiv da budu najbolji, vazi kod svih, a ne samo kod Telekoma, ALI trziste je to, koje svakog postavi, onamo gdje mu je i mjesto! Ne "krivicom" Telekoma, vec krivicom tih, sto su na dnu!
    I na kraju, kazes, da si nezadovoljan? Zasto koristis servis, sa kojim si nezadovoljan? Sto ne podjes konkurentima u krilo??
    I da, pogledaj samo zlocudne postove (spamove) od tvog posta, sto je ovo?? Javno sam ih pozvao, da mi argumentovano odgovore. Ali to od njih NE MOZES ocekivati. Pricas jednom, zacikavaju te desetoro... Coporativno... Mada za bolje i ne znaju.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  13. #15163
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Pogledaj malo svoje postove unazad pronaćićeš dio izjave za štampu direktora T-coma koja je sa tvojeg posta došla na ovaj forum.

    Za kanale imam veliku zamjerku jer ako T-com prepoznaje kvalitet sigurno prepoznaje i kvalitet kanala koji mu nedostaju u ponudi i sigurno bi trebalo da uradi sve što je u njegovoj moći (a rekao bih da se za naše prostore radi o moćnoj firmi) da u svoju ponudu kanala uvrsti i najkvalitetnije kanale. Nemoj mi reći da menadžeri t-coma nisu u stanju da naprave neku ponudu koja bi emiteru bila privlačna da svoje kanale plasira preko T-coma? Valjda i oni kapiraju to tržište o kojem ti pričaš? Znam šta ćeš reći, to je stvar emitera, ali moje nezadovoljstvo ide iz drugog ugla, ne trudite se dovoljno da unaprijedite uslugu/ponudu/servis i to je moja glavna zamjerka.

    Lično ne moram da budem zadovoljan da bih koristio usluge koje mi se pružaju i za koje redovno plaćam. Stabilan Internet mi je potreban, televizija takođe, zbog čega bih trebao biti zadovoljan? Na zamjenu rutera sam čekao 14 dana, povoljnosti koje su postojale u vidu dukata i razmjene za umanjenje računa su ukinute (rećićeš, nismo mi za to krivi već Agencija ali ne vidim da smišljate nešto novo po pitanju nagrađivanja korisnika...). Prelaskom na extra trio sam dobio tromjesečno "oslobađanje od pretplate" i aktiviranje dodatnih kanala takođe "besplatno" da bi mi nakon 2 mjeseca zbog duga od 5-6 evra blokirali broj iako sam svaki račun prije prelaska na extra trio redovno plaćao, zbog čega sam morao da zovem servis i idem u poslovnicu da pišem prigovor, a i pored toga sam zadužen za naknadu za aktiviranje dodatnog paketa koji je u ponudi bio "besplatan"...Emisiju koju sam propustio mogu da vidim u TVteci ali ako hoću da je sačuvam iz kakvih god razloga, ne mogu jer nema tehničke mogućnosti, Da ne pominjem da mi se HD jednom formatirao i da sam izgubio kolekciju emisija koje sam imao snimljene...

    Upoređivanje T-coma sa drugim operaterom kod nas, zbog različitih platformi, nije moguće i to vješto koristiš u tvojim postovima (otuda konstatacija prvi u selu). Ali uporedi T-com sa T-comom u okruženju (pa ćeš lako vidjeti da ste zadnji u gradu) u vidu ponude kanala, broja HD kanala tehničkih servisa, cijene usluga...

  14. #15164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Jeli dobijao ovo jos ko?

    Who let the dogs out

  15. #15165
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,803
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    jesam ja sad, who gives a ****?

  16. #15166
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Blago nama.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #15167
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    U ovom pink paketu da nemaju slučajno kanalI "PINK STANIJA" ,"PINK BORA DRLJAČA","PINK Toma i Vucko" sl...

  18. #15168
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    To ti je sve all-inclusive
    Who let the dogs out

  19. #15169
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    350
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li neko ima informaciju, koja je nova cijena Extra Trio paketa koji je do sada bio ~40€?

  20. #15170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    A trebalo bi da bude oko 30-35 eura, nadam se prije 30 nego 35
    Nerealno bi bilo da Maxi paket bude 45 a obican Extra trio ostane na 40. Ali sve se moze ocekivati.
    Who let the dogs out

  21. #15171
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    A ja ne mogu da vjerujem da je cijena svih paketa niža samo za NOVE korisnike!!!
    Nas stare ko j***!
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  22. #15172
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Pada cijena svakako od 1.decembra, nebitno jesi li novi ili stari
    Zato ne potpisujte nove ugovore.
    Who let the dogs out

  23. #15173
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Za nove korisnike i uz produženja ugovora:

    • 500 minuta ka svim mrežama u Crnoj Gori mjesečno u toku 12 mjeseci. Za opuštene pozive sa fiksnog telefona!


    ove 500 minuta imamo samo ako prozuimo ugovor...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  24. #15174
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,997
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Za pune dvije godine koliko koristim Extra Trio Optika 20 dodata su 2 kanala i 2 su isparila. Ne racunam ove milion Pink kanala, pricam o normalnim kanalima.
    Od sport klubova i Fox kanala ni traga ni glasa. O HD kanalima cemo da sanjamo a ovo je evo kraj 2014. Eto nas 8500 ljudi ima optiku pa bi se moglo nesto ucinjet a i za ove preko ADSL-a isto. Dovoljno je sam pogledat "magenta" kompaniju u okruzenju i vidjet sto nude.
    http://www.t-home.mk/mk/196/MaxTV/TV_kanali.html - kod njih je SK u osnovnom paketu
    https://www.hrvatskitelekom.hr/telev...2144-1-1-0-0-0 - kod njih je u posebnom paketu.

    Sa Sport Klubom je izgleda bas zategnuta situacija, lice mi na bracni par koji se cas razvodi cas miri kod bracnog savjetnika.
    Uglavnom, ovako napredna platofrma da ne kazem buducnost TV-a, a ovako siromasno iskoristena. A o kanalima dzabe trosimo rijeci, niko iz T-Coma ni da se oglasi.
    CG jes malo trziste i sve ja to razumijem, ali Sport Klubove da nisu mogli dodat nego se svadjat i ucjenjivat jedni druge. Balkanski sindrom u biznisu. Necu zalazit u to ko je htio da budu dio osnovnog paketa, ko dodatnog, najvise ispastaju korisnici. A Agencija nema kad time da se bavi, imaju obavezu plate da prime jednom mjesecno i dobro je. Vazno je da oni racunaju koliko minuta ima u dan, sedam dana i mjesec i vide je li ta ponuda OK.

    BiH je to fino rijesila, njena agencija nalozila svim TV kucama da moraju da ponude sve kanale na svaku platformu. Nema eksluziviteta.

    E da ne bude zabune, koristim i BBM na drugu lokaciju, sve je to ok, koga ne nervira povremeno gubljenje kanala na jacu kisu i vidno losiji kvalitet slike od Extra TV-a, presporo prebacanje kanala. Rodbina koristi Mkabal, dobra ponuda kanala, ali servis kao servis nepouzdan. Nikad ne znas kad ce prifalit kanali, a internet je malo veca problematika zadnjih 3-4 mjeseca. Total TV ovamo gdje imam Extra TV ne mogu jer nemam gdje antenu postavit.

    Jedna od prednosti je sto se preko T-Coma moze na rate uzet neki lap top i sl bez kamate (Tehnomax konkretno).
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #15175
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Za pune dvije godine koliko koristim Extra Trio Optika 20 dodata su 2 kanala i 2 su isparila. Ne racunam ove milion Pink kanala, pricam o normalnim kanalima.
    Od sport klubova i Fox kanala ni traga ni glasa. O HD kanalima cemo da sanjamo a ovo je evo kraj 2014. Eto nas 8500 ljudi ima optiku pa bi se moglo nesto ucinjet a i za ove preko ADSL-a isto. Dovoljno je sam pogledat "magenta" kompaniju u okruzenju i vidjet sto nude.
    http://www.t-home.mk/mk/196/MaxTV/TV_kanali.html - kod njih je SK u osnovnom paketu
    https://www.hrvatskitelekom.hr/telev...2144-1-1-0-0-0 - kod njih je u posebnom paketu.

    Sa Sport Klubom je izgleda bas zategnuta situacija, lice mi na bracni par koji se cas razvodi cas miri kod bracnog savjetnika.
    Uglavnom, ovako napredna platofrma da ne kazem buducnost TV-a, a ovako siromasno iskoristena. A o kanalima dzabe trosimo rijeci, niko iz T-Coma ni da se oglasi.
    CG jes malo trziste i sve ja to razumijem, ali Sport Klubove da nisu mogli dodat nego se svadjat i ucjenjivat jedni druge. Balkanski sindrom u biznisu. Necu zalazit u to ko je htio da budu dio osnovnog paketa, ko dodatnog, najvise ispastaju korisnici. A Agencija nema kad time da se bavi, imaju obavezu plate da prime jednom mjesecno i dobro je. Vazno je da oni racunaju koliko minuta ima u dan, sedam dana i mjesec i vide je li ta ponuda OK.

    BiH je to fino rijesila, njena agencija nalozila svim TV kucama da moraju da ponude sve kanale na svaku platformu. Nema eksluziviteta.

    E da ne bude zabune, koristim i BBM na drugu lokaciju, sve je to ok, koga ne nervira povremeno gubljenje kanala na jacu kisu i vidno losiji kvalitet slike od Extra TV-a, presporo prebacanje kanala. Rodbina koristi Mkabal, dobra ponuda kanala, ali servis kao servis nepouzdan. Nikad ne znas kad ce prifalit kanali, a internet je malo veca problematika zadnjih 3-4 mjeseca. Total TV ovamo gdje imam Extra TV ne mogu jer nemam gdje antenu postavit.

    Jedna od prednosti je sto se preko T-Coma moze na rate uzet neki lap top i sl bez kamate (Tehnomax konkretno).
    Amin

    Covjek je rekao sve.

Page 607 of 812 FirstFirst ... 107507557597603604605606607608609610611617657707 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •