Page 606 of 812 FirstFirst ... 106506556596602603604605606607608609610616656706 ... LastLast
Results 15,126 to 15,150 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #15126
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    2,120
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Sportklub, Sportklub, Sportklub...
    Forever young, i want to be forever young

  2. #15127
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Jesu li to (od 21h) odjednom krenuli problemi, ili ti se to javljalo i ranije? Prekidi su bili na svim ili samo nekim kanalima? TVteka ti uopste ne radi ili samo na nekim kanalima/emisijama? Malo vise pojasni da bih znao o cemu se radi...
    Pozovi 1500, zatim 1 pa 2 (ali prvo moras sacekati sekretaricu da rece instrukcije, pa tek onda pritiskas 1 pa 2) i tu ces dobiti Extra TV tehnicki centar....
    Nemoguce da "ne mozes doci do operatera".... Jer to po sebi znam, uvijek ih dobijem.... Malo strpljenja ti nije na odmet!

    Javi se povremeno, (možda mjesečno...). Najčešće prekid svih kanala.TV teka nije radila više od 24 sata na svim kanalima.Snimljena govorna poruka je poslije1500; 1 pa 2 glasila da zbog velikog broja tehničkihproblema problem možemo prijaviti SMS-om ili elektronskom poštom. Često se desi da kada su programi velike gledanosti (prenosi,gledane žive emisije...) dođe do problema,tipa prekida svih programa...Napominjem da sam pretplatnik na dva TV prijemnika i ADSL interrnet.
    Last edited by aspirinix; 30-09-14 at 19:07.

  3. #15128
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by akvars View Post
    Samo kad bi ubacili jos i ultra tv i 24h kitchen bili bi najbolji.
    hocemo ok bambino 2 i cartoon network.samo naprijed extra tv

  4. #15129
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iPhone View Post
    ..i nickelodeon uz njega, samo ne znam je li i ovo promotivnih 15-20 dana free, kao fight sport, ili ce mozda ostati u osnovnom paketu ?
    Zvao sam 1500, kažu da oba ostaju u osnovnom paketu...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  5. #15130
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Odlično.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  6. #15131
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Zvao sam 1500, kažu da oba ostaju u osnovnom paketu...
    Od mustuluka si brate Bogu fala barem nesto novo da se desava

  7. #15132
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iPhone View Post
    Od mustuluka si brate Bogu fala barem nesto novo da se desava
    I ja kažem. Ne pamtim kad su poslednji put ubacili novi kanal, prije ovog sad...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  8. #15133
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aspirinix View Post
    Javi se povremeno, (možda mjesečno...). Najčešće prekid svih kanala.TV teka nije radila više od 24 sata na svim kanalima.Snimljena govorna poruka je poslije1500; 1 pa 2 glasila da zbog velikog broja tehničkihproblema problem možemo prijaviti SMS-om ili elektronskom poštom. Često se desi da kada su programi velike gledanosti (prenosi,gledane žive emisije...) dođe do problema,tipa prekida svih programa...Napominjem da sam pretplatnik na dva TV prijemnika i ADSL interrnet.
    Nebi trebalo da ti se to pojavljuje, bar ne nekoliko puta u toku mjeseca... TVteka ti nije radila, istovremeno kad i kanali? Ako je tako, onda negdje imas fizicki prekid na kablovima! To nema veze sa gledanoscu. jer ja tih prekida nemam! Ponekad ih imam, ali VRLO RIJETKO, mozda jednom u 3 mjeseca! OBAVEZNO prijavi Telekomu, pa nek ti posalju tehnicare da ti zamijene kablove od rutera do resivera pa cak i kabl do rutera... Sto se tice centra 1500, meni se uvijek jave, nekad brze a nekad moras cekati, jer imaju dosta prijava... Sve u svemu, nadam se da ce ti ovi prekidi postati proslost! Odradi kako sam ti rekao, pa onda nam javi, imas li vise problema?!

    Quote Originally Posted by tonipf View Post
    hocemo ok bambino 2 i cartoon network.samo naprijed extra tv
    OK 2 ne postoji, a CN ima vec u ponudi osnovnog paketa! Ovo je za nevjerovat, da ovdje komentarisu ljudi koji ne koriste Extra TV...

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    I ja kažem. Ne pamtim kad su poslednji put ubacili novi kanal, prije ovog sad...
    Onda ti je pamcenje malko lose, krajem decembra 2013 su dodati TV Boka i TV Novi. A dodavanje kanala NIJE vasar, gdje se uzima na kile, vec se mora pregovarati sa menadzmentima TV stanica koje ce se gledati preko Extra TV platforme... Dakle NE ZAVISI to od Telekoma, kad ce se koji kanal dodavati ili pak oduzimati...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  9. #15134
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    ... jer ja tih prekida nemam! Ponekad ih imam, ali VRLO RIJETKO, mozda jednom u 3 mjeseca!

    Je li se ti drogiras ?

    (zao mi me moderatori,ovo je bilo jache od mene)

  10. #15135
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post

    Onda ti je pamcenje malko lose, krajem decembra 2013 su dodati TV Boka i TV Novi.
    Vrhunski kanali su dodati nema priče, još blue moon da ubače i to je to... Dok god SPORT KLUB ne ubače ostaće šupa od kablovske!

  11. #15136
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djoma View Post
    Vrhunski kanali su dodati nema priče, još blue moon da ubače i to je to... Dok god SPORT KLUB ne ubače ostaće šupak od kablovske!
    I sa Sport klubom će to biti. A ovom bolesniku gore neću ni da odgovaram, dovoljna mu je kazna u životu što brani Telekom.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  12. #15137
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    2,120
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    I sa Sport klubom će to biti. A ovom bolesniku gore neću ni da odgovaram, dovoljna mu je kazna u životu što brani Telekom.
    xaxaxa, pakao na Zemlji.
    Forever young, i want to be forever young

  13. #15138
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    hocemo ok bambino 2 i cartoon network.samo naprijed extra tv



    OK 2 ne postoji, a CN ima vec u ponudi osnovnog paketa! Ovo je za nevjerovat, da ovdje komentarisu ljudi koji ne koriste Extra TV...

    kolega nisi me razumio,ja koristim extra tv,to je bio komentar na "vrhunske" kanale koje ubacuju gospoda iz ti coma...

  14. #15139
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Хахах овај још тупи како је Екстра њесра тв добар , ауу био сам ође прије мјесец, не батаљује, добро га плаћају

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  15. #15140
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Gledaj brata Amfilohija kako bača anatemu iz daleke Kanade.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #15141
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    640
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako vam se pokazao internet uz ovaj osnovni paket?

  17. #15142
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chui View Post
    Kako vam se pokazao internet uz ovaj osnovni paket?
    Meni (u Nk-u) od kad su sredili ovaj vanjski ormaric dje su dolazni kablovi prije tri-cetiri god, radi bez greske, samo da ga sad ne ureknem Veza ne puca nikako, stabilan je i ok je, ali se zato i dalje bunim sto je skup (min. 45 keka svaki mjesec), pa se jurim sa optikom i onda cu biti miran kad je uvedem, ako je uvedem

  18. #15143
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    2,120
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Xaxa, optika u Nk, a nemoj me zasmijavat. Srecna ti bila, ako je dozivis.
    Forever young, i want to be forever young

  19. #15144
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Xaxa, optika u Nk, a nemoj me zasmijavat. Srecna ti bila, ako je dozivis.
    Da da...def. smijesno zvuci, posto kod nas ne je*e niko zivu silu da sto radi po tom, a i po mnogim drugim pitanjima, ali je ima, poceli su bili i barem 10-ak zgrada je zavrseno. Koriste je ljudi uvelike, pa cu se i ja 'omrsit' da je*e oca, orelo gorelo :P

  20. #15145
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    2,120
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    E nisam zna da je iko u Nk ima, a i cudi me to od njih jer odje prakticno nemaju konkurenciju. Nek je sa srecom svakako :-)
    Forever young, i want to be forever young

  21. #15146
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by akvars View Post
    Samo kad bi ubacili jos i ultra tv i 24h kitchen bili bi najbolji.
    ima na drugim operaterima tih kanala i jos mnogo vise nego kod njih

  22. #15147
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Agencija za radio-difuziju je objavila izvjestaj o stanju elektronskih medija i ucesce operatera u distribuciji istih.
    Kao sto vidite IPTV tehnologija, operatera Extra TV, NEZAUSTAVLJIVO I UBJEDLJIVO, DALJE VODI, i u TRECEM KVARTALU 2014. godine!


    Takodje je objavljen i grafikon ucesca operatera po regijama. Kao sto i sami vidite Extra TV POTUKAO sve "konkurente" u sve tri regije (primorske, sredisnje i sjeverne).



    Poslije svega ovoga, zar ima jos ko, da nas (i dalje) ubjedjuje "kako je Extra TV smece, supak, shit....", kao i da ljude koji koriste ovaj servis i zadovoljni su sa istim, imenuju sa "bot, radnikom Pi Koma, spamer, placenik T-Coma..."??
    Sve je CRNO NA BIJELO, izvolte, pogledajte! Da ste kojim slucajem vi u pravu, zar bi Extra TV bio vodeci u poslednjih 4 godine, koji uz to NEZAUSTAVLJIVO RASTE? Nikako da ARGUMENTOVANO na ovo odgovorite.... Pokusajte...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  23. #15148
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Crno na bijelo. HAHAHAHAHA
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  24. #15149
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Kod ovog "vrhunskog" servisa, osim nedostatka najboljih sportskih i filmskih kanala (sa čime sam se pomirio), nerealne cijene usluga/kvaliteta (sa čime se ne mogu pomiriti), mislim da postoje stvari koje bi mogle da se unaprijede i koje bi meni kao prosječnom nezadovoljnom korisniku mogle koristiti:
    1. Mogućnost snimanja sadržaja iz Tvteke
    2. Mogućnost prikazivanja programskih šema dostupnih radio kanala i snimanja radio sadržaja bilo serisjki bilo pojedinačno
    3. Mogućnost kombinovanja slike proizvoljnog tv kanala sa proizvoljnim radio kanalom i mogućnost snimanja te kombinacije
    4. Uvođenje jednostavnog video editora za cropovanje snimljenih sadržaja kako bi korisnici mogli da očiste svoje kolekcije od reklama, različitih emisija koje upadnu na početku snimka ili na kraju zog preklapanja zakazanog perioda snimanja sa drugim emisijama
    5. Unapređenje plejera tako da se može napraviti plejlista sa sadržajima koji će se automatski pustiti
    Što se prezle tiče, skidam kapu. Od prenošenja integralnih izjava generalnog direktora (ovo mi je stvarno bilo vrh!!!!), do redovnog mjesečnog update-a statističkim podacima o superiornosti Extra TV-a, postavlja standarde udvorništva (da ne kažem šta grublje) koji se na ovim prostorima neće lako dostići

  25. #15150
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Kod ovog "vrhunskog" servisa, osim nedostatka najboljih sportskih i filmskih kanala (sa čime sam se pomirio), nerealne cijene usluga/kvaliteta (sa čime se ne mogu pomiriti), mislim da postoje stvari koje bi mogle da se unaprijede i koje bi meni kao prosječnom nezadovoljnom korisniku mogle koristiti:
    1. Mogućnost snimanja sadržaja iz Tvteke
    2. Mogućnost prikazivanja programskih šema dostupnih radio kanala i snimanja radio sadržaja bilo serisjki bilo pojedinačno
    3. Mogućnost kombinovanja slike proizvoljnog tv kanala sa proizvoljnim radio kanalom i mogućnost snimanja te kombinacije
    4. Uvođenje jednostavnog video editora za cropovanje snimljenih sadržaja kako bi korisnici mogli da očiste svoje kolekcije od reklama, različitih emisija koje upadnu na početku snimka ili na kraju zog preklapanja zakazanog perioda snimanja sa drugim emisijama
    5. Unapređenje plejera tako da se može napraviti plejlista sa sadržajima koji će se automatski pustiti
    Što se prezle tiče, skidam kapu. Od prenošenja integralnih izjava generalnog direktora (ovo mi je stvarno bilo vrh!!!!), do redovnog mjesečnog update-a statističkim podacima o superiornosti Extra TV-a, postavlja standarde udvorništva (da ne kažem šta grublje) koji se na ovim prostorima neće lako dostići

    Za nepostojanje sportskih i filmskih kanala, krivi druge subjekte, jer je Telekomu u interesu da ima sto vise i jednih i drugih kanala! Zar ne? Rekao sam da NE ZAVISI samo od Telekoma, koji ce se kanal na Extra TV platformi gledati a koji ne! To je uredjeno pravilima Agencije za radio-difuziju, kao i ugovorima sa TV emiterima!
    Cijena je jedna od najpovoljnijih u odnosu na KVALITET USLUGE koji Extra TV ima uporedjujuci ga sa ostalima "konkurentima". No dobro, ti imas svoj stav, sa kojim se naravno necu sloziti...
    Na tvoja pitanja, evo ti donekle priblizni odgovori...

    1. Imas vec opciju zakazivanja snimanja, a TVteka je zapravo slican servis ovome prvom, samo sto to ne mozes cuvati, a mislim i da u buducnosti nece moci.

    2. Za radio ne postoji EPG, tako i da nije moguce vrsiti snimanje kao sa TV kanalima. Prije je moglo, ali posto nije niko to koristio, to je ukinuto. Jer su radio kanali objedinjeni u jedan kanal... Mada bi se moglo i za radio nesto slicno napraviti kao sa TV kanalima....

    3. Radio kanali se "lijepe" uz istoimeni TV kanal (ako ta mogucnost postoji) jer kad npr. ukljucis radio CG, prvo ti se pojavi slika i ton TV CG, pa tek onda radio, a ako ne, onda radio se emituje bez slike. Pitaj na 1500 da li je moguce ovo sto si ti naveo. Bas naprotiv, ja bih volio kada ne bi bilo nikakve slike, dok slusam radio, vec samo crna pozadina! Ali ukusi su razliciti...

    4. Ovo za sada nije moguce, zbog softverskog ogranicenja, ali u buducnosti ce biti moguce... A i bilo bi korisno...

    5. Ovo bi trebao malo vise pojasniti, ne shvatam sto hoces reci... Sto mislis pod nazivom "plejer"?

    Iznosis NEISTINE, a i nijesi jedini, ja nista "ne prenosim", vec iznosim moj stav o ovm servisu sa kojim sam zadovoljan! Nikakvo "udvornistvo, poslusnistvo..."! Ja sam zadovoljan, kao i vecina (sa nedavnog izvjestaja Agencije za RD)... A to NIJE SLUCAJNO, zasto Extra TV GAZI ostale! Pozdrav.
    Last edited by prezla; 12-10-14 at 14:07.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

Page 606 of 812 FirstFirst ... 106506556596602603604605606607608609610616656706 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •