Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 75

Thread: Marketi i prodavnice u Podgorici

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    274
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja reko da uzmem onaj tv od 50 jevreja..no ga izgleda necu uzimat pored ove guzve

  2. #27
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Exclamation

    Samu pomisao da ću bilo što uzet izbrisao sam neđe na mostu zlatičke braće.

  3. #28
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja cuh da je bilo mrtvija danas...

  4. #29
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    greote, gladni narod...
    samo da se proglasi akcija!

    reditelj kaze: akcija, i svi u supermarkete. zbog ovoga bih voljela da je zivko nikolic besmrtan recimo, pa da se smijemo sami sebi, jer smo beskrajno duhoviti.

    ovo je izgleda nacin da se ljudima zamagle oci, te da umjesto da se izlazi na strajkove, zajmaju se pare pa se ide na akcije u supermarkete.

    pi..
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    ja reko da uzmem onaj tv od 50 jevreja..no ga izgleda necu uzimat pored ove guzve
    Nemas TV doma?
    She is only here to annoy herself!

  6. #31
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izasla je reklama za VOLI na starom aerodromu otvaranje ponedeljak 10 decemba u 13h

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    tu se mora poc da se pobijemo... ima li ko raspolozen da idemo da klepimo neku babu
    f6

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    274
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Nemas TV doma?
    Mislio sam da kupim jos 1 pa da se hvalim kroz grad

  9. #34
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    tu se mora poc da se pobijemo... ima li ko raspolozen da idemo da klepimo neku babu
    Evo ja sam raspoložen! Ponijeću NUN čaklje, ti ponesi palicu I eto nam po dvd i tv :grin:

    Sprdnja časti mi, čuo sam da su se tukli juče ovamo mi u komšiluk (delta ovo te je otvorila) sporad kakve čajne kobasice!

    Stvarno đe nije živ Živko Nikolić da napravi još jedan sočan film!

  10. #35
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ja redovno kad prodjem pored Delte guzva ispred vrata, zar joh ima nekih akcija ili u chemu je fora da je takva guzva i da se cheka
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  11. #36
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Akcija će biti vjerovatno svaki dan, po 2-3 artikla po finim cijenama. Šteta što nemaju sajt da se to fino isprati.

  12. #37
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NAKON DELTE STIŽE JOŠ JEDAN REGIONALNI LANAC TRGOVINA

    Merkator ulazi u MEX
    [SIZE=3][/SIZE]
    Podgorica - Slovenačka kompanija Merkator postaće strateški partner crnogorskog trgovačkog lanca MEX.
    Ugovor o poslovnoj saradnji i povezivanju dvije kompanije biće potpisan danas u Podgorici, a u pozivu za konferenciju za novinare nijesu dati opštirniji podaci.
    Do potpisivanja ugovora o tome nije želio da govori ni direktor MEX-a Ivan Karadžić, kao ni predstavnici Merkatora.
    Merkator je jedna od najvećih trgovačkih kompanija u regionu, a prisutni su, osim u Sloveniji, i u Srbiji, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i Makedoniji.
    Slovenačka kompanija je drugi veliki regionalni igrač koji ulazi na crnogorsko tržište trgovine. Prije Merkatora, supermarkete je počela da otvara beogradska Delta.

    izvor: Vijesti

  13. #38
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "VOLIJEV" TRŽNI CENTAR BIĆE OTVOREN U PONEDJELJAK


    ZAPOSLICE 200 RADNIKA


    Novi Tržni centar "Voli", koji se nalazi u Ulici Josipa Broza Tita na Starom aerodromu, svečano će biti otvoren 10. decembra u 13 sati. Savremeni tržni centar, vrijedan 8.5 miliona eura, prostire se na površini od oko 10.000 eura, a kompleks obuhvata dvije zgrade u kojima su smješteni hipermarket kapaciteta sedam hiljada posjetilaca dnevno, direkcija kompanije, ekskluzivni restoran, moderno opremljen kafe bar i prodajni objekti internacionalno poznatih brendova, Navigare, Avenija, Mil Pop, Ti kom šop i filijala CKB banke. Objekat raspolaže sa 200 parking mjesta.Naš tržni centar će pomjeriti standarde trgovine u Crnoj Gori i otkriti novu dimenziju poslovanja. Željeli smo da stvorimo domaći nacionalni lanac trgovine koji ima sve kapacitete da prezentuje savremeniji i inovativniji koncept trgovine - kazao je generalni direktor kompanije Voli Dragan Bokan i dodao da je u tržnom centru otvoreno 200 novih radnih mjesta.
    Povodom otvaranja tržnog centra, "Voli" će obradovati potrošače akcijskim sniženjem oko 500 artikala, a najavljeno je da će tog dana cijene voća i povrća biti niže za 50 odsto.
    Kako je saopštila marketing menadžer Olivera Šuškavčević kompanija Voli je na dan otvaranja obezbjedila brojne poklone, među kojima je 500 bežičnih telefona marke Samsung.
    Potrošači koji u bilo kom Volijevom objektu trguju sa minimum deset eura učestvuju u nagradnoj igri. Glavne nagrade su automobil marke Ford fiesta, vikend za dvoje u Rimu, u hotelu Maestral u Miločeru i u hotelu Bjanka u Kolašinu, 10 televizora, 10 DVD plejera, pet frižidera, pet zamrzivača, dvije potrošačke korpe od 50 eura, usisivače, radijatore, bežične telefone i mnoge druge nagrade - kazala je Šuškavčević.

    T.L.

    BOKAN: NE BOJIMO SE KONKURENCIJE
    Crnogorsko tržište maksimalno je otvoreno za sve kompanije i smatram da "Voli" može da se nosi sa konkurencijom. Kompanija može da se suprotstavi ne samo "Maksiju", već i bilo kom drugom regionalnom lancu koji dolazi u Crnu Goru kazao je Bokan.
    On je ocijenio da je dolazak stranih trgovačkih lanaca veći problem za crnogorsku proizvodnju, nego za trgovinu.
    Domaća proizvodnja nikada neće biti favorizovana u njihovim maloprodajnim objektima, kao u našim - tvrdi Bokan.
    Prema njegovim riječima vizija "Volija" je "manja marža, a veći obrt", tako da će cijene biti pristupačne.

    izvor: VIJESTI
    Last edited by ivan.pg; 06-12-07 at 12:05.

  14. #39
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    go Voli, go!!!

  15. #40
    Join Date
    May 2007
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivan.pg View Post
    "VOLIJEV" TRŽNI CENTAR BIĆE OTVOREN U PONEDJELJAK


    ZAPOSLICE 200 RADNIKA


    Novi Tržni centar "Voli", koji se nalazi u Ulici Josipa Broza Tita na Starom aerodromu, svečano će biti otvoren 10. decembra u 13 sati. Savremeni tržni centar, vrijedan 8.5 miliona eura, prostire se na površini od oko 10.000 eura, a kompleks obuhvata dvije zgrade u kojima su smješteni hipermarket kapaciteta sedam hiljada posjetilaca dnevno, direkcija kompanije, ekskluzivni restoran, moderno opremljen kafe bar i prodajni objekti internacionalno poznatih brendova, Navigare, Avenija, Mil Pop, Ti kom šop i filijala CKB banke. Objekat raspolaže sa 200 parking mjesta.Naš tržni centar će pomjeriti standarde trgovine u Crnoj Gori i otkriti novu dimenziju poslovanja. Željeli smo da stvorimo domaći nacionalni lanac trgovine koji ima sve kapacitete da prezentuje savremeniji i inovativniji koncept trgovine - kazao je generalni direktor kompanije Voli Dragan Bokan i dodao da je u tržnom centru otvoreno 200 novih radnih mjesta.
    Povodom otvaranja tržnog centra, "Voli" će obradovati potrošače akcijskim sniženjem oko 500 artikala, a najavljeno je da će tog dana cijene voća i povrća biti niže za 50 odsto.
    Kako je saopštila marketing menadžer Olivera Šuškavčević kompanija Voli je na dan otvaranja obezbjedila brojne poklone, među kojima je 500 bežičnih telefona marke Samsung.
    Potrošači koji u bilo kom Volijevom objektu trguju sa minimum deset eura učestvuju u nagradnoj igri. Glavne nagrade su automobil marke Ford fiesta, vikend za dvoje u Rimu, u hotelu Maestral u Miločeru i u hotelu Bjanka u Kolašinu, 10 televizora, 10 DVD plejera, pet frižidera, pet zamrzivača, dvije potrošačke korpe od 50 eura, usisivače, radijatore, bežične telefone i mnoge druge nagrade - kazala je Šuškavčević.

    T.L.

    BOKAN: NE BOJIMO SE KONKURENCIJE
    Crnogorsko tržište maksimalno je otvoreno za sve kompanije i smatram da "Voli" može da se nosi sa konkurencijom. Kompanija može da se suprotstavi ne samo "Maksiju", već i bilo kom drugom regionalnom lancu koji dolazi u Crnu Goru kazao je Bokan.
    On je ocijenio da je dolazak stranih trgovačkih lanaca veći problem za crnogorsku proizvodnju, nego za trgovinu.
    Domaća proizvodnja nikada neće biti favorizovana u njihovim maloprodajnim objektima, kao u našim - tvrdi Bokan.
    Prema njegovim riječima vizija "Volija" je "manja marža, a veći obrt", tako da će cijene biti pristupačne.

    izvor: VIJESTI

    A na 20 m od njih gradi se delta maxi, i to izgleda ogromno za jednu prodavnicu pa cemo vidjet ko ce istrajat. Neko ce se morat povuc

  16. #41
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    VOLI rula, maxi je samo izreklamirana fora, grozna iskustva iz onog marketa kod sat kule sto otvorise... Pa je jasno ko ce se povuci....
    Inache mislim da je i lakovic odlican, a mex je cini mi se poceo da se raspada...
    Last edited by Loverclocker; 12-12-07 at 22:51.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  17. #42
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    [b][VOLI/b] rula, maxi je samo izreklamirana fora, grozna iskustva iz onog marketa kod sat kule sto otvorise... Pa je jasno ko ce se povuci....
    Inache mislim da je i lakovic odlican, a mex je cini mi se poceo da se raspada...
    Mex je prodat Slovencima.

  18. #43
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    negdje na dnu mora
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cao svima
    Prvo da se izvinem sto na ovoj temi pitam ovo sto me zanima,ali na temema za internet nema nikoga da mi ogovori.Naime,zanima me,posto ce kod nas uskoro poceti M:tel internet,da li neko od vas koristi neki od njihovih pakete i koliko ste zadovoljni.Hvala puno
    Last edited by Sandrina; 10-12-07 at 13:31.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sandrina View Post
    Cao svima
    Prvo da se izvinem sto na ovoj temi pitam ovo sto me zanima,ali na temema za internet nema nikoga da mi ogovori.Naime,zanima me,posto ce kod nas uskoro poceti M:tel internet,da li neko od vas koristi neki od njihovih pakete i koliko ste zadovoljni.Hvala puno
    Kakav udarac za internet podforum:hammer:

  20. #45
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Je li bilo tuce juce? A mogu se kladit' da su juce isli ljudi koji su se vec nakupovali u prethodno otvorenim trznim centrima.

  21. #46
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobih ga juce, sad ga koristim... Brzo, odlicno, samo sto mi blokira ponekad na 1min ili 2... Ne znam je li zbog toga jer mi je komp ******, ili sto je SvetiJohny bad ass mada faka, ili sto sad ovaj $ever bije napolje...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #47
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li neko ciji je onaj veliki zuti objekat put Golubovaca sa lijeve strane prije skretanja za aerodrom vidio sam danas bilbord uskoro otvaranje 25000 artikala na 4000 m2 to ce verovatno biti "cash and carry"

  23. #48
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidio sam nedje fotku...ispred volija kada je bilo otvaranje..100 ljudi s apaketima uredjaja stoje ispred i cekaju vozila i svi na mobilne pricaju umro sma odsmijeha
    :)

  24. #49
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,908
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Yeans od jucer na novoj adresi i na mnogo vise prostora, blizu Hrama , Bulevar Dzordza Vasingtona , odmah do Habitata , podjite i pogledajte :razz::razz::razz::razz::razz:
    __________________

  25. #50
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by ivan.pg View Post
    Zna li neko ciji je onaj veliki zuti objekat put Golubovaca sa lijeve strane prije skretanja za aerodrom vidio sam danas bilbord uskoro otvaranje 25000 artikala na 4000 m2 to ce verovatno biti "cash and carry"
    KIPS........
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Akvaristika...
    By Igi in forum Kućni ljubimci
    Replies: 1143
    Last Post: 30-05-22, 18:27
  2. Opštinska vlast u Podgorici!
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 92
    Last Post: 19-11-07, 15:11
  3. Oli Ren u Podgorici
    By Sthlm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 21-04-05, 15:09
  4. EXIT04 promo zurka u Podgorici
    By popokatepetl in forum Muzika
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-04, 15:43
  5. Kit u Podgorici??
    By laufer** in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 29-03-04, 23:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •