Page 229 of 812 FirstFirst ... 129179219225226227228229230231232233239279329729 ... LastLast
Results 5,701 to 5,725 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #5701
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Vlado, neka je nazdravlje jubilej - 1000-ti post!
    Hvala

    @ pumba: pa - za mene vise nema glupog tanjira satelitske antene na kuci. Toliko muka. Pa najbolji motor, pa ovo pa ono, pa nevrijeme...

    htio sam da kazem da je extratv kao servis - fenomenalan, i stalno napreduje. Ipak je ovo pionirska tehnologija (komercijalno).

    Sto se tice t-com-a, nerviraju me, kao i sve odje, neki njihovi prevarantski postupci.

    Kazem da se malo razladimo i budemo konstruktivni.
    Last edited by =]Vlado[=; 16-07-09 at 12:50.
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  2. #5702
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam zadovoljan samim servisom (konceptom, ponudom), i žalim se samo kada mi sistem ne funkcioniše, ili kada uočim nepravilnosti u naplati, podršci i sl.

    Nijesmo mi, ni kao korisnici, toliko loši za njih Vlado - vjeruj mi! Lakše će oni otrpjet da ih neko opsuje po forumima, nego da ih tuže i traže naknadu sudskim putem.

    Evo i ja - umjesto da dokaze o nepravilnostima nosim recimo u MANS ili Centar za zaštitu potrošača ili u redakciju kakvog dnevnog lista kako bih od toga napravio famu i navukao im novinare za vrat - radije šaljem podatke na e-mail našem drugu Saletu nadajući se da će se problem riješiti bez da iko van ovih foruma o tome i dozna.

    Ne mogu biti manje napadan od toga. A to što se poneki put požalim i upotrijebim kakvi grublji epitet u naletu bijesa - predstavlja više izjadanje, nego zlonamjerni gest uperen protiv T-Com-a... I ti bi se iznervirao da ti Internet treba za posao, a da ti se do podna veza raskine 56 puta koliko sam ja prije neku sedmicu izbrojao...

  3. #5703
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    @Djoks

    Problem ti je rijesen, bices i zvanicno obavijesten

  4. #5704
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    @Djoks

    Problem ti je rijesen, bices i zvanicno obavijesten
    Hvala!

    Viđećemo i na idući račun je li riješeno.

    Pozzz

  5. #5705
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by =]Vlado[= View Post
    Hvala

    @ pumba: pa - za mene vise nema glupog tanjira satelitske antene na kuci. Toliko muka. Pa najbolji motor, pa ovo pa ono, pa nevrijeme...

    htio sam da kazem da je extratv kao servis - fenomenalan, i stalno napreduje. Ipak je ovo pionirska tehnologija (komercijalno).

    Sto se tice t-com-a, nerviraju me, kao i sve odje, neki njihovi prevarantski postupci.

    Kazem da se malo razladimo i budemo konstruktivni.
    oki ukusi su razliciti , ali po meni ne moze extra tv biti bolji od satelitske na kojoj imas 1000 sjajnih kanala , na kojoj imas vec 30tak HD kanala, naravno snimanje i premotavanje i to zamisli beslatno

  6. #5706
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sa zadovoljstvom smo prestali da koristimo usluge extratv jer smo zbog njih imali mjesec dana nerviranja, x bespotrebnih telefonskih poziva dok mi jedan sluzhbenik konachno nije rekao da situacija na podruchju budve po pitanju extratv nikada nece biti bolja i da prestanemo da je koristimo... hvala mu puno:wink:

  7. #5707
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default


  8. #5708
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana View Post
    sa zadovoljstvom smo prestali da koristimo usluge extratv jer smo zbog njih imali mjesec dana nerviranja, x bespotrebnih telefonskih poziva dok mi jedan sluzhbenik konachno nije rekao da situacija na podruchju budve po pitanju extratv nikada nece biti bolja i da prestanemo da je koristimo... hvala mu puno:wink:
    a gdje se nalazis u budvi?
    Koji dio budve?

  9. #5709
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad god okrenem TV Sloveniju tamo je zamracen kanal. Cemu uopste sluzi takav program? Bolje bi ga bilo zamijeniti necim korisnijim, ili bar umjesto njega staviti TV Sloveniju 2, bar bi bilo kakvog sporta.
    Posljednjih par puta kad sam otisao na TV Sun, tamo nema tona vec samo slike. Ne vidim neku posebnu svrhu ni tog kanala, pogotovo sto se ne moze normalno gledati ni snimati kao ostali kanali.
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

  10. #5710
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Eto dobih i u Pg Extra Tv. Ovoga puta crni novi STB (ipak sam emotivno vezana za onaj prvi model haha) i Pirelli (opet vezana za Speedtouch hehe). Opet mogu da snimam, premotavam, jedino mi daljinski na onom prvom radi bolje ali imam obecanje da ce i to uskoro.
    Cesto RaiDue takodje ima crnu sliku. Je li gledao ko danas na MTV 100 najprodavanijih hitova? Kako je dobro bilo, vratilo me u mladost Snap, 2unlimited, Prodigy, Everything but the girl...

  11. #5711
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,933
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    ja da se pofalim da mi radi sve ok -_-
    a iskren da budem SUJMA sam u ovu tehniku zbog foruma i drustva.. radi O K!
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  12. #5712
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tihomirdj View Post
    ja da se pofalim da mi radi sve ok -_-
    a iskren da budem SUJMA sam u ovu tehniku zbog foruma i drustva.. radi O K!
    vidjeces klad ti se prvi put nesto pokvari kolko ces ih cekati, ja sma ih cekao 2.5 mjeseca, dolazili suoni ali nijesu mogli nikako da poprave ...

    ince sam i ja prezadovoljan kad radi, kad en mrzne slika i sl..
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  13. #5713
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Vazda neka muka na tebe...

    Ako problem ne moze da rijesi tehnicka podrska u razgovoru sa korisnikom ili administratori sistema... salju se ekipe tehnicara koje obicno u naredna 24h budu kod korisnika da izvrse provjere i eventalno zamjenu opreme, tako da ti ta prica nema veze sa stvarnim stanjem.

  14. #5714
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ocemo li dobiti bar MHD/PalladiaHD (MTV HD Channel), ako vec nema onih koje smi prethodno trazili...?
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  15. #5715
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Vazda neka muka na tebe...

    Ako problem ne moze da rijesi tehnicka podrska u razgovoru sa korisnikom ili administratori sistema... salju se ekipe tehnicara koje obicno u naredna 24h budu kod korisnika da izvrse provjere i eventalno zamjenu opreme, tako da ti ta prica nema veze sa stvarnim stanjem.
    ajde Sale kad je tako ja cu sad na pm da ti poslajem moje podatke pa da vidis koliko je trebalo tehnicarima da otklone kvar, a i tebe sam se obracao za pomoc, sjeti se i zalio ti se na isto.... ali kad provjeris da posteno javno ovdje kazes lazem li ili ne, jel ok?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  16. #5716
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luka hn View Post
    Kad god okrenem TV Sloveniju tamo je zamracen kanal. Cemu uopste sluzi takav program? Bolje bi ga bilo zamijeniti necim korisnijim, ili bar umjesto njega staviti TV Sloveniju 2, bar bi bilo kakvog sporta.
    Posljednjih par puta kad sam otisao na TV Sun, tamo nema tona vec samo slike. Ne vidim neku posebnu svrhu ni tog kanala, pogotovo sto se ne moze normalno gledati ni snimati kao ostali kanali.
    - Ne bi , i SLO2 je kodiran, jedino ako te zanima slovenački sport. Hoćemo TV1000 ili RTL za onaj euro + ! :evil:

  17. #5717
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad sam u maju pošla da tražim instalaciju extra tv-a (početak akcije ) rekli su mi ako imate adsl priključak 1 e i besplatno 3 mjeseca..meni sad dolazi uvećan račun ja podjem žalim se ..ljubazna teta u t centru kaže da imam besplatno samo mjesec dana..okrenem ljubaznu tetu na 1500 i kaže mi da ako sam postojeci korisnik adsl- da imam 3 mjeseca..??
    gdje da idem..kome da se žalim..o čemu se radi?? jel jedan ili tri mjeseca može mi iko reć??
    ako je tri..kao što mi je prvobitno bilo rečeno...kome da se obratim za umanjenje računa ..unaprijed hvala!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #5718
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cocacolica View Post
    kad sam u maju pošla da tražim instalaciju extra tv-a (početak akcije ) rekli su mi ako imate adsl priključak 1 e i besplatno 3 mjeseca..meni sad dolazi uvećan račun ja podjem žalim se ..ljubazna teta u t centru kaže da imam besplatno samo mjesec dana..okrenem ljubaznu tetu na 1500 i kaže mi da ako sam postojeci korisnik adsl- da imam 3 mjeseca..??
    gdje da idem..kome da se žalim..o čemu se radi?? jel jedan ili tri mjeseca može mi iko reć??
    ako je tri..kao što mi je prvobitno bilo rečeno...kome da se obratim za umanjenje računa ..unaprijed hvala!!!!!!!!!!!!!!!!
    Za korisnike koji nemaju superbrzi ADSL internet, a žele Extra TV priključak u stanu, instalaciona taksa i oprema tokom akcije koštaju 50 eura (sa PDV-om), što je 50% jeftinije nego sada. Od tog iznosa 12,5 eura je cijena instalacije, koja se plaća uz prvi mjesečni račun, dok 37,5 eura košta zakup opreme, uz mogućnost otplate na deset rata.

    Ova kategorija korisnika dobija besplatan Start paket u periodu od tri mjeseca, dok su tokom probnog perioda, u prvih mjesec, pored Start paketa besplatni i HBO + HBO Premium.

    Za 1 € mjesec dana.

  19. #5719
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ljubazna teta te slagala da bi te namamila jer imaju proviziju od prodaje. Nakon što te "ubijedila" nije bilo potrebe za dodatno laganje.

  20. #5720
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja već imam adsl... pa mi je bilo rečeno da imam 3 mjeseca besplatno

  21. #5721
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cocacolica View Post
    ja već imam adsl... pa mi je bilo rečeno da imam 3 mjeseca besplatno
    Ako ti je tako rečeno onda su te slagali ali to oni neće nikad priznati nego će ti reći da ti je sve dobro prezentovano ali si ti krivo shvatila
    **********
    Njima je samo cilj da ti instaliraš doma opremu i gledaš mjesec dana, mogućnost vraćanja iskoristi vrlo mali broj možda 10-tak posto njih.
    Last edited by Tivatech; 21-07-09 at 21:52.

  22. #5722
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koji idioti.. uf dodje mi da psujem sad...al ne smijem stvarno sam razočarana odnosom!!!!!!!!!!

  23. #5723
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sale, imas li sto da kazes?

  24. #5724
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    @cocacolica

    Imas i odgovor na private, u sustini:

    U zvanicnom saopstenju stoji http://www.telekom.me/Press.aspx?akcija=488&id=1845

    99 eura popusta na instalaciju Extra TV-a!
    04.05.2009.

    T-Com nudi izuzetno povoljne uslove za sve one koji se u naredna tri mjeseca odluče za Extra TV servis. Svi postojeći i novi ADSL korisnici, koji kupe Extra TV do 1. avgusta, do kada traje ova akcija, platiće instalacionu taksu i zakup opreme samo jedan euro (uračunat PDV!), što je čak 99 eura jeftinije od standardne cijene!
    Prvog mjeseca, tokom probnog perioda, korisnicima je omogućeno besplatno gledanje Start paketa + HBO + HBO premium. Cijena Start paketa iznosi 9,95 eura, a Mini paketa 5,95 eura.
    Za korisnike koji nemaju superbrzi ADSL internet, a žele Extra TV priključak u stanu, instalaciona taksa i opremu tokom akcije koštaju 50 eura (sa PDV-om), što je 50% jeftinije nego sada. Od tog iznosa 12,5 eura je cijena instalacije, koja se plaća uz prvi mjesečni račun, dok 37,5 eura košta zakup opreme, uz mogućnost otplate na deset rata.
    Ova kategorija korisnika dobija besplatan Start paket u periodu od tri mjeseca, dok su tokom probnog perioda, u prvih mjesec dana, pored Start paketa besplatni su i HBO + HBO premium.
    U toku prvog, probnog mjeseca, korisnik može otkazati uslugu tako što će da vrati svu instaliranu opremu u najbliži T-Centar.
    Za korišćenje Extra TV servisa moguće se prijaviti online, na stranici www.t-com.me, u svim T-Centrima, kao i besplatnim pozivom na broj 1500.
    Extra TV korisnici imaju pristup velikom broju servisa, ili Extra TV funkcija, poput telefonskog imenika, malih oglasa, izvještaje sa berze, vremenske prognoze, internet portala CafeMontenegro, popularnih igrica (Extra zabava), Videoteke, besplatnog snimanja programa, zakazivanja snimanja preko sms-a ili interneta i još puno toga.
    Dakle, ako vec imas ADSL, platices 1 eur prikljucak za extra TV i prvih mjesec dana imas besplatno start + hbo + hbo premium.

  25. #5725
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    i ja sam imao isti slucaj na Cetinju ali sam imao tacne podatke o svemu, uzeo sam extra tv a da nije bio za 1 euro ne bih ni pomislio...ova radnica mi je bar 5 puta ponovila 1 euro plus tri mjeseca besplatno))

Page 229 of 812 FirstFirst ... 129179219225226227228229230231232233239279329729 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •