Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 49 of 49

Thread: Naplacujete li svoje informaticke usluge?

  1. #26
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Najsladje je kad vas zovu da ne radi internet, ja podjem, a ono nema sati I kako to da naplatite?A mlatili ste do tamo, nervirali se. Ja bi ovakvima odma uzela 100€ pa će drugi put provjeriti u čemu je problem. A ne podješ ća bez pare i dinara
    Jer ako naplatiš sjutra pričaju kako si došao na sekund samo i to naplatio. Ja bi njima platila da me više nikad ne zovu

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    najbolje je cutat i ne pominjat da se razumijes. meni su na posao provalili da znam ponesto, pa me opucaju po cio dan, iako to nema nikakve veze sa mojim radnim mjestom, a i ne placaju mi nista. tako da sam naucio lekciju za ubuduce
    FIZIIIIIIII !!!

    Isto su me pitale STOTINE i ponavljam STOTINE hiljada studenata! ETO!

  3. #28
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    E lijepo li bilo da studiram sto drugo....ne bi ko od drustva sto zapamtio kako se sto radi...ne ne...sto ce pamtit kad imaju mene da sjedim po 2 sata dok se instalira w, pa da se ide da se kupi kompjuter, pa da se sacuvaju podaci, pa sve sto se moze i ne moze znat....a jos je najcudnije kako JA ne znam zasto im se restartovao komp ili ne radi stampac ili fax.....kako ne mogu da skeniram maticnu mojim super vidom pa da vidim sto to na nju ne valja....ishaaaa...
    Nijesam vala nikad naplatio, ali se sad pravim neuk:"bolje vi to ponesite kod majstora da sto ja ne zeznem tu, ozbiljan je to problem..."
    Evo i brat veli da nam ne treba antivirus ni zonealarm, samo usporavaju kompjuter, a nece virusi na nas, mi smo dobra djeca...svi sve znaju.....kupih ja moj kompjuter pa sad u se i u svoje....
    P.S. Najmrznije pitanje: "TO ne znas?????Pa sto ucis taj fakultet?"
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    "TO ne znas?????Pa sto ucis taj fakultet?"
    zove me prije par noci brat od strica, ima 13 godina, i pita me: "zasto mi je instalacija igre stala na pola onog zeleog?"

    JA: "odakle ja znam, jadan"

    ON: "TO ne znas?????Pa sto ucis taj fakultet?"


  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    servisom rachunara se bavim od kraja 17e godine...u pochetku nisam imao vecih problema jer sam na poslu morao naplatiti svakom pa bio mi drug ili brat...kasnije kad sam preshao na drugi posao stvar se malo zakomplikovala jer sam pocheo raditi i privatno...

    sobzirom da svakako gledam na svoj interes,gledam i na ljude kojima popravljam rachunare....ako su ljudi dobri i prije svega normalni,uvijek im naplatim manje jer znam da ce me ponovo zvati...na taj nachin odrzavam stalne mushterije i stalan priliv novca.medjutim kad naidjem na stoku uvijek im naplatim neku asstronomsku cifru jer je to jedini nachin da se istih otarasish....

    prijateljima i rodbini ne naplacujem jer eto,srecom,nema puno situacija kad me isti zovu zbog nekog problema na rachunaru...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  6. #31
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Michigan, USA
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mama i tata (iako im zabranis hiljadu puta) se pohvale nekom... i onda ne samo da moras da popravljas svasta nego moras i da odes tamo...

    a onda sam uhvatio foru... kad god mi je neko pomenuo problem... ja odmah: mogu da sredim, ali svoje vrijeme naplacujem... to obicno svede 10 problema na 1, jer se vecini cini da bacaju pare ako ti plate da sredis nesto su oni zeznuli. e i meni je bilo gubljenje vremena da me ne plate, a izgubim popodne sa reinstalacijom i slicnim glupostima...

    dakle, kad god neko pomene: e ne radi mi... odmah iskocit sa necim tipa 10 eura mi je sat...

    e da i najjace mi je kad pomenem cijenu, pa me taj ili ta ufati u masinu kako cu znat vise ako mu/joj popravim komp i kako mi je to dovoljna plata. a onda se rastanemo i iza ledja na mob.: a ne zna ovaj nista...

    izgleda je najbolje rec: NE ZNAM
    Last edited by Amerikanac; 31-10-07 at 22:46.

  7. #32
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    MNE
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A cini mi se da kada nekome naplatis taj te vise cijeni...
    AKo imam vremena pomognem prijateljima i familiji ali je tezina kada te (kao sto vec neko rece) zove drug druga tvoga druga jer je cuo "da ti to razbijas" pa da mu gratis odradis nesto... eh, da je barem drugarica!
    I would love to change the world, but they won't give me the source code...

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam bio lud 3godine pa gubio vrijeme popravljajuci tudje masine.Od sad samo rodbini i prijateljima besplatno.Drugima za pare.Jbga nemam ja vremena za bacanje
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  9. #34
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    naplatih prije neki dan prvi put DD

  10. #35
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,432
    Thanks Thanks Given 
    615
    Thanks Thanks Received 
    644
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    ja naplacujem jedino familiji i nekim dobrim drugovima, a ovima sto ne znam ne, njih chak chastim za tu chokoladu ili pice da se malo provedu... :joint:
    Čupatelj

  11. #36
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,424
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Moje društvo ili se bavi računarima ili ih i nema. Ponekad kolege sa posla zapnu kako im kući računar ne valja, pa ovo pa ono. Samo im kazem da ga donesu kod mene na posao, pa kad imadnem vremena, onda ću ih pogledat. Nije da se foliram, kad dođu na red sredim ih. Ako mi je 5 dana unaprijed vrijeme zauzeto, kažem im da će čekat toliko i toliko. Ali iznerviraju me kad oće po kuća da idem da popravljam.
    Još nisam naplatio. Majmun.
    Last edited by NHM; 30-05-08 at 06:46.

  12. #37
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima li sto mrznije no kad se procuje da znas s racunarima...aoo muke. Svaki dan te neko smara na telefon po pola sata za neke gluposti..Aj mi reinstalliraj WIN, aj zamijeni mi graficku....rodjacima ne naplacujem mada katkad caste, prijateljima zavisi sto radim i kolko su prijetelji...drugovima ne naplacujem..A kad zovne neko koga neznam..naplatim ka i ove firme sto rade mada cesto ne pristane da radim to jer mi je zaista preko qrca tih gluposti..
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  13. #38
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Kako je greota kolko invalida ima u vezi kompova, neki koji i po 5-6godina imaju komp. Te ljude treba drat!
    Inače, nisam ništa naplatio ikom, to što ponekim drugovima instaliram ponešto od hardvera, hdd, dvd, ram i to (ka da je i neki posa'). A reinstalacija windowsa i ta sranja oko softvera i podešavanja, makse. To mi je smor i sebi radit.
    Last edited by Winamp; 07-11-07 at 13:35.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad si već spomenuo invalide - sjetih se jednog slučaja mog kolege iz bivše firme gdje sam radio. Donio jedan doktor/pisac računar da mu se nešto popravi (ne sjećam se tačno da li je imalo veze sa Office-om ili nešto slično).

    Kolega serviser uključio računar, Word i tu mu se prikaže poruka: "hoće li da učita recovered dokument". On bez mnogo razmišljanja - pritisnuo "No" i nastavi s' radom... Sve je popravljeno, računar vraćen vlasniku. Tek će za koji sat telefonski poziv vlasnka i panično pitanje: "gdje mu je dokument koji je imao u Word-u?!?"

    Ovaj kolega: "Pa, gdje ste ga sačuvali; My Documents... trt... vrt..." Nema šanse da se sporazumiju na telefon, pa ode moj kolega kod njega kući i tek onda shvate kako je ovaj doktor pisao dokumente. Naime:

    On bi otvorio Word, kucao dokument i onda prosto izgasio računar, ponovno uključio kad bi želio da nastavi, i kad bi najzad završio - otštampao bi dokument i izgasio Word (kao na kucaću mašinu, bez ikakvog snimanja)... Svo vrijeme je dokument pamtio jedino AutoRecovery, a na računaru nije bilo NI JEDNOG ručno snimljenog dokumenta! A, što je ironija, ovaj doktor je tako već otkucao i izdao nekoliko knjiga, a ova posljednja je bila skoro pri kraju - i, naravno, otišla bestraga...

    Eeee, muke te kad su ustanovili da knjige više nema, i da je izgubljeno više mjeseci rada...

    Gori primjer neznanja i informatičke nepismenosti nijesam sreo u životu (s' obzirom da se ovaj čovjek koristio računarima više godina, a tako bazičnu stvar nije znao)...

  15. #40
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    lol





    .
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    osim najblizoj rodbini, prvi posao svima naplacujem. Nakon toga, ako je neko bio korektan, pa i da je ozbiljan posao, i da je hiljadu eura, vrlo cesto castim ili dam zestoki popust. avetinjama, normalno, poskupim.

    Kad smo kod rodbine, desilo se da stariji clan rodbine koji na to sto ja radim gleda kao na hobi, ugovori vrlo ozbiljan posao, bazu podataka sa svim i svacim, koja se radila dosta dugo, zbog izvoljevanja, i koju nisam radio sam. Kad je doslo vrijeme za naplatu, i kad sam ja rekao da to, sa popustom od 30 posto jer je prijatelj (inace je za prijatelje i za projekte na srpskoj cirilici popust 30%, nesto sto odavno praktikujem) kosta cetvorocifreno, ovaj se zapanjio i rekao "meni je ******** rekao da ce me to ispast 20-30 eura".
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Hahahahahah :lolblue:

    Cisto iz radoznalosti, samo me zanima kakva ti je faca bila poslije tog komentara?

    I koliko ga ispade na kraj?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #43
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Kad si već spomenuo invalide - sjetih se jednog slučaja mog kolege iz bivše firme gdje sam radio. Donio jedan doktor/pisac računar da mu se nešto popravi (ne sjećam se tačno da li je imalo veze sa Office-om ili nešto slično).

    Kolega serviser uključio računar, Word i tu mu se prikaže poruka: "hoće li da učita recovered dokument". On bez mnogo razmišljanja - pritisnuo "No" i nastavi s' radom... Sve je popravljeno, računar vraćen vlasniku. Tek će za koji sat telefonski poziv vlasnka i panično pitanje: "gdje mu je dokument koji je imao u Word-u?!?"

    Ovaj kolega: "Pa, gdje ste ga sačuvali; My Documents... trt... vrt..." Nema šanse da se sporazumiju na telefon, pa ode moj kolega kod njega kući i tek onda shvate kako je ovaj doktor pisao dokumente. Naime:

    On bi otvorio Word, kucao dokument i onda prosto izgasio računar, ponovno uključio kad bi želio da nastavi, i kad bi najzad završio - otštampao bi dokument i izgasio Word (kao na kucaću mašinu, bez ikakvog snimanja)... Svo vrijeme je dokument pamtio jedino AutoRecovery, a na računaru nije bilo NI JEDNOG ručno snimljenog dokumenta! A, što je ironija, ovaj doktor je tako već otkucao i izdao nekoliko knjiga, a ova posljednja je bila skoro pri kraju - i, naravno, otišla bestraga...

    Eeee, muke te kad su ustanovili da knjige više nema, i da je izgubljeno više mjeseci rada...

    Gori primjer neznanja i informatičke nepismenosti nijesam sreo u životu (s' obzirom da se ovaj čovjek koristio računarima više godina, a tako bazičnu stvar nije znao)...
    Do suza si me nasmijao :lolblue:, i podsjetio na mog druga (samo što nije bio isti "problem" kao kod doktora, ali je osnovna stvar) , ali mrzi računare pa šta možeš.

  19. #44
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne umijem

  20. #45
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    nije tesko da se nauci ;D
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam imao neku sreću da se naučim na tuđim primjerima pa uopšte i izbjegavam da popravljam računare po komšiluku.

    Jednom jedan drug i ja pošli do Video kluba da iznajmimo i vratimo neke kasete, i tamo vlasnik imao računar za vođenje evidencije o klubu u DOS-u. Neki prastari računar i program, ali vršio posao (u to vrijeme, čini mi se da su bile ranije 90-te). Tog dana program zapeo, i podaci nijesu htjeli da se unesu, a program brljao. Ovaj moj drug, da ispadne fin kao što i jest', ponudi se da pogleda u čemu je problem. Te on u DOS, trt vrt, nađe i pokrene "Norton Disk Doktor" i odradi check - a ono hard disk "u komade" - pun "bad sector"-a, izgubljenih "chain"-ova, "cluster"-a itd.

    On, naravno, bez razmišljanja odabere opciju za popravak podataka i sektora, a reslo odabra da se ukloni sa hard diska (što čuvati ne-popravljene informacije, kad je disk ionako mali).

    Sve popravljeno, odrađena defragmentacija, vlasnik sav sretan ponudi odmah besplatno iznajmljivanje, neograničeni limit kaseta na dnevnom nivou - mi svi sretni i zadovoljni raširismo osmjehe od uva do uva.

    Pokrene se program, a ono podaci NESTALI. Gotovo sve obrisano. Podaci o više od 2500 hiljade kaseta, sa glavnim glumcma, žanrovima, top listama, izdavanjima, članovima, zaduženjima itd. - sve uglavnom obrisano, ono što je nesretni vlasnik unosio mjesecima.

    E znoja tog koji je oblio vlasnika i ovog mog prijatelja (a bogami i mene, koji je bio nijemi posmatrač). Vlasnik zapjenio i htio pošto poto da nas propusti kroz šake, ali nekako izvukosmo živu glavu uz obećanje ovog mog prijatelja da će SVE te podatke ponovno unijeti! I unio je, bogami, nakon sedmica i sedmica dolazaka, ubacivanja kaseta u video klub, prečitavanja naslova, prekucavanja kataloga, štampanja članskih karti...

    Tad on i ja rekosmo - nikad više! Ali, nijesmo ostali dosljedni ni on ni ja... :?

  22. #47
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Ja sam imao neku sreću da se naučim na tuđim primjerima pa uopšte i izbjegavam da popravljam računare po komšiluku.

    Jednom jedan drug i ja pošli do Video kluba da iznajmimo i vratimo neke kasete, i tamo vlasnik imao računar za vođenje evidencije o klubu u DOS-u. Neki prastari računar i program, ali vršio posao (u to vrijeme, čini mi se da su bile ranije 90-te). Tog dana program zapeo, i podaci nijesu htjeli da se unesu, a program brljao. Ovaj moj drug, da ispadne fin kao što i jest', ponudi se da pogleda u čemu je problem. Te on u DOS, trt vrt, nađe i pokrene "Norton Disk Doktor" i odradi check - a ono hard disk "u komade" - pun "bad sector"-a, izgubljenih "chain"-ova, "cluster"-a itd.

    On, naravno, bez razmišljanja odabere opciju za popravak podataka i sektora, a reslo odabra da se ukloni sa hard diska (što čuvati ne-popravljene informacije, kad je disk ionako mali).

    Sve popravljeno, odrađena defragmentacija, vlasnik sav sretan ponudi odmah besplatno iznajmljivanje, neograničeni limit kaseta na dnevnom nivou - mi svi sretni i zadovoljni raširismo osmjehe od uva do uva.

    Pokrene se program, a ono podaci NESTALI. Gotovo sve obrisano. Podaci o više od 2500 hiljade kaseta, sa glavnim glumcma, žanrovima, top listama, izdavanjima, članovima, zaduženjima itd. - sve uglavnom obrisano, ono što je nesretni vlasnik unosio mjesecima.

    E znoja tog koji je oblio vlasnika i ovog mog prijatelja (a bogami i mene, koji je bio nijemi posmatrač). Vlasnik zapjenio i htio pošto poto da nas propusti kroz šake, ali nekako izvukosmo živu glavu uz obećanje ovog mog prijatelja da će SVE te podatke ponovno unijeti! I unio je, bogami, nakon sedmica i sedmica dolazaka, ubacivanja kaseta u video klub, prečitavanja naslova, prekucavanja kataloga, štampanja članskih karti...

    Tad on i ja rekosmo - nikad više! Ali, nijesmo ostali dosljedni ni on ni ja... :?
    kukavce crni najgore je kad ne mozes da objasnis covjeku koji ne zna da nema spasa podacima, odma ti kaze da ti to ne znas i da to moze i ti si za sve kriv :-?

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Ja sam imao neku sreću da se naučim na tuđim primjerima pa uopšte i izbjegavam da popravljam računare po komšiluku.

    Jednom jedan drug i ja pošli do Video kluba da iznajmimo i vratimo neke kasete, i tamo vlasnik imao računar za vođenje evidencije o klubu u DOS-u. Neki prastari računar i program, ali vršio posao (u to vrijeme, čini mi se da su bile ranije 90-te). Tog dana program zapeo, i podaci nijesu htjeli da se unesu, a program brljao. Ovaj moj drug, da ispadne fin kao što i jest', ponudi se da pogleda u čemu je problem. Te on u DOS, trt vrt, nađe i pokrene "Norton Disk Doktor" i odradi check - a ono hard disk "u komade" - pun "bad sector"-a, izgubljenih "chain"-ova, "cluster"-a itd.

    On, naravno, bez razmišljanja odabere opciju za popravak podataka i sektora, a reslo odabra da se ukloni sa hard diska (što čuvati ne-popravljene informacije, kad je disk ionako mali).

    Sve popravljeno, odrađena defragmentacija, vlasnik sav sretan ponudi odmah besplatno iznajmljivanje, neograničeni limit kaseta na dnevnom nivou - mi svi sretni i zadovoljni raširismo osmjehe od uva do uva.

    Pokrene se program, a ono podaci NESTALI. Gotovo sve obrisano. Podaci o više od 2500 hiljade kaseta, sa glavnim glumcma, žanrovima, top listama, izdavanjima, članovima, zaduženjima itd. - sve uglavnom obrisano, ono što je nesretni vlasnik unosio mjesecima.

    E znoja tog koji je oblio vlasnika i ovog mog prijatelja (a bogami i mene, koji je bio nijemi posmatrač). Vlasnik zapjenio i htio pošto poto da nas propusti kroz šake, ali nekako izvukosmo živu glavu uz obećanje ovog mog prijatelja da će SVE te podatke ponovno unijeti! I unio je, bogami, nakon sedmica i sedmica dolazaka, ubacivanja kaseta u video klub, prečitavanja naslova, prekucavanja kataloga, štampanja članskih karti...

    Tad on i ja rekosmo - nikad više! Ali, nijesmo ostali dosljedni ni on ni ja... :?
    drug prebrzo razmislja, a covjek iz video kluba nevaspitan...

    Ja diram komp jedino nedje dje sam i prije ja radio, ili tamo dje mi kazu: ma slobodno ga ti formatiraj... A drug mu ucinio uslugu, a taj da vas bije... prizor. dvojica vas je, trebali ste mu reci dvije

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Igoor: Upravo tako... Ko bi te podatke povratio na najnižem nivou? I da se nađe taj stručnjak da reparira te podatke - koštalo bi ga više nego cio video klub i oprema... Ali kako mu to možeš objasniti...

    @Spale: jbg; mi bili mali, a on veliki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  2. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  3. LJETOPIS POPA DUKLJANINA
    By GRAD in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 5
    Last Post: 28-10-04, 12:57
  4. Ahmed Deedat o...
    By Kralj_Tvrtko in forum Religija i filozofija
    Replies: 4
    Last Post: 12-03-04, 18:56
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •