Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 120

Thread: SiCG drzava sa mrljom

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default SiCG drzava sa mrljom

    devojcice i decaci, smetacu vam jednom kratkom primedbom. drzava SiCG (ranije SRJ) ce platiti za agresiju i genocid nad BiH. postoji brojna dokumentacija koja krepi tuzbu. propagandno izjednacavanje krivice, ili zaboravnost SiCG strane nije donela rezultate. boginja Justicia je hladna kao led.

    devojcice i decaci, celo gore, pogled pravo, jer za kicmu nije zdravo, da se skrivate iza jalovih propagandi. Morate platiti za ono sto su uradili vasi ocevi, stricevi, ujaci, rodjaci, kumovi ili prijatelji, vasi sunarodnici. osim ako smugnete preko granice i idete na zapad...

    Good luck!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidi, vidi, bratac Dobruskija i Tvrtka

    Dok Dobruski Muhamedanac zagovara velje-Crnogorstvo na osnovi Dukljanstva, Tvrtko Muhamedanac pljuje na sve srpsko, ovaj Muhamedanac otvoreno preti i Srbima i Crnogorcima)

    Super familija, zar ne

  3. #3
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    blago tome ko rano poludi, pa mu zivot u veselju prodje!

    nasuprot, cerski! "muhamedanci" su bili spremni za dogovor ispod stola, a "isusovci" nisu. a ja sam jedan od "isusovaca".
    mnogo si nadmen, cerski. mnogo takvih je klecalo ispred mene.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tuzba za agresiju i genocid protiv SiCG

  5. #5
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slucaj Zlobo se vodi kao pojedinacna odgovornost, mada su iza njega stajale nazi-socijalisticke i radikalne politcke snage, J. Armija, SANU, SPC itd.

    tuzba BiH protiv SiCG je za agresiju i genocid, a to je "drzava na drzavu". sad bi unutar SiCG trebalo podeliti ogovornost medju onima partijama i pojedincima koji su ucestvovali ili na bilo koji nacin podrzavali agresiju i genocid.
    nije pravda ako neki gradjani SiCG budu kaznjeni za nedelo koje nisu izvrsili, suprostavili su se agresiji i genocidu, nisu ucestvovali niti na bilo koji nacin pomagali.

    ko se ne seca CG je okupirana od tzv. "antibirokratskih snaga" kojima je rukovodio Zlobov DB i KOS, zatim je izveden puc i legalna vlast isterana na ulicu. a "ulica" je preuzela vlast.

    ajte, ko to bolje zna, pomognite da malo podelimo odgovornost i "zasluge"! pre ili kasnije, Crnogorci moraju predati tuzbu Hagu protiv "antibirokratskih", J. Armije, SANU i SPC za Etnocid, Kulturocid, Jezikocid, Crkvocid, Drzavocid itd. nad Crnom Gorom i Crnogorcima.
    Ovime nikako ne zelim umanjiti odgovornost onih Crnogoraca koji su ucestvovali u agresiji i genocidu, ili su ih na bilo koji nacin pomagali.

    drugovi i drugarice Bosanci, ovu poruku prenesite na svoje forume, neka se zna sto misle liberali. kako i sami znate mene je onaj vas taliban permanentno blokirao jer ga licno nisam podnosio. vi ovde mozete po nama pljuvati u bilo kom smislu, verskom ili nacionalnom, vi ovde necete biti blokirani. Crnogorci su dostojanstven narod.

    a meni je drago da sam Crnogorac, bar po drzavljanstvu. i draze mi je ovo drzavljanstvo nego hiljadu drugih.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je dotična budala, dakle...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    cudo jedno da niste podigli tuzbu protiv hrvata.
    a mi cemo dici kontratuzbu za agresiju na nivou novog pazara i sandzaka.
    ne stvarno se mnogo sprdate, umjesto da pokusamo da zajedno iznadjemo neko rjesenje tuzite se. isusovci, mudzahedinci, blah. pogledajte medju ljude, sve ce vam biti jasno. a ako nece, niste ljudi, stoga idite u masinski otpad.
    a taj hag, jos vecu sprdnju nisam vidio po pitanju medjunarodne pravde. pravda je samo na strani lajavaca - kod njih.
    i opet nastavljate ono sto su zlobe zapocele.
    prst na celo!
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najzad da i od tebe vidim nešto pametno. Imaš piće :wink:

    I besplatnu pretplatu na horoskop. 8)

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano
    cudo jedno da niste podigli tuzbu protiv hrvata.
    a mi cemo dici kontratuzbu za agresiju na nivou novog pazara i sandzaka.
    ne stvarno se mnogo sprdate, umjesto da pokusamo da zajedno iznadjemo neko rjesenje tuzite se. isusovci, mudzahedinci, blah. pogledajte medju ljude, sve ce vam biti jasno. a ako nece, niste ljudi, stoga idite u masinski otpad.
    a taj hag, jos vecu sprdnju nisam vidio po pitanju medjunarodne pravde. pravda je samo na strani lajavaca - kod njih.
    i opet nastavljate ono sto su zlobe zapocele.
    prst na celo!
    Lijepo zboris,ali zaboravjas...a to nije dobro.
    Samo je pitanje dana kada ce se tako nesto desiti i BiH dobiti pravo na ratnu odstetu.i to s pravom.Selektivno rusenje gradova,izivljavanje nad civilima od strane vojnih,i paravojnih formacija mora biti kaznjeno.A samim time ocekuj i tu ratnu odstetu kao dio kazne.
    Ne mozemo poreci da to nijesu radila nasa braca,rodjaci komsije....
    Sad kad treba da se plati mi bi da se izmaknemo.
    Previse smo porucivali,zato mirno i s ponosom sacekajmo konobare,pa da platimo.Dako drugi put budemo pametnije lumpovali.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Baš se pitam da li ti zaista VERUJEŠ u to što tvrdiš :?: :shock:

    Biće da si slab "politički analitičar" - da se kladimo :?: :twisted:

  11. #11
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [b]Srbija ce svakako platiti za zlodela koja je pocinila,ohrabruje pobijeda demokratskih snaga u Srbiji te samim tim i narod polako uvidja genocidnu i agresivnu prirodu ratova od 1990-1999!No treba jedna ovjera da izadje bar 70% gradjana Srbije i da pobijedi radikalnu struju...sad je izaslo svega 47% pa ne znamo kako razmislja drugi dio populacije...

    Crna Gora se naravno izuzima jer je demokratskim tendencijama od 1998 kad je oduvan okupatorski rezim postavljen iz Srbije i Beograda znacajno doprinjela rusenju fasistickog poretka u Srbiji![/b
    ]

    [size=6]A buducnost CG sigurno ne smije biti vezana za takvu drzavu kojoj je perspektiva placanje napominjem zasluzene ratne odstete u narednih 100 godina![/size]

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponovi to još jednom molim te. Ne vidim dobro....

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    evo sad ce sloba da izadje iz haga pa ce ad plati preko tekucih racuna svojih of shore kompanija na mladivima, evo sad ce njofra da izadje iz groba i da plati od nafte koju je preprodavao, a alija sa njim ce isto izaci da nama i sebi plati odstetu. Hoce li oni da plate onaj kolektivni smjestaj izbjeglica koji su u tolikom broju prebjegli u srbiju. i jesu li se vratili tamo odakle su izbjegli ? i jos sto smo ih primili sto su ih ovi ocerali, pa jos i da im placamo ratnu odstetu. u brate..... dje ste vi zivjeli... e vi koji trazite ratnu odstetu! ja vas nisam napadao, ja necu da placam. to sto ste se vi branili ljepo ste se odbranili, evo gledam jos uvijek po bih i rs kad god prolazim, vise se investira u dzamije no u kuce u koje izbjeglice ne smiju da se vrate u strahu od odmazde, iako su vecina kao i mnogi drugi neduzni nevoljnici izbjegli . Ne znam, ali po meni pitanje ratne odstete je smijesno. Iz prostog razloga, sto, kad se gleda sa distance, nije vojska izvrsila agresiju no je na vojsku bila izvrsena agresija. Ja to barem tako pamtim, kao sto je i bilo na jos nekim mjestima. Znaci gledano cisto sa vojne strane. Ko je koga provocirao u to necu da zalazim. Ali dignuti tuzbu protiv drzave koja u vrijeme rata nije postojala, to je mali nonsens. A pogotovo to pozivanje na drzavu nasljednicu, to je kao da ja tuzim sina nekog coeka sto sam mu usao u bastu! Tipicno nasa posla!
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Kolko ja znam, SRJ nikad nije bila u ratu sa BiH, pa ne znam kako ce to pravno da se formulise. Naravno, ratovali su Srbi i Bosnjaci, ali je van pameti za to tuziti SRJ, tj. njenu naslednicu SCG. Mogla bi onda SCG dici tuzbu protiv Saudijske Arabije, Ujedinjenih arapskih emirata i ostalih zemalja koje su pomagale BiH u ratu - to mu dojde na isto...

    U ostalom, oko toga se ne treba nervirati, jer ce eventualna odsteta biti raspodjeljena izmedju Srbije i Crne Gore u odnosu 95:5, rekao bih - pravedo raspodijeljena...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sience Fiction je nekoliko foruma iznad Nije Bitno... :roll:

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano
    evo sad ce sloba da izadje iz haga pa ce ad plati preko tekucih racuna svojih of shore kompanija na mladivima,
    !
    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Kolko ja znam, SRJ nikad nije bila u ratu sa BiH, pa ne znam kako ce to pravno da se formulise. Naravno, ratovali su Srbi i Bosnjaci, ali je van pameti za to tuziti SRJ, tj. njenu naslednicu SCG. Mogla bi onda SCG dici tuzbu protiv Saudijske Arabije, Ujedinjenih arapskih emirata i ostalih zemalja koje su pomagale BiH u ratu - to mu dojde na isto...

    U ostalom, oko toga se ne treba nervirati, jer ce eventualna odsteta biti raspodjeljena izmedju Srbije i Crne Gore u odnosu 95:5, rekao bih - pravedo raspodijeljena...
    Evo dokaz naivnih "drzavotvoraca".

    Planco je potpuno u pravu.Racuni koji su pravljeni moraju na naplatu.Zalosno je sto cemo te racune placati i mi koji sa njima nemamo veze,ali neka ima tu i nase zasluge.Greska nacionalnih Crnogoraca je u tome sto na vreme nije rascistila sa prefarbanim cetnicima (Marovicem,Vujanovicem...) i obijavila istinu o tome da je i Crna Gora bila i jos uvek je okupirana od tirana iz Beograda.Da okupirani ne mopze placati racune koje je napravio okupator.Ovako,posto smo svi glasali za Marovica,Vujanovica i drugu ofarbanu bandu...racun stize.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Sience Fiction je nekoliko foruma iznad Nije Bitno... :roll:
    Na sta ti se ovo odnosi?!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    ...Racuni koji su pravljeni moraju na naplatu..
    Platicemo mi racune Bosni cim nam stignu one pare iz Beograda, ona nadoknada na stetu koju nam je pretrpio turizam i privreda zbog mita o velikoj Srbiji...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Na sta ti se ovo odnosi?!
    Na samu zamisao (nebulozu) o nekakvom plaćanju ratne odštete. :shock:

    To već spada u domen naučne fantastike :wink:

  20. #20
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakav bezobrazluk! pokolji, popali, rasteraj. i napravi se da nista neznas o tome. divlje zveri su u blizem srodstvu sa homo erectus nego vi.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma

    Na samu zamisao (nebulozu) o nekakvom plaćanju ratne odštete. :shock:

    To već spada u domen naučne fantastike :wink:
    Karma zivota ti,jel`stvarno mislis da nece biti kasiranja, vezanog za agresiju i genocid u BiH?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajte, ko to bolje zna, pomognite da malo podelimo odgovornost i "zasluge"! pre ili kasnije, Crnogorci moraju predati tuzbu Hagu protiv "antibirokratskih", J. Armije, SANU i SPC za Etnocid, Kulturocid, Jezikocid, Crkvocid, Drzavocid itd. nad Crnom Gorom i Crnogorcima
    .

    I ja mislim da je krajnje vreme da se pokrenu ta pitanja koja su u vezi direktne okupacije Crne Gore od strane veljesrpskog remetilackog elementa i njihovih slugu u Crnoj Gori.Okupacija koja se desila i jos uvek traje (nesto manjim intezitetom) mora biti raskrinakana i prestavljena svetu.
    Kao sto je bilo nepravedno vrsiti agresiju na BiH i vrsiti zlocine,jos je nepravednije da mi koji nismo ucestvovali u tome, vec i sami bili izlozeni torturi i teroru,placamo racune veljesrpskih krvolocnih zlikovaca i vampira.

    Mislim da bi svi oni intelektualci kojima je Crna Gora na srcu trebali dici svoj glas u rasvetljavanju ove istine dok ne bude kasno.Kad presuda padne stvari se menjaju iz osnaova.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Karma zivota ti,jel`stvarno mislis da nece biti kasiranja, vezanog za agresiju i genocid u BiH?
    Isto glupo pitanje bih ja mogao da postavim tebi.
    Ne da mislim nego sam u to ubeđen.

    Za iste stvari mogli bi mi da optužimo i druge strane. I tu uopšte neće biti bitna presuda sa strane.

    I zaista bih voleo da poraste broj vas koji insistiraju na tom nazovi "genocidu" jer poznajem svoj narod. Šta mislite, koliki procenat radikala onda možete da očekujete na narednim izborima? :wink:

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A koliko poznajem ono to radim mogao bi da vidiš i na primeru sa mog foruma:

    http://www.astro-art.net/forum/viewt...6&start=75

    Nija valjda da si počeo da sumnjaš u moj profesionalizam?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ja bih molio Dobruskog ili Plannca da mi objasne jednu stvar, ali bez unosenja emocija: da bi se isplatila ratna odsteta, dvije zemlje moraju biti u ratu, pa nakon zavrsetka rata, jedna tuzi drugu, i onda druga prvoj isplati odstetu. S kim je, zaboga, tadasnja SRJ bila u ratu?! Koliko ja znam, ni jedan vod VJ nije krocio na teritoriju BiH. Na osnovu kojeg rata BiH od SRJ, tj njene naslednice, moze da trazi odstetu?! Zanima me onako fakticko-pravno objasnjenje...

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •