Page 1 of 19 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 474

Thread: Udg Vs Ekonomski Fakultet

  1. #1
    Join Date
    May 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Udg Vs Ekonomski Fakultet

    Da ste sada maturant,za koji bi ste se fakultet od ova dva odlucili,da li mislite da ce UDG biti priznat u svijetu,da li je bolji drzavni ili privatni....
    Dajte svoje misljenje koje ce pomoci buducim studentima da se opredijele za jedan od ova dva fakulteta!




  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Josh dugi niz godina, drzavne najemnike, koji su odviknuti od rada(Dostojevski 1860, kad su vlasnici ZIVIH I MRTVIH DUSHA, izgubili pravo na ROBOVE) skoro dva vijeka, niko ne moze prevaspitat za desetak godina, za to su potrebni vjekovi, jer ce oni majki sisu otkinut, ako ih bilo ko primora da PODIGNU GUZICU.

    CRNI DJAVO je bolji domacin od DRZAVNIH NAJEMNIKA,
    zato se pridrzite za NOS, pa pravo kod PRIVATNIKA, DOMACINA BASTADURA, koji ce da okrece svaki KRAJCER, prije nego ga isplati nekoj LJENCHUGI , koja planduje na fakultet.

    Kad BRDJANI, postanu SKANDINAVCI, vi se mozete prebachit na DRZAVNE JASLE, do tada se sklonite kod Milo-gabea u Monte-babve.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Imaj u vidu da ce diploma ekonomskog biti dosta lakse nostrifikovana od UDG
    She is only here to annoy herself!

  4. #4
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apple_mac View Post
    Da ste sada maturant,za koji bi ste se fakultet od ova dva odlucili,da li mislite da ce UDG biti priznat u svijetu,da li je bolji drzavni ili privatni....
    Dajte svoje misljenje koje ce pomoci buducim studentima da se opredijele za jedan od ova dva fakulteta!
    Не знам брате,на економском факултету треба да се бијеш са 100 људи у ред да би могао да видиш резултате колоквијума а закидају по 15 поена на колоквијуме.......

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tu dilema ne postoji
    Ekonomski fakultet naravno.
    Ovi iz UDG imaju jos duge 3-4 godine da ljuljaju svojega prvog studenta.
    mozda ovaj Milovanov Milo-gabea ,za cetiri godine bude Milo-spuzo-italiano-gabea,
    a racunajuci da je ovo vrijeme interneta,dostupnih biblioteka ,naucnih casopisa,nadam se da ce vecina studenata ukapirati da je prof Vukotic po struci komunisticki statistcar i politicar,a da ekonomija nije njegovo zanimanje.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Miloshe,

    Da bi pristupili internetu, na drzavnom stoje u red ili im sjedi koleginica u krilo, kod Milo.gabea ce biti fotelje za svakog brucosha, sa sekretaricom plavushom, da mijenja patrone na printer i masira mishic u rame, ako ga zaboli od klikanja na MISHU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne zaboravite da diplomci ekonomskog fakulteta imaju prilicno otvorena vrata svih jacih univerziteta i akademija po evropi i americi (naravno, oni bolji studenti). ekonomski fakultet je relativno jaka obrazovna institucija, cijenjena, opet kaze, na evropskom nivou. naravno, sve to ima veze sa tim sto je ekonomski fakultet bio siva eminencija tranzicije u crnoj gori. jedan bitan dio fakulteta upravo otisao na drugu stranu, te mislim da ljudi upravo zato imaju vec sada ovu dilemu. ali, vjerujte mi, ekonomski ce biti u redu.
    Liberty and justice

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Miloshe,

    Da bi pristupili internetu, na drzavnom stoje u red ili im sjedi koleginica u krilo, kod Milo.gabea ce biti fotelje za svakog brucosha, sa sekretaricom plavushom, da mijenja patrone na printer i masira mishic u rame, ako ga zaboli od klikanja na MISHU.
    milovane, to je istina, ali vjeruj mi da je to u mnogome kljuc uspjeha brojnih studenata. na drzavnom fakultetu zaista moras da se izboris za ono sto je tvoje, i koliko god to imalo mana, mislim da svakako ima i prednosti.
    Liberty and justice

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mene raduje svaki euro, koji se investira u mlade kadrove,
    bez obzira ko je INVESTITOR,
    bez znanja i iskustva, nama nema mjesta pod kapom nebeskom,
    dosta je bilo LJEKARA OPSHTE PRAKSE,
    nama su potrebni SPECIJALCI, da $ede i zaradjuju novac, ako budu imali u glavi, nshi drzavni drugovi profesori, nijesu pokazali iskustvo u PRAKSI, da primijene teoriju , da obezbijede i nas NEZNAVENE i njih , nego chekaju stan od drzave, na teret poreskih obaveznika.

    Vishe cijenim uspjeshne u PRAKSI,
    znam za nashe specijane prilike i povlashcene profesore, ali kad POCHNE PRAVA UTAKMICA, sa istim pravilima za SVE UCHESNIKE, valjda ce svoje znanje moci da unovche, bez privilegovanog polozaja i ovi sa drzavnog fakulteta.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oprostite, sta je UDG?
    Kako Vaša bolest ?

  11. #11
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    unervizitet donja gorica
    :)

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tnx

    Ja sam u principu uvijek prije za drzavne fakultete kakvi god da su, mada eto mozda ovaj stvarno bude izuzetak u odnosu na ostale privatne.
    Kako Vaša bolest ?

  13. #13
    Join Date
    May 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se bojim da kad ojdu konacno sa vlasti,studenti udg-a ostanu na cjedilo i budu omalovazavani od strane drugih vladajuci organa koji ce doci jednog dana i reci:"epa aj ti kod mila pa radi",a on sa parama ojde na neko tropsko mjesto!!!

    A znase i da privatne fakultete bar kod nas lako zavrsavas kad imas pare ili si tatin sin,pa mogu doc i u situaciju da kazu da sam na muftu dobio diplomu.
    Dosta puta na konkurse pise: trazimo dipl.ekonomistu sa drzavnog fakulteta!!!

    EDIT: Mene muci jedna stvar,ako ja diplomiram na udg,krenem na postdiplomske u inostranstvo na neki priznati univerzitet ponesem sa sobom diplomu i onaj stranac mi kaze: "sto ti je ovo da nije neki kurs,dje je ovaj fakultet,to nesto seosko"!?

    Last edited by apple_mac; 15-11-07 at 10:44.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    ali zato kad izadjes u grad i pitat te neka dje studiras... UDG...a diga si i nju i svaku joj drugaricu...
    f6

  15. #15
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najgori državni fakultet je bolji od najboljeg privatnog fakulteta.Često poslodavci neće da zaposle diplomca sa privatnog fakulteta.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Siguran sam da su mislili i na to, tako da ce prije sa tog fakulteta odlaziti negdje vani nego sa drzavnih fakulteta.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    mislim da ti sto imaju para za UDG ne opterecuje puno dje ce se zaposlit po zavrsetku fax...
    f6

  18. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    --------------------------------------------------------------------------------

    Siguran sam da su mislili i na to, tako da ce prije sa tog fakulteta odlaziti negdje vani nego sa drzavnih fakulteta.
    moguce ali iskljucivo zbog nemara an drzavnim fakultetima i organizacije .
    ekonomski fakultet u podgorici dobija najoblje djake iz srednej skole u ovoj drzavi.
    i zato nema bas mnogo razloga da ti isti studenti imaju manju prohodnost ,od
    prosjecnih koji se treniraju na UDG-u.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    moguce ali iskljucivo zbog nemara an drzavnim fakultetima i organizacije .
    ekonomski fakultet u podgorici dobija najoblje djake iz srednej skole u ovoj drzavi.
    i zato nema bas mnogo razloga da ti isti studenti imaju manju prohodnost ,od
    prosjecnih koji se treniraju na UDG-u.
    Drzavni fakulteti su pod direktnim uticajem onih koji osnivaju UDG i to sto se oni ruiniraju i sto se mladi ljudi dalje ne usavrsavaju ima veze sa obezbjedjivanjem povoljnijeg prostora za privatne fakultete koji ce biti vlasnistvo onih koji su donedavno upravljali univerzitetom i fakultetima.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    UDG all the way baby
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Lightbulb Da i ja dam svoj sud...

    Prije nego pocnem da pisem ista, moram rec da me prosto odusevljavaju komentari Milos11111 koji nikad nije krocio nogom na ijedan od oba fakulteta a pise svasta
    Ali aj.
    Kako sam 17tog oktobra zavrsio Ekonomski Fakultet u Podgorici i odbranio diplomski rad da i ja dam svoj doprinos ovoj temi. Nadam se da cu bit od koristi.

    Ekonomski fakultet u Podgorici sam upisao 2003 godine. Kao svrseni maturant, tada sam u informatoru procitao da ce 120 studenta bit primljeno na budzet, a 130 na samofinansiranje (nijesam siguran za samofinansirajuce je li 120 ili 130). A te godine, prvi i posljednji put bio uveden test opsteg znanja za prijem na fakultet. Izadjose rezultati testova i konacni spiskovi, i na spisku vidim da je 101 student upisan na budzet. Svi ispod su na samofinansiranje, prosirio se konacni broj. Kako sam ja bio 107 na spisku, a od 102 do 107 nije bilo razlike u bodovim, nas 6 je MORALO da plati skolarinu 300 eura zbog 0,5 boda ( da da pola boda) na rang listi.
    I aj ja ne bijah lijen, podjoh do prodekana za nastavu, da mi pojasni zasto je upisano 101 a ne 120 na budzet... Ni dan danas mi to niko nije objasnio, uglavnom to je odluka fakulteta zajedno sa univerzitetom.
    Odlicno.
    Platio sam te 300 eura tada.
    Kako je moja generacija trebala da bude prva generacija koja se skoluje po Bolonjskoj deklaraciji, ujedno je Ekonomski fakultet izabran kao fakultet gdje ce se to prvo primijenit, pocese predavanja. Nikad necu zaboravit prvi dan. Nikad amfiteatar nije puniji bio nego tad. Dekan je tada bio Vujica Lazovic. Predstavise nam oni koncept ECTS-a i Bolonjske deklaracije, sve to fino izlgedase, i obecase nize kriterijume i jos nesto jako bitno. Rekose tada, a pise i u brosure koje imamo dan danas, da studentima koji imaju prosjek preko 8 ce bit obezbijedjen posao, preko 9 prosjek placene postdiplomske i tako to.
    Medjutim kako su predavanja odmicala, Kascelan iz matematike je napravio masakr sa kolokvijumima, i nije nam prolaznost bila ni 8%. Nedje u pauzi izmedju semestara se odustalo od ECTS koncepta i mi smo svo vrijeme bili hibridno experimentalna generacija koja je imala jednoszemestralne ispite, sve kolokvijume i sve rokove. Sto je bilo dobro je li. A vraticu se na ovu pricu malo kasnije.
    Tokom studija sam posjetio sve asistente i profesore koji su mi predavali u sklopu konsultacija. Ne bih sad da iznosim misljenja o pojedinima, uglavnom su mi uvijek izasli u susret i fino pomogli. Bilo je i onih, nadmenih, kojima je ispod nivoa da im student udje u kabinet, jer smatraju da studenti koji dolaze na konsultacije i nijesu neki, jer profesor to vrlo dobro ipsredaje na casovima pa nema potrebe za ikakvim pitanjima :roll: A ja ne bih bio ja da nemam neko pitanje uvijek
    Sa nekim profesorima i vecinom asistenata moguca je i komunikacija e-mailom sto mi se jako dopalo. Na drugu godinu, smo kod dekana Vujce Lazovica izdejstvovali par zahtjeva. Moram da ga pohvalim, jer je uvijek primio studente kad god je bio neki problem, sto se bas i ne moze rec za novog dekana Jovovica. Tako smo i skrenuli paznju da bi sajt trebalko cesce azurirat, postavljat rezultate i prezentacije. Sto je i ucinjeno. Prije nego se okace na oglasnu tablu rezultati se prvo postavljaju na sajt. Tako da nema potrebe da se cuskas sa ikim ihtuse :P
    Studentska sluzba je bila korekta u mojim slucajevima, cak i kad sam zbog bolesti kasnio sa prijavom ispita sve su mi zavrsiuli bez problema. Jes na kraju bio jedan problem jer su mi izgubili jedan zapisnik sa ispita pa sam morao da trazim profesora da mi to ponovo potpise, a ustvari je to njihov posao ali ajde da ne cjepidlacim.
    Sa bibliotekarkama sam imao lose iskustvo Posvadjali smo se prve nedjelje studija, zbvog toga sto iako je bilo praznih kompjutera u citaonu ona me nije pustila da udjem sa razlogom da je kompjuter rezervisan. Ne bijah ni tada lijen, nego podjoh kod dekana, i objasnih sto bi problem. Naravno da sam istog trena se spustio u biblioteku da radim na racunar
    A poslije nijesam navracao tamo.
    Sto se tice kolokvijuma, i ispita i datuma oko istih, to je za moje vrijeme studiranja bilo dosta dobro organizovano i na vrijeme smo dobijali termine kolokvijuma i ispita. Sto recimo nije slucaj na pravni fakultet. Tako da sa strane organizacije sve je OK. Kad su predavanja, nije bio rijedak slucaj da se nema gdje sjest, a to ce bit sve veci i veci problem.
    E sad da se vratim na onu pricu. Imam par koleginica koje su zavrsile fakultet sa prosjekom preko 9,5. Vrsni studenti. Dobijali su nekoliko nagrada i slicno.
    Ali mi je zasmetalo par stvari. Kada su dodjeljivane nagrade fakulteta, studentima koji su u toku prethodne godine studija ostvarili prosjek 10.00 dodijeljene su novcane nagrade. A studenti sa prosjekom od 9 do 9,99 su dobili po KNJIGU!!!! Sto je po meni ponizavajuce. Ako ijedan fakultet ima para to je ekonomski fakultet. Profit je bio milionski a oni su studentima dali po knjigu!!!
    Druga jos teza stvar koju zamjeram je postdiplomske studije. Uveli su ih po Bolonjskom sistemu. Zbog masovnog upisa istih, i velikog broja koji ih zavrsavaju prozvali su ih McDonalds studije, ili fastfood.
    Sjecate se one price ko ima preko 9 prosjek placene mu postdiplomske?
    Aham. E pa ove moje koleginice kojew imaju prosjek preko 9ipo su morale same da plate studije.
    Sa obrazlozenjem da fakultet nikome ne placa studije osim studentima koji su ostali za asistente. Sve one su morale da plate postdiplomske studije :mad:
    E to mi je jako krivo bilo.
    A zaposljavanje necu pominjat.
    Ostalo sto se tice mene, je sve OK proslo na fakultet. Bilo je dosta seminara, ima dosta exchange programa i slicno. Tri racunarske sale, od toga 2 jako jako moderne i nove
    Fino uredjen fakultet ako uporedis sa tehnickim i tako
    Ako te jos sto zanima pitaj.
    E da mogla bi ti independent_girl rec jos ponesto o fakultetu, i onome za obecani posao i jos nekim iskustvima

    Sto se tice UDG-a nijesam ga pohadjao, ali ti mogu prenijet iskustva od sina tatinog prijatelja. Ujutro su na fakultet i imaju predavanja, popodne su isto na fakultet i imaju rad sa grupom i padaju od umora. Nije im ni malo lako, pa prica platili su, lako ce ga zavrsit ne prolazi. Nijesu jos presli u zgradu, koja ce inace bit 4x veca nego pravni i ekonomski zajedno.
    Citajuci spisak profesora na univerzitetu reklo bi se da nije lose.
    A kriticara Veselina Vukotica ces uvijek imat. Kao sto vidis i sam na forum.

    Jos jedna paralela. Na drzavnim fakultetima, ima pojedinih profesora koji se bukvalno izivljavaju nad studentima. Ne bih sad da imenujem ikoga ali ih ima. Jos ako ti nesto zamjeri, padaces ispit dok on tako bude htio. Pa se desi ispitni rok, da od 120 izasli samo jedno polozi usmeno kod profesora. Ima toga i na privatnim, ali u mnogo manjem procentu koliko ja mogah da zapazim slusajuci iskustva kolega sa Atlas univerziteta.
    A da ne pominjem kupovanje njihovih knjiga po 20 i vise eura. A za te knjige stampanje im placa fakultet i univerzitet, a oni ih poslije prodaju. Sto im dodje cista zarada.Na privatnim u cijenu skolarine su ukljuceni udzbenici.

    Sto se tice nostrifikacije diploma, mislim da tu nece bit nikakvih problema.
    Nadam se da sam koliko toliko bio od pomoci.

    Ako te jos nesto zanima pitaj.
    Uostalom bice ti prezentacije fakulteta po srednjim skolama pa ces sam donijet konacnu odluku
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #22
    Join Date
    May 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka Cast Za Ovoliko Sto Si Napisao I Kako Si Napisao!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poznajuci predavacke metode VV, kao i predavacki kadar na UDG, mislim da ce velikoj vecini studenata UDG biti tesko da se odupru neoliberalnoj indoktrinaciji (mada bi se o liberalizmu VV moglo mnogo raspravljati), iako je taj koncept (koji je vrhunac dozivio u vrijeme mog studiranja) od studenata EF u velikoj mjeri odbacen.

    cak iako izuzmemo ideolosku pozadinu, ne vidim ni jednu prednost UDG u odnosu na ekonomski fakultet.
    Last edited by Hombre; 15-11-07 at 20:39.

  24. #24
    Join Date
    May 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pare,prostor,kadar,uslovi Za Rad,praxa....to Je Po Meni Trenutna Prednost!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apple_mac View Post
    pare,prostor,kadar,uslovi Za Rad,praxa....to Je Po Meni Trenutna Prednost!
    1) ne znam sta si mislio kad si rekao da us pare prednost udg, stvarno ne znam koja je cijena skolarine, ali ne vjerujem da je manja nego na ef.
    2) prostor...na ef nije problem prostor vec...
    3) ...kadrovi. pri tome mislim da je problematican broj predavaca a ne kvalitet, koji je po meni, mnogo bolji nego na udg, iako ima par crnih ovci.
    4) uslovi za rad na ef, po mom misljenju, su bolji u odnosu na bilo koji drzavni fakultet u cg.
    5) praxa je nesto sto definitivno treba povecati u buducnosti na ef. eto, mozda bih to izdvojio kao neki nedostatak.

Page 1 of 19 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fakultet Za Informacione Tehnologije
    By adrenaline in forum Software
    Replies: 401
    Last Post: 20-05-12, 12:02
  2. Fakultet u Bijelom Polju
    By G R A D in forum Sjeverni
    Replies: 34
    Last Post: 27-09-05, 15:05
  3. Srbiji prijeti ekonomski kolaps
    By Beranac in forum Politika generalno
    Replies: 6
    Last Post: 25-07-05, 17:09
  4. Promashio si temu! Jedinica! - Ali, uchiteljice... :D
    By independent girl in forum Sve i svašta
    Replies: 113
    Last Post: 23-06-05, 22:35
  5. Ekonomski fakultet Karaoke 2005
    By hercules in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 06-05-05, 00:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •