Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 122

Thread: Na referendumu ste bili protiv, da li priznajete gresku?

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Na referendumu ste bili protiv, da li priznajete gresku?

    Proslo je godinu i po od referenduma na kome je 44% gradjana Crne Gore bilo protiv nezavisnosti ove zemlje... Zanima me dali ima neko ko je zaokruzio "Ne" a ko bi danas ucinio suprotno?

    Pitam ovo zato sto je Crna Gora u onome o cemu najvise pricamo i cemu najvise tezimo(evropskim integracijama), napravila dva krupna koraka napred dok je Srbija ostala na istom mjestu?

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako Da Ne...
    Vecina ljudi je zla

  3. #3
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cujes "da li priznajete gresku" :shock: Jesi ti pri svijesti? Nijesmo bili na testu iz poznavanja prirode i drustva da ima tacnih i netacnih odgovora.

    Boze mili sta sve odje necu procititati....
    Kako Vaša bolest ?

  4. #4
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam bio protiv toga na prvom mjestu jer su taj predlog donije oni sto su najveci lopovi u ovo zemlji i oni sto su krivi za sve lose stvari u CG, ipak se oni pitaju za sve. Nisam razmisljao o drugim dobrim i losim stranama nezavisnosti jer nisam moga da predjem preko toga ko nas vodi u nezavisnu drzavu, zbog razloga sto ne vodi mene i ostale gradjane no njega i ostale pri njemu a takvih je malo.

    Svi kao mrzite dps a 55% ljudi podrza njihov projekat, ne bih se vracao na staro ali bih i ovo promijenio, ja sam vise bio za neku federaciju dvije drzave a neke stvari da budu zajednicke kao napr trziste sto cemo dobit u EU kad udjemo.

    Iznio bih moje stavove oko toga ali ce mi post bit izbrisan jer ce rec ljudi da sam neki ******. NE ustajem na himnu nit priznajem simbole a volim CG kao zemlju ne kao drzavu jer nista ne cini da nama bude bolje. Nit su me pitali za simbole nit za himnu kao ni ostale nego su se oni medjusobno dogovorili oko toga kao da mi ne postojimo a i ne postojimo....

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ovi "struchnjaci" shto su zaokruzili Ne bi isto trebalo da razmisle : D

    Quote Originally Posted by igy View Post
    Pitam ovo zato sto je Crna Gora napravila dva krupna koraka napred dok je Srbija ostala na istom mjestu?
    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:

  6. #6
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da dodam ... Mislim da je greska sto ste vi zaokruzili DA evo vam cijene 60 posto skocile evo vam povracaj zemljista evo nema gradjanske inicijative evo se sprdaju sa jezikom.... ne znam ko je napravio gresku.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    ne znam ko je napravio gresku.
    Roditelji su krivi za sve...
    Vecina ljudi je zla

  8. #8
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    Ja sam bio protiv toga na prvom mjestu jer su taj predlog donije oni sto su najveci lopovi u ovo zemlji i oni sto su krivi za sve lose stvari u CG, ipak se oni pitaju za sve. Nisam razmisljao o drugim dobrim i losim stranama nezavisnosti jer nisam moga da predjem preko toga ko nas vodi u nezavisnu drzavu, zbog razloga sto ne vodi mene i ostale gradjane no njega i ostale pri njemu a takvih je malo.

    Svi kao mrzite dps a 55% ljudi podrza njihov projekat, ne bih se vracao na staro ali bih i ovo promijenio, ja sam vise bio za neku federaciju dvije drzave a neke stvari da budu zajednicke kao napr trziste sto cemo dobit u EU kad udjemo.

    Iznio bih moje stavove oko toga ali ce mi post bit izbrisan jer ce rec ljudi da sam neki ******. NE ustajem na himnu nit priznajem simbole a volim CG kao zemlju ne kao drzavu jer nista ne cini da nama bude bolje. Nit su me pitali za simbole nit za himnu kao ni ostale nego su se oni medjusobno dogovorili oko toga kao da mi ne postojimo a i ne postojimo....
    A ti bi da nas Kostunica Kalasnjikov vodi?

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neka sjeverni susjed vodi politiku kakvu oće.

    Mi smo potpisali dokument o pridruživanju Evropskoj uniji.
    Opala nam je nezaposlenost.
    Jedini smo poslje Slovenaca od bivših republika koji poslujemo sa suficitom (što je svojevrsno čudo iako mnogi mogu upitati kako)
    Kupuje se, prodaje se, ulaže se, gradi se, radi se tempom nikada zabilježenim u istoriji Crne Gore.

    Treba još dosta napraviti da bi se država dovela u red. Treba spriječit korupciju, uredit poreznu i zemljišnu upravu, povisit minimalnu zaradu, spriječit kriminal.

    Ima još dosta togada se uradi ali je činjenica da je nezavisnost pokrenula većinu tih promijena.

    A i sama veličina našeg društva se očitava i u tome da oni koji bi ovu državu htijeli uništiti imaju pravo to da otvoreno kažu pa i da ne ustaju na himnu usred parlamenta. Nema veće slobode od te.


    Što slušah prije neki dan na jednoj emisiji Gorana Milića (HTV), Pokvarili su se Crnogorci, počeli su da rade, i spremni su prihvatiti svu odgovornost radi toga.

    Nešto je u tom smislu rečeno (ne pamtim sve odriječi do riječi pa se izvinjavam zbog greške u citiranju ali je ovo čini se suština)
    Last edited by funestis; 28-10-07 at 12:52.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam glasao DA i priznajem svoju grešku...

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam Glasa za Suverenu Drzavu Crnu Goru i BANJA MI JE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  12. #12
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    A ti bi da nas Kostunica Kalasnjikov vodi?
    Ocigledno nisi procitao post dobro, dvije drzave u federaciji samo da su sport vojska zdravstveno i jos ponesto zajednicko... njima treba more evo vam a nama treba ne znam doktori ili fakulteti, moglo je to da se napravi cist racun duga ljubav.


    Mislite da je nezaposlenost smanjena? jes ne znam sto se to otvorilo i jes vlast je zasluzna za to malosjutra. Sto su radili prije nezavisne? da nije Slobo branio da radimo nesto a ne ne no nisu imali kad od lopovluka.

    Sad vise nema Srbije sa nama pa da vidimo koga da krivimo za iste probleme od prije nezavisne... ukapirajte jedno... ova vlast sad ne radi za nas ne radi za CG radi sa sebe.

  13. #13
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    MNE PG
    Posts
    1,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    Da dodam ... Mislim da je greska sto ste vi zaokruzili DA evo vam cijene 60 posto skocile evo vam povracaj zemljista evo nema gradjanske inicijative evo se sprdaju sa jezikom.... ne znam ko je napravio gresku.
    A misliš da je to zbog Crne Gore koja je postala svoja? Nije Boća nije.
    Da Da Da naravno da se ne može pogriješiti kad si za sebe i svoje. Oni drugi nek se vide neće se još puno čekati. Mora se postavljati sve na svoje mjesto.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Ja sam glasao DA i priznajem svoju grešku...
    Da, bio je to jos jedan od onih izbora - u kojima oba ponudjena odgovora ne odgovaraju. Jedan pravi u pogresnom momentu, drugi pogresan u svakom momentu.

    Mada, ja sam svoje jedino normalno DA - davno rekao
    Vecina ljudi je zla

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nek moderatori od teme naprave glasanje..npr da je referndum danas kako bi glasali..opcija da ili ne za nezavisnu CG...

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mihael View Post
    nek moderatori od teme naprave glasanje..npr da je referndum danas kako bi glasali..opcija da ili ne za nezavisnu CG...
    Cus kako bi glasali 80% za nezavisnu.
    Isto ka' sto bi bilo 80% za zajednicu - da je na referendumu izglasana federacija.
    Crnogorci smo mi baco (cast izuzecima i manjinskim narodima)

    :grin: :monkey:
    Vecina ljudi je zla

  17. #17
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FORMICA View Post
    A misliš da je to zbog Crne Gore koja je postala svoja? Nije Boća nije.
    Da Da Da naravno da se ne može pogriješiti kad si za sebe i svoje. Oni drugi nek se vide neće se još puno čekati. Mora se postavljati sve na svoje mjesto.

    Kako to za sebe i za svoje.... to je bilo ocemo li sa bracom zajedno ili necemo. Ne znam sto su ovi sto oce zajedno protiv ove brace sto nece zajedno.

    Isto tako ona podjela protiv crne gore i za crnu goru. Koji su rekli DA dali su CG Milu i kumovima a koji su rekli NE dali bi je nekom drugom.... Sad je Milo i kumovi dobio odrijesene ruke i moze sto oce da radi, tek ulaskom u EU Crna Gora ce bit nasha.

    Svi znamo sto se radilo za referendum, to svi slobodno rechite, ruku na srce svi znate sto se radilo. Stvari koje se na silu naprave ne traju dugo, tako su turci 500 godina mislili da je ovo njihovo pa su ih uskoci podsjecali da bas i nije tako i posle 500 godina nije njino nego nase.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nikad nisam razumio zasto neki ljudi stalno potenciraju ''braca'', ''bratski narod'' i slicno...nista nemam ni protiv srba, ni hrvata, bosanaca..ni protiv drugih naroda..prema svima imam isti odnos...ali ne shvatam zasto bih neke od tih naroda nazivao bratskim?

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    tako su turci 500 godina mislili da je ovo njihovo pa su ih uskoci podsjecali da bas i nije tako i posle 500 godina nije njino nego nase.
    Ja imam teoriju da su Turci jedva docekali formalan izgovor (I balkanski rat) da se povuku odavde - jer vise nisu mogli izdrzat.
    500 godina s nama, baco moj...
    Vecina ljudi je zla

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mihael View Post
    nikad nisam razumio zasto neki ljudi stalno potenciraju ''braca'', ''bratski narod'' i slicno...nista nemam ni protiv srba, ni hrvata, bosanaca..ni protiv drugih naroda..prema svima imam isti odnos...ali ne shvatam zasto bih neke od tih naroda nazivao bratskim?
    Potpuno si u pravu. Potpuno je zanemarena upotreba fraze: "sestrinski narodi"!
    Ali to je vec duza prica o dzender rilejsons kod nas
    Vecina ljudi je zla

  21. #21
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I nije tacno da su pokorili sve bili eto napr ROVCI ... tamo nisu nogom krocili ali bukvalno. Ako cemo pravo nisu ni mogli a i nije im bilo isplativo ali oni su rekli da su osvajaci pa ja ne znam sad Ako ste gledali film 300 e u Rovce je tako samo sto ne mozes doc sa ledja.

  22. #22
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Potpuno si u pravu. Potpuno je zanemarena upotreba fraze: "sestrinski narodi"!
    Ali to je vec duza prica o dzender rilejsons kod nas
    Meni su Srbijanci bratski narod dok Hrvate smatram bratskim od tetke

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    I nije tacno da su pokorili sve bili eto napr ROVCI ... tamo nisu nogom krocili ali bukvalno. Ako cemo pravo nisu ni mogli a i nije im bilo isplativo ali oni su rekli da su osvajaci pa ja ne znam sad Ako ste gledali film 300 e u Rovce je tako samo sto ne mozes doc sa ledja.
    Potpuno se slazem, radi se o casnim izuzecima, koji su vjekovima hrabro prkosili, uprkos zrtvama! Njegos je fino rekao "Sto se ne sce u lance vezati"!!!

    PS: Nisi igrom slucaja iz Rovaca?
    Vecina ljudi je zla

  24. #24
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je receno za sve Kuche... nisam iz Rovaca no s Ubala a svaki Rovcanin mi je brat najblizi i ne bih se ustrucava da na metak istrcim zbog jednog rovcanina, to je glupo i sve i primitivno ali to je zakletva koja je data prije ihaaaaaaaaaa vjekova. Da nije bilo Rovaca ne bi bilo Drekalovica, jedini + jedan vojvoda iz bratonizica su nam pomogli kad je bilo najgore kad smo bili pred unistenje totalno i to se mora postovat(niko drugi nam nije pomoga, ne pomoga no nas nisu pustili da prodjemo sa zenama i djecom). Sto se toga tice tradicionalan sam i cuvam to i pazim i djeca ce mi sve to znat i tako se ponasat, moja biblija je knjiga "primjeri cojstva i junastva".

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    Da nije bilo Rovaca ne bi bilo Drekalovica
    Bi bogami, no bi se malo drugacije zvali i peckalo bi ve dok pishate


    PS: Lijepo je cuti to, ali od te pohare Kuca i bijega za Rovce je proslo mnogo vremena, pa ne bi lose bilo da se malo updejtujes
    Vecina ljudi je zla

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Islam!
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 2694
    Last Post: 03-06-11, 23:23
  2. Kad spoznas istoriju ,znaces buducnost sto ti nosi !!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 29-10-04, 11:17
  3. krmetinom protiv droge
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 09-09-04, 19:01
  4. Zasto ste (bili) protiv moderatora?
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 32
    Last Post: 16-03-04, 12:26
  5. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •