Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 55

Thread: "Ranjena lavica"

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Red face "Ranjena lavica"

    Imali smo prilike da prochitamo ovdje na forumu kako mushkarci kad su odbijeni znaju da budu i nasilni i okrutni...naravno ne svi...

    A zene? Kako one reaguju kad su ostavljene...ili kad im je ljubav neuzvracena?
    Da li, po vashem mishljenju, znaju da budu okrutne i "pokvarene" ?

    Znam da mnoge zene u tami svoje sobe liju suze i oplakuju svoju sudbinu, medjutim mene zanimaju ove druge koje se svete, igraju neku "prljavu igru", podmecu nogu i bivshem i njegovim buducim curama...

    Ima li takvih zena kod nas i imate li iskustva sa nekom takvom?

    Negdje sam chula da je lakshe izborit se sa choporom lavova nego sa odbachenom zenom?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma kakvo musko i prljave igre kad oni nijesu u stanju da smisle sto zensko moze uraditi.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo, ponovicu pricu sa nekog slicnog posta.. Isti smo! Kao sto ima muskaraca nasilnika, tako ima i opicenih zena, frikova, sto bi ti grkljan iscupale. Isto tako ima i onih osjecajnih i ranjivih, koje se povuku... bas kao sto ima i muskaraca toga tipa.
    Kada pricas o tim bestidnicama sto hoce da igraju neku prljavu igru, razlikuju se od nas samo po sredstvima kojima se sluze. Naime, samo bi neki zesci zenski idiot fizicki htio da naplati momku njenu muku (iako bi joj se taj nacin cinio idealnim), jer je svjesna svog inferiornog polozaja na tom planu. Zato ce neki drugi jad da izmisli, kako bi mu zagorcala zivot...
    Znaci, kako Djole rece: "Princip je isti, sve su ostalo nijanse."

  4. #4
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvonce, dobro si povezala naslov sa temom, ovako nesto moze da radi samo neko koga jako boli, a nikada ne boli bez velike krivice sa druge strane..

    Neko me je nekad pitao kako se ljubav pretvara u pakao?
    Pa eto tako sto ljudi nemaju dovoljno snage za ljubav, jer lakse je ciniti zlo negoli dobro.

    Kao prvo, niko nikoga ne treba ostaviti u srcu i duhu, to je posve nepotrebno.
    Ako se vec odluci da se ne moze biti zajedno, ljudi se trebaju razici lijepo, pa nece biti niti horor prica.. Ako je sve lepo uradjeno, covjek nema dojam da mu je zgazeno dostojanstvo, da je ostao neshvacen i "ostavljen" sam sa svojim bolom, i onda ne oseca ni potrebu da se osvecuje i radi stvari koje imaju veze samo sa bolom a ne sa ljubavlju..

    A ostavljanje naravno boli je je potpuno neprirodna pojava u ljudskom drustvu; jednom stvorene veze ne treba na bolan nacin prekidati, jer ljudi i ako se fizicki razidju, uvijek mogu ostati prijatelji za sva vremena ako se radi o zrelim osobama..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Kao prvo, niko nikoga ne treba ostaviti u srcu i duhu, to je posve nepotrebno.
    Ako se vec odluci da se ne moze biti zajedno, ljudi se trebaju razici lijepo, pa nece biti niti horor prica.. Ako je sve lepo uradjeno, covjek nema dojam da mu je zgazeno dostojanstvo, da je ostao neshvacen i "ostavljen" sam sa svojim bolom, i onda ne oseca ni potrebu da se osvecuje i radi stvari koje imaju veze samo sa bolom a ne sa ljubavlju..

    Upravo tako.

    A slazem se i sa Harijem. Ne samo u ljubavi nego u svemu zene su opasnije.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Imali smo prilike da prochitamo ovdje na forumu kako mushkarci kad su odbijeni znaju da budu i nasilni i okrutni...naravno ne svi...

    A zene? Kako one reaguju kad su ostavljene...ili kad im je ljubav neuzvracena?
    Da li, po vashem mishljenju, znaju da budu okrutne i "pokvarene" ?

    Znam da mnoge zene u tami svoje sobe liju suze i oplakuju svoju sudbinu, medjutim mene zanimaju ove druge koje se svete, igraju neku "prljavu igru", podmecu nogu i bivshem i njegovim buducim curama...

    Ima li takvih zena kod nas i imate li iskustva sa nekom takvom?

    Negdje sam chula da je lakshe izborit se sa choporom lavova nego sa odbachenom zenom?
    Moguce... Imala sam ja iskustva da sretnem jednu takvu. Ne znam samo u cemo joj je fora bila, posto se udala ubrzo posle raskida sa mojom momkom, al eto... Bolest je svacija. Stvarno mi ne pada na pamet nista lose i ruzno sad o njoj da kazem, al isto veliki je to znakl pitanja za mene ostao, koji je to razlog sto se ljudi tako ponasaju pa... Ne gledaju koliko nisko mogu da padnu. Al eto, bilo pa proslo. Nije uspjela to sto je naumila, sto je najbitnije.:wink:
    Odli, ne slazem se bas sa owim tvojim postom. Rastanak jeste bolan, ali kad bi tako gledali niko nikoga nebi ostavljao, no bi se za vazda patili jedno sa drugim. Ako dvoje mogu da budu ok i prijatelji ZA SVA VREMENA, ne vidim zasto nebi izlazili. Inace, ne mislim da je pametno ostati priajtelj za sva vremena sa nekim bivsim. Ipak za neke stvari si ti u pravu. Mada mislim da ne mora da znaci da ako na lijep nacin nekome kazes da je kraj, da ce taj neko to tako i prihvatiti. Na zalost, iz mog iskustva do sada, zakljucila sam samo jedno NA LIJEPO SE NISTA NE POSTIZE...
    Last edited by kuglica; 02-11-07 at 09:36.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko gubi ima pravo da se ljuti
    Kako Vaša bolest ?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Ne samo u ljubavi nego u svemu zene su opasnije.
    Uf, uf, poceli su stereotipi. Nikad kraja predrasudama, jado moj... :roll:

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ona to generalizuje po sebi
    She is only here to annoy herself!

  10. #10
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    914
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Uf, uf, poceli su stereotipi. Nikad kraja predrasudama, jado moj... :roll:
    jbg znas kako su ljudi podlozni takvim stvarima

  11. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Na zalost, iz mog iskustva do sada, zakljucila sam samo jedno NA LIJEPO SE NISTA NE POSTIZE...
    STA se ne postize na lijep nacin? Sa mnom naprimjer se samo na lijep nacin moze postici, ruzan nacin ja uopste ne registrujem jer mi je toliko van dometa, da imam samo sazaljenje za onoga ko ruzno radi pa zelim sve vise da mu pomognem da skuzi da mora da se podigne na visi i lijep nivo..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    da imam samo sazaljenje za onoga ko ruzno radi pa zelim sve vise da mu pomognem da skuzi da mora da se podigne na visi i lijep nivo..
    Upravo sam tu ja i pogrijesila.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako?
    ____
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  14. #14
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Moguce... Imala sam ja iskustva da sretnem jednu takvu. Ne znam samo u cemo joj je fora bila, posto se udala ubrzo posle raskida sa mojom momkom, al eto... Bolest je svacija. Stvarno mi ne pada na pamet nista lose i ruzno sad o njoj da kazem, al isto veliki je to znakl pitanja za mene ostao, koji je to razlog sto se ljudi tako ponasaju pa... Ne gledaju koliko nisko mogu da padnu. Al eto, bilo pa proslo. Nije uspjela to sto je naumila, sto je najbitnije.:wink:
    Odli, ne slazem se bas sa owim tvojim postom. Rastanak jeste bolan, ali kad bi tako gledali niko nikoga nebi ostavljao, no bi se za vazda patili jedno sa drugim. Ako dvoje mogu da budu ok i prijatelji ZA SVA VREMENA, ne vidim zasto nebi izlazili. Inace, ne mislim da je pametno ostati priajtelj za sva vremena sa nekim bivsim. Ipak za neke stvari si ti u pravu. Mada mislim da ne mora da znaci da ako na lijep nacin nekome kazes da je kraj, da ce taj neko to tako i prihvatiti. Na zalost, iz mog iskustva do sada, zakljucila sam samo jedno NA LIJEPO SE NISTA NE POSTIZE...
    Mislim da je ODLI u pravu kad kaze da je bolje sve na lijepo uraditi, medjutim, slazem se i sa tobom da to nije uvijek moguce. Nekad se taj pokushaj "na lijepo" zavrshi tako shto ta osoba koja ne zasluzuje a tretirash je lijepo, shvati da moze da te vrti oko maloga prsta (da ne upotrijebim neku ruznu rijech) pa tek onda postane "kvarna".
    Svakako ne mozemo imati isti pristup svim osobama, neko ce shvatiti na lijepo a neko nece ni tako ni onako.
    Smatram da osobe koje sebi dozvole "niske strasti" nakon veze i nijesu za neku lijepu prichu i objashnjenje

  15. #15
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ona to generalizuje po sebi
    Pa u svemu treba poc od sebe

  16. #16
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ja nemam problem sa bivsim djevojkama mog momka, al imam sa sadasnjim djevojkama mojih bivsih. Sad kad neko procita mislice ja sam ta pakosna medjutim situacija je drugacija. Npr prvo mi je jedna slala drugarice u lokal da se sa mnom obracunaju jer sam prije vise od 5 godina izlazila sa momkom jedne od njih. A ona to saznala, a ja i on se lijepo javljamo na ulicu,sad smo prijatelji pa je pomislila da ce mozda opet da se ljubav rodi pa je ugrozavam pa da mi skrene paznju .

    Drugi slucaj je bio, kad je djevojka rekla svom momku a mom bivsem da sam joj ja poslala poruku al da je vozila pa je greskom obrisala pa se ne sjeca broja, al zna da je od mene Prvo joj je momak povjerovao, al kasnije je ukapirao da djevojka ima bujnu mastu pa se dozva pameti. Zamisli ti te face od djevojaka kad misle da su toliko vrijedne da neko uposte njih pominje a kamoli da ima tu opsjednutost da joj poruku posalje ili slicno. No vise nisu ni momci glupi, citaju djevojke ka bukvar.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ kokaina:

    mene samo brine dje si ti nashla te momke kad oni poslije nalaze takve djevojke? :devil:
    shalu na stranu, ruq na srce, i nogu za vrat il kako ko vec voli, imam i ja slichnih isqstava,
    al tako to uglavnom i biva kad imash posla s ljudima koji su deficitarni u inteligenciji, a suficitarni u komplexima... :roll:



    onTopic:
    zhene su jako zaj#bana bica...
    nikako izac na kraj s njima...
    momci hvala vam shto ste tako lagani :mrgreen:
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  18. #18
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Imali smo prilike da prochitamo ovdje na forumu kako mushkarci kad su odbijeni znaju da budu i nasilni i okrutni...naravno ne svi...

    A zene? Kako one reaguju kad su ostavljene...ili kad im je ljubav neuzvracena?
    Da li, po vashem mishljenju, znaju da budu okrutne i "pokvarene" ?

    Znam da mnoge zene u tami svoje sobe liju suze i oplakuju svoju sudbinu, medjutim mene zanimaju ove druge koje se svete, igraju neku "prljavu igru", podmecu nogu i bivshem i njegovim buducim curama...

    Ima li takvih zena kod nas i imate li iskustva sa nekom takvom?

    Negdje sam chula da je lakshe izborit se sa choporom lavova nego sa odbachenom zenom?
    Da.:monkey:

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mislim da je ODLI u pravu kad kaze da je bolje sve na lijepo uraditi, medjutim, slazem se i sa tobom da to nije uvijek moguce. Nekad se taj pokushaj "na lijepo" zavrshi tako shto ta osoba koja ne zasluzuje a tretirash je lijepo, shvati da moze da te vrti oko maloga prsta (da ne upotrijebim neku ruznu rijech) pa tek onda postane "kvarna".
    Svakako ne mozemo imati isti pristup svim osobama, neko ce shvatiti na lijepo a neko nece ni tako ni onako.
    Smatram da osobe koje sebi dozvole "niske strasti" nakon veze i nijesu za neku lijepu prichu i objashnjenje
    Da, upravo sam na to i mislila... Mozda ev. da sam joj se malo bolje objasnila.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  20. #20
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mislim da je ODLI u pravu kad kaze da je bolje sve na lijepo uraditi, medjutim, slazem se i sa tobom da to nije uvijek moguce. Nekad se taj pokushaj "na lijepo" zavrshi tako shto ta osoba koja ne zasluzuje a tretirash je lijepo, shvati da moze da te vrti oko maloga prsta (da ne upotrijebim neku ruznu rijech) pa tek onda postane "kvarna".
    Svakako ne mozemo imati isti pristup svim osobama, neko ce shvatiti na lijepo a neko nece ni tako ni onako.
    Smatram da osobe koje sebi dozvole "niske strasti" nakon veze i nijesu za neku lijepu prichu i objashnjenje
    Ja sam mislila na situacije kad neko, valjda poucen proslim negativnim iskustvima i vukuci taj neki nauceni negativni shablon iz proslosti, misli da i sa vama nema druge da raskine ruzno umjesto lijepo..znaci nije skontao nivo, ili je njegov nivo stvarno tako nizak...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    E ja nemam problem sa bivsim djevojkama mog momka, al imam sa sadasnjim djevojkama mojih bivsih. Sad kad neko procita mislice ja sam ta pakosna medjutim situacija je drugacija. Npr prvo mi je jedna slala drugarice u lokal da se sa mnom obracunaju jer sam prije vise od 5 godina izlazila sa momkom jedne od njih. A ona to saznala, a ja i on se lijepo javljamo na ulicu,sad smo prijatelji pa je pomislila da ce mozda opet da se ljubav rodi pa je ugrozavam pa da mi skrene paznju .

    Drugi slucaj je bio, kad je djevojka rekla svom momku a mom bivsem da sam joj ja poslala porukual da je vozila pa je greskom obrisala pa se ne sjeca broja, al zna da je od mene Prvo joj je momak povjerovao, al kasnije je ukapirao da djevojka ima bujnu mastu pa se dozva pameti. Zamisli ti te face od djevojaka kad misle da su toliko vrijedne da neko uposte njih pominje a kamoli da ima tu opsjednutost da joj poruku posalje ili slicno. No vise nisu ni momci glupi, citaju djevojke ka bukvar.

    aoooooooooooooooooo...ma shta to prichashhhhhhhhhhhhhhh BRE!!!!??? PIH kakve suuuuuuuuuuuuuu...Bozhe boleNNNstiiiiiiiiiiiiii...xaxaxaxaxxaxa

    No, bozhe moj...ne mogu ni svi bit' Pero Trokadero, ma shto to trebalo i moglo da znachi:grin:8-)

    P.S. primjetjujem da shkrtarish na VELIKA SLOVA! xxaxaxaxaxaxxa LoL

  22. #22
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_ica View Post
    @ kokaina:

    mene samo brine dje si ti nashla te momke kad oni poslije nalaze takve djevojke? :devil:
    shalu na stranu, ruq na srce, i nogu za vrat il kako ko vec voli, imam i ja slichnih isqstava,
    al tako to uglavnom i biva kad imash posla s ljudima koji su deficitarni u inteligenciji, a suficitarni u komplexima... :roll:
    Taman, grom u njih

    Mudo skrta sam na veliko, jesam

  23. #23
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ma kakvo musko i prljave igre kad oni nijesu u stanju da smisle sto zensko moze uraditi.
    Žene to rade perfidnije.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Zvonce, dobro si povezala naslov sa temom, ovako nesto moze da radi samo neko koga jako boli, a nikada ne boli bez velike krivice sa druge strane..

    Ako je sve lepo uradjeno, covjek nema dojam da mu je zgazeno dostojanstvo, da je ostao neshvacen i "ostavljen" sam sa svojim bolom, i onda ne oseca ni potrebu da se osvecuje i radi stvari koje imaju veze samo sa bolom a ne sa ljubavlju..
    Jel ti to opravdavaš takve osobe? Kako god da si ostavljen, treba to podnijeti dostojanstveno.

  25. #25
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    kad nadjes put do mene, znaces
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Imali smo prilike da prochitamo ovdje na forumu kako mushkarci kad su odbijeni znaju da budu i nasilni i okrutni...naravno ne svi...

    A zene? Kako one reaguju kad su ostavljene...ili kad im je ljubav neuzvracena?
    Da li, po vashem mishljenju, znaju da budu okrutne i "pokvarene" ?

    Znam da mnoge zene u tami svoje sobe liju suze i oplakuju svoju sudbinu, medjutim mene zanimaju ove druge koje se svete, igraju neku "prljavu igru", podmecu nogu i bivshem i njegovim buducim curama...

    Ima li takvih zena kod nas i imate li iskustva sa nekom takvom?

    Negdje sam chula da je lakshe izborit se sa choporom lavova nego sa odbachenom zenom?
    Zavisi sta je napravio a zatim sljedi adekvatna kazna

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •