Results 1 to 24 of 24

Thread: pedestrian club

  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default pedestrian club

    sta vise reci, naslov sam kaze, najugrozenija vrsta, koja se svim silama, nacinima i bezobraznoscu bori za ostanak u ovome gradu, punom hipohondara , malogradjanstine i kompleksa koji na 4 tocka oko njih zvijaju bez pardona ) ja sebe u ovaj klub svrstavam jer sa 10 000 tj manje km godisnje taman sam to, kolko vi volite prosetat ? iskreno non nada, jako malo, a vi sad svi pocnite sa pricom kako setate , jedva cekate da parkirate, skoro ne palite auto a ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Postoje dvije grupe ljudi na forumu, jedni koji nikad ne pale kola, no samo psuju za vozacima i drugi koji voze po 300 000 godisnje i koji psuju ove prve :joint:

    Ruku na srce, gledajuci neke pjesake trebalo bi ih nacerat da polazu "pjesacki ispit"
    - Ladan ko taština duša -

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    al to je od muke tako, nevolja ih je nacerala od ovih te se bukaju od semafora do semafora
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ima i toga, ali vala sto ih ima sa ocima nakalemljenim na guzicu ... gleda u izlog iza sebe i prelazi preko ulice...
    - Ladan ko taština duša -

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ma sve ludo, al generalno, evo situacija, nema raskrsnice na kojoj nisam na pjesackom , cekam zeleno i pogodi, nikad niko ni da uspori a ne daj boze stane da prodjem , i onda ja poludim i krenem, pa ako oce da udare nek udare i onda se svadim sa ljudim i sl , svakako obijest i divljastvo tj nekultura su uzeli tolkog zamaha da ovo vise nije ni mrvu zdrava sredina za zivot pih, odo na selo za vikend
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bogmi na $ever Jevrope ako ne stanes na pjesacki dobro poljubi vozacku jerbo ce te zelja minut da je opet vidis ,a uz to i 150-200 eura kazna !

    ps. Sparco svadjalice hehehehehhehe !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    prava sam tetkica kad ulicu prelazim
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne na pjesacki, no na sred ulice. Sve soferi gledaju da nije koji poludio da mine preko ulice dje bilo ... i to nije samo na sjever, no svudj bez na Balkan ravni, gnijezdo junacko.

    Sparco, je li se unosilo kakvoga mrsa pod dim na selo?
    - Ladan ko taština duša -

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja rijetko kad hodam, autom svugdje, ne boli mene za kilometre, za gume, za podelu kocnice...nisam kao neki koji cuvaju auto na takav nacin.
    Pa, zasto sluzi auto?
    TAKUMI

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e al ce da te boli za kicmu zglbove i nejach pod stare dane )))
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #11
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A to je problem u nevaspitanom narodu, ne staje ti napolje neko zato sto razmislja oce li platit kaznu no zato sto je to za njega normalno...to su neka najobicnija nepisana pravila...no smo mi par vijekova iza normalno svijeta u svemu pa nije ni za ocekivat...nisu ni Huni stajali konjima da prodje neko
    ...Zato kod nas sve moras silom tj. po dzepu...

    Pada kisa, zena stoji sa djetetom i kisne dok neki guzonja grije njegovo debelo dupe u kolima i nece da stane...takvima bi oduzeo vozacku na 1god i kazna par stotina €..

    Ja kad prelazim ulicu ne gledam semafor jer nema neku specijalnu ulogu sem da trosi struju..no pogledam ima li koga tj. kolko se brzo krece, oce li moc da stane kad izadjem na ulicu i prelazim..kad bi ceka na semafor i da mi neko stane...ostarao bi...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas je obratno... nema to veze sa narodom, vec sa institucijama. Sjecam se, ja na obuci voznje, i prolazim kroz jednosmjernu... ali oces malo k.. preko puta mene stoji lik sa kolima, svira, mase rukama... sta je bilo, pa on je fino objasnio: alo, ja sam iz milicije...

    eto kakve su institucije. sva dalja prica nije potrebna, jer nju milicija treba da formira, a nju nemamo.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pazi, ni pjesaci nisu u pravu, jer po propisima, pjesak ne smije kroz crveno, makar ulica bila prazna.
    Ovdje ne smijes da predjes ulicu kad ti je ruka ucrtana, to znaci stop, cekaj tu i boli me kitica za tebe, makar bilo -10001 C.
    Smijes samo kad vidis PJESAKA


    U grad ogranicenje je 50, znaci mozes do 55, i na semafor je zeleno, i tamo neki jebeni pjesak uleti (kroz crveno) i sad ja moram da kocim....
    Last edited by Fabia_Elegance!; 30-11-07 at 21:30.
    TAKUMI

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123
    ...to je problem u nevaspitanom narodu...Ja kad prelazim ulicu ne gledam semafor jer nema neku specijalnu ulogu sem da trosi struju...
    U pravu si, narod je bas nevaspitan.

    Pjesak je ucesnik u saobracaju, isto kao i vozac, i mora da postuje pravila saobracaja, isto kao sto i vozac mora da ih postuje.

    Kako ocekivati od vozaca da postuju pravila, kad ih nijesu postovali dok su bili pjesaci?
    - Ladan ko taština duša -

  15. #15
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    A kako sam danas okupao neke pjesake sto su htjeli posto-poto da predju ulicu a meni zeleno pocelo da trepce i da se polako ukljucuje zuto... Pi kako sam nevaspitan :lolblue:
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. #16
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bas je obratno... nema to veze sa narodom, vec sa institucijama. Sjecam se, ja na obuci voznje, i prolazim kroz jednosmjernu... ali oces malo k.. preko puta mene stoji lik sa kolima, svira, mase rukama... sta je bilo, pa on je fino objasnio: alo, ja sam iz milicije...

    eto kakve su institucije. sva dalja prica nije potrebna, jer nju milicija treba da formira, a nju nemamo.
    Pa o tome ti ja i pricam...imamo mi zakone, ali je narod (ukljucijuci i saobracajce) nevaspitan pa se to ogleda izmedju ostalog i u saobracaju...Ka vandali su..."Jaci vlada" Policija i hitna rotaciona svijetla koriste da bi razmakli guzvu da mogu da prodju do buregdzinice....makse...Treba u vrtica i osnovnu skolu uvest predmet "Opste Vaspitanje" posto vecina izgleda nema roditelje od kojih moze naucit sto da valja..to je tuga

    A kako sam danas okupao neke pjesake sto su htjeli posto-poto da predju ulicu a meni zeleno pocelo da trepce i da se polako ukljucuje zuto... Pi kako sam nevaspitan
    ...neka si se ti nasmija...
    Last edited by stefan123; 30-11-07 at 22:07.
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  17. #17
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    ...neka si se ti nasmija...
    Pravo da ti kazem, nijesam se odavno tako ismijao

    A ne zajebavaj, pjesacki im je bio 5 metara daleko, da su tamo htjeli da predju stao bih, nije problem, a i da ne bih, ne bi bilo lokve hahahah :lolblue:
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. #18
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,114
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ima majmuna i pjesaka i vozaca,al su mi mrzni vozaci kad pocnu da sviraju i granaju iza mene,tad ih redovno pustim koju sekundu duze da odmore.
    niujedne mi gace lastike nema

  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    evo prije neki dan lije kisa iz neba iz zemlje ubiiiiija , i zeni se gasi auto, fica mrcena, zena izlazi po najvecoj kisi i sama gura auto kroz cijelu raskrsnicu iza nje i oko nje 20 30 auta svi sviraju to sto mogu, psuju sve zivo, i niko da pomogne, ja stanem izadjem kazem zeni sjedite u auto, ona poce da vristi, veli ne mogu da vjerujem da je neko stao, eto dokle smo dogurali, cuveni crnogorski smekeri i ljubavnici i kulture i dike majkine ,PIH ,

    OBIJEST I SAMO OBIJEST vlada, i primitivizam
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svega ima na nasim putevima. uf....

    a ja volim hodanje. nekad sam se bavio sportom vrlo ozbiljno, pa me ufatile povrede stopapala (takodje jako ozbiljne), pa sam prestao, pa bi me ledja pocela boljeti, te kukovi i sve zivo maltene pri hodanju. onda sam izlijecio stopalo i sve je polako doslo na svoje. naravno, sad sve napore vece od rekreativnog igranja ili dzoginga, ili laganog dizanja tegova izbjegavam u sirokom luku, tako da mi je jedini nacin za odrzavanje pristojne tezine upravo hodanje. posto zivim 12 km od svog faksa koristim kola da bih tu i dosao, ali koristim se svakakvim trikovima da bih vise hodao. znam se parkirati kod skupstine i onda ici preko morace ako je vrijeme lijepo. pauze izmedju ucenja koristim da setam centrom grada, radije nego da sjedim po kakvim kaficima i trpam sebe secerom i kofeinom . uvece se nikako dobro ne osjecam ako tokom dana nisam hodao makar sat vremena. samo da nema kise: hladno, vruce, vjetar, snijeg, ili ona maglustina od sinoc - nema problema za mene. kad su topliji dani, sa drugom gotovo svako vece pravac tuzi - mataguzi naprijed i nazad (tj, dokle se onom stazom moze hodati), a u ovo hladnije vrijeme pokusavam hodanje spojiti sa obavezama. eto
    Liberty and justice

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    evo prije neki dan lije kisa iz neba iz zemlje ubiiiiija , i zeni se gasi auto, fica mrcena, zena izlazi po najvecoj kisi i sama gura auto kroz cijelu raskrsnicu iza nje i oko nje 20 30 auta svi sviraju to sto mogu, psuju sve zivo, i niko da pomogne, ja stanem izadjem kazem zeni sjedite u auto, ona poce da vristi, veli ne mogu da vjerujem da je neko stao, eto dokle smo dogurali, cuveni crnogorski smekeri i ljubavnici i kulture i dike majkine ,PIH ,

    OBIJEST I SAMO OBIJEST vlada, i primitivizam
    I jesi je smuva?!
    She is only here to annoy herself!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladjo View Post
    ima majmuna i pjesaka i vozaca,al su mi mrzni vozaci kad pocnu da sviraju i granaju iza mene,tad ih redovno pustim koju sekundu duze da odmore.
    Da nema zatvora, odmah bih ubio.
    TAKUMI

  23. #23
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    I jesi je smuva?!
    I mene ovo zanima :mrgreen:
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  24. #24
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ha ha haaaaaaaaaaaaa e bas odlicni ste obojica
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ALFA ROMEO club
    By 2_fAsT_4_YoU in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5461
    Last Post: 17-03-11, 08:32
  2. Replies: 0
    Last Post: 10-11-07, 10:38
  3. DJ Salac (Novi Sad,Serbia)
    By djsalac in forum Muzika
    Replies: 11
    Last Post: 08-05-07, 12:50
  4. www club
    By Drug Tito in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-05, 18:37
  5. Mo Club
    By Vujos in forum Operatori
    Replies: 31
    Last Post: 05-06-05, 13:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •